Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
4. únor 2010
bae tys chtela neco vedet??

mala me spi v posteli nahata bez plinky- uz se ctyrikrat pocurala🙂...tak ji vzdycky na podlozce pootocim, at v tom nelezi a je spokojena... x-)
sacvi
4. únor 2010
sluníčko už je vzhůůůru x-) x-) x-)
hehenaautor
4. únor 2010
jééé tady je dneska živo 🙂

teda holky koukám, že noci se dneska nepovedly skoro nikde... :-N ani u nás ne...

SVOJI sem fakt chvíli čuměla jak puk, než jsem pochopila, že to byl fakt jen sen... tyhle sny taky nenávidím... fuj!
ANGE a jak ses cítila v plínce??? 🙂))
já jsem na to naše látkování taky zvědavá... :-N jsem myslela, že je SVOJI spokojená s vícevrstvýma a teď jsem z toho najednou nervozní 🙂))

jinak teda už abych asi příští týden rodila, bo jsem fakt celkově nějak mimo... :-S

zbytek jsem ještě nedočetla 🙂)
hehenaautor
4. únor 2010
PROSTEJ teeedda... to měl manža hnusnej sen ... fuj. hlavně, že se vám nic nestalo!

se tu snažím makačit a nějako mi to nende...
hehenaautor
4. únor 2010
a to jsem přišla koukám v pravou chvíli 🙂))) no nic, tak jdu zas klikat holky. pá
prosteja
4. únor 2010
tak na vás mrkám, máme s prďolkou v sobě polívečku, tak chvíli odpočíváme a půjdeme něco požehlit... hromada už se mi krátí, každý den vyžehlím něco a za chvíli to budu mít hotový 😃
prosteja
4. únor 2010
a vidím, že tady stejně asi nikdo, všichni obědvají nebo odpočívají 😃 nebo pracují, že HEHE? 😃
prosteja
4. únor 2010
HEHE taky jsem na to látkování zvědavá 😃 já teď ještě udělala kup s těma vícevrstvýma plínama, paní mi jich 11 dá za 200,- i s poštovným, že to vůbec nevyužila a ještě přibalí 4 vkládačky takový obdélníkový.... :-N no a jak jsem tu četla ty zkušenosti, že to i protíká a tak, tak ještě mrkám po nějakých výhodných kalhotkách v menších velikostech, ať nemusím tak často prát a můžu využívat spíše ty kalhotkové pleny 😉 já myslím, že to bude ok, akorát ty jsi myslím psala, že máš jen 2 svrchňáčky ne? to by při tom protečení možná mohl být problém, jestli jich nebude potřeba víc 😉 ale to uvidíš za pochodu 😉
angetha
4. únor 2010
Holky vždyť když budete mít špinavé svrchňáčky tak dáte prostě papírovou..
hehenaautor
4. únor 2010
mno jo 🙂)) rachotím PROSTEJ 🙂)) a budu celej den i zítřek... je toho nějako víc, ale snad se to nenatáhne do dalšího týdne 🙂

svrchňáčky mám nakonec troje - ještě mi kamarádka jedny dala... pořizovala jsem dle EFI, ta mi nic o protíkání nepsala a že jí dvoje bohatě stačí... tak uvidíme. jinak fajn kup PROSTEJ 🙂 😉

já už mám všechno naštěstí na prcka vyžehlený... dala jsem to na 2x, ale byl to teda boj, s tou druhou várkou mi hodně pomohl manža, jinak bych asi padla... ono je to i dost tím, že musím žehlící prkno a žehličku donýst shora dolů a pak to zase vynýst nahoru, bo bysme se tu nehli... takže kdybych to dělala na 5x tak se z toho přenášení prkna, žehličky a prádla pose*u... :-N
hehenaautor
4. únor 2010
taky myslím ANGE .) svrchňáky pak jen přemáchnu a je to za chvíli suchý ne? 🙂
hehenaautor
4. únor 2010
ha... hurááá.. jedna práce skoro hotová, vybrali si návrh hned... to už se mi dlouho nestalo, aby do toho někdo nerejpal 🙂)) x-) x-) x-)
hehenaautor
4. únor 2010
jo a taky jsem koupila vkládačky flees haipa daipa - jsem si říkala, že se třeba budou hodit na noc...
angetha
4. únor 2010
Hehenko dobrý 🙂
svrchnáky schnou jak který..
ale Efi to kombinuje s eko papírovkama..
hehenaautor
4. únor 2010
jj já vím ANGE, prostě uvidím...
hehenaautor
4. únor 2010
ANGE ještě jsem se tě chtěla zeptat, kde sehnat tu sodu na výrobu slizu??? v DM vůbec nevěděli co po nich chci... mám pocit, že každej zná jen jedlou sodu... :-N
prosteja
4. únor 2010
tak jsem požehlila a musím sedět, holky to tvrdnutí bříška se mi přestává líbit :-S

HEHE jo tak když musíš takhle tahat prkno z jednoho konce na druhej, tak to je blbý...... já ho mám tady roztažený a nikde nezavazí 😉 a kvůli tomu tvrdnutí to nechci přehánět, takže fakt žehlím třeba půl hodinky a musím přestat... ale na prcka už budu mít všechno, ještě pár kousků a je to.... teda kromě povlečení :-S

ANGE no to je fakt, můžeš dát papírovku, ale já si zase říkám, že až bude mimi větší, tak papírovky nebudu kupovat vůbec :-N teď mám do zásoby ty nejmenší, ale pak se mi to nebude chtít kupovat 😃 ale je fakt, že ty svrchňáčky schnou poměrně dobře 😉
prosteja
4. únor 2010
HEHE a s prací super 😉 gratuluju 😉 a k nákupu těch vkládaček taky, určo se shodí 😉
hehenaautor
4. únor 2010
PROSTEJ a co se ti na tom tvrdnutí nezdá?

nemělo by to bejt nějak bolestivý... ale mě tvrdne jak kdy, někdy mám den, kdy jen párkrát, jindy určitě o dost víc než 10x...
prosteja
4. únor 2010
HEHE no že je to tak častý, poměrně dlouho to trvá a do toho mě začíná zase bolet bříško na ms.... :-S ale jinak prý ve 3. trimestru může tvrdnout až 15x za den 😉 já na to spíš nebyla zvyklá HEHE... všichni tady psaly o tvrdnutí a já si říkala pohoda pohoda a teď mě to asi překvapuje, že je to najednou tady :-N
prosteja
4. únor 2010
no a navíc za posledních pár dnů, já nevím, tak 3-4 to je fakt každej den a docela dost...... že mi to nedá ani jeden den vydechnout, potvora :-N
hehenaautor
4. únor 2010
jo aha, tak to je snad jen o zvyku... břicho na MS mě taky bolí fakt už pořád, jen výjimečně nic moc necítím, ale to mě zas třeba bolí žebra, nebo tahaj střeva 🙂)) - to trávení mi příde zdaleka nejhorší, protože to se pak fakt cejtím fyzicky špatně - nejradši bych se šla vytento nebo vyzvracet 🙂))
ale v tvým případku to radši řekni v tý porodce, asi by fakt bylo lepší, kdyby udělali hned první monitor...

teď jsem tady někde četla, že v Krči rodila mamina přirozeně KP - tak by mě fakt zajímalo jak se tam k tomu staví...
hehenaautor
4. únor 2010
já to tvrdnutí cítím, ale nějak zvlášť mě to nevysiluje, nebo neobtěžuje... akorát se člověk najednou hůř pohybuje, ale jinak se to dá...
prosteja
4. únor 2010
HEHE neboj, v porodce to řeknu.... asi je to fakt jen o zvyku, doteď to bylo v pohodě, nic mě nebolelo a teď to přišlo no.... 😃

v té Krči, já uvidím, slyším jak co a jak kdy... slyšela jsem případy, že vyloženě nutili maminky k přirozenému porodu a pak případy, kdy jim sami od sebe nabízeli CS..... :-N tak to je asi jak na koho narazíš, jako všude no.... sama jsem ale zvědavá co mi v pondělí řeknou 😉
prosteja
4. únor 2010
HEHE to samotný tvrdnutí mě taky až tak neomezuje..... ale když se k tomu přidá ještě bolest podbřišku, tak je to fakt hodně nepříjemný |-| ale jak říkám, doteď jsem si těhu užívala bez problémů, tak jednou to přijít muselo ne? 😃
hehenaautor
4. únor 2010
tak mě nic hodně nepříjemný jako není... tak nevím holka, myslím, že první nebudu 🙂))) 😃
prosteja
4. únor 2010
HEHE 😃 podle tvrdnutí břicha se to nedá odhadnout 😃
amallie
4. únor 2010
ahoj holky, tak jsme v nemocnici 😞 😞 😞 hrůůůza!

a bakterie se stále neléčí, jen jí řešili přï příjmu, od té doby nic, jen je Amali pokusnej králík

mediky jsem vyhodila z pokoje ]-(
sacvi
4. únor 2010
Amali to je hrozný |-| A co teda řeší?? :-S
baeszinka
4. únor 2010
ahojky Amálko 😞 Tak nakonec v nemocnici?chjo |-| a kdepak máte tu bekterii,v moči???
HOLKY DRŽTE SE!!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli