• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no nic BLAHU, nějako to na mě padlo. tak jdu zkusit zaspat... brou noc moc! :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe chodi pomahat svymu tatovi a on mu dava penize - dala jsem do alba jen ted pro tebe tu jeho haksnu a naseho malyho "hekra"

jo hehe manaz s tim ma delat presne jako ty taky jsem si rikala,ze mu to mohli zafixovat
7. únor 2010 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja frcim taky do hajan
7. únor 2010 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,týýý jo Prostejka v nemocnici :confused: !!!Tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne,jestli bude rodit narmálně nebo círačem..rodí celkem brzy,takže mimi bude menší,taky bych se ani nedivila,kdyby to doktoři chtěli zkusit normálně...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOC DRŽÍME PĚSTIČKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My už jsme od šesti vzhůru a koukáme na nějaký dinosaury co dávaj v telce :slight_smile:
7. únor 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, chvilku tu nejsem a další děťátko chce na svět. Mooooc držíme prostějce palečky, ať už rodí jakkoli, ať to zvládne a oba jsou zdraví.A Amalka je v nemocnici? nezaregistrovala jsem kvůli čemu, tak snad bude v pořádku, mamčo drž se!!!!!!!
7. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jináč my už si s Renatkou " povídáme" je to sranda když brouká a směje se. :slight_smile: taky už krásně drží chrastítko a mlátí s ním, občas se bojím, aby se s ním nepraštila do hlavy. Taky už lépe spíme, večer teda neusne bez mé přítomnosti a u prsu, ale pak spí pět hodinek, probudí se na krmení a zase vydrží pět hodin, ráno v postýlce klidně hodinu probuzená se protahuje a vyhání prdy a pak až ji nakrmím a pak ještě hodinu dvě spí. jsem ráda, že pochopila,že se v noci spí, supr.
7. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka, doufám, že se na mě nezlobíte, že sem zajdu jen občas, ale nejsem prostě zvyklá sedět u pc, je to žrout času, takže radši se věnuju malé, nebo dělám něco užitečného, nebo relaxuju u knížky
7. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkovy oči :astonished: PROSTEJKO moc moc na tebe myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Prostejko moooooc na tebe myslíme, ať to dlouho netrvá a máš prďolku u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hehe díky za zprávu :wink: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si říkám kdo mi to píše a ejhle...Prostějka rodí :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať to vše dobře dopadne, miminko je v pořádku a ty taky :slight_smile: :slight_smile:
romi to je krásný že takhle spí :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda... PROSTEJKOOOOO...moooooc na tebe myslím a držím palečky ať je vše v pořádku a ať je Natálka rychle na světě :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2010 v 09:47 • nachala
TRAMTA DA DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pisu rano prostejce jestli jsou uz koplet rodinka

Ahojky Sarko.Uz jsme tri.Syn David a a prirozeny porod.Napisu podrobnosti za chvili.Je to 20minut co se vyklubal.

MOC GRATULUJEM JESTE JEDNOU NA DALKU!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jak budu mit info hned to sem dam :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé..... GRATULUJUUUUUUUUUUU....to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(a já ještě píšu, že na 100%Natálka.... a on je to DAVÍDEK)
to je supeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ SE PICNU....TO JE NÁDHERAAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukam ze jdu prave vcas....PROSTEJKO velikanska gratulace!!! Tak jsme to neodhadly holky co a fakt je to KLUCIK :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
terinko no nekecej vy uz jste taky rodinka,tak to ziram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supeeeeeeeeeeeeer dva klučíci na světe v prvosenkách :dizzy_face:
Davidkovi a Pepíčkovi přeji všechni nejlepší , hlavně ať jsou zdraví a pěkně rostou a rodič ať je nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taková krááááááááááásná neděle plná překvapení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak že davidka a prostejku moc moc zdravím :slight_smile:

Terinko a co ty maminko , už se těším na fotečku Pepíčka :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme si prostejky taky myslela, že to bude Natálka a právě teď jsme říkala M ty radostné zprávičky a dohodli jsmese , že u druhéˇho miminka nebudeme chtít vědět pohlaví krásné překvapení
7. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,gratuluju!!!Prostejka už je maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A koukám,že i Terinka už je maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je nááádhera!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
TERINKOOOO....moooc gratuluju k Pepíčkovi.... to je krásné ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasíím,kráásně nedělání ráno :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo,já jsem dneska samej překlep :o)
7. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem vas prisla pozdravit a informovat.
29.1.2010 ve 14:01h (presne na muj termin porodu) se mi narodil Pepicek 2650g a 49cm.....fakt drobecek na to ze byl v terminu.
Ten den jsem mela prijet v 9:15 na kontrolu,ale nak jsme s manzelem nemohli spat a oba jsme byli od 3h rano vzhuru....asi znameni pac v 6:10 mi odtekla plodova voda.Takze jsme se vydali do porodnice.
Me si tam nechali a manza jel domu ze ho zavolam az budu rodit.Nemela jsem zatim zadny kontrakce a otevrena jsem byla tak na prst.Takze me dali na pokoj-na gyndu pac v porodce meli plno.No a zacalo se to rozjizdet.
Kolem 11h jsem sla na monitor,pak klistyr a do hekarny.Kontrakce uz po 2 minutach bolest jako cert ale otevrena jen na 4cm.A pak to slo rychle....mohlo byt kolem 13:30h byla jsem na monitoru a najednou kolem me zacali pobyhat asi 3 doktori a PA...dali mi dychat kyslik,zavedli cevku,obvazali nohy....stale jsem netusila co se deje...pak jen doktor rekl ze malej ma slabou nebo kratkou pupecni snuru a jdeme na sal.Pak si pamatuju jak si leham,davaj mi kanilu a dychat anestezii....
Pak uz si pamatuju jen jak jsem se v 16h probrala na pooperacnim pokokji a vedle PA mi ukazovala miminko...vim jen ze bylo mrnavoucky a hrozne vlasaty....rekla mi at manzelovi zavolam aby prijel tak na 18h a odesla.Byla jsem uplne mimo jak jsem se teprve probirala.
Manzelovi jsem naposled psala v 13:15 ze se to rozjizdi ale ze zatim jezdit nema,takze chudak nic nevedel a to mi psal.Muselo to byt pro nej hrozny kdyz nic nevedel az do tech 16h kdy jsem mu vlala.Rekla jsem mu ze uz je malej na svete ze si jen pamatuju ze je malej a vlasatej a ze ma prijet az v 18h....mluvila jsem jeste dost divne jak jsem byla omamena takze z toho byl hotovej.A byl pekne nasratej na Porodku ze mu nedali vedet oni.A to je fakt!Tel. cislo na nej meli kdyz jsem vyplnovala ty papiry...komu maj dat vedet o mem zdrav.stavu....
Ale pak v tech 18h prijel (i s moji mamkou a jeho rodicema) a kdyz videl malyho tak to z nej tak nak spadlo.
Jinak me pustili domu ve ctvrtek, malej jeste nemel ani 2,5kg tak ho ani neockolvali.Mame tam zajet pristi tyden.
Jen je blby ze nekojim...mam malo mlika,a malej ani nechce sat.Mozna jak je malinkej tak na to nema silu to ze me vycucnout....nevim no.Davam umely,ale to je sila...priprava a tak zabere plno casu.
Jinak ja jsem po tom cisari pekne bolava,udelal se mi pres bricho hematom jako prase,tak beru cipky na bolest tak to aspon tochu ulevi.
No takze porod byl nakonec cisarem v celkove anestezii pro alternaci ozev...to bylo uvedeno v propousteci zprave.
7. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mooooc dekujem prvosenky :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
************************************sms prostejka ********************

Sarko uzasnej (porod).Cekali jsme celou dobu na cisare a ja se nakonec zacala tak dobre otevirat,ze me premluvili k normalnimu porodu a ja jsem za to rada. Jsme zatim na porodnim sale a ja pak napisu a poslu foto z pokoje. a zdravi nas :grinning: :grinning: :grinning:

7. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co k tomu říct...jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
TERINKO... jsi statečná..... ale teda být manželem, tak jsem šedivá ze strachu, co se s tebou a malým děje. Porodnice teda zklamala na plný čáře! Už se těším na fotečky Pepíčka.

BLAHU...díky za SMS zprávičky, je to nádhera, že Prostej nakonec rodila normálně... a asi to byl pěkný fofřík :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko,tak teda být manželem ,tak nevím..chudák,tak dlouho nic nevěděl :confounded: :rolling_eyes: .A co tak popisuješ,tak tebe zrovna taky moc neinformovali... :unamused:
7. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
************************** dalsi sms prostejka *********************

oznamujeme svetu krasnou zpravu ze jsme dnes v 9:12 stali rodici syna Davidka, 2850g a 49 cm

teda terinko,ty jsi si ale dala cisare a tak na rychlo se nedivim,ze byl manza nastvanej,to by byl muj taky,ale tak je fakt,ze v tu chvili bylo dulezitejsi tve a maleho zdravi a mate teda s prostejkou pekny drobecky Onda mel pei porodu o kilo vic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek