• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE: IP :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi teď vybírám nějakou autosedačku . jakou kupuješ ty?
4. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC tak to bych jí reklamovala - tu ledničku, aby někdo nemyslel Janičku :slight_smile:)) :grinning: :wink:
fakt, bo nám nijak dramaticky nepřistávala... sem tam z ní možná nějakej zvuk vyšel, ale nepamatuju se... každopádně naší ledničku má teď tchýně a jelikož je silně nepořádná, tak už mi manža hlásil, že už je řádně zapatlaná a mastná :((( fuj... :sweat_smile:

PETI my budem vyšší autosedajdu kupovat zase Cybex... dostali teď za tu vyšší řadu zase nějaký ocenění.. a navíc jí designujou ti naši známí... http://www.pucmeloun.cz/autosedacka-cybex-solution-x-fix-plus-2010-28283.html
4. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky :dizzy_face: to IP ti odepisoval manžel :grinning:
4. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a rikali ze to ma i jeji sestricka akorat u ty jeste zabraly atb :pensive:

hehe..no jsem privalila pred patou a jaksi jsem uz myslela ze nedojedu jak braly poslici :stuck_out_tongue_closed_eyes:jsem to jela dvojnasobnou dobu ne-li vic.. ale uz je celkem dobre,lezim a asi si zdrimnu
4. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ :slight_smile:)) držím palce... a kdy chcete fotit? teď už je tma, to asi nechte na víkend :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL holka šmarjá... ty mi dáváš... držím palce, kdyby náhodou, bo u tebe už to fakt vypadá nadějně! ale snad vydržíte do tý neděle...
4. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak na d ní právě taky uvažuju tak na 70 % :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ale uz to prestalo..ted to brisko jen boli..ale nejsou to ty bolesti co povazuju za poslicky..asi se dam ted na odpocivani
4. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dej se na odpočívání CARCUL... fakt to potřebuješ a hlavně ti nic jinýho nezbyde, než se teď do neděle nehejbat..
4. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI fakt? :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,nooo ale ja toho chtela ete stihnout :sweat_smile:
4. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL tak stíhej radši opatrně... lepší, když budeš na porod odpočatá, než abych byla vyřízená z uklízení a pak to i těžko fyzicky zvládala... já jsem si to říkala právě včera... byla jsem večer ouplně hotová, manža mi řekl, co všechno mám za práci a vůbec jsem nějak teď dva dny lítala jak blb a taky jsem si říkala, že musím ještě to a to a nějak to na mě padlo i psychicky a byla jsem totálně kantáre... a fakt jsem měla pocit, že kdybych začala v noci rodit, tak to snad nedám, bo nejsem vyspalá... radši se opatrujte... nejdůležitější máš nachystaný...
4. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko a jak jste na tom ted s tou praci,lip?
4. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak se to vezme.. manža vzal jeden kšeft, kterej moc dobře fyn. nevychází, ale nedalo se nic dlěat, aspoň je to dlouhodobý... já už toho za chvíli moc nenapracuju, tak i z toho jsem nervozní... ale nějak to budem muset zvládnout. ten klient nám samozřejmě stále nezaplatil - krom DPH a už u nás objednával včera další práci - do mejlu napsal "značka: nějaký peníze mám" ..... no co na to říct... snad to nebude ještě horší, snad už to teď fakt bude lepší...
ale musím říct, že i to dělá napětí, s manžou máme zbytečný dohady, celkově pár dní je to mezi náma víc napjatý no...
4. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsme zpět, to byla paráda, u nás teda bylo -1, ale celkem teplo, malýmu se venku moc líbilo:slight_smile:))

Co tady nového?Někdo se chystá rodit?:slight_smile:)

Teda ale během 2-3 týdnů se to tu rozrodí, jééé, já se těším na miminka!!!!!holky úplně vám to závidím že vás to teprve čeká, já bych si to dala klidně celé znova:slight_smile:)fakt!!!!

...jo jak bylo ve zprávách to o té holčičce, tak to je známá jedné é kamarádky:(((psala to na facebook už v pondělí, jsem se strašně lekla:frowning2:((to je strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak neni divu kdyz mate takovyhle starosti,ale urco se vse vyresi..naroyenim kubika se to obrati :wink:
4. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL snad máš pravdu, bo celkově ten rok 2010 nezačal moc dobře... ono už to bylo jasný nějak ke konci roku, jak onemocněla manžova babička, tak to byly samý starosti a dohady... pak hned po novým roce taková rána s platbama, moje babi... ségra už se teda naštěstí rozvedla a šlo to dobře, od včerejška má zas svoje rodný přijímení a byla z toho nadšená jak dítě :slight_smile:))
tak doufám, že to Kubík prolomí :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali teda to mě mrzí a ten přístup v nemocnici je prostě děsnej!!!chudej, bohatej, pán či kmán, to zacházení je jak za totáče, né-li horší, a to jste miminko se kterym by měli zacházet krásně a opatrně a ty jako kojící bys měla mít nejlepší a pravidelnou stravu...nemám slov:frowning2:((snad vás brzy pustí!!!!

Holky a kdy se dá nechat očkovat mimi na meningokoka????já bych umřela kdyby se malýmu něco stalo:frowning2:((
4. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe mi si rikame o samy..08 a 09 jsme meli dost smolnej,takze ted proste ty nase deticky vse prolomi a basta :grinning: a super ze segra se uz zbavila toho pitomce

cat..zeptj se pediatricky,my pak buem urco malou taky nechavat
4. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAt ahoooj :slight_smile: mno jo, já bych se pobavila, kdyby jsme na to šly všechny 3 najednou :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dneska chodím jak kachna :slight_smile:)) :grinning:
4. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

malej je vykoupanej a snad uz spinka,je ticho,tak asi jo :slight_smile: a je po ockovani,dneska tam malej porad brecel,uz pri vazeni zacal a prestal az kdyz jsme dochazeli,chudacek :frowning2: jinak mame 8130g a 70cm :slight_smile:

amal to je strasny!!!fakt,porad se rika,jak je ted pece lepsi,i diky poplatkum a prijde mi to prave naopak horsi a horsi...a jeste se chovaji jako kdyz je obtezujeme...drzime pesti at se brzo najde pricina a brzy se Amalka uzdravi,chuderka mala :cry: :cry:

holky s tim meningokokem me ani nepiste :frowning2: me mudra rikala,ze je prave jen na nejaky a ze se nezaruci,ze to maly nedostane...ja ho prave chtela na meningokoka dat ockovat,ale mudra mi to moc nedoporucovala...tak nevim...a taky nevim kdy proti nemu ockovat..

tak holky!!!ktera porodite driv,jak to tak ctu,tak brzy uz nektera asi jo,coz??!!!! :grinning:
4. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning: to bych te chtela videt jak chodis :grinning:
4. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahuuj eff
4. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj car!!!koukam ze porad neco delas...uz taky chvili odpocivej,pak uz se nezastavis vubec :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jdu v sobotu do hospudky s kamaradkou...toto zase dopadne :sweat_smile: ale tentokrat na zadnou diskoteku nejedem,tam zase dlouho asi nepujdu,pripadam si tam jak z domova duchodcu :grinning: ale uz se strasne tesim!!!!a v sobotu nam Davidka hlida babicka s dedou a jedeme rano na nakuy...musime koupit neco k jidlu,Davidkovi obleceni,jelikoz uz za chvili cislo 80 bude maly a nic uz skoro nema...cisla 86-92 nemame skoro nic,pak zase neco malo jo,takze aby mel v cem chodit :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..no do nedele si dam asi klidovej rezim :grinning:
4. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..a kde nejvic nakupujete obleceni?a v sobotu si to pekne uzijte :wink:
4. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek