• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a teď si vem HEHE, že původně chtěli snížit mateřskou, porodný na 10 a ještě o nějaký procenta i rodičák a nás by se dotklo úplně všechno :astonished: to už by to tam šla fakt vystřílet :grinning:
3. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL já souhlasím.... měli raději snížit porodný...... to je jednorázová částka, kterou dostanou i nefakčenka, prostě úplně všichni..... ale tu mateřskou pobíráš půl roku a počítá se ti z platu....... to mě na tom taky štve nejvíc.... :angry:
3. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase holky upřímně, vidíte kolem sebe co je těhotných?? mně to přijde jako epidemie.. je nás fakt hodně a podle mě by ten schod byl větší než si kluci poslanečtí mysleli.. jinak ale že zrovna nečas, který za ty zvýšené mateřské tak bojoval cca před rokem a půl teďka dělá takového debila, tak teda i kdybych si myslela cokoli, tak být níc, tak držim hubu a nechávám v této záležitosti mluvit za ODS někoho jiného ať nevypadám jako někdo, kdo jde s větrem..
3. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL jsi to teď vystihla :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to aspoň nekomentovali.... ale jich se ptá moderátorka, proč tak zdržují práci poslanecké sněmovny a on se usměje a udělá ksicht do kamery a vítězoslavně řekne, že to je jeho práce a že v pátek to udělá znovu :rolling_eyes: tak to mají z toho programu vyškrtnout rovnou a je to.... taky nechápu, co je za blbost, že po 2. hodině nemůžou schvalovat zákony... to vždycky říká můj manža, že po druhé hodině hodí nohy v práci na stůl a nemaká, když to tak mají poslanci, tak proč ne ostatní :grinning:
3. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak ten boom se prý zastavil a já to trošku potvrzuju aspoň co jezdím busem tady a tak..... tak loni bylo strašně moc těhotnejch, když jsme se sem nastěhovali, tak tu každá ženská chodila s bříškem nebo s kočárkem.... a teď jsem tu těhule sama :grinning:
3. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no chystá se to už dlouho... jsem vyčetla v těhu průkajde, že CS 6 mám už od 32 týdne :slight_smile:)))
ale jak tu víme, tak je to informace o ničem :slight_smile:))

no tak kulatý mám nahoře i já... neustále vypouklá kulatá boule vpravo... takže si myslím, že je to zadnička :slight_smile:))) ale dr. mi minule říkal, že jsou to právě nožičky, tak fakt nevím, poznám prostě prdlajs...

jj dle kartářky bych měla rodit do 14 dnů od 30.1. a dle kamarádčina kyvadla teď v pátek nebo sobotu :slight_smile:))) ale moc tomu nedávám :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: to si radši počkám, co na to dr. :slight_smile:))
3. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak ještěže se nesnížil ten RP.. to bych padla... takhle je to fakt super a radši mlčím a děkuju i za ty peníze no...
3. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já jsem myslela, že takto to mají jen v pátky.. hm jejich práce je odsedět v kavárně asi celý pracovní den.. by mě zajímalo jestli budou dělat obstrukce i když se bude hlasovat o jejich snižování navýšení platu ve 2011 :slight_smile: bych skoro řekla, že jo...
3. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, to CS mi přijde, že je fakt o ničem... a co ti řekl doktor jinak... té mé kámošce řekli, že už je malej hlavičkou v pánvi sestoupenej... :wink:

jo to kulatý tam udává každej, někdo prý zádička, někdo prdelku...... ale já tam mám ráno vyloženě vystrčenou hlavičku.... včera teda manža zkoumal a tvrdil, že cítí nos jo, ale to se mu asi něco zdálo :grinning: :grinning: :grinning: jinak taky HEHE poznám prdlajs, jen cítím ty pohyby pořád stejně, hlavně dole a vpravo, kde by měl mít prďolka nožičky,nahoře nic....
3. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL no v pátek nesmí prý hlasovat po druhé hodině o ničem a ve všední den nesmí schvalovat po druhé hodině zákony :grinning: :grinning: :grinning: no je to na palici....

HEHE ještě toho trochu, kdyby snížili i RP, tak se můžu jít už fakt klouzat :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já do zdravotního pojištění odvedla dost a dost předtím... sice jsem pracovala na ŽL a vydělala jsem si mnoooohem víc než teď, ale nijak jsem si to nesnižovala a platila dle toho co jsem skutečně vydělala, bo jsme si i tenkrát chtěli brát hypotéku...

kdybych šla na mateřksou před dvěma lety, tak bych měla zhruba 19 tisíc měsíčně... buééé
3. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě už předminule řekl dr. že je malej pěkně dole... ale co tím myslel teda nevím :slight_smile:)) :grinning:

PROSTEJ k těm pohybům - já nepoznala, kdy se malej otočil. pohyby mi přišly pořád stejný... a tu bouli tam mám prostě taky, takže jsem si taky myslela, že je to hlavička než mi dr. řekl, že je malej už otočenej :slight_smile:)) a dole mě buší též, asi ručkama teda...
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu.. za chvíli je tu ségra...
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, vím, že jsme se o tom bavily a ona každá maminka říká, že nepozná, že se mimi otočilo..... ale naději si raději nedělám..... největší sranda bude, až se smířím s císařem a oni řeknou, mimi se otočilo jdeme na normální porod :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se na chvíli odmlčím, jdu sklidit nádobí a chvíli se natáhnout, ať mě zase nebolí bříško :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak je to s mateřskou, kde najdu ty typy a podle čeho si vybrat..poradte mi..díky..:slight_smile:
3. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted nikdo nikde...já jdu dneska na těhu jogu.:slight_smile:
3. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zase na vás jukám :wink:
3. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI typy mateřské nejsou, ty myslíš asi rodičovskou že? u mateřské si jen volíš nástup, nejvíc 8 a nejméně 6 týdnů před datem porodu :wink: no a vypočítává se ti z platu :wink: a rodičovská, můžeš volit 2, 3 nebo 4 roky...... na ty 2 roky, ale nemůže jít každej, tam je to nějak omezený výší mateřské, která je ženě vyplácená :confounded:
3. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak stačí na seznamu nebo někde zadat mateřská 2010 a ono ti to najde fůru odkazů i s výpočtama :wink:
3. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jojo myslím rodičovskou..to jsou zmatky..:slight_smile:
3. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI v pohodě...
3. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty na rodičovskou budeš stejně nastupovat až příští rok ne? takže kdoví jak to bude
3. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jojo to je vlastně pravda..:slight_smile:
3. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a mateřská se ti bude počítat taky kdovíjak..... uvidíme, co s tím udělají v pátek, každopádně současnou úpravu najdeš na netu..... ale potřebuješ k výpočtu posledních 12 hrubých platů před nástupem na mateřskou :wink: no a to když budeš vědět, tak si to můžeš spočítat, kolik ti to dělá :wink:
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, máme doma taťku, tak se mu jdeme věnovat.. NUKI užij si jógu, papa :dizzy_face:
3. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už aspon vím, že je mezi tím rozdíl..:slight_smile:))
3. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím na cvíčo..:slight_smile:
3. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo holky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

náš včerejší den: Volala jsem na výsledky moči a mudra mi řekla, že je tam nález, že si nedovolí dát Amálce sama ATB a že si máme vyzvednout papíry do nemocnice. Tak jsem pět minut brečela, pak jsem zavolala svýmu gyndaři, že jí přivezu. Vyzvedla jsem si lejstra u mudry, aby to zkoukl. Řekl mi, že má v moči nějakou bakterii, co zpusobuje infekci mocovych cest a mohlo by to zpusobat az zánět ledvin a že do špitálu musíme. Tak jsme jeli na Karlák. Tam jsme nejdřív dostali nadáno, že tam nemají místo a proč si to mudra nejdřív neověřila. Poté, co jsem řekla, že teda jedeme do Motola se stali milejšími. Ta moje pitomá mudra ale napsala do papírů, že dítě neprospívá....... Takže neřešili bakterii, ale papání, dostali jsme asi 8 žádanek na vyšetření a že máme nastoupit až dnes.

Takže, odběr krve, z prstíku a z hlavičky, to jsem nerozdejchala a sesypala se na chodbě, no, manžel mě zvedl a měli jsme to za sebou, jako strašnej zážitek :astonished: :astonished: :astonished: .

Pak jsme dostali další zkumavky na moč a k tomu lejstra další, to jsme si vzali domů.

To samý na kakanec.

A žádanku na sono bříška, ledvin a nevím čeho ještě.

A recept na nějaký dietní mlíko. Nemáme kojit, dokud se to nevyřeší.

Jak zpráskaný psi jsme teda jeli domů.

Dneska jsem tam volala, výsledky v pořádku, takže máme čekat doma a zítra se zastavit po tom sonu, budou další výsledky a uvidí se, co dál.

Ovšem, bakterie se stále neléčí, jen se testuje, testuje a testuje.

Máte smějící se dětátko, co na vás výská a řehní se, když se na něj podíváte a pak ho vezmete a dáte ho do spárů jehel :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hrůza.
3. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal to je mi Amálky moc líto, božátko malinké :frowning2:
No ten odběr z hlavičky je opravdu hnus, já jsme se na to ani nedívala :confounded:
No snad bude Amálka v pořádku , to je fakt strašné takové malinké miminko bezradné a takové problémy :cry:
3. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek