Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
Vítek se za chvilku určitě probudí -ZÁZRAK spí už skoro 1 hod 🙂
Vařím mu zeleninovou polívčičku a nám uzené maso s bramb. kaší
hehenaautor
3. únor 2010
tak jsem ráda holky, že nakonec nejedem na ten pohřeb... bo je zase kalamita 😞
ségra teda jede a moc odvázaná není... nechá nám tu její pscici, tak jsem zvědavá, jak to zvládnem... naše pejska je docela poslušná, ale její klidně venku vezme čáru a tradá je na druhý straně republiky... 🙂))

jééé uzený maso a brambrdová kašeeeeeeeeee... mlask slint cint... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
Blahu ahojky co jsi dělala ze zápěstím ty jo ?

Hehenko i když jsme to tu už psala ale musím ti to ještě napsat že máte náádhrnou ložnici a tebe bych dala do bydlení je hra 🙂 a pak bych si tě pozvala udělat Vítkovi pokojíček 😉
hehenaautor
3. únor 2010
teda z toho lněnýho semena se udělá sliz i v jogurtu... ble... :-p
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
hehnko jj já jsme ti ještě nenapasla UPŘÍMNOU SOUSTRAST :-|
Kalamita je i u nás fakt hrůza ani ven nejdu není to tu prohrnuté a pořád padá a padá :-S
hehenaautor
3. únor 2010
PETI 🙂))))) díky... 😃 x-) x-) x-) x-) x-) x-) ti klidně pak můžu pomoct i na dálku s pokojíkem 🙂 x-) ale fakt nejsem žádnej borec .)))
hehenaautor
3. únor 2010
PETI to je v pořádku. děkuju ti!!!!!!

na vysočině je to asi taky pěkná hrůza, jsem zvědavá, jak tam všichni v ten pátek dojedou...
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
hehenko my zatím budeme dělat pokojík provizorní , ajk budeme dělat tak za 2 roky novou střechu tak budeme dělat naším dětem podkrovní pokojíky už se moc těšííííííííím 🙂
prosteja
3. únor 2010
HEHE já mám taky takový tendence furt něco poklízet a říkám si, co je potřeba všechno ještě udělat.... ale nedochází mi to moc... 😃 a na ten pohřeb je asi dobře, že nejedete..... to počasí je děs... 😞

PETUL ahojky, mňam, uzený s bramborovou kaší.... 😉

HEHE fakt? :-o 😃
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
No já bydlím na Valašsku a M jak jel ráno do práce, ak neviděl na krok jak hustě sněžilo a můj taťka včera zkončil v příkopě :-|
angetha
3. únor 2010
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, dočítat nebudu, ale Hehenko co se stalo? 😞
hehenaautor
3. únor 2010
už aby to hnusný počasí skončilo co? to je hnus fialovej a člověk se akorát furt o někoho bojí... 😞((
zuzka.o
3. únor 2010
U nás právě začíná zdatně sněžit, to zas bude den!

HEHENKO... co se stalo... jakej pohřeb?
p.e.t.u.l.k.a
3. únor 2010
tak brouček už j vzhůru a kojím 🙂
hehenaautor
3. únor 2010
ANGE ahoooooooooj... kdepa ses nám ztratila? doufám, že sis nevyvrkla ruku jako BLAHU...

ANGE moje babi umřela. byla pár dní na LDN. o vánocích byla ještě dobrá, takže fofr...
a už mám jen jedhono prarodiče - babičku a ta se doufám nikam nechystá ještě roky, i když už jí taky bude příští rok 80...
zuzka.o
3. únor 2010
HEHE... upřímnou soustrast 😞
hehenaautor
3. únor 2010
holky neděste seee, na to sem tu jáááá 🙂)) 😉 😉 😉
hehenaautor
3. únor 2010
holky fakt vám děkuju! já už to tu psala, s touhle babi to byl takovej prazvláštní vztah, takže to pro mě není taková hrůza - i když to samozřejmě nechci zlehčovat... ta druhá babi je naštěstí v pořádku...
hehenaautor
3. únor 2010
jdu se připraviti... jedem s manžou zas na O, dopoledne jsem makačila, takže jsem nestihla navařit a on pak musí razit, tak ať má plnej pupek...

jo a taky ještě nemůžu rodit, bo tu mám práááci.. to by bylo nepříjemný... :-N
angetha
3. únor 2010
Hehenko upřímnou soustrast 😞
my jsme v pořádku jen jsem neměla čas na net..
cat79
3. únor 2010
Ahoj holky!!!
tak dneska zase denísek vstával až v 6🙂)jupíí a pak jsme zaspali kojení v 9 a probudil mě až v 9.33🙂))
Carcul dávala pokojíček,jo???musím omrknout, jde teda to heslo??

Hehe ještě jednou upřímnou soustrast😞((
Jdeme dnes na pedikůrku a na prochajdu s babičkou (já budu během prochajdy na té pedikůře🙂)

Holky nestíhám dočítat, budu ráda shrnete-li mi to někdo:-))a co terinka, to už musí rodit, ne????
Krásný den všem...já zasejc letím🙂)...klasika
cat79
3. únor 2010
..carcul náááááááááááááádhernej pokojíček!!ty nálepky jsou boží!!!a postýlka i přebalovák supeer, moc chválím:_)))
svoja
3. únor 2010
x-) ahojte🙂

tak nase miminko dnes poprve chytilo hracku do rucicky!!!!

a uz snad pase koniky nebo co:-)

hezky den... x-)
hehenaautor
3. únor 2010
tak já už zpět s plným pupíkem... byli jsme zase v Ikea na kuličkách 🙂)) 10 kulí i s přílohou = 10.- 🙂))) nekupte to .))) 😃

CAT ty poletucho, ty se jednou ulítáš 🙂)) a zaítm nikdo nerodí a co Terinka to nikdo neví....

SVOJI gratuluju! 🙂
hehenaautor
3. únor 2010
hoooolkyyy... 🙂))
angetha
3. únor 2010
Na Vendulu asi leze spurt...několik nocí nechtěla usínat a budila se..ale neřvala, jen jakoby si chtěla hrát..
včera dostala večer 5 lžiček kašičky na dobrou noc, usnula okamžitě a s jídlem vydržela do 5, jen ve 2 sem jí uspávala..
prosteja
3. únor 2010
ahojda holky, jukám na vás po obídku 😉

ale vidím, že se tady stejně nic neděje........ ANGE už tu dlouho nebyla, tak zdravím 😃
hehenaautor
3. únor 2010
mno nic se neděje PROSTEJ 🙂 ) akorát já si asi ublinknu 🙂)) :-N ble

ANGE tak malá už potřebuje víc bašty...
prosteja
3. únor 2010
HEHE jsem četla, že jsi byla na dobrém obídku 😃
prosteja
3. únor 2010
tak čtu zprávy a říkám si, že asi půjdu vyvraždit poslanecký klub ODS nebo co 8-( ]-( ]-( ]-( ty svině zase zablokovali hlasování o mateřské