• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Vítek se za chvilku určitě probudí -ZÁZRAK spí už skoro 1 hod :slight_smile:
Vařím mu zeleninovou polívčičku a nám uzené maso s bramb. kaší
3. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ráda holky, že nakonec nejedem na ten pohřeb... bo je zase kalamita :(
ségra teda jede a moc odvázaná není... nechá nám tu její pscici, tak jsem zvědavá, jak to zvládnem... naše pejska je docela poslušná, ale její klidně venku vezme čáru a tradá je na druhý straně republiky... :slight_smile:))

jééé uzený maso a brambrdová kašeeeeeeeeee... mlask slint cint... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu ahojky co jsi dělala ze zápěstím ty jo ?

Hehenko i když jsme to tu už psala ale musím ti to ještě napsat že máte náádhrnou ložnici a tebe bych dala do bydlení je hra :slight_smile: a pak bych si tě pozvala udělat Vítkovi pokojíček :wink:
3. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda z toho lněnýho semena se udělá sliz i v jogurtu... ble... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko jj já jsme ti ještě nenapasla UPŘÍMNOU SOUSTRAST :unamused:
Kalamita je i u nás fakt hrůza ani ven nejdu není to tu prohrnuté a pořád padá a padá :confounded:
3. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI :slight_smile:))))) díky... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ti klidně pak můžu pomoct i na dálku s pokojíkem :slight_smile: :dizzy_face: ale fakt nejsem žádnej borec .)))
3. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI to je v pořádku. děkuju ti!!!!!!

na vysočině je to asi taky pěkná hrůza, jsem zvědavá, jak tam všichni v ten pátek dojedou...
3. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko my zatím budeme dělat pokojík provizorní , ajk budeme dělat tak za 2 roky novou střechu tak budeme dělat naším dětem podkrovní pokojíky už se moc těšííííííííím :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já mám taky takový tendence furt něco poklízet a říkám si, co je potřeba všechno ještě udělat.... ale nedochází mi to moc... :grinning: a na ten pohřeb je asi dobře, že nejedete..... to počasí je děs... :frowning2:

PETUL ahojky, mňam, uzený s bramborovou kaší.... :wink:

HEHE fakt? :astonished: :grinning:
3. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bydlím na Valašsku a M jak jel ráno do práce, ak neviděl na krok jak hustě sněžilo a můj taťka včera zkončil v příkopě :unamused:
3. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, dočítat nebudu, ale Hehenko co se stalo? :frowning2:
3. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už aby to hnusný počasí skončilo co? to je hnus fialovej a člověk se akorát furt o někoho bojí... :(((
3. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás právě začíná zdatně sněžit, to zas bude den!

HEHENKO... co se stalo... jakej pohřeb?
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brouček už j vzhůru a kojím :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ahoooooooooj... kdepa ses nám ztratila? doufám, že sis nevyvrkla ruku jako BLAHU...

ANGE moje babi umřela. byla pár dní na LDN. o vánocích byla ještě dobrá, takže fofr...
a už mám jen jedhono prarodiče - babičku a ta se doufám nikam nechystá ještě roky, i když už jí taky bude příští rok 80...
3. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... upřímnou soustrast :frowning2:
autor
holky neděste seee, na to sem tu jáááá :slight_smile:)) :wink: :wink: :wink:
autor
holky fakt vám děkuju! já už to tu psala, s touhle babi to byl takovej prazvláštní vztah, takže to pro mě není taková hrůza - i když to samozřejmě nechci zlehčovat... ta druhá babi je naštěstí v pořádku...
3. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se připraviti... jedem s manžou zas na O, dopoledne jsem makačila, takže jsem nestihla navařit a on pak musí razit, tak ať má plnej pupek...

jo a taky ještě nemůžu rodit, bo tu mám práááci.. to by bylo nepříjemný... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko upřímnou soustrast :frowning2:
my jsme v pořádku jen jsem neměla čas na net..
3. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
tak dneska zase denísek vstával až v 6:slight_smile:)jupíí a pak jsme zaspali kojení v 9 a probudil mě až v 9.33:slight_smile:))
Carcul dávala pokojíček,jo???musím omrknout, jde teda to heslo??

Hehe ještě jednou upřímnou soustrast:frowning2:((
Jdeme dnes na pedikůrku a na prochajdu s babičkou (já budu během prochajdy na té pedikůře:slight_smile:)

Holky nestíhám dočítat, budu ráda shrnete-li mi to někdo:slight_smile:)a co terinka, to už musí rodit, ne????
Krásný den všem...já zasejc letím:slight_smile:)...klasika
3. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..carcul náááááááááááááádhernej pokojíček!!ty nálepky jsou boží!!!a postýlka i přebalovák supeer, moc chválím:_)))
3. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahojte:slight_smile:

tak nase miminko dnes poprve chytilo hracku do rucicky!!!!

a uz snad pase koniky nebo co:slight_smile:

hezky den... :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už zpět s plným pupíkem... byli jsme zase v Ikea na kuličkách :slight_smile:)) 10 kulí i s přílohou = 10.- :slight_smile:))) nekupte to .))) :grinning:

CAT ty poletucho, ty se jednou ulítáš :slight_smile:)) a zaítm nikdo nerodí a co Terinka to nikdo neví....

SVOJI gratuluju! :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooolkyyy... :slight_smile:))
3. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Vendulu asi leze spurt...několik nocí nechtěla usínat a budila se..ale neřvala, jen jakoby si chtěla hrát..
včera dostala večer 5 lžiček kašičky na dobrou noc, usnula okamžitě a s jídlem vydržela do 5, jen ve 2 sem jí uspávala..
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, jukám na vás po obídku :wink:

ale vidím, že se tady stejně nic neděje........ ANGE už tu dlouho nebyla, tak zdravím :grinning:
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic se neděje PROSTEJ :slight_smile: ) akorát já si asi ublinknu :slight_smile:)) :sweat_smile: ble

ANGE tak malá už potřebuje víc bašty...
3. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jsem četla, že jsi byla na dobrém obídku :grinning:
3. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čtu zprávy a říkám si, že asi půjdu vyvraždit poslanecký klub ODS nebo co :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: ty svině zase zablokovali hlasování o mateřské
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek