• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
...takže ani očkování nezaručí že miminko bude OK??to je strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeptám se pediatra.-)

Ahoj Efi, jak se máte??
hehe já se ke konci taky kolíbala, hlavně venku v kabátu jsem byla fakt vtipná:slight_smile:)hihihihi

Tak kdo z vás 3 na to vlítne jako prgo???Car?Hehe?Prostějka?Tipuju Prostějku, páč půjde na CS:frowning2:a pak asi carculku:slight_smile:))

...jdu si hrát s malym, je teď s ním prča:slight_smile:)tak zatím pappapapapa
4. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
car no to jsem zvedava jak ty budes odpocivat :slight_smile: nakupuju hlavne v Tescu,Globusu,Minibazaru...nebo na netu,ted jsem si koupila od jedny pani po detech teplakovky,pyzamka,vesty,svetry,mikiny,no bylo toho asi 20ks za 500kc,z toho jsem byla nadsena...a objednala jsem malymu jeste takovou samponatskou vestu :grinning:

cat ono ani na toho pneumokoka ti to nezaruci,to se ockuje jen na ty nejbeznejsi,ktery se vyskytuji hlavne u nas,jinak tech typu pneumokoku mas asi 93...pro klid duse muzes naockovat,aby sis to pak nevycitala a rekla jsi,ze jsi udelala maximum,pak uz to ty neovlivnis
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ale u hehe to vypada hodne nadejne :grinning:

eef...pokusim se :grinning: jinac supeeer kup :wink:
4. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jj na necem je videt docela dost jak je to uz noseny,ale az zacne malej lizt,tak na to donoseni na doma to staci...na ven mu koupim treba jen po jednom kusu,aby mel i neco peknyho a novyho...
4. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu hodit asi naohy nahoru...jsem dneska nejaka hotova...treba se jeste ukazu...zatim ahojky!!
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..a kolik tak uspinite veci?
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ted je to vic,jak mame prikrmy,budto se to uspini pri jidle nebo kdyz si ublinkne a taky od slintani...ale kolik presne ti nereknu...no driv jsem prala tak jednou tydne,ted peru tak dvakrat za tyden na malyho...
4. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bez eff..paaa :wink:
4. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za názory na značku Whirpool.... naši mají pračku AEG a jsou moc spokojení... a my máme ledničku Electrolux a taky v pohodě. My budeme kupovat myčku, pračku, digestoř, plyn.varnou desku a vest.troubu. To bude fakt mazec.

Jo a byli jsme v Tescu a nakoupila jsem 3 overaly za 66kč (2x) a 5body za 60kč .. fakt super ceny.
4. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi??cooozeee a jaky?to tam teda nemeli jak jsem tam byla
4. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR..no byl to šok, měli jsme tam cestu, tak jsem se tam jukla... no a ještě jsem zapomněla napsat, že jsem ještě koupila body 7ks, 2 0-3 a 5 newborn (Disney) za 150
4. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... co poslíčci?
4. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyyjo,to mi teda stve ze to tam nemeli jak jsem tam byla :angry: :angry: jinak zuzi,uz povolily jak lezim
4. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako u nas v tescu maji to co v pisku-capacky -tam uz ve sleve a tady za plnou :angry:
4. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že u to přešlo......

Už tam toho taky moc nebylo, ale tohle bylo nové, jinak většina už za plnou pálku. Nová kolekce.
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..a co jinaac jakpak se mate?a vy budete delat nov.kuchyn?
4. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... předěláváme byt...máme nová okna, v pondělí se začne dělat jádro... podlahy, kuchyně.... uf...bude to mazec.
4. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi o tom predelavani vim jen jsem nevedela ze i kuchyn :grinning: to budete mit krasny
4. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR...my snad předěláme všeeeeechno.... budeme muset i škrábat..bléééé
4. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se natáhnout...pááá
4. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,tak paaa
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT tipuju si ouplně stejně... :wink: zajímavý - to jsme jediný dvě, který to takhle tipujou, jinak jsem byla vždyky první .)))) :grinning:
4. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a vy už všechny odpočíváte... tak já jdu taky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím CAR, že ty jsi nadějnější :slight_smile:)) :wink: :wink: :wink: jen mě furt necpi dopředu :slight_smile:))
4. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe tak to jsem zvědavá jak to nakonec bude:slight_smile:)

Holky já pro dnešek končím, jdu malého dát už do postýlky, snad zase nezaspím manželky:slight_smile:))
papa zítra tu budu více:slight_smile:))
Krásnou dobrou noc a klidné sny a hodná miminka po celou noc!!!
4. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL a neni to tim, ze ji nechteji davat atb aby to nezkreslilo vysledku nejaky testu, ktery jsou potreba? me to napadlo ted...byla bych taky na mrtvici, to je jasny!

HEHE my Ska nemame tech kalhotek ja si myslim, ze mame Mka...z Sek by pry hned vyrostla...
4. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás ještě zdravím...... :dizzy_face:

sleduju, že se tady tipovalo, kdo z nás 3 půjde první :grinning: no jsem zvědavá co řeknou zítra HEHE u doktora :wink: no a já uvidím v pondělí :wink: ale myslím, že i s CS půjdu až poslední :wink:
4. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě čeká zítra zubák :wink: tak doufám, že nás nebudou trápit :grinning:
4. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,

to mám radost že jsem tu taky jednou první jáááá :grinning:
5. únor 2010 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak Vendulka včera vydržela vzhůru od půl páté do půl deváté, pak šla konečně spát a vzbudila se až ve 4, ale to zas byl vzhůru do 5 a brečela..musela jsem jí nakrmit i když se předtím poblinkala
Hehenka je dnes u doktorka?? to jsem zvědavá..
Prostějko snad ti zubák dopadl dobře..
Zuzi tak máte před sebou dost práce s předěláváním..
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek