• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:

Ať PROSTEJ A HEHE dopadne dobře doktor......

ANGE:.. ahooj.... co Vendulka kočička... vám už je 5 a půl měsíce? To to strašně letí, je to krásná prizneznička.
JJ, předěláváního máme fakt dost, s dvojčátkama jsme museli zapracovat na změně bydleníˇ, do 1+1 bychom se fakt už nevešli. :grinning: (i když představa je to veselá)
5. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj SAC a Janičko.... jak se máte? Má úžasný kukadýlka :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj děFčátka:slight_smile:)))
Tak my se dnes vzbudili ve 4 a v 7, to bylo tím, že nám tou procházkou a kojením po 3,5h odpadlo jedno kojení, tak byl asi hlad:slight_smile:)hihihihi

Jakpak se všechny máte?Co nového?Rodí někdo???:slight_smile:)))
Tak už budou fotečky z ateliéru, už se těším, hned je sem dám:slight_smile:)

Musím dnes udělat generální úklid, přijede mi návštěva z Prahy...tak se odmlčím a pak se sem odpo vrátím:slight_smile:)
Jo a holky včera jste mi neodpověděly na tu otázku:
"Kdo máte chlapečky kdy se vám cca začali smát, zvedat hlavičku, chytat věci a tak?"
..ať mám tak ňák možnost srovnání a představu:slight_smile:)malej se ještě ani nesmějě a to je nám 5 týdnů a 3dny:frowning2:
5. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooj holky... tak jsem konečně tu...
u dr. jsme byli už v osm, malej pospinkával, takže monitor nebylo žádný velký rodeo :slight_smile: ale i tak tam byly za těch necelých 15 minut dva krásný kopečky.. :slight_smile:))) ale kontra tentokrát max. 30, víc nic! :slight_smile: jinak cukr v moči tentokrát nebyl, ale i tak dr. kontroloval znovu průtoky, plod.vodu i placentu a prý se u mě má jako v bavlnce, vnitřně mě neprohlížel, stejně je to otvírání prý alchymie - nemusím mít žádnej nález a večer pojedu :slight_smile: ale stejně jsme teprva 37. týden, takže pohoda, ještě je času...
další KO v úterý :slight_smile:

všechny vás moc zdravím :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehe, dneska všichni chrní, krmí a hrajou si s mimísema co?
Gratuluju ke kontrole! Já jdu příští týden v pátek.. ale vy už to máte zajímavější. Já bych tam nejradši ani nešla, je nám fajn :wink:
5. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dnes je amalce mesic, toto leti :slight_smile: cekam navstevu tchanovcu, manzel sel na chvilku s kocarkem a ja dodelavam dortik :slight_smile: uz teda jen tuhne v lednici :slight_smile:

jinak nam se amalka uz usmiva ale neni to ucelove, jen si asi protahuje mimicke svaly ale az se bude rechtat tak to bude uzasny :slight_smile: hlavicku taky zveda ale moc dlouho nevydrzi, zatim ji to jde kdyz ma koukat pres rameno to se odrazi nohama a je zvedava jak opice :slight_smile: kdyz lezi na brisku tak je to slabsi, to hlavicku skoro nezvedne....
a veci zatim nechyta.... jen se uz otaci a sleduje zvuk ale taky jen nekdy .....

uz se tesim az bude vic akcni :slight_smile: ted mi staci ty jeji ksichtici a rechtam se jak blazen :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo tak gratulujeme!!!
Já se taky pořád řežu:slight_smile:)jsou to srandovní grimasky:slight_smile:))
No to jsem zvědavá kdy se ty naše dětičky začnou pořádně křenit:slight_smile:))
5. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nějak nestíhám... ale koukám, že tady je poloprázdno....

HYPO...moc gratuluju Amálce ke zvládnutí 1.měsíce života, hezky to oslavte. :dizzy_face:

CAT....jééé, těším se na fotečky :dizzy_face:

HEHE...gratuluju ke kontrole, Kubíček je fakt moc hodný miminko už v bříšku :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme antibiotika, hurááá!

všechno ostatní je naprosto v pořádku

a proč je máme až dneska? protože prý jinak je všechno ok, což je zvláštní, že má infekci a nic jí nebolí a nemá nic v krvi ani nikde jinde, tak si mysleli, že je to třeba omyl.......................... no, nekomentuju.

Hlavně, že se léčíme, máme to do úterka a když to bude dobrý, můžem dom. No, kdybysme se začaly léčit včas, mohlo to už být za náma a mohly jsme být doma na tatínkovi 30. narozky. Prd :astonished: Ale hlavně, že bude malá v pořádku. No a snad pak taky bude líp papat, když jí bude úplně dobře.

Dneska jsem byla v práci, zítra a v neděli jdu taky, tak přes den je ve špitále tatínek

ale nevyspím se ani já, ani Amali, každou hodinu sem do pokoje někdo leze a rosvítí, neb tu jsme s moc nemocným chlapečkem, tak ho chodí kontrolovat

Amálku mám v hnusný kleci, svítí na ní světlo z chodby, děs a běs
5. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všechny dodatečně moc zdravím!!!!

AMALLI :(((( no skvělý... ale hlavně, že už vám konečně dali ATB... je mi vás moc líto teda!
ty už makáš? a to už lítáš???

HYPO gratuluju k úsměvům!!!

holky jsem tu s hitparádou dalších nejapných dotazů :slight_smile:)) ::: jak se vám sedělo po šití??? dala se jízda autem, nebo kupovaly jste kruh v těch zdr. potřebách?
no a pak mě zajímá jedna tková věc :slight_smile:)) a to - jak jste si myly vlasy??? na tu ránu se ani nesmí chemickýho dostat co? si meju vlasy co dva, tři dny :slight_smile:))) :grinning:

ZUZI no je mooooc hodnej.. naštěstí. minule ná s tím tepem vyděsil a tentokrát to bylo 130-160, takže pohoda... minule těch jeho 195 - fuj.. manžovi spadl ouplnej šutrák ze srdce, jsem ani netušila, že ho to tak tížilo...
5. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL a nemáš UTZ?
5. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim tehulky prvosenky. Jak probiha vase tehulkovani? :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ja i pres ty obrovsky problemy s hemeriody a sitim jsem zvladla cestu s pomoci cipku na bolest :slight_smile: krum mi nedoporucili prave kvuli hemeriodum takze jsem vse zvladala bez kruhu
5. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlasy jsem si myla az doma a to v predklonu nad vanou :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten dotaz s vlasama nechapu...proc by sis jako nemohla myt vlasy??? :confused:
5. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMALI... tak teď už to s ATB půjde rychle k lepšímu a povezete si Amálku brzo domů.

HEHE... to se třeba minule Kubíkovi něco ošklivýho zdálo, tak mu vylítl ten tep.
5. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, jen zdravím a mrkám, co HEHE u doktora, jestli nerodí :grinning: a zjišťuju že neeeee.... a na kontrolu jdeš docela brzo HEHE, to máš super.... no mě to čeká v pondělí..... :wink:

my u zubáka dobrý, jen mi vyvrtal jednu plombu, že se mu to pod ní nezdálo, že by se to tam mohlo začít kazit, jinak super.... přijít mám za půl roku :wink:

a pořád musím myslet na AMAL, tak konečně se začalo něco dít, to je super, doufám, že budete miít všechny výsledky dobrý..... a pustí vás brzy domů....

já mám doma manžu, tak se mu jdu věnovat, jdeme dat kafčo.... mějte se krásně.... a já se po víkendu zase ukážu.... papa :dizzy_face:
5. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hehe o sezení nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na půl zadnice a ještě žádná sranda..ale taky bez kruhu a po pár dnech se to dalo i když spodek teda bolel dost dlouho (někdy i teď!! :confounded: ) Jinak vlasy sem nijak neřešila..to mě nenapadlo.
A já aji po porodu čurdila normálka do wc :sweat_smile: Jak všichni píšou že ve sprše tak to mě taky nenapadlo..normálně sem chodila na wc a to sem se teda divila že nic nepálilo ani tak :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se teda myla uz v porodnici, mela jsem tam lactacyd a sprchac johnson...a slo to...a vlasy jsem si myla taky v porodnici- sprchacem, nebot jsem nemela sampon...a nebyla jsem teda sama...co vim, tak snad vsechny si tam myly vlasy...a pouzivaly normalni sprchace i sampony. kruh jsem v cele porodnici videla jeden jediny, ostatni sedely normalne nebo jen na jedne pulce:slight_smile:
5. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooj... tak to je fajn, že máš zubáka za sebou :slight_smile:
ta KO se mi zdá taky brzo, ale objednávají to tam sestry - chodím teď už každej týden - no a teď to vyšlo na pátek a příští týden tam nic volnýho jinak nenašla... jim tam asi dělám čáru přes rozpočet - moc zvyklý na to asi nejsou, neb sestry se divily, že už bych jako měla jít do porodky :slight_smile:)) :sweat_smile: :grinning:

ZUZI no asi jo :slight_smile:))

SAC ach ouvej, na to se netěším...

SVOJI mno tak napadají mě různý divný věci... prostě mi příde, že mi ten šampon prostě teče všude, tak jsem si říkala, jestli to pak víc neštípe nebo tak... to je celý... :frowning2: se fakt omlouvám...
5. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe takovy dotazy jsou normalni ja byla ze vseho taky vyplasena.... vsak za zeptani nic nedas ne? :slight_smile:
uvidis ze pak uz nad tim premyslet nebudes to budes mit jine starosti :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ted odfrceli tchanovci i manzel tak budu o vikendu slamena vdova...... ach jo, doufam ze budu mocit aspon ven s kocarkem....
5. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kruh si kup, ale jen ten dětskej za pár kaček, bude se ti pohodlněji kojit,já ho měla taky:slight_smile:a zahojila jsem se ca za týden:slight_smile:
a vlasy jsem si tam taky myla..a to je mám dlouhý:slight_smile:))ale po porodu jsou fakt děs běs
5. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO díky :slight_smile:
a krááásnej překlep :slight_smile:))) "...doufam ze budu MOCIT aspon ven s kocarkem...." :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak slaměnkování nezávidím... ještěže tě rozptýlí Amálka .) :dizzy_face:

CAT díky... :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
preklepy to je moje a jeste hrubky, tak se pripadne predem omlouvam :slight_smile: a to mam vysokou skolu..... analfabet :frowning2:
5. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prvosenky :wink:
Tak jsem se přišla podívat,jestli tu nemáme nějaký nový miminka a zatím ne,ještě je taky čas,že :wink:
Já si vlasy v porodce myla taky šamponem,ale dole jsem se myla jen vodou,žádný intimmýdlo,jen vodou..
Kruh na sezení jsem taky hodně využila,používala jsem ho ještě nějakou dobu i doma :wink:

Jé koukám,že malá Amálka už dostala ATB,tak snad už bude jen líp :dizzy_face:

No nikdo tu,tak já se jdu plácnout k telce a čekat na manžu až přijde z práce.Už mám vykoupáno,nakojeno,uspáno :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak dneska jsem teda uplne hotova...byla jsem jeste i u zubaka na preventivce,takze chvili hlidala babicka...ale uz me zacinaji docela fest bolet zada z toho jak je Davidek tezkej a vecer teda obcas padam na hubu :sweat_smile:

Amal super,ze uz se neco deje,ted uz to bude jen lepsi :wink:

Ja si vlasy v porodce myla sprchacem,protoze jsem sampon nemela a dole jen vodou...to jsem se bala mit necim jinym a kruh jsem vyuzila jeste snad tyden doma...je to vyborna vec...vsude jsem ho tahala a sedela jen na nem :grinning:

My uz taky mame vykoupano,nakrmeno a Davidek uz snad spi...je tam ticho,tak asi jo :slight_smile:

Zitra jedem s Milankem na nakupy uz se tesim a vecer jdu s kamoskou ven,tak to se uplne tesim!!! :slight_smile: a dneska uz ma Davidka na starost jen tatka,takze hazu nohy nahoru :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jezis neeee, proc se omlouvas:slight_smile: simte....
5. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE simte, jsem te mystifikovala s tema velikostma plinek...sem to dohledala. mame vicevrstvy Ska, fleesove haipa daipa svrchnaky Mka(ty nam jsou jeste velke), imse vimse svrchnaky Ska, popolinky kalhotky Ska...mame tu prvni velikost, az z toho vyroste, koupime druhou sadu...znama ma tuto velikost cca do roka (teda jeji dite jako)....a kdy jsme je zacali pouzivat ti zaboha nereknu...si to nepamatuju, ale par tydnu to trvalo...to jsme curdili do papirovek newborn 2-5kg:slight_smile:

muz je na nocni...sme samy doma :cry: ...a mrne chrni :grinning:

...tim intim mydlem jsem se myla az po par dnech teda....a curala jsem do sprchy, nebot jsem se rovnou i osprsila od tech ocistku. me to bylo neprijemny, jak to furt teklo, ble.

no a behem jedne takove sprchy se me malem udusilo dite...spolubydlici me ji zachranila....fuj, oskliva vzpominka...bylo to prvni den, zvracela plodovku, byla ji uplne plna, chudinka...no prej se dusila a zmodrala, monitor houkal a ja to neslysela...to bylo strasny...pak si ji vzaly sestricky radsi kvuli tomu blinkani- savlovala cely vecer, ja jsem pomalu nevedela jak ji chytit, natoz ji nejak pomoct pri blinkani...ja bulela jak svin, manzel me maval do okna(sel zrovna od nasich- byl se tam pochlubit a pripit si)no a asi v deset za mnou ve vozicku prijela, holcicka zlata:slight_smile: a od te doby se bojim ji nemit pod kontrolou...aspon na doslech ji mam vzdycky...
5. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já mám dítě ještě vzhůru, čekáme na tatínka..
V porodnici jsem jakž takž seděla, doma už to bylo lepší..vlasy jsem si tam myla šamponem, ani mě nenapadlo, že by to mohlo vadit, když to hned sprchou smyju..čurala jsem taky ve sprše, aby to bylo rychlejší :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek