• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
tož uvidíš co vykouzlíte, pomůžu pak ráda s úpravou... né všech samozřejmě, to bych na to strávila dny... ale můžem něco vybrat a zkusit... :sweat_smile: sem vtěrka cooo... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL dobrá no, tak jí domluv a třeba poslechne :wink:

HEHE díky, ale nechci tě obtěžovat..... samo když tě to baví, tak pak můžu nějakou fotku poslat...... a hodně udělá ten foťák, my sice nemáme žádný cvakátko, ale nemáme ani foťák za statisíce.... a profíci jsem myslela v tom, že máte ten nápad a trochu tomu rozumíte..... my jsme spíš oba účtaři víš.. :grinning:
3. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE proč vtěrka... jak říkám, já ti klidně něco pošlu, když to upravíš a budeš to dělat protože tě to baví, tak klidně... když to neupravíš, protože nebudeš mít čas tak se taky nic nestane.... a nebo si to u tebe rovnou objednám, ty mi uděláš cenovou nabídku a je to :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my též nemáme foťák za statisíce :slight_smile:)))
jasný, ale jinak ti rozumím samozřejmě... a jinak nápad jo - on to byl spíš i v těch našich podmínkách pokus omyl :slight_smile:))
3. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pro to prostě cit HEHE :wink: jednoduše řečeno :wink:
3. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě je ti divně?
3. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska strašně tlačí prcek do žeber, ale hrozně...... :sweat_smile: jo a holky bavila jsem se dneska s PA co máme v rodině a ona se ptala co a jak a jestli mi tvrdne bříško a tak, tak jsme došli na to, že mi asi bříško tvrdne...... já necítím bolest, ani pnutí, ale občas mám celé bříško jako šutrák.... a to je prý taky ono :astonished: tak jsem čuměla, protože já všude tvrdím, že bříško netvrdne a ono asi jo... prý to mám raději v té porodce nahlásit :confounded:
3. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už je to lepší... to bylo holky asi trávení či co... ble... dala jsem si fenyklovej čaj a teď ještě maliník a je to...
ale nejradši bych vypila ještě jeden fenykl... z útrob se mi ozývají šílený zvuky... normálně jeden takovej výkřik slyšeli i všichni na kurzu :slight_smile:))) to byl řev a pak výbuch smíchu - prej tam mám pěknýho draka :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: no málem jsem se propadla do země... naštěstí bylo z toho zvuku jasný, že jsem si fakt nepšoukla... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ,SNAD SE NECHA..zitra ete musim jet zaplatit zalohu na loznici a ete objednat sedacku a botnikna chodbu :grinning: a fakt nevim jak by jsme to do prahy stihli a chci rodit tam..doktorka je moc fajn a docela i pomaha myslenka ze vim kdo mi bude rodit
3. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: aspoň bylo veselo, no co :grinning:

CARCUL maličká je určitě rozumná a počká :wink:
3. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no se uz chystaj i streva..patek se blizi :grinning:
3. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj PROSTEJ to je taky ono... pnutí jsem cítila, když bylo bříško ještě menší...
ale teď je to často tak, že to ani nezaregistruju a mám břuch fakt jak kamen - někdy to poznám tím, že mi asi prcek zároveň zatlačí na močák... ale dneska jsem měla břicho jak šutr snad tři hodiny v kuse... teď už to povolilo...

a taky mě čím dál víc tlačí prcek do žeber... dneska mě ještě k tomu kopal do boku, takže fakt legrace...
3. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no střeba se asi chystají vylýzt taky bo co :slight_smile:)))))))))) :grinning:
3. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spinkat,od rana jsem byla na nohou a rano jedu dozaridit ten nabytek..a z loznice jsem nadsena uz aby ji privezli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se mi to fakt libi jk jsme to vymysleli..

mejste se krasne a zitra najuknudobrou..a ty hehe at ti je lip :wink:
3. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se jdu natáhnout k telebedně, jsou Sběratelé kostí... žjéééé :slight_smile:))

CARCUL, PROSTEJ brou noc moc! :slight_smile: a tenhle týden prostě nerodíme ani jedna - hawk domluvil jsem :slight_smile:))) :grinning:

páááááá
3. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to míivám taky... no super... :rolling_eyes: ještě tvrdnutí břicha...... :grinning: doufám, že mě v pondělí dají na monitor :grinning:

holky tak brou noc, HEHE užij si seriálek a beru tě za slovo, tenhle týden se nerodí :grinning: dobrou noc a sladký sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha jsem tu první?? no takb já jdu krmit :grinning: asi už jsou holky víc na fb
4. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,jste se přesunuly na fb? :confounded: :confounded:
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre arno,
rusna noc :unamused: ...ted to spinka :dizzy_face:

manzel se me priznal, ze uz mesic chodi s nejakou denisou- se vsum vsudy...jsem z toho vyrizena, i kdyz TO BYL JEN SEN! fuj...clovek aby se bal usnout...

hezky den :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko Svoji,fuj,to je ale hnusnej sen..ještě že už je pryč :wink:
4. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Svoji úplně mě to vyděsilo :confused: :confused:
četla jsem že je malá Amálka nemocná :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me se obcas takovy veci zdaji...fuj je to!

bae jak jde cviceni? chlapecek je fesak musim rict:slight_smile:))

ang obdivuju te, zes davala klasicky ctvercovky...a zehlila...jsem rada, ze kalhotky nezehlim, bych nedelala nic jinyho:slight_smile:
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji já je žehlila jen na začátku aby se líp skládaly..
no a mě se dnes zdálo že jsem si zkoušela látkový plínky na sobě :confused:
4. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tuhle zdál taky hnusnej sen,ten tu radši ani nebudu vyprávět,ale byla jsem šťastná,že mě mrňousek probudil na kojení :sweat_smile:
Cvičení dobrý,už budeme chodit jen jednou za měsíc,ale doma musíme dál cvičit..až do jednoho roku :unamused: ále,hlavně že to pomohlo :wink:

Já vás vůbec obdivuju,že látkujete,já nestíhám uklízet do skříní vypraný věci a ještě kdybych měla látkový plínky..nevím,asi bychom se tu v těch hadrech utopili :grinning:
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: angeth,taky dobrý..to jsou teda sny :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, co ty sny dovedou, co?...nekdy se me taky zda, ze litam...nevite, co to znamena?

jo,ta vojtovka ma pry zazracne ucinky...i kdyz to trha srdce jak mimisci rvou...prej ale ne bolesti, ale tim, ze jsou omezovany...
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,nebolí je to,jen je omezuješ v pohybu a tak se vztekaj...i když minule fakt brečel,tekly mu obří slzičky a nešlo hovůbec uklidnit,tak jsem z toho byla taková špatná... :confounded:
4. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně tu taky někdo přes den je :grinning:

Amálky je mi líto :frowning2: Beruška..snad jí bude brzo dobře a už ji nebudou trápit :frowning2:

Holky vy máte sny.. :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sorráč, ale já to sem na koníka teď vůbec nestíhám:slight_smile:))pořád se něco děje, procházky, cvíčo, návštěvy....ale budu sem nakukovat jak jen to půjde:slight_smile:))

Svoji fuj, já se lekla jaks to napsala....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ale sen je jen sen...naštěstí:slight_smile:)
My včera vypili 800ml za celý den!!!to je mazec, kde se to ve mě bere:slight_smile:)))a ráno hned 165ml:slight_smile:))

Amálka je nemocná???chudinka malá:frowning2:(přejeme brzské uzdravení!!
Prostějko a ukážeš ty fotečky co fotil manža???

A co jinak nového holky??
Všem přeju krásný den, zatím se teda nerodí, ale ono už to klepe na dveře,coooo???:slight_smile:)
4. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek