• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
sac..vime..holcicka Sofie :grinning: ja prece vse vymazala-fotky,infa-jak ty slepice posilaly anonymy...
5. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky hoj...

mám na vás zase dotaz, ale snad nebude tak nejapnej jako ty předtím :slight_smile:))

mamina mi chce koupit něco za porod, že dřív se prý dávali šperky, ale to já nechci... tak jsem přemejšlela, jestli není něco, co byste si přály vy, nebo se to hodilo pak s miminkem do domácnosti... ? nenapadá vás něco? .) :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a joo..sem to trouba :grinning: Mě ten profil ouplně zmátl :sweat_smile:
A někdo ti něco posílal? Děs jako :confounded: ..to ani nevím

A už máte vše připravené??
5. únor 2010 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC teda otřesnej zážitek, stejně tak u SVOJI, ale příde mi teda strašnej navíc ten přístup sestry :(((((((( bych jí asi při příštím setkání dala nožku bo co... :(((( :confounded:
5. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe..ja fakt nevim.. :sweat_smile:

sac...no me ne,manzelovi..a taky pousteli pomluvy..jinak pro malou uz by melo byt vse pripravene :grinning: jen az porodim vyzvednout kocarek-aby nebyl doma..
sac a co uz vse janicka umi?
5. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my kočárek doma máme už pěkně dlouho :slight_smile:)
5. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja vim..ale my pro jistotu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehenko, teda to mě nic nenapdá..já taky nic nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

car no hezky se už řechtá ale jen když se jí chce což není moc často.Usmívá se že má pusu od ucha k uchu ale zvuk moc nevydává. Jinak se naučila vyndávat si dudlík a snaží se ho aji narvat zpět což jí samo moc nejde ale občas se trefí :dizzy_face: Žužlá a cumle vše co najde a když zrovna není nic po ruce tak se snaží si vrazit do pusinky ručky až pomalu po loket :grinning: Hraje si s hračkama a když něco zajimavého vidí tak na to natahuje ručičky. Umí si přendat hračku z ručky do ručky a tak ju hodit přes půl místnosti :grinning: Krásně pase a má i náznak lezení. A ksichtíků co umí :grinning: Teď pořád tak krčí pusu..no to je pohled na ňu :grinning: Se vždy něco naučí a pak to dělá pořád. Taky si hodně vykládá..třeba ga, ka, gggg, hhhh a když je nešťastná nebo brečí tak u toho dělám maa že mně to příjde jako máma :grinning: Jo a muž říká že vrká jak holub :grinning: To se nedá popsat :grinning: Taky je strašně zvědavá..ráda si všechno a všechny prohlíží. Otáčí se za každým zvukem..kór když je s někým jiným a já promluvím třeba z kuchyně tak kouká do dveří kde jako su. I když ju chová někdo jiný tak si mě pořád hlídá a kouká na mě :grinning:
No je toho víc tak aspoň tak ve zkratce :grinning:

Je to moje beruška a já ju moc miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee sac..tak vam za chvilku zacne lezt :dizzy_face: ..jezis to je sikulka..ja uz se tak tesim na nasi kocicku
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
car já doufám že jo..pře jak odejdu tak hned kouká kde su a pak začne brečet :sweat_smile: Ona je společenská a nechce být sama :grinning: A když už se začne aspoň plazit tak se může plazit za mou a bude to lepší :wink:
5. únor 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac....a uz tam u vas znas naky maminy?
5. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moooooooooooc díky, jste zlaté:slight_smile:))
jdu do hajan a denísek snad taky:slight_smile:))
dobrou:slight_smile:a díkys
cat..brou
car zrovna včera sem našla "inzerát" :grinning: na netu od jedné holky o dvě vesnice od nás že je tam přistěhovaná a má skoro ročního chlapečka a taky hledá kámošku..hurááá :grinning: Hned sem jí napsala a tak si už píšeme a plánujeme zatím aspoň procházku. Je to k nim 10min.autobusem..prostě kousek. Tak už jen doufám že si spolu budeme rozumět :slight_smile: To by byla paráda :dizzy_face: Moc si přeju aby to vyšlo :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..budu drzet palecky..bylo by to super,ze by jste s janockou mely partaky
5. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky car..snad to výjde :slight_smile:

Tak a já mám květák uvařenej, udělanej hermelínovej salát, dala sem si píct chleba. Teď jen umýt nadobí. Janičce lahvičky a převařit vodu a taky jdu spát.

Pokuď to všechnoo nesežeru pře to tááák voníííí :grinning:
5. únor 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ty jsi teda sikulka...me ete taky ceka nadobi :confounded:
mnam domaci chleba :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nádobí nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych chtěla jednorázový a to špinavý rovnou vyhazovat :grinning:
5. únor 2010 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac,tak to jsme na tom ouplne stejne :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu do toho pustit ať můžu zalehnout..nějak mě začínaj bolet záda.

Jo holky co na pálení žáhy? Mě to v těhu moc netrápilo..jen sem tam přes den a pak hlavně v noci ale dalo se to..akorát mi to už zůstalo nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Fakt v noci kolikrát děs to nechápu :unamused:

Tak dobroou noc :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac zkus rennie :wink: dobrou
5. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak jsem netušila, že sem dnes budu psát tak brzo..... :grinning: ale noc trošku zajímavá..... :sweat_smile:

o půl šesté mě vzbudila divná bolest podbřišku, šla jsem na záchod a hups, mokro, nejdřív jsem myslela, že plodovka, ale byl to jen hlen s krví, takže asi hlenová zátka :astonished: :astonished: :astonished: .... odchází průběžně v podstatě doteď i s krví, do toho sice nepravidelné, ale bolesti jsou...... po 3, někdy 5 někdy 8 minutách..... takže s manžou pomalu snídáme, dochystáme věci do tašky a pro jistotu zajedeme do porodky, ať na nás mrknou a natočí nám aspoň monitor, když jsme KP..... :wink: já osobně si myslím, že si nás tam už nechají, ale dám vědět, asi HEHE na mobil..... držte nám palce..... a přejeme všem hezký víkend..... :dizzy_face:
6. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej tééééda , že by dneska bylo malé prostejcátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočko moc na vás budu myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky PETUL, no nevím.... :sweat_smile: krvácení s hlenem už není, asi fakt odešla zátka :wink: a bolesti teď zatím taky nemám, vyplňovala jsem papíry do porodky, abychom to měli nachystaný a nic...... ale od té půl šesté jsme to trošku sledovali a byly, nepravidelný, ale byly...... prďolka se hýbe, takže mimi je určo ok :wink: ..... pomalu dobalíme tašku a uvidíme, asi ale raději zajedeme, pro jistotu, když jsme tím KP, tak ať si ná hlídají :wink:
6. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem dnes podle menstruace 36tt+5 :wink: to bychom měli ještě malýho nedonošence :sweat_smile:
6. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej však uvidíš co ti řeknou. Přinejhorším vás vrátí zpátky
6. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL jj, to si říkám taky...... kdybychom byly hlavičkou dolů, tak to neřeším vůbec a čekám na pravidelné stahy.... ale když jsme KP, tak si říkám, že tam raději zajedeme, aspoň na monitor...... no ale jestli jsme pořád KP, tak bych si tipovala, že si nás tam nechají a nebudou na nic čekat..... :wink:
6. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak to byste nerekly jak to doma vedem,ja chroma na ruku manza na nohu vcera si blbe zvrtnul kotnik hrca jako blazen :grinning: :grinning:

Prostejko ty blaho holka,ze by???ale urco jed do porodky,prece jen jsi kp,tak kdyz tak napis info a ja to se m hodim u nas pojede pc celej den,protoze je vikend :grinning: drzim palecky aby jestli neco bude probihat,aby to probehlo naprosto v klidku a vse bylo v poradku prostejiiiiii i prostejaaatkooooo
6. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BLAHU :dizzy_face: zatím jsem v klidu, ani nikam nekvaltujeme.... to víš, ležet jen tak v porodce se mi nechce.... :sweat_smile: a hlenová zátka může odcházet i 2 týdny před porodem..... spíš se trochu pozoruju, jestli jsou bolesti a kdybych krvácela.. a zatím nic.....bolesti přestaly úplně, prtě se tam mele jako normálně a krev ani hlen už neodchází... jo jediné co ještě, tak mě chytl pěkný průjem, takže teď bych nepotřebovala ani klystýr.... :grinning: v porodce jsem za 10 minut, takže zatím s manžou vyčkáváme...... :wink: jestli se vrátí aspoň ty nepravidelný bolesti, tak pojedeme určo :wink:
6. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda vedete to doma pěkně, jste se domluvili? :grinning:
6. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek