Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
7. únor 2010
BLAHU když praskne voda, tak buď přídou kontra a začně spontánně porod a nebo začnou po 18-24 hodinach po odtoku (asi záleží na porodnici) VYVOLÁVAT... takže PROSTEJ opravdu rodí, nebo bude zítra...
hehenaautor
7. únor 2010
EFI brou.. uložím si tě... a kdyžtak přepošlu... 🙂 ale asi jsou teď rádi, že jsou...
eeefffaaa
7. únor 2010
holky Davidkovi je dneska 6 mesicu!!!za 7 hodin zacinam rodit!!! 😃 tak uz vazne jdu...dobrou
hehenaautor
7. únor 2010
EFI 🙂))) tak si užij znovuzrození 🙂 a moc gratuluju k půlročku 🙂 x-) x-) x-)
blahovka.cz
7. únor 2010
hehe ja si úrave myslůim,ze taky rodi,protze tolik okolnosti nasvedcuje tomu,ze uz to sakra musi udelat,ne 😃

ja ani nevim jaky to je,me vodu rizli 😃 😃 😃
hehenaautor
7. únor 2010
já taky nevím, jaký to je 🙂)) já zatím vím houbec... jen to, že bych to teď klidně vzala za PROSTEJ.. ale nejde to nejde. holt u nich chce Natálka, nebo Davídek brzo na svět a ten náš kluk s velkou hlavou si dá určitě pěkně na čas...
hehenaautor
7. únor 2010
by mě zajímalo jak je na tom CARCUL...
hehenaautor
7. únor 2010
BLAHU tobě dělali CS v kterým týdnu?
blahovka.cz
7. únor 2010
pockej hehe carculka ma taky nejakou anci???to jsem z toho jelen jak jsem tu nebyla

no snad se Kuba Kubikula brzo ukaze a nebudete prenaset

jeee efi tak to uz mate doma opravdu chlapaka 😃 😃
blahovka.cz
7. únor 2010
hehe bylo to v 38tt podle prukajdy,ale ve Varech mi rekli,ze jsem 39tt,tak jsem tomu nerozumela,jestli jako ultrazvukove 😃
hehenaautor
7. únor 2010
BLAHu CARCUL akurát psala, že měla myslím ve čtvrtek silný poslíky... akurát to mají komplikovaný v tom, že chce rodit v praze... no a chtěli se teď v neděli do Phy přesouvat a čekat na porod... tak snad se taky nerozrodila... :-N

no snad jo BLAHU.. jak mě tu všichni tipovaly jako první z nás tří, tak z toho mám najednou nějakou depku, či co to je... hlavně když vím, že je Kubík větší... se bojím o to víc přenášet... |-|
hehenaautor
7. únor 2010
***** další sms od PROSTEJ *****

Jsme na nadstandartu, aby tu se mnou mohl být manža. Porodu nic nenasvědčuje, jsme na monitoru a budou mi dávat neco na bolest. Kolem 8 vizita a vypadá to na císař, ale ještě se čeká. Nejsou tu asi ani doktoři. Dám vědět.

blahovka.cz
7. únor 2010
hehenko neboj uzz jsi 38tt snad to uspisi a taky vzdyt vi ze mas vetsiho chlapaka,ja to nezazila,ale myslim,ze jako vsechny popisujou v tom momente to bude strasny a pak na to zapomenes 😉 ale chapu,ze te ty otazky ted prepadaji ja mela uplne hruzu co bude a to jsem mela vyhodu,ze jsem videla cisare na vlastni oci driv 🙂
blahovka.cz
7. únor 2010
aaa tak druha do party s cisarem????ta prostejka nas natahuje

tak carculka se musi takhle presouvat a to od te doby se neukazala???
hehenaautor
7. únor 2010
mno hlavně bych se BLAHU v tvým případě bála, co bude následovat, kdybych začala rodit dřív.. říkali ti???

v 38tt jsem dle MS od čtvrtka myslím... ale dle UTZ až ode dneška - tj. od neděle 🙂)) se to v tom pasu před chvíli přehodilo 🙂)) já v to nějak doufám, že to bude tenhle následující týden nebo víkend... jenže vidím, že se k tomu dost upínám no... a to je prostě blbě!!! ]-(
hehenaautor
7. únor 2010
no ona je asi sama napnutá jak kšandy... chudera... snad jim to do rána rychle uteče a spoň trochu se vyspí!

CARCUL tu myslím od tý doby nebyla... ale zas nechci mystifikovat...
blahovka.cz
7. únor 2010
hehenko bude to nejvetsi zlom v tvem zivote,to ze se k tomu upinas,tim se netrap 😃 😃 😃 😃

no driv rodit to bych jela do porodky u nas v chebu a delal by se tu cisar,no a jinak to asi bylo akorat v porodnici den pred porodem ve ctvrtek mi odesla plodova zatka a v noci se rozjizdeli kontrakce,takze kdybych púak v patek rano nesla na sal myslim,ze bych rodila driv 😃
hehenaautor
7. únor 2010
BLAHU no vida... to jsem ani nevěděla, že ti odešla zátka... jak bys to popsala? (pardon, poslední dny ze všech tahám rozumy)
hehenaautor
7. únor 2010
ješmarjá Kubula se v břuchu pěkně rozčiluje... mi to chce asi nandat nebo co 🙂))
blahovka.cz
7. únor 2010
no proste jsem se den pred tim oholila dola aby me nemuseli holit v porodce no a pak jsem tak nejak sla po chodbe ve ctvrtek v porodce najednou si rikam sakra ja nejak "mydlim nohma o sebe" a pak jsem citila silnejsi vytok 🙂 no a to jsem prave sla na kontrolu oholeni a sestricka to popsala takhle: no vam teda ta zatka odchazi festovne! a priznam se abych ti rekla jak to vypada nereknu ja ten vecer resila tchanovce, byt, s manzou hafo veci v deset vecer zatvrdlo bricho a prisly kontrakce no a prisel fofr s presunem na sla,takze kdyz jsem na rychlo vyhazovala vlozku nestihla jsem mrknout 😃
hehenaautor
7. únor 2010
🙂))) mno jo... ty ses ani nepodívala... 🙂)) no ale ten popis "mydlím nohama o sebe" mě totálně dostal 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. únor 2010
hehe abys nejela taky 😃 😃 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. únor 2010
no ja to nemam jak popsat,proste jsem sla a najednou cejtim jak my mydlej ty nohy o sebe a rikam si co je prepadlo me to rychle 😃
hehenaautor
7. únor 2010
BLAHU nene my nikam nejedem... už proto, že bysme ani nevzbudili nastávající tatínka... ten má hlubokou půlnoc... 😃 🙂))) mno krásně jsi to popsala fakt!!! 🙂))))))) 😃 😉 😉 😉 😉 😉
blahovka.cz
7. únor 2010
ty jo tak ja zkoula jeste top star jsem blazena,le tak dneska vstava manza a malej jeste ani jednou nezaknoural 😃 vcera mi dal jsem porad vstavala on utikal ze spani nevim kam a venku stekal,nejakej blaznivej pes 😃 😃 😃 no super noc manza se s tim kontikem taky mrskal na posteli 😃
hehenaautor
7. únor 2010
jo vy jste vlastně oba lazaři co??? ješmarjá se z vás picnu... 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. únor 2010
no hehe co ti to tu budu spisovne upravovat a cancat,ze . . . . jsme zeny tak jedine narovinu 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. únor 2010
ja uz nejsem,jsem to jen setrila co nejvic aby se mi to nevratilo potreti 😃 ale manza ma celou nozku fialovou 😃 ale taky se to lepsi,ale stejne jeste do prace nemuze a nepujde
hehenaautor
7. únor 2010
no jak to teď má vůbec s prací?
hehenaautor
7. únor 2010
on teda vyvrknutej kotník pěkně bolí.... au au... fixuje se to teď nějak? mě tenkrát dali jen nějakej zábal a musela jsem si to stahovat fáčem, ale bolelo to pekelně, skákala jsem po jedný noze, bo stoupnout se na to nedalo, jak to nezafixovali... no fuj...

Začni psát odpověď...

Odešli