• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
eef..tak se vam to krasne usadilo vid...
2. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no car nastesti jo!!!diky za to....je z neho ted uplne hodny a pohodovy miminko...fakt je zlatej....jak mame ted v rodine ty tri nove narozeny kluky,tak moje mamka rika,ze Davidek je z nich uplne nejhodnejsi a pohodar :grinning: ale Milan byl pry taky hrozne hodny dite,tak to ma asi po nem
2. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted uz si skoro pul hodku hraje sam v postylce :slight_smile: tak jdu za nim...

zatim holky!!
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..tak to jsi pysna maminka,vid :grinning:
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jj to jsem,ale i kdyby to byl raubir,tak bych byla pysna :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..to je jasny..a hlavne pro kazdou mamcu je to jeji mimi vzdy nej ikdyz zlobi :grinning:
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé, tady se toho nakeckalo:slight_smile:)ale já nestíhám dočítat.-((
shrnete mi to některá?please:slight_smile:))

My jdeme koupat, babička zvládla hlídání na 1 s hvězdičkou:slight_smile:))
Jen jsem chytla že jste se bavili o plínkách...separačky si nemůžem vynachválit, poradil nám to pediatr dávat je do jednorázovek a super!!

Heh má výbavičku asi ready,co?.))))

a co terinka už rodí????
2. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.asi nic zasadniho(ale nedocitala jsem vse)..a babi hlidala jak dlouho?

a separacky i do jednorazovek?a v cem je to lepsi?
2. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, jdu vás dočíst...
2. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci
2. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste se bavily o díťátkách, dělám to úplně stejně, když kňourá, ukážu se ji, pohladím ji, a do náruče ji beru až když naříká, je to podle mě hodně o tom, jak to ta a ta máma cítí, když chce mimčo chovat pořád, tak to dělá, ty naše zlatíčka prostě musí cítit, že je milujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já bych ji teda taky pořád muchlovala a chovala :dizzy_face: ale už se taky dost pronese holka naše, však má 3 měsíce a 6400 g :wink: :dizzy_face:

Cat jooo tu knihu jsem četla, je vynikající :wink: jsou tam i obrázky třebas vyrážek a popisky, což jsem uvítala, když se Teri osypala :wink:

Nuki břišánko se pěkně kulatí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten žabák s těma kaťatama jsou božácký :grinning:

Sac přesně jak říkáš, Teri se teda už směje nahlas, ale jakmile se začne smát nahlas, okamžitě dostane škytavku, čím to je? :confused:

Car fotečky jsou naprosto úúúúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt jsi jak modelka
2. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás už dva dny probíhá sprutík, dnešní noc byla žůžová, každý 3 hoďky vzhůru, Terez byla celý den mrzutá, nemohla zabrat :frowning2: byly jsme dnes na tříměsíční prohlídce, tam taky brečela, usnula mi jen v náručí a jakmile jsem ji dala do postele, okamžitě byla vhůru, to samý v kočárku, mrzoutek můj, dneska měla asi blbej den, snad to zítra bude lepší :wink: jinak už má 62 cm a 6400g :dizzy_face: a příští týden v úterý jdeme na kontrolu na plicní po očkování TBC a příští týden ve čtvrtek na první hexa :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tu :confused:

jdu se vyspršit a spát, prdím na Růžovku, zkouknu ji zítra na netu, jsem úplně mrtvá, tak dobrou :sunglasses:
2. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..ja tu jseeeem :grinning: ...jee to uz je velika holcicka...je videt ze ji chutna :grinning:

a dekuju za pochvalu..ale 18kg nahore neni moc modelkovsky :grinning:
2. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car ještě tu jsem, Terinka nějak špatně spí a chtěla znovu pít, tak jsem byla u ní, aby si dala do sosáčku :slight_smile: snad už teď bude spinkat......18kg je dobrých Car, to shodíš ani nebudeš vědět jak :wink: já přibrala 17kg a už to mám dávno dole a ještě kilenko dole navíc :wink: :slight_smile:

jdu hodit tu sprchu a hurá do říše snůůůůů, tak pááááááááááá :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak brou vam obema :slight_smile: a naky hezky sniky
2. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se jen hlásím, bolesti bříška nakonec přešly, ale bylo to dneska docela krušný holky :confounded: normálně už jsem čekala, že se to zpravidelní a my snad pojedeme nebo co :sweat_smile: ale kolem 9. večer to přešlo úplně...... takže asi poslíci..... no budu to muset raději říct v pondělí v té porodce :wink:
2. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hiolky,no moje dochazka ted pokulhava,no jo malej me zamestnava,tak jsem rada,kdyz mam chvilicku pro sebe,ale ted jsem byla mimo - mela jsem podvrtnuty zapesti od vikendu,tak mi to mudr protahal,ale v pondeli a v utery tu byl s nama tatinek,aby se staral o malyho,teda vcera jsme byli v bazenu i s kruhem pro mimca,no co tam malej vyvadel,to byla sranda zabavil celej bazen :grinning: :grinning:

musim vas trosku zkouknout,pochytila jsem jen foto krasne loznicky u hehenkovcu

a bolesti pricha u prostejky,vy snad opravdu zavodite kdo driv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a krasny profi fotecky u cat :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :dizzy_face:

všichni asi vyspávají, maminky se věnují dětičkám........ pak to tu jede nejvíc v poledne :grinning:

BLAHU ahojda, dlouho jsi tu nebyla, tak co je u vás nového, kromě podvrtnutýho zápěstí, který je už doufám ok :wink: a nezávodíme, nebooooj..... já nevím, co to včera bylo, asi pořádný poslíci.... :sweat_smile: ale od toho večera už je klid, miminko má tak akorát diskotéku :grinning:
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čtu zprávy a porodila Belohorcová :grinning: ta to měla podobně jako ta moje kámoška, termín v půlce února, ale řekli jí, že porodí dřív :grinning: .... a už v březnu chce letět na Floridu shazovat kila :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Tak tohle je fakt děs!
http://www.novinky.cz/koktejl/191028-v-cine-porodila-devitileta-divka.html

Jééé.... Blahuška se nám vrátila.... to muselo být kezké, jak Ondrášek řádil v bazénku :slight_smile:

PROSTEJKO.... tak to nakonec přešlo, ale teda takhle aby tě trápily poslíci až do večera, ....
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj, všechny moc zdravím a jdu dočíst :slight_smile:
na O dneska dovalí ségra, tak už se těším a odpoledne předposlední kurz :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI ahojky :grinning: tak to je mazec ten článek...... ale prý nejmladší matka na světě má 5 let :astonished:

ahojky HEHE :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ZUZI, tak co? vyhráli kluci hračky??? :slight_smile:

mě ten článek příde jako úplný sci-fi... :fearful:

PROSTEJ tak to je fajn, že ses nerozrodila... jsem moc zvědavá na tvůj monitor!
mě teda včera dost bolelo břicho a celou noc se mi blbě spalo... ále já to včera celkově nějak přehnala.. celý odpoledne jsem tu pobíhala, uklízela, pak jsme s manžou na střídačku žehlili (naštěstí udělal velkou část tý druhý várky za mě, jinak bych fakt asi pošla), no a pak jsem to stěží uklidila a padla za vlast... :sweat_smile: jenže usnout jsem právě nemohla no...

BLAHU ahoooooooj... ty ses nám takhle zřídila jo?
3. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě to furt nějak nedochází, si pořád říkám, že ani rodit nemůžu ještě :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem na jiném serveru četla, jak holčina koncem pánevním rodila 4 týdny před..... praskla jí voda a hotovo, jeli :grinning: ......ale taky si myslím, že jsem to včera přehnala, celý den jsem tu něco kuchtila a čochnila...... a v noci? to o sobě vůbec nevím,byla jsem asi 2x na záchodě a jinak spala jak zabitá a vzbudili mě až popeláři :grinning:
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevyhráli.... ach jo! Mimi Eliáš měl teda sakra dobré zázemí a na posl.chvíli finišoval jako o závod :unamused:
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI to je mi líto..... :confounded:
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak to mě mrzí teda :((((

PROSTEJ ani mě to nedochází... horší ale je, že jsem z těch příprav čím dál nervoznější... furt nahoře nemám uklizeno, mám tam vytahanou tunu starých věcí, co jsem chtěla nafotit a prodat a hrozně to tam zavazí... taky by bylo dobrý ještě poklidit kuchyň... mi tady ta kuchyň leze tak na nervy! vůbec nechápu, jak to někdo může tak zprasit... :( no nic no. jsem prostě poslední dny fakt na facku!
a já se budím v noci dost často, tentokrát jsem se teda celou noc i dost nevysvětlitelně potila...
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jen ankukuju jestli někdo třeba nerodí :dizzy_face:
Co Terísek nic o ní nevíte?
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahoooj :slight_smile: nikdo nic myslím...
TERI už snad porodila...
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek