Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
blahovka.cz
6. únor 2010
no prostejko jako ja bych radsi jela,prece jen je to KP a pak radsi 1000 x zbytexcne,nez jednou neco promeskat a ten prujem ten taky pred porodem docela byva :-|

ja se musim obliknout a lete do mesta pro darek pro manzovu babicku,protoze manza uz tam nedojede,fujjj se mi nechce

takze zatim packo
prosteja
6. únor 2010
BLAHU no my asi pojedeme, pro klid duše... 😉 jen nekvaltujeme, jako hned rychle teď.... 😃 zajdu si ještě do sprchy a uvidíme 😉
prosteja
6. únor 2010
tak dobře nakup BLAHU, já kdyžtak napíšu SMS 😉
sacvi
6. únor 2010
šmankote co to čtu 🙂 To sem zvědavá prostejko co se dozvíte v porodce. Držím pěstičky a budu na vás moc myslet x-) Průjem fakt před porodem bývá..já taky byla na wc asi 4krát :-N

Jinak krásný den všem 🙂

Blahu vy ste dvojka 😃
prosteja
6. únor 2010
ahojky SAC.... no buď dám vědět já, když přijedu domů, nebo některá z holek 😃 vlastně i ty na mě máš číslo 😉 ... jinak jsme se s manžou dohodli, že si skočím do spršky, naházíme zbytek těch věcí do tašky a zajedeme tam, řekneme, co a jak a že jedeme kvůli tomu KP..... když na mě mrknou a řeknou jdem na to, pak fajn... když mrknou a řeknou nic se nechystá, tak vás tu necháme ležet ale nic s váma dělat nebudeme, tak pojedu domů, mám to fakt 10 minut, takže ležet tam celý víkend zbytečně nemíním 😉
baeszinka
6. únor 2010
Ahojky 🙂
Prostejko,tfuj,tfuj tak ať vše dopadne na 1*....a buď se tu sejdem ještě s těhulkou Prostejkou a nebo už s maminkou 😉 Držíme pěstičky x-)
p.e.t.u.l.k.a
6. únor 2010
Teda jak na potvoru mi nejde internet 😞 Zapomněla jsem ho zaplatit no ještě že můžu chodit k našim 😃
No jsem mooooooooc zvědavá a strašně napnutá jak kdybych měla rodit já 🙂
svoja
6. únor 2010
PROSTEJ drzim pesti at to probehne bez komplikaci a dej urcite vedet!🙂 prujem jsem mela taky den pred porodem!🙂
sacvi
6. únor 2010
Teda sem napnutá jak kšanda 😃

Holky já sem ale macecha. Dítě spí přes den v kočárku. Už ju ani nevozím a od včera ani nezpívám. Sem nazpívala ty písničky co jí zpívám na mobil a vždy ji to jen pustím a ona usne :-N Tak ju šidím chuděrku :-N
angetha
6. únor 2010
Jé že by Prostějka začala rodit...tý brďo...
Sac jak jsi psala co všechno umí Janička tak úplně vidím Vendulku 😃
Sac, Svoji ty zážítky v porodnici jsou fakt otřesný..to je děs..
Carcul u tebe to taky vypadá slibně když jsi otevřená na 1 cm 🙂
blahu vy jste s manžou dvojka 😃
angetha
6. únor 2010
Sac to je dobrý 😃 😃
hehenaautor
6. únor 2010
ty jo mám šoky... PROSTEJ je v porodce??? :-o :-o :-o
hehenaautor
6. únor 2010
jsem jí napsala, jsem to nemohla vydržet... :-N
prosteja
6. únor 2010
jsme zpět holky 😉
hehenaautor
6. únor 2010
ženo povídej, nebo mi rupne voda .))) :-N
prosteja
6. únor 2010
tak zatím nerodíme 😃
prosteja
6. únor 2010
no byla tam ta stejná nepříjemná sestra jako před vánoci 😃 z toho jsem málem porodila, když jsem ji uviděla... 😃
prosteja
6. únor 2010
ale pochválila mě, že když jsem KP, že jsem přišla a hned mě napojila na monitor, že zavolá doktora...... monitor hoooodně zajímavej...... drželo se to většinou kolem 20, ale skákaly tam i čísla přes 50 😃
prosteja
6. únor 2010
jednou to pípalo, protože tep prcka vylezl až na 182..... ale jinak v poho.... no a pak k doktorce... ta byla taková nemluvná, prohlídla mě vnitřně, ale vůbec nic k tomu neřekla ]-( pak udělala utz a taky nic neříkala, kdybych se nezeptala na polohu prcka, tak mi to neřekla :-o
hehenaautor
6. únor 2010
no a co ti teda říkal doktor PROSTEJ? :-o bože mě z tebe klepne!
prosteja
6. únor 2010
výsledek je, že prý hlenová zátka může odcházet i několik dnů před porodem (no to je pro nás novinka fakt 😃 ), a že mám teda přijít v pondělí do poradny, kdybych měla pravidelné bolesti, tak přijet hned...... a víc k tomu v podstatě neřekla a vylifrovala mě ven 😞
hehenaautor
6. únor 2010
ježišiiiiiiiiiii.... to jsou fakt skvělý dr. to abys jí mučila, aby z ní něco vypadlo 😞(((
hehenaautor
6. únor 2010
takže ani nic neřekla k tomu KP jo? já se pose*u.............. 😞((((
prosteja
6. únor 2010
HEHE doktoři fakt úžasní no, ale mám papír, kde napsala, co a jak, tak vám to přeluštím 😃
prosteja
6. únor 2010
zhodnila plodovku, ta prý neodtekla, pak mám napsáno čípek 1,5 hrdlo 1,5 v prům 1,5 :-N no co to je nevím.... ale na porod to prý nevypadá 😃
prosteja
6. únor 2010
jo a je hmatná hýžďová část plodu.... křivka je prý fyziologická a bez kontrakcí, prý tam je jen tonizace nebo co :-N no ale důležitý je pro mě konec.... napsala tam doporučení, že mám přijít v pondělí do poradny, kde by se měla udělat biometrie plodu a eventuálně konsultace ohledně vedení porodu s Dr. Severem..... tak musím na diskuzi ke Krči vyzjistit, co a jak 😃
hehenaautor
6. únor 2010
to je asi, že jsi na 1,5 cm otevřená ... bo co... nic jinýho mě nenapadá... :-N

no TAKŽE HOLKY 🙂)) ty vaše tipy nevyšly... já myslím PROSTEJ, že už to máš za pár a já blbka budu určitě přenášet... grrrrrrrrrrrrrr každopádně teda doufám, že na tý poradně se dozvíš něco kloudnýho...... ]-( ]-( ]-(
prosteja
6. únor 2010
jinak je mi celkem fajn, ale stah občas mám no.... a docela pořádnej..... :-S ale důležitý je, že to je nepravidelný a plodovka neodtíká 😉
hehenaautor
6. únor 2010
biometrie? to je jako měření a váh. odhad? držím palce!!!
prosteja
6. únor 2010
HEHE no asi jo, ale zase si říkám, jestli jsem na 1,5 cm otevřená, tak si mě tam taky mohli nechat nebo se se mnou pobavit o tom, jaký porod a co a jak ]-( no ale byla to děsná nemluvka, tak doufám, že vydržíme 2v1 do pondělka a dozvíme se něco kloudnýho, jak píšeš 😉