Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
3. pro 2009
CAT ale no tak...... to se může stát každýmu.... chvilka nepozornosti a už to je..... aspoň poučení pro příště no 😉 určo se na to někde poptej ještě a uvidíš, co a jak 😉
prosteja
3. pro 2009
CAT a když už tě tady tak mám, k té výbavičce.... úžasná je ta soupravička s medvídkem pů hnědá... ty botičky máme taky 😃 od budoucího strýčka 😃 .... ale chtěla jsem se zeptat, jak máš ten komplítek s mikinkou s medvídkem (z Tesca), tak kde jsi sehnala ty capáčky, ty jsou úžasný x-)
cat79
3. pro 2009
ty jsem objevila včera v tescu, tak tak po práci upaluj, určo je tam najdeš🙂))
prosteja
3. pro 2009
CAT ty jsou parádní a mikinku mám taky, k tomu ve stejném designu i bodynko a overálek (asi v tom pojedeme z porodky), tak ty capáčky by se mi hodily 😃 díky za tip
blahovka.cz
3. pro 2009
dat ahojky,tak me chodila vyplata vzdycky 10. v mesici a ta materska mi chod vzdycky do 7.

prostejko sedanio to bych jeste prtedbihala,jen ho do sedu zvedame to ma rad,jinak je zivej,uchopuje hracky,predava si je z ruky do ruky,pase,prekuli se na bok,snazi se i sam na brisko,nasel svoje nohy tak se za ne rad chyta,uz vi,ze onrdasek je on,otoci se po kazdem zvuku a vyhleda odkud jde,uiz ma smysl pro humor a sam se spontalne smeje,zvatla . . . ja ti nevim co bych jeste rekla 😃ten pokrok se memni kazdou chvili

jo cat hadriky supr,mate jich habadej a unosite snad a kdyz ne tak je prodas dal 😃
prosteja
3. pro 2009
BLAHU no hold už to není žádný mrně, ale pořádnej chlapák, kterej objevuje svět 😃 to je paráda..... a jsem zvědavá jak se popasujete s tou mrkvičkou 😉
blahovka.cz
3. pro 2009
no zkratka dela hodne veci,ale hrozne vyzaduje moji pozornost,jakmile se mu tri vteriny nevenuje tak knoura,to dela i ted,kdyz pisu . . . takze asi se budu muset na chvili ztratit od klavesnice
luciebx
3. pro 2009
dobre ranko holky.. ja vas asi nikdy nedoctu.. jdu za 2 hodky zase do prace.. .dneska mam 5 hodin smenu coz bude ok.. mela bych tam mit i pul hodky prestavku.. tak sup hodim neco do briska abymi nebylo spatne..
prosteja
3. pro 2009
dobré ránko LUCI x-)

jé holky, teď jsem si vzpomněla, kde máme NUKI? ona měla dneska testovat 😃
hehenaautor
3. pro 2009

sms od NUKI::::

Ahojky, zrovna jsem testila a vidím na testu slabou 2 carku...😃

juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
NUKI tak sem s tím testéééém 🙂)))
hehenaautor
3. pro 2009
PROSTEJ mám husinu i z tvojí telepatie 🙂 x-) x-) x-)

ahoooj všem 🙂 x-) x-) x-)
svoja
3. pro 2009
ahoj holky!!!
prosteja
3. pro 2009
ahooooooooooj HEHE 😃 😃 😃 tý brďo, normálně jsem teď psala i do snažilek, kde NUKI máme.... jéžiš já mám husinu, kde je 😃

ahooj SVOJI x-)
hypo
3. pro 2009
nazdarek po opet neklidne noci.......
juuu dalsi tehu?? 🙂 🙂
zuzka.o
3. pro 2009
AHOJ PRVUŠKY x-) x-) x-)

Jéééé.....NUKI s //..... paráááááádaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

CAT: nic si z toho nedělej, stát se můžou i horší věci 😉 Občas je den blbec a člověk si pak říká, jak vůbec něco tak blbýho mohl udělat (taky to znám)

PROSTEJ: hezký fotečky, jak jste blbli s manžílkem

SVOJI: musím ti pochválit kráááásný bříško

LUCI: ať se ti v práci líbí
svoja
3. pro 2009
ZUZI diky, co delaji pandulacci?

NUKI huraaaa x-) moc ji to preju x-) x-)
prosteja
3. pro 2009
ahoooj HYPO x-) nebooj, máš to už za pár 😉

ahooj ZUZI x-) díky 😃 když nebylo divadlo, tak jsme blbli s foťákem a byl to porod docela... nastavit samospoušť, podložit foťák, abychom se tam vlezli oba dva, páč já jsem trpaslík 😃 😃 😃 ale fotky se celkem vydařily, chceme dělat babičce tu koláž na vánoce, tak z toho něco vybereme 😉
hehenaautor
3. pro 2009
ale kdepa se nám toulá... to nám nemůže dělat toto 🙂)) 😃 x-) x-) x-)
hehenaautor
3. pro 2009
já zas musím pryč... 🙂 zatím pá... x-)
p.e.t.u.l.k.a
3. pro 2009
x-) x-) NUKI SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR x-) x-) tichoulinká gratulace x-) x-)
hypo
3. pro 2009
tak ja mam opet na dnesek velke plany co vsechno udelam a jak se zanm tak udelam tretinu.....
ale aspon dojet objednat garnyz do pokojicku bych mohla, jinak bude amalka bez zaclon..... no ono je to jedno kdyz bude s nami v loznici ale znate to jak chcete mit vsechno OK a nachystane 🙂
hehenaautor
3. pro 2009
a eště moje hyper mega okta bendžo 🙂)) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
zuzka.o
3. pro 2009
SVOJI: čoveče ani nevim, jak se prcci mají, na kontrolu jdu až zítra, zatím o sobě nedávají vědět.

PROSTEJ: to bude hezký dáreček k Váncům
zuzka.o
3. pro 2009
HEHE: krásný bříško, žádnej mega obr 😉
prosteja
3. pro 2009
HEHE řekla bych že povyrostlo x-) a je to krááááásný bendžo 😃 x-)

ZUZI no snad jo.... 😉

HYPO nevadí, plán musí být, plnění na jednu třetinu je náhodou super 😃
zuzka.o
3. pro 2009
HYPO: já často nesplním ani tu 1/3 😉 :-N
nuki
3. pro 2009
Ahojky holky, jsem tu jen na chvilku...až bude čas tak testik vyfotim a uvidíte..🙂))

moc díky všem, nesmíme to zakřiknout...🙂
hypo
3. pro 2009
tak to jsem rada ze v tom nejsem sama 🙂
vcera jsem to prehnala, zehlila uklizela varila prevlikala periny a i tak musim udelat jeste sposty veci 🙂
chjo
zuzka.o
3. pro 2009
NUKI..... to nám přece nemůžeš udělat, já jsem teda napnutá jak kšandy... vyfoooooť 😉
hypo
3. pro 2009
jo a na vanocni darky kaslu, vanoce jsem zazdila kdyz rodim 🙂 takze vsichni dostanou amalku jako darecek a je to.... nejak nemam naladu neco schanet vymyslet a pod.