• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
BLAHU když praskne voda, tak buď přídou kontra a začně spontánně porod a nebo začnou po 18-24 hodinach po odtoku (asi záleží na porodnici) VYVOLÁVAT... takže PROSTEJ opravdu rodí, nebo bude zítra...
7. únor 2010 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI brou.. uložím si tě... a kdyžtak přepošlu... :slight_smile: ale asi jsou teď rádi, že jsou...
7. únor 2010 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Davidkovi je dneska 6 mesicu!!!za 7 hodin zacinam rodit!!! :grinning: tak uz vazne jdu...dobrou
7. únor 2010 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI :slight_smile:))) tak si užij znovuzrození :slight_smile: a moc gratuluju k půlročku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja si úrave myslůim,ze taky rodi,protze tolik okolnosti nasvedcuje tomu,ze uz to sakra musi udelat,ne :grinning:

ja ani nevim jaky to je,me vodu rizli :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky nevím, jaký to je :slight_smile:)) já zatím vím houbec... jen to, že bych to teď klidně vzala za PROSTEJ.. ale nejde to nejde. holt u nich chce Natálka, nebo Davídek brzo na svět a ten náš kluk s velkou hlavou si dá určitě pěkně na čas...
7. únor 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
by mě zajímalo jak je na tom CARCUL...
7. únor 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tobě dělali CS v kterým týdnu?
7. únor 2010 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej hehe carculka ma taky nejakou anci???to jsem z toho jelen jak jsem tu nebyla

no snad se Kuba Kubikula brzo ukaze a nebudete prenaset

jeee efi tak to uz mate doma opravdu chlapaka :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe bylo to v 38tt podle prukajdy,ale ve Varech mi rekli,ze jsem 39tt,tak jsem tomu nerozumela,jestli jako ultrazvukove :grinning:
7. únor 2010 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHu CARCUL akurát psala, že měla myslím ve čtvrtek silný poslíky... akurát to mají komplikovaný v tom, že chce rodit v praze... no a chtěli se teď v neděli do Phy přesouvat a čekat na porod... tak snad se taky nerozrodila... :sweat_smile:

no snad jo BLAHU.. jak mě tu všichni tipovaly jako první z nás tří, tak z toho mám najednou nějakou depku, či co to je... hlavně když vím, že je Kubík větší... se bojím o to víc přenášet... :pensive:
7. únor 2010 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
***** další sms od PROSTEJ *****

Jsme na nadstandartu, aby tu se mnou mohl být manža. Porodu nic nenasvědčuje, jsme na monitoru a budou mi dávat neco na bolest. Kolem 8 vizita a vypadá to na císař, ale ještě se čeká. Nejsou tu asi ani doktoři. Dám vědět.

7. únor 2010 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko neboj uzz jsi 38tt snad to uspisi a taky vzdyt vi ze mas vetsiho chlapaka,ja to nezazila,ale myslim,ze jako vsechny popisujou v tom momente to bude strasny a pak na to zapomenes :wink: ale chapu,ze te ty otazky ted prepadaji ja mela uplne hruzu co bude a to jsem mela vyhodu,ze jsem videla cisare na vlastni oci driv :slight_smile:
7. únor 2010 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa tak druha do party s cisarem????ta prostejka nas natahuje

tak carculka se musi takhle presouvat a to od te doby se neukazala???
7. únor 2010 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno hlavně bych se BLAHU v tvým případě bála, co bude následovat, kdybych začala rodit dřív.. říkali ti???

v 38tt jsem dle MS od čtvrtka myslím... ale dle UTZ až ode dneška - tj. od neděle :slight_smile:)) se to v tom pasu před chvíli přehodilo :slight_smile:)) já v to nějak doufám, že to bude tenhle následující týden nebo víkend... jenže vidím, že se k tomu dost upínám no... a to je prostě blbě!!! :angry:
7. únor 2010 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ona je asi sama napnutá jak kšandy... chudera... snad jim to do rána rychle uteče a spoň trochu se vyspí!

CARCUL tu myslím od tý doby nebyla... ale zas nechci mystifikovat...
7. únor 2010 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko bude to nejvetsi zlom v tvem zivote,to ze se k tomu upinas,tim se netrap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no driv rodit to bych jela do porodky u nas v chebu a delal by se tu cisar,no a jinak to asi bylo akorat v porodnici den pred porodem ve ctvrtek mi odesla plodova zatka a v noci se rozjizdeli kontrakce,takze kdybych púak v patek rano nesla na sal myslim,ze bych rodila driv :grinning:
7. únor 2010 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU no vida... to jsem ani nevěděla, že ti odešla zátka... jak bys to popsala? (pardon, poslední dny ze všech tahám rozumy)
7. únor 2010 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ješmarjá Kubula se v břuchu pěkně rozčiluje... mi to chce asi nandat nebo co :slight_smile:))
7. únor 2010 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proste jsem se den pred tim oholila dola aby me nemuseli holit v porodce no a pak jsem tak nejak sla po chodbe ve ctvrtek v porodce najednou si rikam sakra ja nejak "mydlim nohma o sebe" a pak jsem citila silnejsi vytok :slight_smile: no a to jsem prave sla na kontrolu oholeni a sestricka to popsala takhle: no vam teda ta zatka odchazi festovne! a priznam se abych ti rekla jak to vypada nereknu ja ten vecer resila tchanovce, byt, s manzou hafo veci v deset vecer zatvrdlo bricho a prisly kontrakce no a prisel fofr s presunem na sla,takze kdyz jsem na rychlo vyhazovala vlozku nestihla jsem mrknout :grinning:
7. únor 2010 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:))) mno jo... ty ses ani nepodívala... :slight_smile:)) no ale ten popis "mydlím nohama o sebe" mě totálně dostal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe abys nejela taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nemam jak popsat,proste jsem sla a najednou cejtim jak my mydlej ty nohy o sebe a rikam si co je prepadlo me to rychle :grinning:
7. únor 2010 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU nene my nikam nejedem... už proto, že bysme ani nevzbudili nastávající tatínka... ten má hlubokou půlnoc... :grinning: :slight_smile:))) mno krásně jsi to popsala fakt!!! :slight_smile:))))))) :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. únor 2010 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak ja zkoula jeste top star jsem blazena,le tak dneska vstava manza a malej jeste ani jednou nezaknoural :grinning: vcera mi dal jsem porad vstavala on utikal ze spani nevim kam a venku stekal,nejakej blaznivej pes :grinning: :grinning: :grinning: no super noc manza se s tim kontikem taky mrskal na posteli :grinning:
7. únor 2010 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vy jste vlastně oba lazaři co??? ješmarjá se z vás picnu... :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe co ti to tu budu spisovne upravovat a cancat,ze . . . . jsme zeny tak jedine narovinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz nejsem,jsem to jen setrila co nejvic aby se mi to nevratilo potreti :grinning: ale manza ma celou nozku fialovou :grinning: ale taky se to lepsi,ale stejne jeste do prace nemuze a nepujde
7. únor 2010 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak to teď má vůbec s prací?
7. únor 2010 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on teda vyvrknutej kotník pěkně bolí.... au au... fixuje se to teď nějak? mě tenkrát dali jen nějakej zábal a musela jsem si to stahovat fáčem, ale bolelo to pekelně, skákala jsem po jedný noze, bo stoupnout se na to nedalo, jak to nezafixovali... no fuj...
7. únor 2010 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek