• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
cat malej je asi nenapapánek co? :grinning:
Těch 165ml nevypije pomalu Janička ani teď :grinning:
4. únor 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac fakt??teeda aby pak nespapal mámu a tátu:slight_smile:)hihihihhi

Koukám že jste se bavili o poslancích..no comment a mmj mě pořád nepřišla mateřská ani za listopad.-(((hajzli:slight_smile:)

Jo a slyšela jsem že se prej finančák zaměřil na mimibazar a aukro a kontroluje jestli si náhodou maminky nevydělávají víc než můžou...chápete to????to je fakt hnus fialovej!!!hamba státu a těm pitomcům tam nahoře....
ty jo, za totáče by mě za tohle zavřeli,co??:slight_smile:))
4. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Sac a Cat :slight_smile:
Já taky moc nestíhám dočítat a chodit sem,vždycky jen mrknu co je tu nového :wink:
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :dizzy_face:

zdravím od snídaně, my měli teda šílenou noc a sleduju, že jsme nebyli sami :grinning: .... u nás měl teda divokej sen ale manžel a málem mě svalil z postele :sweat_smile: .... než jsem ho probudila, tak to trvalo.... normálně křičel ze spaní a mlátil kolem sebe, vyděsil mě i prcka, pak jsme samnozřejmě nemohli nikdo usnout...... on chudák vyděšenej, že nám mohl ublížit a pořád mě objímal a omlouval se a já jsem se děsně lekla, jak mě to vzbudilo....... takže jsem spala až do 10....... :sweat_smile:

SVOJI jsi mě normálně vyděsila, jak jsi to napsala :confused: ale znám to, takový sny dokážou vyděsit, člověk z toho má husí kůži ještě pěkně dlouho :wink:

CAT myslíš ty fotky, jak jsem psala HEHE, že mě fotil manža? to jsou takový hanbatý fotky :grinning: :grinning: :grinning: to se nehodí :grinning: :grinning: :grinning: ale chceme zkusit nafotit něco a s oblečeným břuškem, když už ho mám popraskaný, tak to vám sem pak hodím, když se povedou :wink:
4. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae to jsem ráda že nejsem sama se špatnou koníkovou docházkou:slight_smile:))

Svoji četla jsem že malá už chytá hračky,jo??jeee, to my se ještě ani nesmějeme..teda culíme se, ale né uvědoměle:slight_smile:))
Holky co máte chlapečky, kdy se vám kjucí začali smát, sahat na hračky, opravdu koukat a pást koníčky?jen ať mám porovnání, zdá se že náš malej je línějšího rázu:slight_smile:)ale hlavičku už zvedá mnohem líp než před týdnem:slight_smile:))

..jo a monitor dechu už týden ani hlásku!!asi je to tím že jsme už těžší a jak máme tu silnou matraci, tak to zlobilo když měla malej 3kg.-)))jo a kámošce to taky řvalo, ale ta chudák volala rychlou záchranku!!!a malej spal tak tvrdě že s nim třasli hlavou nahoru i dolu a NIC:slight_smile:)to jsou pak šoky!!!!
4. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat fakt jo..jí kolikrát stačí 90ml :sweat_smile: Myslím si pěstujete otesánka..samo v dobrým :dizzy_face:

prosteji ahoj, šmankote a co se mu zdálo :confused:
4. únor 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT hlavně, že ten monitor už nezlobí, to bylo asi fakt váhou malýho :wink:

SAC ahojky :dizzy_face: no v noci mi to nechtěl říct a teď ráno mi volal a říkal, že to pak nějak zaspal a vůbec si to nepamatuje :sweat_smile: no spíš to bylo nejspíš něco o mě nebo o prckovi a nechce mi to říct :wink:
4. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko noo esi to tak vážně jen tak ať raději neříká..ale chudák musel to být vážně hroznej sen :confounded:
Jinak pupík s Natálkou je parádní.. :dizzy_face:

cat sem říkala že jak přiberete monitor hučet nebude :grinning: U nás to bylo taky tak :slight_smile:

Chudák kámoška :astonished: To je strašný :astonished:
4. únor 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jen pisu,ze tu ted budud asi az v pondeli,uz jsem poslala manzu vcera do prace,jenze jsem vzala malyho a luplo mi tam zase,takze davam ruce oddech,tak vyhoda je,ze mame manzu doma

tak se mejte krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ty mi to teď s tou Natálkou budeš oplácet co? :grinning: :grinning: :grinning: já se fakt zasměju přímo na porodním sále až mi ukážou pindíka :grinning: a jinak sen to asi nebyl příjemnej, fakt normálně řval, jak kdyby se s někým rval nebo tak něco...... a my měli zrovna hlavy u sebe, takže mě vyděsil a prcek začal skákat, jak najatej..... ale třeba se otočil mě teď tak napadlo :grinning:

BLAHU ahojky, tak tu ruku šetři, užíjte si prodloužený víkend ve 3 a v pondělí tě tu čekáme :wink:
4. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)aha prostějko:slight_smile:)hambatý jo:slight_smile:))hihihihii...a co se manžovi zdálo?Ty br´do, bych se bála kdyby mi takhle vyváděl:slight_smile:)hihi, nebyl ouplněk?:slight_smile:))

Śac asi jo:slight_smile:))hihihi, bude to malej otesánek, ale on je pořád taková žížalička:slight_smile:))bude to dlouhán:slight_smile:)
Holky tak já letím, bude to krásný den, jdeme na obídek ke kámošce na hotel a pak na kolonádku procházkou...se těším strašně:slight_smile:))

Tak zatím papa a opatrujte se!!!pusinky všem!!!
4. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj blahu,tak ať je to brzo v pořádku a mějte se krásně..ahoj :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no tak trochu :grinning: :sweat_smile: měla jsem tam jen kalhotky a byly to fotky jen pro nás, které nechceme nikomu ukazovat, takže si manža nedával pozor, když fotil, tak fotil i prsa a tak... a ty zrovna moc výstavní nemám :grinning: a úplněk snad nebyl čoveče, jen vím, že měsíc svítil, ale ještě v úplňku nebyl podle mě...... :wink: užijte si pohodový den :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji to se bude PA divit co se hned po porodu tak řehoníš že :grinning: :grinning:

A myslím že se teda Natálka určitě otočila jak se lekla prdelka :sweat_smile:

cat a u vás není takový zima že procházkujete??
4. únor 2010 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že jsi z toho šoku Prostej neporodila :wink: chudák manža,to byl asi šerednej sen :unamused: .Mě se nezdálo nic,jsem padla do postele a hned spala-byla jsem hotová ze včerejšího brodění se sněhem s kočárkem-katastrofa :angry:
4. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC kéž by už byl/a hlavinkou dolů..... ani nevíš, co všechno bych za to dala... :sweat_smile: ale zakázala jsem si doufat, počítám s tím, že není, že je KP, protože pak je člověk jenom zklamanej..... jo a nevím, jak bych se zvládla smát u toho císaře... má někdo návod :grinning:
4. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE taky jsem si říkala :sweat_smile: prďolka tam řádil/a ale jinak nic :wink:

SAC kolik je u vás stupňů? mě to tu hlásí 2 nad nulou :wink:
4. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,snad se mrňousek otočil..kdypak jdeš k mudroj?
Mě teploměr hlásí - 4,5.Bydlíme kousek od hor,tak tu je docela mráz...já chodím ven každý den,dokonce i včera v tý kalamitě.Měly jsme s maminama jako každou středu sraz v cukrárně :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,jste všichni někam zmizly..a já se chtěla na něco zeptat-poradit :unamused:
4. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: 2 nad? U nás -4 co mně ukazuje doma a šla sem schválně na dvůr :grinning: a tam je -7

prosteji zadej do vyhledavače řehonění u císaře a je to :grinning:
4. únor 2010 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE v pondělí a už jdu do porodky na první poradnu :wink:

na co jsi se chtěla zeptat?

SAC no včera jsem tu měla 9, sluníčko mi svítilo do oken, čučela jsem :sweat_smile: a díky za radu :grinning:
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky někam na sraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
4. únor 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem potřebovala poradit ohledně kojení...

My Sac chodíme s holkama každou středu do cukrárny-5 mamin a jedna nemamina a jsem za to ráda.Sice děti trošku zlobí,páč je to tam moc neba,hlavně toho našeho :sweat_smile: .ale s holkama si pokecáme,zasmějem a pak zase hurá domů :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy máte ale sny!

To já jsem teda včera měla taky jeden báječnej.... jak máme ta nová okna, tak se mi zdálo, že zvenku se do nich snažila prostřílet jedna baba, měla fialový vlasy a bouchačku, seděla nám na parapetu.... a já ležela na zemi a snažila se krýt... tak jsem na ní zase flusala flusačkou uspávací střely, musela jsem ale každou vždycky zatížit borůvkou... no blázen!
No a dneska se mi zdálo, že jsem zastavila před cestovkou autem, hned tam byli policajti, chtěli mi dát pokutu, ale mamka tam dotlačila jiný auto místo mého ... no a pokutu dostali oni..chachá
4. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha BAE :grinning:

ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty mě bavíš fakt......
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jdu jen pozdravit...vubec nestiham docitat nic :frowning2: ted jsem Davidka nakrmila a pujde spinkat a pak jedem na ockovani,snad tu budu vic odpolko,bude doma tatka,tak budu mit vic casu na sebe...tak se stavim a zkusim trochu docist :slight_smile:

na fb jen vzdycky mrknu co je novyho,a zase jdu,ale tady jak chvili nejsem tak uz zase nejsem v obraze :frowning2:

tak se holky mejte moc krasne...zatim ahoj
4. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi :grinning:

tak udelame sraz! prijedte k nam:slight_smile:
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, jdu taky něco dělat.... zase se ukážu... zatím :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrrr,tak jsem napsala dlouhej příspěvek a ono se mi to neodeslalo :angry:
4. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek