Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
2. únor 2010
eef..tak se vam to krasne usadilo vid...
eeefffaaa
2. únor 2010
no car nastesti jo!!!diky za to....je z neho ted uplne hodny a pohodovy miminko...fakt je zlatej....jak mame ted v rodine ty tri nove narozeny kluky,tak moje mamka rika,ze Davidek je z nich uplne nejhodnejsi a pohodar 😃 ale Milan byl pry taky hrozne hodny dite,tak to ma asi po nem
eeefffaaa
2. únor 2010
ted uz si skoro pul hodku hraje sam v postylce 🙂 tak jdu za nim...

zatim holky!!
carculka
2. únor 2010
eef..tak to jsi pysna maminka,vid 😃
eeefffaaa
2. únor 2010
car jj to jsem,ale i kdyby to byl raubir,tak bych byla pysna 🙂 x-) x-)
carculka
2. únor 2010
eef..to je jasny..a hlavne pro kazdou mamcu je to jeji mimi vzdy nej ikdyz zlobi 😃
cat79
2. únor 2010
jéééééééééééé, tady se toho nakeckalo:-))ale já nestíhám dočítat.-((
shrnete mi to některá?please🙂))

My jdeme koupat, babička zvládla hlídání na 1 s hvězdičkou🙂))
Jen jsem chytla že jste se bavili o plínkách...separačky si nemůžem vynachválit, poradil nám to pediatr dávat je do jednorázovek a super!!

Heh má výbavičku asi ready,co?.))))

a co terinka už rodí????
carculka
2. únor 2010
cat.asi nic zasadniho(ale nedocitala jsem vse)..a babi hlidala jak dlouho?

a separacky i do jednorazovek?a v cem je to lepsi?
moncicak3
2. únor 2010
ahojky holčiny, jdu vás dočíst...
carculka
2. únor 2010
ahoj monci
moncicak3
2. únor 2010
tak jak jste se bavily o díťátkách, dělám to úplně stejně, když kňourá, ukážu se ji, pohladím ji, a do náruče ji beru až když naříká, je to podle mě hodně o tom, jak to ta a ta máma cítí, když chce mimčo chovat pořád, tak to dělá, ty naše zlatíčka prostě musí cítit, že je milujeme x-) x-) x-) já bych ji teda taky pořád muchlovala a chovala x-) ale už se taky dost pronese holka naše, však má 3 měsíce a 6400 g 😉 x-)

Cat jooo tu knihu jsem četla, je vynikající 😉 jsou tam i obrázky třebas vyrážek a popisky, což jsem uvítala, když se Teri osypala 😉

Nuki břišánko se pěkně kulatí x-) x-) x-) a ten žabák s těma kaťatama jsou božácký 😃

Sac přesně jak říkáš, Teri se teda už směje nahlas, ale jakmile se začne smát nahlas, okamžitě dostane škytavku, čím to je? =-)

Car fotečky jsou naprosto úúúúžasný x-) x-) x-) fakt jsi jak modelka
moncicak3
2. únor 2010
jinak u nás už dva dny probíhá sprutík, dnešní noc byla žůžová, každý 3 hoďky vzhůru, Terez byla celý den mrzutá, nemohla zabrat 😞 byly jsme dnes na tříměsíční prohlídce, tam taky brečela, usnula mi jen v náručí a jakmile jsem ji dala do postele, okamžitě byla vhůru, to samý v kočárku, mrzoutek můj, dneska měla asi blbej den, snad to zítra bude lepší 😉 jinak už má 62 cm a 6400g x-) a příští týden v úterý jdeme na kontrolu na plicní po očkování TBC a příští týden ve čtvrtek na první hexa 🙂
moncicak3
2. únor 2010
nikdo tu =-)

jdu se vyspršit a spát, prdím na Růžovku, zkouknu ji zítra na netu, jsem úplně mrtvá, tak dobrou 😎
carculka
2. únor 2010
monci..ja tu jseeeem 😃 ...jee to uz je velika holcicka...je videt ze ji chutna 😃

a dekuju za pochvalu..ale 18kg nahore neni moc modelkovsky 😃
moncicak3
2. únor 2010
Car ještě tu jsem, Terinka nějak špatně spí a chtěla znovu pít, tak jsem byla u ní, aby si dala do sosáčku 🙂 snad už teď bude spinkat......18kg je dobrých Car, to shodíš ani nebudeš vědět jak 😉 já přibrala 17kg a už to mám dávno dole a ještě kilenko dole navíc 😉 🙂

jdu hodit tu sprchu a hurá do říše snůůůůů, tak pááááááááááá x-)
carculka
2. únor 2010
monci tak brou vam obema 🙂 a naky hezky sniky
prosteja
2. únor 2010
ahojky tak se jen hlásím, bolesti bříška nakonec přešly, ale bylo to dneska docela krušný holky :-S normálně už jsem čekala, že se to zpravidelní a my snad pojedeme nebo co :-N ale kolem 9. večer to přešlo úplně...... takže asi poslíci..... no budu to muset raději říct v pondělí v té porodce 😉
blahovka.cz
3. únor 2010
Ahojky hiolky,no moje dochazka ted pokulhava,no jo malej me zamestnava,tak jsem rada,kdyz mam chvilicku pro sebe,ale ted jsem byla mimo - mela jsem podvrtnuty zapesti od vikendu,tak mi to mudr protahal,ale v pondeli a v utery tu byl s nama tatinek,aby se staral o malyho,teda vcera jsme byli v bazenu i s kruhem pro mimca,no co tam malej vyvadel,to byla sranda zabavil celej bazen 😃 😃

musim vas trosku zkouknout,pochytila jsem jen foto krasne loznicky u hehenkovcu

a bolesti pricha u prostejky,vy snad opravdu zavodite kdo driv 😃 😃 😃 😃

a krasny profi fotecky u cat 😃 😃
prosteja
3. únor 2010
ahojky všem x-)

všichni asi vyspávají, maminky se věnují dětičkám........ pak to tu jede nejvíc v poledne 😃

BLAHU ahojda, dlouho jsi tu nebyla, tak co je u vás nového, kromě podvrtnutýho zápěstí, který je už doufám ok 😉 a nezávodíme, nebooooj..... já nevím, co to včera bylo, asi pořádný poslíci.... :-N ale od toho večera už je klid, miminko má tak akorát diskotéku 😃
prosteja
3. únor 2010
tak čtu zprávy a porodila Belohorcová 😃 ta to měla podobně jako ta moje kámoška, termín v půlce února, ale řekli jí, že porodí dřív 😃 .... a už v březnu chce letět na Floridu shazovat kila 😃 😃 😃
zuzka.o
3. únor 2010
Ahoooj PRVUŠKY x-)

Tak tohle je fakt děs!
http://www.novinky.cz/koktejl/191028-v-cine-por...

Jééé.... Blahuška se nám vrátila.... to muselo být kezké, jak Ondrášek řádil v bazénku 🙂

PROSTEJKO.... tak to nakonec přešlo, ale teda takhle aby tě trápily poslíci až do večera, ....
hehenaautor
3. únor 2010
ahooooooj, všechny moc zdravím a jdu dočíst 🙂
na O dneska dovalí ségra, tak už se těším a odpoledne předposlední kurz 🙂
prosteja
3. únor 2010
ZUZI ahojky 😃 tak to je mazec ten článek...... ale prý nejmladší matka na světě má 5 let :-o

ahojky HEHE x-)
hehenaautor
3. únor 2010
ahoj ZUZI, tak co? vyhráli kluci hračky??? 🙂

mě ten článek příde jako úplný sci-fi... 😕

PROSTEJ tak to je fajn, že ses nerozrodila... jsem moc zvědavá na tvůj monitor!
mě teda včera dost bolelo břicho a celou noc se mi blbě spalo... ále já to včera celkově nějak přehnala.. celý odpoledne jsem tu pobíhala, uklízela, pak jsme s manžou na střídačku žehlili (naštěstí udělal velkou část tý druhý várky za mě, jinak bych fakt asi pošla), no a pak jsem to stěží uklidila a padla za vlast... :-N jenže usnout jsem právě nemohla no...

BLAHU ahoooooooj... ty ses nám takhle zřídila jo?
prosteja
3. únor 2010
HEHE mě to furt nějak nedochází, si pořád říkám, že ani rodit nemůžu ještě 😃 😃 😃 teď jsem na jiném serveru četla, jak holčina koncem pánevním rodila 4 týdny před..... praskla jí voda a hotovo, jeli 😃 ......ale taky si myslím, že jsem to včera přehnala, celý den jsem tu něco kuchtila a čochnila...... a v noci? to o sobě vůbec nevím,byla jsem asi 2x na záchodě a jinak spala jak zabitá a vzbudili mě až popeláři 😃
zuzka.o
3. únor 2010
Nevyhráli.... ach jo! Mimi Eliáš měl teda sakra dobré zázemí a na posl.chvíli finišoval jako o závod :-|
prosteja
3. únor 2010
ZUZI to je mi líto..... :-S
hehenaautor
3. únor 2010
ZUZI tak to mě mrzí teda 😞(((

PROSTEJ ani mě to nedochází... horší ale je, že jsem z těch příprav čím dál nervoznější... furt nahoře nemám uklizeno, mám tam vytahanou tunu starých věcí, co jsem chtěla nafotit a prodat a hrozně to tam zavazí... taky by bylo dobrý ještě poklidit kuchyň... mi tady ta kuchyň leze tak na nervy! vůbec nechápu, jak to někdo může tak zprasit... 😞 no nic no. jsem prostě poslední dny fakt na facku!
a já se budím v noci dost často, tentokrát jsem se teda celou noc i dost nevysvětlitelně potila...
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
Ahojky holky jen ankukuju jestli někdo třeba nerodí x-)
Co Terísek nic o ní nevíte?
hehenaautor
3. únor 2010
PETI ahoooj 🙂 nikdo nic myslím...
TERI už snad porodila...

Začni psát odpověď...

Odešli