• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a jak se vlastně cítíte moje spolubojovnice? :wink: CARCUL a HEHE.... mě dneska bolí docela bříško.... asi už se natáhnu a nebudu nic dělat :grinning:
2. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Prostejí :slight_smile:

TOL...paráda, cos koupila? Budeš kupovat rychlozavinovačku? Má to na to teplo cenu? Kamarádka mi říkala, že ta rychlo jí byla k ničemu, že se jí malý stejně z ní ručičkama dostal a neusnul, tak ho balila jako kokon do fleesové deky.... Já bliknu ve čtvrtek na 27tt!!! To to letí, co? :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no noc byla silena..rano jsem jela pryc a do odpol.pobihala..a ted lenosim..zaha pali,brisko uz ale prestalo bolet,ale jak jsem prijela domu tak nic moc..jen se pekne uveleb a odpocivej :grinning:
2. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL já mám teď naštěstí noci klidný...... :sweat_smile: ale dneska jsem vařila a pekla a chvilku žehlila a pak chystala ty věci z porodnice a teď jak jsem si sedla, tak mě pěkně začalo bolet bříško.... fujky... :confounded:
2. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pekne odpocivej..a cos delala za mnamku prostej?
2. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL vařila jsem jenom polívku, jídlo mám ještě z víkendu... a pekla takovou rychlovku, jednoduchej piškot a do toho ovoce z mražáku :wink:
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim taky dnes uvarit,bude rybicka :slight_smile: ..vcery byla polivka z vikendu :grinning:
2. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... odpočívej, ať tě nebolí bříško. ..koukám, žes i pekla... ty jsi ale pilná.

Holky, zapomněla jsem vám říct novinku, máme vyměněná okna, je to paráda!!!! Ať žije plast. Nikde netáhne.
2. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tak ryby teď v těhu vůbec nemusím :sweat_smile: to je zvláštní.... třeba rybí pomazánku jo, ale když jsem si dělala rybičku na pánvi, tak mi to vůbec nelezlo....
2. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zuzi super :grinning: a co je ted na rade?

prostej,tyjo pomazanku tu bych si dala :grinning:
2. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI nějak mě chytlo hnízdění, mám pocit, že musím pořád něco chystat :grinning: a na buchtu jsem měla děsnou chuť, je to taková rychlovka, to je za 20 minut i s pečením hotový :grinning:

a gratuluju k novým oknům, bude teploučko :grinning:
2. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla na konci roku kapříčka vyndaného přímo z udírny....to byl žvaneeeec!!!! Slintám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL já docela taky :grinning: asi udělám koncem týdne :wink:
2. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..mnam :dizzy_face: ..

holky vy jste potvory,delate chute
2. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se přijde na rozmontované jádro podívat zednickej, nakoupíme matroš a v pondělí by se do toho měli pustit.
Pak oškrábat zdi, vymalovat, položit podlahy .... a nastěhovat se. Teda ještě jsem vynechala nakoupit nábytek..haha... taková nepodstatná věc...hihi

Jo a mám peřiny a polštářky pro prcky. :slight_smile:
prostej,ja tez asi :grinning:
PROSTEJ...hnízdění, to je paráda! Tak to má být..... :wink:

Už jsem tu dlouho neviděla BLAHUŠKU... nestalo se něco?
2. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no makáte pěkně.... :wink:

holky, jdu se natáhnout, fakt to dost bolí.... snad to přejde :pensive:
2. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Prostejko... odpočiň si :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..nevim..snad ne..ale urco ted maji na pilno a neni tu.se snad brzy ukaze

prostej..tak zkus teplou sprchu
2. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculko nááádrherné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko máte náááááááááááááááádhernou ložnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petulko..deku´ju,kuju..a jakpak se mate?
2. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co je jinak nového?
Právě mi donesla známá plyšáčka slona a 500 Kč , když jsme nebyli na tom vítání občánku :slight_smile:
A Vítkovi roste 2 zoubek ale zatím ťuk, ťuk je klid :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul už dobře , už je to všechno vyřešené ohledně toho baráku a dneska skoropo 14 dnech jsem se bavila z mamkou tak jsem už konečně klidná :wink:
A jak se vede tobě těhulinko a skoro maminko?
2. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..jeee tak to potesi :slight_smile:
a co neboli te to kdyz kojis kdyz uz ma zoubky?
jinak my se mame docela dobre az na tehu problemy)nevolnosti,boleni briska a taaak)
2. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..takze jste se uz dohodli?to jsem moc rada
2. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

car krasny fotky :dizzy_face: :dizzy_face: uplnelituju toho,ze my jsme se tak taky vyfotit nedali :frowning2: moc vam to tam slusi!!!

cetla jsem ze jste se tady bavili o tom jestli mimco nechavat samotny nebo ne...myslim,ze je to na jednu stranu dobry,aspon nebude takovy mamanek,dokaze si samo hrat a mamka si aspon udela co potrebuje...kdyz vam treba mimco spi jen dvakrat za pul hodky jako Pete tak to je pak tezky,porad ho nosit a neco vymyslet a venovat se mu neustale,ale pokud mimco spi jako sac,treba i pres ty dve hodky,tak se nedivim,ze ji porad muchla a nosi...ja kdyz Davidek nespi,tak jsem vecer uplne hotova,protoze to fakt vycerpa a kdyz zase spi,tak bych ho porad nosila a nuchnala...takze ono taky zalezi na miminku...ja se taky Davidka snazim ucit aby si dokazal hrat sam a nemusela s nim porad byt,ono je to pak fakt strsne narocny a cim starsi dite,tim bude vy vic unaveny protoze nebude uz vedet jak ho zabavit :grinning: :wink:

petu gratuluju k zoubku...nam se taky klube asi dalsi,uz mame dva venku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no my se snad budem cervenat,dekuju za pochvaly fotecek..

eef..a davidek spinka pres den dobre?
2. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jak kdy...nekdy spi 2 hodky dopoledne a 2 hodky odpolko...dneska treba spal hodku dopoledne a pak po hodce dvakrat odpolko...nekdy dopolko nespi skoro vubec...ale pred koupanim chci aby aspon chvili spal,protoze pak je pretazeny a nemuze zabrat...takze kdyz se odpolko probudi,tak koupeme tak za dve hodky a pul to je na nej tak akorat,vykoupeme,dame najist,polozime do postylky a spi behem 5 minut
2. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek