• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Amalko!! :cry: :cry: :cry: :cry: Drž se holka,moc na Tebe a Amálku budeme myslet a držet pěstičky!!!!
3. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
amal to je strasny :frowning2: :frowning2: :frowning2: taky jsem se na odber z hlavicky nikdy nemohla divat...je to strasny a vzdycky jsem si rikala, doufam,ze je to to nejhorsi co ho potka,protoze bych vic asi nerozdejchala :frowning2: Mooooc na vas myslime a prejeme at je Amalka co nejdriv zdrava,chuderka malinka...ach jo,to je starsny,uplne je mi z toho uzko :cry: :cry: :cry:
3. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI držte se!!!! a řekli ti, kdy začnou řešit tu bakterii?????? :astonished:
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Amal držte se kočko, myslíme na vás :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,chtela by sem se vaz zeptat ze jaky barvy vecicky kupujete kdyz nevite jeste ze co to bude??ja nevim presne je toho malo na vyber,,nevim jestli zluta,zelena,bila,oranzova, sou ty spravny,,prosim poradte :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kikulenko já ti neporadím, já jsme začala kupovat věci , až když jsem věděla , že čekám Vítka a taky že je zdravý :slight_smile:)
3. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
KIKU já taky začala nakupovat věci až když mi dr. řekl, že to bude klouček...

ále rozhodně nic nezkazíš - bílou, smetanovou, béžovou, zelenou, žlutou a modrou - i ta případně holčičkám sluší jak ulitá a u chlapečka je to jasný... oranžová se mi nelíbí, takže to bych nekupovala, ale ani to by nevadilo...

omezující je jen růžová, fialová - to se hodí vyloženě pro holčičku a trochu i červená (teda aspoň mi příde, že se moc pro novorozence nehodí)...
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hehnko Vítkovi červená moc sluší , ráda ho do něho oblíkám :slight_smile: I když teď přemýšlím jestli i jako novorozenec měl něco červeného
3. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno já budu taky Kubovi kupovat červenou :slight_smile: ale právě mi příde taková moc křiklavá pro malilinkatý miminečko :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se jdu zas natáhnout... na kurzu mě nějak začalo dost bolet břicho a je mi furt divně...
3. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
amal poslu ip zase

hehe ty nas napinas teda...si myslim, ze uz to bude brzooo

bila je dobra :wink:
3. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, zdravím :dizzy_face:

teda AMAL to je mi moooooc líto, budu na vás moc myslet a držet palečky, ať vás dlouho netrápí a je to brzo za váma.... chuděrka malá :frowning2: :frowning2: :frowning2:

HEHE já myslím, že ten pátek by mohlbýt i reálnej :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
a já vyfotila pupíno holky..... http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/ máme pořád 102 cm přes pupíka a až na ty strie, rozlízají se mrchy jedny :cry: :cry: :cry:
3. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky copak novyho?
3. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj CARCUL :dizzy_face: u mě nic :pensive:
3. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nedocita jsem grogy,ted jsme dorazili...

jen vim co amal..amalko je mi to moc lito a obe se drzte,amalka bude urco brzy v pohode..

jinac..mame streptokoka,takze hned jak rupne plodovka musi nasadit atb,ted mam ete naky zavadeci globule a pred porodem mi musi dat injekci na redeni krve..jo a uz se pekne chysta,jsme na prst uz otevreny(nbo tak nak to rikala) a je dobre ze budem uz od nedele v praze

prostej..ty jo mas to fakt hodne..snad to vybledne
3. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
CARCUL no není to jako naschvál..... já mám toho streptokoka negativního :sweat_smile: ale zlobivý dítko....... ale ono to prý nic neznamená, jen ti píchnout ATB aby se to nepřeneslo na prcka a bude..... a jinak gratuluju, že se něco začíná dít...... i když HEHE vypadá, že tě fakt předběhne :grinning:

a ty strie, no co na to říct, já mažu jak vzteklá, poctivě a krémem i olejíčkama, drahýma i obyčejnýma a nic.... jedna známá mi poradila, že prý jí to vybledlo po krému na opruzeniny :sweat_smile: tak nevím.... ale neřeším to, ještě mi k tomu přibude jizva po CS, tak co :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si kvůli tomu břichoňu ani k té fotografce volat nebudu, původně jsem chtěla, pak jsem váhala a už se rozhodla, že neee... raději si zajdeme až s prckem a necháme se pěkně zvěčnit s ním nebo s ní :grinning: doma zkusíme něco s manžou nafotit, ale jen oblečené břuško, takhle se to vážně nedá....
3. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej..a jkpak to vypada u hehe?jen at predbehne nevadi.. :grinning: ..ma rodit v patek dle predpovedi a ja tenhle tyden ete nemuzu :grinning: az od nedele :grinning:
3. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a CARCUL jsem si vzpomněla na tu moji kámošku, co porodila v pondělí... ráno byla na jeden prst otevřená a odpoledne už na 4 :grinning:
3. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
CARCUL no zase má bolesti a je jí nějak divně :sweat_smile: jinak ona jde na kontrolu v pátek, tak jí předpovídám trochu, že tam ani možná nedojde :grinning:
3. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky já myslím, že ne... v pátek rodit ještě nebudu :slight_smile:))) neblázněte :slight_smile:)) :grinning:
3. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak fotografka ti muze strie zamaskovat ne :wink:

prostej nestras..tenhle tyden nemuzu :grinning:
3. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a hele ji :grinning: :grinning: :grinning: maminu :grinning:

CARCUL proč ne? :grinning: proč bys nemohla.... :grinning:

no s tím focením a striema, já nevím, víš co, já už se tak cítím blbě, je to asi i o mým pocitu, že to nevypadá hezky..... a s manžou jsme si řekli, že prašulky raději vrazíme do focení s miminkem, tak doma zkusíme něco, v oblečení nafotit.....
3. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já taky ještě nemůžu... ty jo, to by bylo blbý... ještě tu mám práci pro klioše a musím uklízet... :slight_smile:))

a já myslím, že CARCUL bude prvnííííí :slight_smile:))) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PROSTEJ bříško je krásný, strie vyblednou... kdybys chtěla přeci jen nahý bříško, tak ti pak ty strie můžu zkusit vyretušovat :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ při domácím focení doporučuju fotit za denního světla.. a to tak, že třeba budeš bokem k oknu a druhým do místnosti - prostě tak, aby tam vzniklo světlo a stín a ta fotka měla větší hloubku... pozadí - něco jako jsme fotili my, v dětským koutku pro dokreslení atmošky... pokud byste si za sebe dávali plachtu, nebo něco, tak doporučuju, aby byla aspoň metr za váma, ne-li víc, kvůli hloubce fotografie...
3. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE úklid počká, znáš to ne? bordel v bytě, šťastné dítě :grinning: :grinning: :grinning: s tou prací by to bylo horší no... ale zvládlo by se to taky..... :wink:

a děkuju moc za pochvalu i nabídku.... já uvidím, my nejsme žádní profíci jako vy a nemáme tak dobrý foťák, takže to budou spíš takový hodně amatérký fotky :grinning: stejně to chci jen tak na památku, tak stačí jen oblečený bříško, třeba v nějaký prádle nebo obtaženým tričku :wink: uvidíme, co z toho vůbec vyleze.... já se stejnak těším spíš na mimi a foto s ním :grinning:
3. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hehe..nene ja te pustim

prostej nemuzu-tenhle tyden ete mame veci k dodelavani a hlavne v praze jsme az od nedele a jet od nas by byly fofry..takze az od nedele nejdriv,musim maly domluvit :grinning:
3. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my taky nejsme profíci PROSTEJ, hodně pomůže samozřejmě lepší foťák to je jasný... ale dost se pak dá udělat i v programu na úpravu, kdybys pak třeba jednu fotku vybrala, můžu jí ještě zkusit poupravit... s fotkama mě to baví :slight_smile: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE díky za tipy... my už jednou zkoušeli fotit, takový trošku hanbatý fotky s kytkou a docela se povedly.... ale fotili jsme to večer a nebylo to ono.... taky jsem si říkala, že musíme na denním světle a třeba bokem k oknu..... na vaše foto jsme dneska s manžou mrkali, mooooc se mu líbili..... akorát my to tak nikdy nenafotíme, vy jste prostě profíci :grinning:
3. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek