• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jak to jako???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný no, kdyby šlo o jejich prachy, tak by neblokovali... no nic, tak ať to prostě rovnou pošlou do kytek a je to, nemusíme tu na nic čekat...
3. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobě se jedná o kolik peněz PROSTEJ?
autor
KUbík mi zas hází celým břuchem :slight_smile:)) :grinning:
HEHE protože ODS ví, že když připustí hlasování, tak to zvýšení mateřské projde, takže zdržuje hlasování jak to jen jde a už teď je jasné, že dneska se hlasovat zase nebude, protože jednací řád Poslanecké sněmovny po 2. hodině hlasování neumožňuje :angry: :angry: :angry: takže poslední šance je v pátek a pak už nic....... a Nečas se jak debilek teď usmívá ve zprávách, že to je jejich povinnost tyhle jednání a hlasování blokovat a má z toho děsnou prdel...... holky, já to musím vypnout, nebo z toho porodím :grinning:
3. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE přesně tak, nechápu proč to protahují..... vlastně jo, chápu.... protože kdyby nechali hlasovat, tak to zvýšení projde :sweat_smile:

a mě konkrétně se jedná HEHE cca o 5 tisíc měsíčně :confounded:

naše mimi má taky diskotéku :grinning: se asi na dálku druží nebo co :grinning:
3. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda hledám na mimibazaru hrazdičku jo... takovou tu UNI na autosed., lehátko i postýlku... a na MMB se mi to zdá pěkně předražený... mrknu na bazoš a tam jsou ceny ouplně jiný!!! nižší samozřejmě...

třeba tahle http://deti.bazos.cz/inzerat/5184502/Hrazdicka-nad-autosedacku.php
3. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE na tom mimibazaru musíš narazit..... hlavně tam už se docela angažují lidi, co to prodávají úplně nový, jen za něco nižší ceny než v obchodech..... kdežto ten bazoš to je vyloženě inzerce použitých věcí..... :wink:
3. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno 5 klacků.... ty blááázne. tak to je síla teda...

mě se jedná o necelý 2 tisíce (ale taky to není málo že jo - každopádně když si zažádám o navýšení do výše RP, tak budu mít tu stejnou částku, takže v podstatě je mi to jedno), bo jsme prostě jako firma na víc neměli bohužel... :( před dvěma lety bych měla krásnou mateřskou - i když o to víc by mě zase štvalo tohle handrkování ve sněmovně...
tahle zrovna nevypadá špatně :wink:
autor
šak já si tam PROSTEJ zadala jen použitý zboží... a stejně se dostanu za podobnou na 390.- že jo... :confused:
3. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já už to neřeším.... počítám prostě s tou nižší částkou, kdyby náhodou schválili to zpětný proplacení, tak to pro mě bude jen plus... ale nevěřím tomu, jsou to dacani.... :frowning2:

teď jsem právě zvědavá,kdy mi přijde mateřská za leden :grinning:
3. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE, tak to nevím...... tak to máš pak lepší z toho bazoše :wink:
3. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! no to mi prostejko ani neříkej. mně jde o stejnou částku.. je to na posrandání fakt. no a když to nebude v pátek, tak pak už vubec?
3. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a k tomu doktorovi jdeš teda v pátek jo? budu držet palec :wink:

jo a jak jsi psala, že jsi zvědavá na ten můj monitor, já nevím ani jestli mě na něj pošlou :sweat_smile: oni posílají v Krči od 38tt a já budu v pondělí 37tt+0
3. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to škoda... :( ale zas fakt na jednu stranu je tady i tak ta PPM skvělá...
3. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL ahojky.... no to říkali teď v telce, že poslední šance na jednání je v pátek a Nečas se tam jen řehtal do kamery, že to udělají to stejný jako dneska :angry: :angry: :angry: zase to zablokují...... no a pak už nějak prý o tom hlasovat nemůžou, ale nevím proč :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já myslím, že už tě snad pošlou PROSTEJ... i kvůli tomu KP bych si myslela, že by měli, aby viděli jak se chová děloha... no uvidíš...

jj já jdu v pátek!
3. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já že to na netu nide nevidim, ihned, aktualne, idnes ni ťuk.
jo to jo HEHE, v porovnání s jinýma státama je to super...... ale i tak.... když víš, že si x let platíš slušný peníze do sociálního a zdravotního a pak si říkáš, jak budeš zabezpečená a oni to tak sprasí, tak to naserká :grinning:
HEHE tak v pátek držím všechno co mám :grinning: a uvidím no, holky na diskuzi říkali, že když byly v 37tt tak je ještě na monitor neposílali, v 38tt už jo....... tak uvidíme, třeba mě pošlou.... a třeba už nejsme KP :grinning: :grinning: :grinning: jsem naivní co.... :rolling_eyes:

TOL já to sleduju v telce.... tam je to online z poslanecké sněmovny... a myslím, že na idnes.cz to najdeš, někde mezi zprávama :wink:
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no naserká hlavně to, že nás to minulo o fous, že jo... blbej 1 měsíc - 2 měsíce... :slight_smile:))

třeba CAT si to umí zařídit :slight_smile:)) rodit měla v lednu a nakonec rodila v prosinci... takže dostala asi i to vyšší porodný ne? a stejně tak VERLED :slight_smile:)) holka šikovná!!! :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ale tohle snížení se týká úplně všech co pobírají mateřskou... oni to přepočítají i CAT i VERLED... :sweat_smile: to je na tom to nejhorší... že i těm, co nastoupili na mateřskou loni, tak to letos přepočítají :angry: a porodný zůstává HEHE, naštěstí :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ hlavně já tobě... mě palce držet netřeba :slight_smile:)) já jdu už na 4 monitor myslím a co tam může bejt navíc od minule? :slight_smile:)) jedině tak zas o něco vyšší kontra, ale to máš i tak stejně fuk... :slight_smile:))

no kéž by prcek už KP nebyl, ale tak fakt radši nedoufej... já myslím, že tvoje miminko už tam má opravdu málo místa, když je míň plodovky...
3. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoolky porodné se nemělńilo.. to je furt 13.. ale jinak i CAT od ledna dostává nožší mateřskou.. oni to snížili všem co už i mateřskou pobírali v roce 2009 a dobíhají ve 2010. No minulý rok jak se navyšovalo, tak holky co odešly ve 2008 braly dle výpočtu 2008 a vyšší se jich nedotkla :slight_smile: klasika ne? :sunglasses:
3. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne e - oni to dělají i zpětně??? já myslela, že ty co porodily v roce 2009 budou mít prostě mateřskou nesníženou... to sou ale ku*vy... zvlášť je mi teda líto VER!!!! :((((((

porodný bylo minulej rok 13 000.- ne? teď je myslím 10... nebo jsem zas mimo?
HEHE no i tobě musíme držet palec, třeba už ani k doktorovi nedojdeš, když máš podle té kartářky nebo podle koho rodit ne? :grinning: a hlavně držím palec, aby měl doktor dobrý zprávy, že už se vevnitř něco chystá :wink:

a neboooj, nedoufám, hlavně si myslím, že bych to i cítila na pohybech, nebo třeba na škytavce a pohyby jsou pořád stejný a nahoře si nahmatám určo hlavičku, takový kulatý, to nemůžou být záda ani prdelka...... :rolling_eyes:
autor
TOL no tak to je fakt klasika... :angry: :angry: :angry: jak jinak taky že jo... to jsem si to představovala fakt naivně...
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE porodný je 13 pořád, tak jak píše TOL.... jinak takových lidí jako je VER je mi taky líto...... já si říkám, že nám jde jen o to mít víc peněz, ale nějak to zmákneme i tak.... ale svobodný matky, no síla no..... a to přepočítávání je jistý :confounded:
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene to je furt 13.. ale tohle klíďo snížit mohli.. tento poplatek mi přijde zcestný když je stejný jak pro ty co nikdy nefachaly jak pro ty co makaly a odvedly docela dost do zdravotního pojištění.. viz asi teda prostejka a i já.. hmhm
3. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek