• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Prostěj, s manžílkem krásný fotečky, dojemný:slight_smile:)
2. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange je to asi utrpení, ale neboj, však ono to tak dlouho trvat nebude a zase budeš dlabat:slight_smile:))
holky jdu hajat, mějte se nádherně!!!!
papapa zítra:slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang na to se tesim jak na smilovani...to pujdou kila dolu!!! no vidis to, jak je malicka hodnoucka!!!

dnes me ale potesil dr a rikal, ze to bude dobry, ze to nevypada tak hrozne, ze to ma v oku....ale jako prase si pripadam...chci zpatky svych necelych 60kg...nejlepe tak 55-58...ale na to si pockam....prominte, ze o tom zas melu :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale taky vám moc přeju abyste kojily..to ty teplé obědy rády oželíte :slight_smile:
Svoji myslím, že u tebe bude hubnutí bez problému, protože žádný špíčky nemáš :wink:
tak dobrou noc, jdu zabalit na zítra, jedeme pro změnu za babičkou..a taky se najím :grinning:
2. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang diky, ale bohuzel se pletes :cry: jste ale cestovatele...ale bacha na zakazy vjezdu... :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no nádhera... já ti říkala, že už nebudeš mít hroznový bříško :slight_smile:) :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a čkej příští týden a přespříští týden... :slight_smile: a jinak jste pěkně blbli s manžou :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink:

CAT kráááásný věci, Denísek bude frajer!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI neboj sá, zhubneme jedna dvě a budem mamky šťabajzny :slight_smile:)) :wink: :wink: :wink:
a já se dneska taky rozšoupla.. sežrala jsem půlku tvarohovýho závinu.. :slight_smile:)))) aúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

holky děkuju za pochvalu :wink: :dizzy_face:

CAT krásný věcičky :wink:

ANGE jsi mě pobavila s tím jídlem u kojení :grinning:
3. pro 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano devcatka,teda dneska jsem vstavala asi prdkou :slight_smile: takovy protivny rano,pritom k malymu jsem vstavala asi jen 5x

jukla jsem na malou amalku,no ta uzasna,vypada jako porcelanova panenka,rodice musi byt pravem PYSNI!!! :grinning:

jdu vas malinko docist co jste vcera nabrebentily

vcera jsem mela honicku,tak uz jsem nestihala neco psat
3. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tajk jsem koukla na briska svoji a protejky,jedno hezci nez druhy,jen si je holky uzijte,za chvilku uz pak budete mit svoje miminka u sebe :grinning:
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko BLAHU :dizzy_face: už se na toho prďolku docela těším :grinning:
3. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a náš čutálista už řádí :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko tak ja musim rict,ze jsem nemela jedinej problem a chodi mi penize jako hodinky,tak snad se to nebude zpozdovat jako rodicak od statu,to mam dostat ted poprve . . .

to bude mazec,min penez vetsi vydaje s penezma,jsem rikal manzovi,ze ted budem luxovat mrazak a spajz,at usetrime,pleny mam v zasobe na cely mesic,bebu mam jeste dve baleni,tak to snad nebude tak zly,no a s manzou jsme se dohodli,ze mam pro nej dva darecky dohromady za 350kc a ze uz dal kupovat nebudeme,je to strasny ,tak mala castka,ale jak manza rekl,ten nejvetsi darecek uz jsme si dali v cervenci :grinning: jeste usetrim na darecku pro mamky z dm,budu mit slevovy kupony 25% na vyrobek ,no a manzovo brachovi koupime,nejakou vodu po holeni a jeste musime vymyslet tatky :grinning:

no a vanoce budou o pohode a ne o darcich,neda se svitit :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no já uvidím, nemám strach, že by zaměstnavatel něco neposlal, papíry kvůli mateřské budu dávat před Vánoci a mají celý leden na to aby to sociálka vyřídila, tak ať si mě nepřejou :grinning: :grinning: :grinning: ale tady v Praze to prý všeobecně funguje dost bídně :pensive:

a o penězích mi ani nemluv, my jsme se teda s manžou dohodli, že si taky žádný dárečky dávat nebudeme, jenom nějakou blbůstku, co chceme a potřebujeme, tak si stejně koupíme v průběhu roku a mě nejvíc potěší obyčejná blbost za 50,- hlavně když vidím, že si ten člověk trošku lámal hlavu a chtěl mě něčím potěšit :sweat_smile: .... největší dáreček si dáme na začátku příštího roku tak co...... a rodiny asi o vánocích ani neuvidíme, takže dárečky pro ně nějaké máme, ale uvidíme, kdy si to vůbec předáme :wink:

no a já vlastně pořádnou výplatu dostanu naposledy v lednu a pak od února by mi měla chodit mateřská, já budu teda vděčná, když mi bude chodit včas...... no a pak někdy v srpnu mi bude mateřská končit a budu si tady v práci dobírat dovolenou, prý budu mít nárok na celou dovču za příští rok, což je taky super a pak nástup na rodičák a to ještě nevím, jestli ty 2 nebo 3 roky, musím prošpekulovat... ale myslím, že co chystají to snížení mateřské, tak mi to na ty 2 roky ani nevychází :frowning2:
3. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko tak,to jsem rada,ze nejsme sami,kdo ma vanoce o pohode a ne o darcich :wink: oni az tak dulezity nejsou,pro Ondraska mam jeste koupeny chrastitka z globusu a zbytek si myslim ostaraji babicky jako JEN k svatku dostal: troje ponozky,puncochace,body,dvoje rukavice,cepici,disney sklenicky,letadylko,medvidka a takovou hopsaci gumovou vec (ale to je jedinej darek mimo misu,protoze to hrozne ostre blika,pro mimi se to fakt nehodi,hlavne,ze tchanovci jak se nema malej divat do svetla) . . . taskze se nebojim,ze by Onda od babicek nic nedostal,ackoliv musim pochvalit tchyni,konecne pochopila nas styl oblikani a podle toho kupuje malymu

ja s manzou jsme malymu koupili takovy plastovy retez s koleckema a runyma tvarama a ma to u malymho uspech,vcera si s tim hral a zustalo mu to na obliceje a on celej vyvalenej na to koukal a nevedel co s tim ma delat,tak na to asi 4 minuty koukal a radoval se co se mu povedlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prostejko ja doufam,ze to snizeni uz nebude toho rodicaku!!! :confused:
3. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to je super.... my svátky (jako jmeniny) neslavíme..... napíšeme si jen SMS nebo si zavoláme, popřejeme si, ale nic si nekupujem....... my vůbec tak nějak netrpíme na dárky, spíš se rádi sejdeme, pobavíme se a oslavíme to...... hodně to dodržuje třeba moje babička vůči svým vnoučátkům, jako že kupuje pravidelně dárky a i docela drahý.... ale jinak si na to nějak nepotríme......

a ten rodičák sníženej nebude, neboooj :wink: jen mateřská :confounded:
3. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jako my svatek s manzou tak soalvime tim,ze on mi koupi malou kytku ja jemu pralinky co ma rad a hotovo,celkem jako posezeni se to dela u tchanu,ale posledni dobou ne,ale tak priznam,se ze oslavicka bude u malyho na svatek vzdycky u tech deti to beru jinak

jako darky hezky,ikdyz mi to prislo moc na svatek,na druhou stranu byla to jejich prvni moznost se vyradit a koupit mu darecky

jo tak ona jde dolu jen materska ,aha ja myslela,ze jeste spekulujou o tom rodicaku

no a mikulas,jako davame si s manzou ikdyz jsme dospely,ja mela moc rada k mikulasi pomelo :grinning: a nevim proc,ale dostavame i jako dospeli mikulase od rodicu,jako recesi asi :grinning: tak manzoci koupim jednoho mikuldu a kalendar :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak u dětí se to bere jinak...... ale je fakt, že u nás se svátky prostě neslaví, takže se to asi nebude zavádět ani u prďolky...... dáme mu pusku a popřejem všechno nejlepší, ale to je tak asi všechno :grinning: .... něco jiného pak budou vánoce a narozeniny :wink:

jinak ten rodičák nesníží určitě, to už je dávno schválený... ani porodný se snižovat nebude.... mění se jen zákon o nemocenském pojištění a jelikož je mateřská vyplácená podle tohoto zákona, tak se jí to bohužel týká :confounded: a ODS zablokovali jednání o zpětném navýšení, takže se o tom bude rokovat nejdříve v lednu, jestli to navýší na tu současnou výši a znáš to, jak jednou něco sníží a ještě to začnou snížený vyplácet, tak nemůžeme čekat, že by to navýšili zpátky nahoru :angry: tudíž mateřská jde dolů a já nepočítám s tím, že bych za celou dobu co ji budu pobírat viděla od státu korunu navíc :pensive:
3. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni prostej proste nevi jak vic by rodinam pomohli,ze :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU nejlepší je číst ty komentáře pod článkama, který vyjdou na netu :grinning: někteří jsou tam fakt na pár facek...... dokonce převládají názory, že v mateřství by se nemělo vyplácet nic :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde vlastne dneska vsichni jsou???
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU nevím :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ut byva brzo rano,dneska asi vsuchni vyspavaji ci co :grinning: jsem zvedava jak nam dneska pujde mrkvicka
3. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je to je nam pet mesicu a zacimane,sestej,teda to to leti :grinning:
3. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no letí to neuvěřitelně, až z toho mám strach, abych si prďolku náležitě užila :grinning: ..... poslední dobou bývá brzo ráno i HEHE, ale ta asi vyspává :grinning: ... no a pak CAT a SVOJA by snad měla přijít....... :wink:
3. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to oni rychle rostou ty deti,ale kazdy obdobi ma neco do sebe :grinning: ikdyz jsem si vzdycky rikal,ze pul rocni ditko uz neni zadnej prdolik malej a najednou uz se k tomu Ondrasek blizi milovejma krokama :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky:slight_smile:))
Tak jsme se nádherně vyspinkali, voní to tu tím prádlem, krása..už ten byt vyčichnul, hurááá!!
Dneska se poptám na ten teploměr, ať mám klid.

Jdu na těhu cvíčo, už se cítím zdravá, aby ne skoro 14dní jsem se poctivě kurýrovala..ale kašel bohužel ještě občas mam, no:frowning2:((

Díky za pochvalu oblečků.
Blahu a kdy ti přišla 1. mateřská???taky už na ni čekám:slight_smile:))
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no vidíš, za chvíli budete mít půl roku, to je fakt neuvěřitelný...... a co nějaký pokroky, už Ondrášek naznačuje sedáni si, nebo tak něco? než my porodíme, tak vy budete hotoví mazáci :grinning:
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahoooj, akorát jsme si říkali, kde dneska s Denískem vyspáváte :grinning: .... oblečky jsou fakt úžasný, budete frajeři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a četla jsem to s tím teploměrem včera, někde se poptej, ať máš klid :wink:
3. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Prostěj jsem kravka, co?ale já to tam nandala a ňák mě to netrklo, měla jsem plnou hlavu věcí z práce...kurnik, no:frowning2:((

Jojo, hadříky jsou super, malej bude bombarďák, snad to všechno unosíme:slight_smile:))
3. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek