• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
CAT ale no tak...... to se může stát každýmu.... chvilka nepozornosti a už to je..... aspoň poučení pro příště no :wink: určo se na to někde poptej ještě a uvidíš, co a jak :wink:
3. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT a když už tě tady tak mám, k té výbavičce.... úžasná je ta soupravička s medvídkem pů hnědá... ty botičky máme taky :grinning: od budoucího strýčka :grinning: .... ale chtěla jsem se zeptat, jak máš ten komplítek s mikinkou s medvídkem (z Tesca), tak kde jsi sehnala ty capáčky, ty jsou úžasný :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsem objevila včera v tescu, tak tak po práci upaluj, určo je tam najdeš:slight_smile:))
3. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ty jsou parádní a mikinku mám taky, k tomu ve stejném designu i bodynko a overálek (asi v tom pojedeme z porodky), tak ty capáčky by se mi hodily :grinning: díky za tip
3. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dat ahojky,tak me chodila vyplata vzdycky 10. v mesici a ta materska mi chod vzdycky do 7.

prostejko sedanio to bych jeste prtedbihala,jen ho do sedu zvedame to ma rad,jinak je zivej,uchopuje hracky,predava si je z ruky do ruky,pase,prekuli se na bok,snazi se i sam na brisko,nasel svoje nohy tak se za ne rad chyta,uz vi,ze onrdasek je on,otoci se po kazdem zvuku a vyhleda odkud jde,uiz ma smysl pro humor a sam se spontalne smeje,zvatla . . . ja ti nevim co bych jeste rekla :grinning:ten pokrok se memni kazdou chvili

jo cat hadriky supr,mate jich habadej a unosite snad a kdyz ne tak je prodas dal :grinning:
3. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no hold už to není žádný mrně, ale pořádnej chlapák, kterej objevuje svět :grinning: to je paráda..... a jsem zvědavá jak se popasujete s tou mrkvičkou :wink:
3. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkratka dela hodne veci,ale hrozne vyzaduje moji pozornost,jakmile se mu tri vteriny nevenuje tak knoura,to dela i ted,kdyz pisu . . . takze asi se budu muset na chvili ztratit od klavesnice
3. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. ja vas asi nikdy nedoctu.. jdu za 2 hodky zase do prace.. .dneska mam 5 hodin smenu coz bude ok.. mela bych tam mit i pul hodky prestavku.. tak sup hodim neco do briska abymi nebylo spatne..
3. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko LUCI :dizzy_face:

jé holky, teď jsem si vzpomněla, kde máme NUKI? ona měla dneska testovat :grinning:
3. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

sms od NUKI::::

Ahojky, zrovna jsem testila a vidím na testu slabou 2 carku...:grinning:

juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
NUKI tak sem s tím testéééém :slight_smile:)))
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mám husinu i z tvojí telepatie :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoooj všem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!
3. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj HEHE :grinning: :grinning: :grinning: tý brďo, normálně jsem teď psala i do snažilek, kde NUKI máme.... jéžiš já mám husinu, kde je :grinning:

ahooj SVOJI :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek po opet neklidne noci.......
juuu dalsi tehu?? :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jéééé.....NUKI s //..... paráááááádaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT: nic si z toho nedělej, stát se můžou i horší věci :wink: Občas je den blbec a člověk si pak říká, jak vůbec něco tak blbýho mohl udělat (taky to znám)

PROSTEJ: hezký fotečky, jak jste blbli s manžílkem

SVOJI: musím ti pochválit kráááásný bříško

LUCI: ať se ti v práci líbí
3. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI diky, co delaji pandulacci?

NUKI huraaaa :dizzy_face: moc ji to preju :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HYPO :dizzy_face: nebooj, máš to už za pár :wink:

ahooj ZUZI :dizzy_face: díky :grinning: když nebylo divadlo, tak jsme blbli s foťákem a byl to porod docela... nastavit samospoušť, podložit foťák, abychom se tam vlezli oba dva, páč já jsem trpaslík :grinning: :grinning: :grinning: ale fotky se celkem vydařily, chceme dělat babičce tu koláž na vánoce, tak z toho něco vybereme :wink:
3. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale kdepa se nám toulá... to nám nemůže dělat toto :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zas musím pryč... :slight_smile: zatím pá... :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: NUKI SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR :dizzy_face: :dizzy_face: tichoulinká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam opet na dnesek velke plany co vsechno udelam a jak se zanm tak udelam tretinu.....
ale aspon dojet objednat garnyz do pokojicku bych mohla, jinak bude amalka bez zaclon..... no ono je to jedno kdyz bude s nami v loznici ale znate to jak chcete mit vsechno OK a nachystane :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
3. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: čoveče ani nevim, jak se prcci mají, na kontrolu jdu až zítra, zatím o sobě nedávají vědět.

PROSTEJ: to bude hezký dáreček k Váncům
3. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: krásný bříško, žádnej mega obr :wink:
3. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE řekla bych že povyrostlo :dizzy_face: a je to krááááásný bendžo :grinning: :dizzy_face:

ZUZI no snad jo.... :wink:

HYPO nevadí, plán musí být, plnění na jednu třetinu je náhodou super :grinning:
3. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: já často nesplním ani tu 1/3 :wink: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tu jen na chvilku...až bude čas tak testik vyfotim a uvidíte..:slight_smile:))

moc díky všem, nesmíme to zakřiknout...:slight_smile:
3. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada ze v tom nejsem sama :slight_smile:
vcera jsem to prehnala, zehlila uklizela varila prevlikala periny a i tak musim udelat jeste sposty veci :slight_smile:
chjo
3. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI..... to nám přece nemůžeš udělat, já jsem teda napnutá jak kšandy... vyfoooooť :wink:
3. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na vanocni darky kaslu, vanoce jsem zazdila kdyz rodim :slight_smile: takze vsichni dostanou amalku jako darecek a je to.... nejak nemam naladu neco schanet vymyslet a pod.
3. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek