• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no prostejko jako ja bych radsi jela,prece jen je to KP a pak radsi 1000 x zbytexcne,nez jednou neco promeskat a ten prujem ten taky pred porodem docela byva :unamused:

ja se musim obliknout a lete do mesta pro darek pro manzovu babicku,protoze manza uz tam nedojede,fujjj se mi nechce

takze zatim packo
6. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no my asi pojedeme, pro klid duše... :wink: jen nekvaltujeme, jako hned rychle teď.... :grinning: zajdu si ještě do sprchy a uvidíme :wink:
6. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobře nakup BLAHU, já kdyžtak napíšu SMS :wink:
6. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
šmankote co to čtu :slight_smile: To sem zvědavá prostejko co se dozvíte v porodce. Držím pěstičky a budu na vás moc myslet :dizzy_face: Průjem fakt před porodem bývá..já taky byla na wc asi 4krát :sweat_smile:

Jinak krásný den všem :slight_smile:

Blahu vy ste dvojka :grinning:
6. únor 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky SAC.... no buď dám vědět já, když přijedu domů, nebo některá z holek :grinning: vlastně i ty na mě máš číslo :wink: ... jinak jsme se s manžou dohodli, že si skočím do spršky, naházíme zbytek těch věcí do tašky a zajedeme tam, řekneme, co a jak a že jedeme kvůli tomu KP..... když na mě mrknou a řeknou jdem na to, pak fajn... když mrknou a řeknou nic se nechystá, tak vás tu necháme ležet ale nic s váma dělat nebudeme, tak pojedu domů, mám to fakt 10 minut, takže ležet tam celý víkend zbytečně nemíním :wink:
6. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Prostejko,tfuj,tfuj tak ať vše dopadne na 1*....a buď se tu sejdem ještě s těhulkou Prostejkou a nebo už s maminkou :wink: Držíme pěstičky :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda jak na potvoru mi nejde internet :frowning2: Zapomněla jsem ho zaplatit no ještě že můžu chodit k našim :grinning:
No jsem mooooooooc zvědavá a strašně napnutá jak kdybych měla rodit já :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSTEJ drzim pesti at to probehne bez komplikaci a dej urcite vedet!:slight_smile: prujem jsem mela taky den pred porodem!:slight_smile:
6. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda sem napnutá jak kšanda :grinning:

Holky já sem ale macecha. Dítě spí přes den v kočárku. Už ju ani nevozím a od včera ani nezpívám. Sem nazpívala ty písničky co jí zpívám na mobil a vždy ji to jen pustím a ona usne :sweat_smile: Tak ju šidím chuděrku :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé že by Prostějka začala rodit...tý brďo...
Sac jak jsi psala co všechno umí Janička tak úplně vidím Vendulku :grinning:
Sac, Svoji ty zážítky v porodnici jsou fakt otřesný..to je děs..
Carcul u tebe to taky vypadá slibně když jsi otevřená na 1 cm :slight_smile:
blahu vy jste s manžou dvojka :grinning:
6. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Sac to je dobrý :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo mám šoky... PROSTEJ je v porodce??? :astonished: :astonished: :astonished:
6. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem jí napsala, jsem to nemohla vydržet... :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme zpět holky :wink:
6. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ženo povídej, nebo mi rupne voda .))) :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zatím nerodíme :grinning:
no byla tam ta stejná nepříjemná sestra jako před vánoci :grinning: z toho jsem málem porodila, když jsem ji uviděla... :grinning:
ale pochválila mě, že když jsem KP, že jsem přišla a hned mě napojila na monitor, že zavolá doktora...... monitor hoooodně zajímavej...... drželo se to většinou kolem 20, ale skákaly tam i čísla přes 50 :grinning:
6. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jednou to pípalo, protože tep prcka vylezl až na 182..... ale jinak v poho.... no a pak k doktorce... ta byla taková nemluvná, prohlídla mě vnitřně, ale vůbec nic k tomu neřekla :angry: pak udělala utz a taky nic neříkala, kdybych se nezeptala na polohu prcka, tak mi to neřekla :astonished:
6. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no a co ti teda říkal doktor PROSTEJ? :astonished: bože mě z tebe klepne!
6. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
výsledek je, že prý hlenová zátka může odcházet i několik dnů před porodem (no to je pro nás novinka fakt :grinning: ), a že mám teda přijít v pondělí do poradny, kdybych měla pravidelné bolesti, tak přijet hned...... a víc k tomu v podstatě neřekla a vylifrovala mě ven :frowning2:
6. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ježišiiiiiiiiiii.... to jsou fakt skvělý dr. to abys jí mučila, aby z ní něco vypadlo :((((
autor
takže ani nic neřekla k tomu KP jo? já se pose*u.............. :(((((
HEHE doktoři fakt úžasní no, ale mám papír, kde napsala, co a jak, tak vám to přeluštím :grinning:
zhodnila plodovku, ta prý neodtekla, pak mám napsáno čípek 1,5 hrdlo 1,5 v prům 1,5 :sweat_smile: no co to je nevím.... ale na porod to prý nevypadá :grinning:
6. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a je hmatná hýžďová část plodu.... křivka je prý fyziologická a bez kontrakcí, prý tam je jen tonizace nebo co :sweat_smile: no ale důležitý je pro mě konec.... napsala tam doporučení, že mám přijít v pondělí do poradny, kde by se měla udělat biometrie plodu a eventuálně konsultace ohledně vedení porodu s Dr. Severem..... tak musím na diskuzi ke Krči vyzjistit, co a jak :grinning:
6. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je asi, že jsi na 1,5 cm otevřená ... bo co... nic jinýho mě nenapadá... :sweat_smile:

no TAKŽE HOLKY :slight_smile:)) ty vaše tipy nevyšly... já myslím PROSTEJ, že už to máš za pár a já blbka budu určitě přenášet... grrrrrrrrrrrrrr každopádně teda doufám, že na tý poradně se dozvíš něco kloudnýho...... :angry: :angry: :angry:
6. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak je mi celkem fajn, ale stah občas mám no.... a docela pořádnej..... :confounded: ale důležitý je, že to je nepravidelný a plodovka neodtíká :wink:
6. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
biometrie? to je jako měření a váh. odhad? držím palce!!!
6. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no asi jo, ale zase si říkám, jestli jsem na 1,5 cm otevřená, tak si mě tam taky mohli nechat nebo se se mnou pobavit o tom, jaký porod a co a jak :angry: no ale byla to děsná nemluvka, tak doufám, že vydržíme 2v1 do pondělka a dozvíme se něco kloudnýho, jak píšeš :wink:
6. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek