• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
No,hlavně,že už máš Pepíčka u sebe :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko gratulujeme k Pepíčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Prostějko tak nakonec Davídek, paráda, hlavně že jste zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
....holky tak já tohle obulela!!!Prostějkooooooooooooooooooooo!!!! ty jsi naprosto úžasná!!!Zvládla jsi porod KP!!!klobouk dolůůůůůůůůů!!

Strašně gratulujeme!!a chlapeček, jo??to jsme se všechny pěkně sekly, co???
Ježiš, mám uplně husinu!!!Přejeme Davídkovi do života hlavně zdravíčko a lásku, štěstí a pořád úsměv na jeho krásné tvářičce:slight_smile:))

A Terinkooooooooooooo!!!Přesně za měsíc po nás, ti přejeme k nartození pepíčka jen to nej..nej...nej...!!

Holky mě to dojímá, strašně všem přeju to štěstí!!!Prostějko a terinko, užívejte každou minutku, co minutku, vteřinku!!!!
..těšíme se na fotečky!!!!!Jo a mmj oba chlapečci takový malinkatý bobíšci:slight_smile:))to se rodí jedna báseň:slight_smile:))

Mě dneskapřijde zase rodinka a budeme dělat krůtí roládku, tak tu budu až večer, každopádně krásný den s takovýma zprávičkama to bude happy day!!
7. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo a mmj včera jak se Prostěj vrátila z té nemocnice jsem měla tucha že se ta Dr. spletla...fakt, dneska teda ti doktoři mají asi tituli z podobných škol jako práva v plzni, ne???fakt jsem to tušila, jen jsem nechtěla strašit!!!
7. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko strašně moooooc gratulujemeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda zvládla jsi to, hodně štěstíčka všem třem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla, že dneska jsem měla sen, že jsme se měly sejít já, PROSTEJKA a HEHENKAa že jsem holky nemohla pořád dohnat.... se nedivim, když Prostejka byla už v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko tak hlavní je , že je Pepíček i ty v pořádku a teda musí být opravdu malilinkatý , Vítek měl 3130 g a byl prťavoučký :slight_smile: :dizzy_face: A teda M se nedivím, že je tam nezpucoval , to musel být v šílených nervách
Terinko jak budeš mít chvilku ht sem fotos mooooooooooc se těším :dizzy_face:

Prostejka to teda měla rychlovku a je fajn, že měla tak dobrý a rychlý porod, je to šikulka :dizzy_face: A jaké má vlastně Davídek míry?
7. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám táááák strááášnou radost holky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak kdybych rodila sama :grinning:

Moc a moc gratuluju šťastným rodičům :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je já o mírách Davídka a ony jsou už tady, taky takový drobulinek :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde je naše skoromaminka hehenka? Snad taky nerodí?Ale bylo by to moc krááááááááásné :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám jaké jsou novinky a už je to tady..:slight_smile:)) moc holkám gratuluji...a hlavně prostejce k Davídkovi...no vidíš, je to kluk..:slight_smile:...tak máme další 2 kluky..:slight_smile:

nádhera...přeji všem hodně štěstíčka, zdravíčka a pohody..:slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

uz jsem prostejce gratulovala pres sms,ale neni gratulaci nikdy dost!!!! :slight_smile: prejeme hodne zdravicka a stesticka do zivota jak Davidkovi tak Pepickovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostejka je sikulka ze to tak krasne a rychle zvladla a jak se toho bala....je sikulka!!!!a mooooc krasny jmeno jste si vybrali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooj tak jsem tu... byli jsme celý dopoledne pryč...

******************* OD PROSTEJ *****************
Davídek je celej tatínek, ale úplně :grinning:. A na porod máme ty nejkrásnější zážitky. 3 hodinky po jsem se sama sprchovala a dokonce seděla u oběda. Pan doktor byl šikovnej a u porodu bylo víc lidí než v parlamentu:grinning:...

7. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to měla prostejka asi suprovej porod..spíš takovej výlet do porodky si udělala jak koukám :grinning:
To je super :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz se moc tesim na popis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky ja se snad do toho druhyho prcka jeste necham ukecat :grinning: me setak styska po brisku (po tom tehotenskym :slight_smile: ) a i porod bych si dala znova...a u druhyho to treba bude ty zacatky zase uplne jiny...no ja se snad necham jeste ukecat...
7. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi taky to tak vidím :grinning: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jako ze se nechas ukecat??? :grinning:
7. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef to je řeč i Davídek by byl rád , když bude mít si s kým hrát :slight_smile:

Tak to je fajn, že je prostejce dobře :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky i já to tak vidím :grinning: s posptupem času mi ten porod zase tak strašnej nepřišel,bolset to je velká,ale za chvíli odezní :wink: a po těhu pupíku se mi taky stýská :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt se me styska po tech pohybech a brisku celkove..ted mam jen to tukovy :grinning: a ted uz je to s Davidkem jinaci,a on je hlavne strasne hodnej takze si to maximalne uzivam a uz s etesim na teplo a leto,budem se jezdit koupat a na vylety...to bude super!!
7. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TERINKO teeeda... moc vám gratuluju k Pepíčkovi. hlavně, že jste v pořádku a ten přístup mě teda taky zaskočil... :fearful:
já bych těhu pupek brala hned..ale zatím jen ten pupek :grinning:
7. únor 2010 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky náš Vítek spal zatím jen půl hoďky a je čilý ja rybička :grinning: Chtěla sjem jít ven ale je tam strašně vlezlá zima :angry:
petu ale myslim,ze to zase tak brzy nebude :grinning: to uz Davidek bude chodit treba do skoly,to uz to hrani s tak malym mimcem na nej asi nebude :grinning:

bae vid..taky si rikam,ze ten porod nebyl tak strasnej a ze jsem ho vlastne mela pohodovej,hlavne po epi to byla uz pohodicka...takze na co si vlastne stezuju...akorat ty zacatky byli krusny,ale ted uz je to kraaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem z toho normálně totálně hotová.......... už tak chci aby byl malej venku ...
7. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já furt čekám na tu fotku :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu to Davidek ted posledni dny spi dopolko i tri hodky a odpolko uz tak hodku...ale jako kdyz spi pul hodky tak se divim ze spal tak malo :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě sms od PROSTEJ, jsem se ptala na pocity..

******************* OD PROSTEJ *****************

Hehe zmákli jsme to, já čučím jako puk ještě teď. Je to úžasnej pocit. Před chvílí jsem ho měli na pokoji a nemůžu se z toho vzpamatovat, že jsem máma. Foto pošlu. vydržte... :slight_smile:

7. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe neboj uz se brzy dockas...se ani nenadejes...ale je to teda bomba jak vas prostej predbehla :grinning: to mi neco pripomina :grinning: :grinning: :grinning:

a taky mame tolik hadriku po Davidkovi,ze by bylo skoda je nekomu dat a jeste nevyuzit :grinning:
7. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek