• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
bae tys chtela neco vedet??

mala me spi v posteli nahata bez plinky- uz se ctyrikrat pocurala:slight_smile:...tak ji vzdycky na podlozce pootocim, at v tom nelezi a je spokojena... :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko už je vzhůůůru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé tady je dneska živo :slight_smile:

teda holky koukám, že noci se dneska nepovedly skoro nikde... :sweat_smile: ani u nás ne...

SVOJI sem fakt chvíli čuměla jak puk, než jsem pochopila, že to byl fakt jen sen... tyhle sny taky nenávidím... fuj!
ANGE a jak ses cítila v plínce??? :slight_smile:))
já jsem na to naše látkování taky zvědavá... :sweat_smile: jsem myslela, že je SVOJI spokojená s vícevrstvýma a teď jsem z toho najednou nervozní :slight_smile:))

jinak teda už abych asi příští týden rodila, bo jsem fakt celkově nějak mimo... :confounded:

zbytek jsem ještě nedočetla :slight_smile:)
4. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ teeedda... to měl manža hnusnej sen ... fuj. hlavně, že se vám nic nestalo!

se tu snažím makačit a nějako mi to nende...
4. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to jsem přišla koukám v pravou chvíli :slight_smile:))) no nic, tak jdu zas klikat holky. pá
4. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás mrkám, máme s prďolkou v sobě polívečku, tak chvíli odpočíváme a půjdeme něco požehlit... hromada už se mi krátí, každý den vyžehlím něco a za chvíli to budu mít hotový :grinning:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vidím, že tady stejně asi nikdo, všichni obědvají nebo odpočívají :grinning: nebo pracují, že HEHE? :grinning:
4. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky jsem na to látkování zvědavá :grinning: já teď ještě udělala kup s těma vícevrstvýma plínama, paní mi jich 11 dá za 200,- i s poštovným, že to vůbec nevyužila a ještě přibalí 4 vkládačky takový obdélníkový.... :sweat_smile: no a jak jsem tu četla ty zkušenosti, že to i protíká a tak, tak ještě mrkám po nějakých výhodných kalhotkách v menších velikostech, ať nemusím tak často prát a můžu využívat spíše ty kalhotkové pleny :wink: já myslím, že to bude ok, akorát ty jsi myslím psala, že máš jen 2 svrchňáčky ne? to by při tom protečení možná mohl být problém, jestli jich nebude potřeba víc :wink: ale to uvidíš za pochodu :wink:
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vždyť když budete mít špinavé svrchňáčky tak dáte prostě papírovou..
4. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo :slight_smile:)) rachotím PROSTEJ :slight_smile:)) a budu celej den i zítřek... je toho nějako víc, ale snad se to nenatáhne do dalšího týdne :slight_smile:

svrchňáčky mám nakonec troje - ještě mi kamarádka jedny dala... pořizovala jsem dle EFI, ta mi nic o protíkání nepsala a že jí dvoje bohatě stačí... tak uvidíme. jinak fajn kup PROSTEJ :slight_smile: :wink:

já už mám všechno naštěstí na prcka vyžehlený... dala jsem to na 2x, ale byl to teda boj, s tou druhou várkou mi hodně pomohl manža, jinak bych asi padla... ono je to i dost tím, že musím žehlící prkno a žehličku donýst shora dolů a pak to zase vynýst nahoru, bo bysme se tu nehli... takže kdybych to dělala na 5x tak se z toho přenášení prkna, žehličky a prádla pose*u... :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky myslím ANGE .) svrchňáky pak jen přemáchnu a je to za chvíli suchý ne? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha... hurááá.. jedna práce skoro hotová, vybrali si návrh hned... to už se mi dlouho nestalo, aby do toho někdo nerejpal :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a taky jsem koupila vkládačky flees haipa daipa - jsem si říkala, že se třeba budou hodit na noc...
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko dobrý :slight_smile:
svrchnáky schnou jak který..
ale Efi to kombinuje s eko papírovkama..
4. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já vím ANGE, prostě uvidím...
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ještě jsem se tě chtěla zeptat, kde sehnat tu sodu na výrobu slizu??? v DM vůbec nevěděli co po nich chci... mám pocit, že každej zná jen jedlou sodu... :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem požehlila a musím sedět, holky to tvrdnutí bříška se mi přestává líbit :confounded:

HEHE jo tak když musíš takhle tahat prkno z jednoho konce na druhej, tak to je blbý...... já ho mám tady roztažený a nikde nezavazí :wink: a kvůli tomu tvrdnutí to nechci přehánět, takže fakt žehlím třeba půl hodinky a musím přestat... ale na prcka už budu mít všechno, ještě pár kousků a je to.... teda kromě povlečení :confounded:

ANGE no to je fakt, můžeš dát papírovku, ale já si zase říkám, že až bude mimi větší, tak papírovky nebudu kupovat vůbec :sweat_smile: teď mám do zásoby ty nejmenší, ale pak se mi to nebude chtít kupovat :grinning: ale je fakt, že ty svrchňáčky schnou poměrně dobře :wink:
4. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a s prací super :wink: gratuluju :wink: a k nákupu těch vkládaček taky, určo se shodí :wink:
4. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a co se ti na tom tvrdnutí nezdá?

nemělo by to bejt nějak bolestivý... ale mě tvrdne jak kdy, někdy mám den, kdy jen párkrát, jindy určitě o dost víc než 10x...
4. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no že je to tak častý, poměrně dlouho to trvá a do toho mě začíná zase bolet bříško na ms.... :confounded: ale jinak prý ve 3. trimestru může tvrdnout až 15x za den :wink: já na to spíš nebyla zvyklá HEHE... všichni tady psaly o tvrdnutí a já si říkala pohoda pohoda a teď mě to asi překvapuje, že je to najednou tady :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a navíc za posledních pár dnů, já nevím, tak 3-4 to je fakt každej den a docela dost...... že mi to nedá ani jeden den vydechnout, potvora :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha, tak to je snad jen o zvyku... břicho na MS mě taky bolí fakt už pořád, jen výjimečně nic moc necítím, ale to mě zas třeba bolí žebra, nebo tahaj střeva :slight_smile:)) - to trávení mi příde zdaleka nejhorší, protože to se pak fakt cejtím fyzicky špatně - nejradši bych se šla vytento nebo vyzvracet :slight_smile:))
ale v tvým případku to radši řekni v tý porodce, asi by fakt bylo lepší, kdyby udělali hned první monitor...

teď jsem tady někde četla, že v Krči rodila mamina přirozeně KP - tak by mě fakt zajímalo jak se tam k tomu staví...
4. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to tvrdnutí cítím, ale nějak zvlášť mě to nevysiluje, nebo neobtěžuje... akorát se člověk najednou hůř pohybuje, ale jinak se to dá...
4. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE neboj, v porodce to řeknu.... asi je to fakt jen o zvyku, doteď to bylo v pohodě, nic mě nebolelo a teď to přišlo no.... :grinning:

v té Krči, já uvidím, slyším jak co a jak kdy... slyšela jsem případy, že vyloženě nutili maminky k přirozenému porodu a pak případy, kdy jim sami od sebe nabízeli CS..... :sweat_smile: tak to je asi jak na koho narazíš, jako všude no.... sama jsem ale zvědavá co mi v pondělí řeknou :wink:
4. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to samotný tvrdnutí mě taky až tak neomezuje..... ale když se k tomu přidá ještě bolest podbřišku, tak je to fakt hodně nepříjemný :pensive: ale jak říkám, doteď jsem si těhu užívala bez problémů, tak jednou to přijít muselo ne? :grinning:
4. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě nic hodně nepříjemný jako není... tak nevím holka, myslím, že první nebudu :slight_smile:))) :grinning:
4. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: podle tvrdnutí břicha se to nedá odhadnout :grinning:
4. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme v nemocnici :frowning2: :frowning2: :frowning2: hrůůůza!

a bakterie se stále neléčí, jen jí řešili přï příjmu, od té doby nic, jen je Amali pokusnej králík

mediky jsem vyhodila z pokoje :angry:
4. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali to je hrozný :pensive: A co teda řeší?? :confounded:
4. únor 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Amálko :frowning2: Tak nakonec v nemocnici?chjo :pensive: a kdepak máte tu bekterii,v moči???
HOLKY DRŽTE SE!!!!!!!
4. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek