• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no snáší se výborně... furt se líbají a tak... jen se teď tý ségřiný fence něco nelíbilo a vyjela po tý naší... aúúúúú
ale jinak jsou v pohodě. ségřina je extrémně mazlivá, až místy vlezlá :sweat_smile: a furt mě někde drápe, včetně břicha, protože vyskakuje - jí to ségra nějak neodnaučila...

jj mě též polívá horko :slight_smile:)) :grinning: já končím 37 zítra :slight_smile:))) :grinning:
4. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ty jo tě obdivuju.. ještě nejsi nepříčetná? bych je tam pobila asi...
takže jsi na Karláku?
4. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši AMAL :confounded: a to jste kde? v Motole? chudinka Amálka..... doufám, že ji nebudou už dlouho trápit :pensive:

HEHE to mě napadlo, ty jsi taková pejskařka... pozná pejsek, že je ženská těhotná? myslíš, že něco vycítí? mě takhle na bříško co jsem těhu leze sousedčin pes :grinning: tak se hádáme, jestli to cítí nebo ne......
4. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já myslím, že jak kterej... možná všichni, ale některým je to jedno, takže nic nedávají najevo... Rozuška je "jiná" asi tak měsíc a půl - víc kňourá, vyžaduje pozornost, pořád se chce přetahovat o hračky a tak... tak žřejmě tuší, že se bude dít něco velkýho :slight_smile:)) a už teď se dle mě chce ujistit, že jí prostě pořád milujeme...

třeba kamarádky fenka ta je prý naprosto hotová z dětských hadříků... taky má hromadu kousků od kamarádek a prostě tam cítí to jejich miminko...
4. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí... odčarovala jsem HEHE.... teda, to jsem dobrá a ani o tom nevím :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJKO... no, už je to tak... vždyť to těhu tak lení, vy už budete rodit... to je mazec!
4. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jj, za chvíli už z nás nebude kindervejce :slight_smile:)) a z PROSTEJ doslova, bo ta čeká opravdu na překvápko až pukne vajíčko .)))
4. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... taky mi Whirpool u byla doporučovaná, ... jukám na ní, má i zajímavý ceny, tak jsem zvědavá co vybereme
4. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE:.. já se picnu z tebe..kindervejce....chachacha

AMALI.. já bych už vraždila!!! Takhle malinkou tejrat. Doma by vám bylo líp.

Naše pejsková je dovná od podzimka... víc si mě hlídá, byla ostřejší na psy venku, víc venku štěká, když jsme na prochajdě.... ale už se lepší... ale je vidět, že poznala změnu. No a našich kočička (jsem její zachránkyně), tak ta se mi s oblibou stočí kolem bříška a prckům tam zdatně vrnískuje... je to hezký. :dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky za názor...... tak tohle je pejsek co s náma nebydlí a tak, že jo..... ale hodně mi ňufá k břichu a je takovej jinej, tak jsme si říkali, jestli to pozná...

teda holky, já vám dám Kindervejce :grinning: :grinning: :grinning: i když HEHE má pravdu, že u mě se čeká až to pukne... :grinning: to překvápko

ZUZI a whirpool u čeho? jsem nějak nepostřehla...
To je fakt, PROSTEJKA je kindervajíčko na 100%.... Kinder SURPRISE :grinning:
jsme ke karlovu na dětský klinice
4. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahuuuj
4. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... whirpool vest.trouba (horkovzdušná), odsavač par a varná deska. Na ost.jsem zatím nekoukala ... tím ost.myslím pračka, myčka.
ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: manžel mi to říká taky :grinning: :sweat_smile:

AMAL aha, já měla pocit, že jsem četla něco o Motole.... no to je fuk, ale je to děs teda...
AHoj CAR
:dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak to chválím,my máme taky skoro všechno whirpool a jsme spokojení.... jediný v čem prý teď pokulhávají jsou pračky, tak to nevím, to jsem jen slyšela... :wink: ale myčka super, trouba s mikrovlnkou taky a varná deska naprosto super.... :wink:
4. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI snad to tam nějak zmáknete a zítra už se začne něco dít... :(((

ZUZI to je krásný... na mě kdyby si chtěla pejska lehnout, tak nás rozdrtí :slight_smile:)) kočičku bych brala, to by měl prcek ukolíbavku :slight_smile:
CAR ahoooj :slight_smile:

á no PROSTEJ vybírala docela nedávno spotřebiče, tak určitě poradí... :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jsem to ZUZI taky psala, že v předchozím nájmu bylo vše whirpool... a pračku máme taky wh. teda teď jí má ségra - je 4 letá a neměla jsem s ní nikdy potíž... ťuk ťuk... tady je teď pračka LG, bohužel už tu byla koupená, takže jsme naší půjčili ségře...
4. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi :grinning:

hehe ahuuj..jak ti dnes je?

amalky nase drzte se..ja uz bych tam fakt vrazdila :angry: :angry: :angry:
4. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já to jen slyšela od dlouholetýho opraváře, že teď poslední dobou pokulhávají v těch pračkách, ale já fakt nevím... já mám AEG pračku :wink:

ahojky CAR :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně ne whirpool ledničkůůůůů..nebo aspoň ne takovou jakou máme my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prostej
4. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali to je vážně strašný :astonished: :angry: :pensive:
4. únor 2010 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se věnovat manžílkovi, ještě juknu.... zatím pa :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal to mě moc mrzí, že musíte být v nemocnici :frowning2: a ještě s takovým přístupem :angry:
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahuj sac,jakpak se mate?

holky to je strasny,ted rikali ve zpravach ze umrela rocni holcicka na meningokoka-nebo jak se tomu nadava...a zrovna na ten typ co existuje ockovani
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC my měli i whirpool ledničku a bez potíží... co se vám s ní děje?
to se asi fakt může stát u všeho...

PROSTEJ AEG bych chtěla sušičku. nebo pak whirpoolku, ale jelikož je tady LG pračka, tak bude asi problém s uchycením - bo bych sušku potřebovala dát na pračku... :confounded:
4. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul to je strašné :cry:
4. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mě je celkem fajn, bříško už bolí furt, takže si z toho už nic nedělám :slight_smile:)) co ty a Sofinka?
ježiši :(((( to je mi líto :(
4. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to slyšela ve zprávách :cry: Je to vážně hrůza :frowning2:

hehenko je dobrá ale tak strašně skoro pořád kňučí a vrčí nebo co - ta lednička aby někdo nemyslel že Janička :grinning: Přes den se to dá ale v noci jak je ticho to je jak kdyby v kuchyni přistálavo letadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek