• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj HEHE budeme měřit a vážit důkladně... :wink: takže si myslím, že mě budou přemlouvat k normál porodu :confounded:
6. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ hlavně klid, snad vydržíte a uvidíš v to pondělí!
no ale se fakt nedočkavostí rozskočím... :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakonec to březňátko budu mít já :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já doufám, že vydržíme..... říkala, že to jsou poslíčci.... že by to muselo být fakt pravidelný... a mě už to teď tak moc nebolí, třeba jen jednou do hodiny... ale ráno to bylo fakt krušný, několik těch stahů bylo i po 3 minutách.... pravidelně :confounded: a dost bolestivých
6. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nestraš, to že mi odešla zátka, nic moc neznamená.... a jinak teda,nešlo to přehlídnout....... řekla bych něco jako plodný tažný hlen a já tam měla teda i docela dost krve :wink:
6. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda já ti nevím jo... ale nejednou jsem tu četla, že mamky čekaly a čekaly na pravidelný kontrakce, že se to pak nedalo vydržet a jely i s nepravidelnýma... a nakonec fakt rodily... jako nevím no, dle mě je to fakt dost indivindy....
6. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hoooodně plodný fakt tažný hlen už jsem několikrát měla... humus. ale nikdy s krví... takže těžko říct, co to u mě bylo... navíc to už bych asi dle toho dávno rodila, že jo. takže já už se radši pozorovat nebudu, nebo mi z toho fakt cvakne... bych klidně už do porodky jela no... ale to tak je, když to chceš tak nic! takže si myslím, že nejdřív na termín a spíše už fakt věřím tomu přenášení :(
6. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jako kdybych tady bolestí nemohla chodit, tak jedu, to je jasný :wink: ráno to bylo fakt hodně bolestivý, rozdýchávala jsem a byly to opravdu asi kontrakce, i když falešný :wink: teď už to tak nemám... teď jen pobolívá podbřišek po tom vyšetření, jak se ve mě šťourala ale nejsou to přímo stahy :wink:
6. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to si nesmíš říkat :wink: když si budeš říkat, že budeš přenášet, tak si to ještě přivodíš.... čas ještě máme, ty i já..... :wink: mě odešla hlenová zátka, ale to je celý..... uvidíme, co mi řeknou v pondělí :wink: ještě musím zjsitit, kdo je to ten doktor Severa, jestli je s ním rozumná řeč :wink:
6. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný, já tomu rozumím... jen mě drtí ty rozumy, že to musí být pravidelný... takže když pak budu mít kontra po 3 pak po 5 pak zas po třech minutách, tak nikam jezdit nemám jo? to by se taky mohlo stát, že fakt porodím na jižní spojce :slight_smile:))) nebo já fakt nevím už :slight_smile:)) :grinning:
6. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zvědavá, jestli ti někdo na diskusi o Krči napíše info :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no HEHE já to tak ráno měla :sweat_smile: po 3 třeba 3 kontrakce a pak najednou nic a byla až po 6... a pak zase 2 kontrakce po 3.... a pak až po 10 minutách a pak třeba půlhodiny nic :sweat_smile: ale když budeš mít 2 hodiny kontrakce po 3-5 minutách, tak bych jela :wink:
6. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím, že tím, že si to budu říkat, si to přivodím??? já nevím... já bych hlavně chtěla, aby to snad bylo jako překvápko, abych tady fakt nečekala kdy a jestli je to ono... prostě rup voda a jedu... hotovo! :slight_smile:)) :grinning:
6. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hlavně zvědavá na to pondělí...... kolik prďolka měří a váží a co mi řeknou k tomu porodu... mě prostě přišlo, že tahle doktorka se tím nechtěla zabývat :frowning2:
6. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to ti přeju... aby to bylo překvápko :wink: já si ráno fakt myslela, že je to voda prva... až pak jsem zjistila, že to vyjelo jen najednou a že je to hlen a dál nic nevytíká :wink: ale šok to byl dobrej, když jsem ucítila to mokro :wink:
6. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bodéť, co blázníš... je sobota přeci :slight_smile:))) :grinning: né, co já vím, třeba měla blbej den bo co... :angry:
6. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo HEHE a já po ní chtěla, aby pracovala že? :grinning: ....... třeba jo, třeba měla jen blbej den... hlavně, že to zkontrolovala, udělali monitor a ten je prý v pořádku :wink:
6. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to pípání na monitoru, to jsem tu taky minule popisovala... to je fakt asi tím, že se prcek hodně hýbe... mě se tam ukazovalo 195 a pak to jen svítilo červeně a nic tam nebylo... nebo jen tři čárky, místo čísel... jsem byli s manžou docela paf... a jinak se monitor držel kolem 30 a taky tam skočilo nad 50...

no a tenhle monitor už byl normálka... max. 30 a tep max. 160
6. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jdu nachystat oběd a najíst se..... co kdybych musela ještě vyrazit že jo? :grinning: .... tak se zatím mějte a kdyby náhodou něco, tak dám vědět, minimálně bych někomu napsala SMS :wink: ale já věřím, že do pondělka vydržíme :wink:
6. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přerušilas jí prostě nějakou siestu a navíc jsi fakt nerodila, že jo... takže planej poplach prostě v blbým dnu vyprudí :slight_smile:))) :grinning:
6. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no držím palce, ať opravdu ještě nejedete, ať prostě máš prostor pro konzultaci - pro tvůj klid by to bylo určitě lepší než někam na honem a s někým se tam ještě dohadovat, že jo...
6. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak myslím, že u mě to nevypadá i z toho důvodu, že děloha zas víc tlačí na žaludek, břicho tudíž nesestupuje a tak vůbec... v noci mě ta žáha teď poslední dva dny zase vzbudila...
6. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu též vařit a uklízet, večer zas návštěvujeme... :slight_smile: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky!!!
Teeda Prostějko!!!držíme palečky, takže pořád KP ale s tím že ti odešla zátka,jo??No snad to do pondělka vydrží a v po tě doktor asi objedná na císaře, nebo na tom trvej, přece si nenecháš rozjet přirozeně porod když jste KP!!!!!!najdi si radši k tomu něco na netu, ať to máš co nejlepší pro tebe i prcka, dneska v těch nemocnicích přístupy nechápu:frowning2:((

Hehe tak vyjde asi náš tip:prostějka, Car a ty:slight_smile:))

Já dneska uklízela celej byt, v prsou mám mlíka teda dost malej ráno v 6 vypil 165ml, takže asi to s tou odsavačkou fakt neumím, ale zatím není důvod k odsávání, mám zamrazeno 60ml kdyby něco...sice je to prd, ale alespoň pro začátek:slight_smile:))

Přeju všem krásný víkend, my máme taky návštěvy celý víkendík...papappa
6. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej tak v pondělí se uvidí :slight_smile:) Holky to tak rychle to těhulkování uteče a budou další prvosenčátka na cestě :slight_smile:))

Cat teda Denisek je teda jedlíííííík :astonished:

My máme dneska tatínka na rally ale volal že už pojedou domů :slight_smile:
6. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky máme po obídku, odpočívám, nic nedělám..... :wink: občas mám stah v podbřišku, ale je krátký a pravidelný to není ani omylem....... někdy přijde, někdy hodinu ne :wink: ..... tak uvidíme, co z toho bude zítra... si myslím, že dneska to je rozdrážděný tím vyšetřením, i jsem trošku špinila, ale na to mě doktorka upozorňovala.... no a zítra bude ticho po pěšině :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem se ptala holek na diskuzi ke Krči, tak prý pan doktor s kterým bych měla konzultovat vedení porodu je opravdu odborník a člověk na svém místě.... vede rizikovou poradnu, takže hlavně dvojčátka, CS a tak..... a prý do ničeho nenutí, jen řekne co a jak a poradí co by bylo nejlepší.... :wink: tak se docela těším, že mě k němu pošlou a nějak se domluvíme.... doufám....

CAT Denísek je pěknej jedlík.... :grinning: a s tím rozběhnutím porodu... no to víš, že to nechci jen tak nechat rozběhnout, když jsme KP, proto jsem dnes jela pro jistotu do té porodky.... no ale tam naznali, že je vše ok.... tak uvidíme v pondělí po biometrii, co nám řeknou :wink: každopádně díky, že na nás myslíte :wink:

HEHE a s tím žaludkem a pálením žáhy, no mě bříško taky nesestupuje, teď mě taky 2 dny pálila pěkně žáha a dneska taky už jednou.... :wink: tož jsem na nás zvědavá :wink:
6. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem teď já kravka strávila další 1,5 nad debilním dortem, kterej se mi totálně nepovedl... ten neztuhne :(((( achjo kristepane... :( jsem teda po tom vařícím maratonu totálně kantáre :slight_smile:)))
6. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT aby tě Denísek za chvíli nesnědl :slight_smile:)) no a bude to tak, jaks to tipla ty - jako jediná :slight_smile:)) :wink:
PROSTEJ tak to je fajn, že jdeš ke kapacitě! .) :dizzy_face: :wink:
6. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je mi líto, že se dortík nepovedl.... ale třeba ztuhne :wink:

a jestli jdu ke kapacitě, no to nevím :grinning: v pondělí ráno normáně do poradny, tam bude kdovíkdo, ale od té dnešní doktorky mám doporučení, aby se po té biometrii projednalo vedení porodu s konkrétním doktorem... a ten prý vede rizikovou poradnu, ale jen ve středu :sweat_smile: takže si myslím, že když to v pondělí bude ok, tak mě možná objednají hned na středu na tu rizikovku :wink: kdovíjak to bude......
6. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se půjdu zkusit naložit do vany, vypadá to, že se to uklidňuje holky, i když občas se nějaký ten stah objeví..... tak třeba teplá vanička pomůže.... :wink:
6. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek