• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
taky bych mediky vyhodila,když se něco učí na dospělých,nebo starých lidech,budiž,ale na dítě by mi taky nesáhli!! :angry:
4. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím bae..
4. únor 2010 v 15:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky AMALI, teda to je hrozný...... chuděrka malá :frowning2: :frowning2: držte se, moc na vás budu myslet a držet vám palečky..... a mediky bych taky vyhodila :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI :frowning2: teda to mě mrzí.... :((( držte se!
4. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko to je mi líto, snad tu bakterii brzy vyženou stejně jako ty mediky.. :confounded:

Hehenko sodu mají v Kauflandu, v Bille, v Tetě, Rosmanu, možná i Droxi ( Schlecker)
4. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE díky .) :dizzy_face:
4. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby!
amalka je nemocna? ajajaj - amali holčičky jsou na to náchylné.. jenom je blbě otřeš a ty bakterie ze střívek jdou do močových cest. Ale to Ti asi v porodce říkali jak umývat holčičku. ach jo, to je peklo. ségra takto taky byla s mrňousem v nemocniici a je to opruz. hlavně si připadáš bezmocná, dělají spouty jiných testů než co je potřeba a nakonec z tama odejdeš s neuspokojenim a zjistíš, že mimču by bylo nejlíp doma.
Tak snad to všecko dobře dopadne!!!!

prostejko na strie kašli, co už. HEHE bude retušovat :grinning:
4. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjda, chudinka Amálka.... tak se holky držte :dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj... tak co? už máš jasněji v látkovkách? .)

ZUZI ahoooj :slight_smile: jak se máte?
4. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky máte rády technický potíže? mám tu od jedný hodiny hotovou práci, ale nemůžu jí poslat do tisku :((( prostě to nende... :frowning2:
4. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHENKO... já se mám dobře, jenom teda prcci se teď snad na mě domluvili a svorně mi mlátí do močáku,banda jedna nezvedená :grinning:
A co ty? Jak je? ... jo koukám, že práce vázne, ach jo... technika občas vítězí nad člověkem a nic s tím nenaděláme ... to můžu vždycky vzteky puknout a nic :angry:
4. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš...já už jsem 27tt!!!! :confused: :astonished:
4. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, jo mám. si myslíte, že jsem hlupka co? no ale mně to přišlo nějak kompliko a jak děláš něco v práci a chceš proniknout do plín, tak je toho kopec. jsem si říkala, že si na to vezmu dovolenou :grinning:
jsem pro AIO, ale zarazilo mě, že se nemají dávat do sušičky.. to ještě musim prověřit u jiných výrobců. po weekendu.
ahoj zuziku? tak už jsi taky 27!! :astonished: ty jo, v pondělí mi nabíhá 7. měsíc.. jede to. a začaly mi otejkat nohy, ale teda faktže fest. bojim bojim
4. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady byla navsteva...

hehe no ty vicevrstvy se lip vymenujou, to jsem psala od zacatku, nebot ja osobne u toho nechavam svrchnaky pod ni, jen tam strcim tu slozenou plinu. kdyz vymenuju kalhotky, musim svliknout vsechno a obleceni dost vyhrnout...ale uz jsem si zvykla. u tech vicevrstvych savost v pohode, jen me to parkrat proteklo bokem no...treba jsem to jen mela blbe dany...
4. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobrý co, když si toho člověk všimne až na koníkovi :slight_smile:))) :grinning:

jo já taky vzteky pukám :slight_smile:)) ale jak jsem si postěžovala najednou to je... vůůůbec to nechápu :slight_smile:)) :grinning: hurááá
4. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nosíš mi štěstí ZUZI :slight_smile:)))
4. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný SVOJI už to chápu... já myslela, že jsou dobrý i co se týká toho protečení... třeba mě paradoxně pomůže ten sklad pro chlapečka a že vlastně čurdí né ouplně dolů... no uvidíme... díky za info! člověk je aspoň připravenej :slight_smile:
no a jsem se tě chtěla zeptat, kdy Brambůrce byly velikostně ty S dobře?
4. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL... no jo, 7.měsíc, sakra... to je ale sprinťák! Já zatím teda otoky nic... a honem jsem to musela zaťukat na zuby!
Nic si z toho nedělej, já se teď snažím dostat do tajů spotřební techniky (pračka, myčka, odsavač par, trouba a varná plyn.deska) a jsem z toho totál blázen! Ach jo...nevím, co vybrat, jaký funkce a tak.... tak louskám katalogy, porévnávám ceny na netu....

Ahoj SVOJi... co Barunka :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Totlec některé AIO můžou být v sušičce ale jen na nějaký studený program, kdyby tam bylo moc horko tak se poruší ten PUL zátěr..
4. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL tak to si vááážně nemyslím, žes hlupka... kdybys viděla mě na začátku bádání... to bylo něco! šak jsem ti to tu včera taky psala... :slight_smile:)) s tou prací to chápu :slight_smile:)) já furt brouzdala po nocích a pak skučela jak mě bolí záda :slight_smile:)) bodeť, že jo, když celej den sedím a klikám a večer zas sedím a klikám... ale já sem magor, neb jsem takhle prolízala web třeba do dvou v noci :slight_smile:))
jupíííí... HEHENCE to už facháááááá
autor
ZUZI v předchozím nájmu bylo všechno whirpool a byla jsem moc spokojená - varná deska, trouba, digestoř, myčka i suška.. :wink:
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fakt že jo ZUZI, tys mě odčarovala... :slight_smile:)) hurááá :grinning:
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím všechny co přišly :dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL :grinning: :grinning: no jsem zvědavá na ten náš fotografický počin..... jsem si říkala, že zkusím nějaké foto třeba v manžové košili nebo tak.... to bude taky hezký :wink:

ZUZI ty už jsi taky 27tt?? :astonished: :astonished: :astonished:
4. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo se mi tady holky začaly prát.... sem se tak lekla, že mě víc bolí břicho... já z nich eště porodím :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL taky si nemyslím, že bys byla hlupka..... do toho se dostaneš :wink:
4. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky se těm číslům v pasech divím PROSTEJ... ale když se koukneš na naše, tak se asi není čemu divit :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hlídáš? :wink: jak se spolu snáší?

no to je fakt..... a když si vezmu, že v pasu to mám podle screeningu, ale doktoři mě berou podle ms a že v pondělí už ten 37. týden končím, tak mě polívá horko :grinning:
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, fakt zajímavý

ráno jsme přišli na sono bříška, bylo v pořádku

ale prej máme tu bakterii, tak radši ATB, tak nás přijali

jenže!!!! najednou se na ní opět zapomnělo a jen se testuje, alergie, snášenlivost, nesnášenlivost, štítná žláza a nevím co ještě za nesmysly, další odběry a ATB nikde, takže tu dneska hnijeme zbytečně, ráno se sebrala zase krvička a moč a od té doby na nás serou a my tu jen tvrdnem za 120kč/den

jo a k obědu jsem dostala dva cereální rohlíky s NIČÍM, prej když jsem přišla ráno, mám jíst až večeři

to je ústav, že jsem sem lezla vůbec
4. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek