• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
No já taky měla porod celkem pohodovej (když to vezmu zpětně :grinning: ),akorád jsem měla problémy s tím čůráním,no :unamused: a ty křížový bolesti taky nic moc ,ale jinak jsme to s prckem sfoukli za 5 hodin :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI já jsem momentálně nedomykavá... co ti to připomíná? :slight_smile:

jj EFI jen pořiďte sourozence :slight_smile: určitě budou rádi, že se mají :slight_smile: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se momentálně o porodu nechce ani přemejšlet... jen už bych nejradši jela, ať mi něco daj a malej vyleze :slight_smile:)) hrozný co? :slight_smile:)) mi to leze na mozek to čekání a to jsem teprva v 38tt... ale je to tím, jak jsme se tady o tom bavily a taky tou kartářkou fakt... člověk tomu prostě začně věřit, aniž by o tom věděl :slight_smile:))
7. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za chvíli budu slušně nesnesitelná...
7. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae krizovy bolesti jsou humac,to jsem jim tam malem vytrhala kachle :grinning:

hehe no jak ja prenasela a holky prede mnou rodily a taky u svoji,predbehla cat a jeste nekoho ne??
Hehenko,už se brzy dočkáš :wink: .Hezky si ještě odpočiň,pořádně se vyspi,poválej v postýlce,páč pak už si takovej lenošící den dlóóuho neuděláš..i když třeba budeš mít hodný,spící miminko :wink: ... ne jako já :grinning:
hehe a nevyvestila to kartarka prostejce :grinning: hehe ja na konci uz taky byla nedockava,to je asi kazda,a rikala jsi at uz je to za mnou a malej venku a ted se mi po tom tak styska...uzivej si to :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha tak :slight_smile:))

jo tak jestli budu přenášet, tak jsem fakt nasraná... a navíc se mi narodí obroidní dítě, takže porod bude asi děsnej! :pensive:
7. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nenarodi obroidni,na UTZ to muze vypadat ze je vetsi a nakonec nebude...vzdyt u me se sekli o vic jak pul kila,mudr me pred porodem rikal,ze bude mit tak 3,70kg a mel 3,15 :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI no jako já si tu užívám to jo... ale jsem fakt hrozná. začínám si fakt myslet, že jsem se s odhadem všichni sekly a malej si dá načas a normálně mě ten pocit, deptá už teď... :((( když si vezmu, že se narodí třeba až v březnu, no tak z toho teda nadšená prostě nejsem... :(
autor
EFI já myslím, že při měření hlavy se moc splýst nemůže... :sweat_smile:
Ta to vůbec Hehe nemysli...až to přijde,tak to přijde :wink: Koukej,Prostějka si to plánovala na březen a... :wink:
a to byl 10 dni prenaseny a ja se bala jakyho obra nebudu rodit :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko budeš mít taky donrej porod :wink: Hlavně tomu musíš věřit :slight_smile:

A co já? Mně říkal doktor že budu jistě rodit min.o 14dní dřív a rodila sem den a kousek po termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to hrozný jak už sem byla naštvaná že pořád nic :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no práááávě... a já si to plánovala na únor a... a bude to just v březnu...
ty jo holky. radši se na chvíli odporoučím... bo jsem fakt hrozná...
7. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už jsem SAC právě taky.. posloně od 34 týdne, dr. vypadal že mi dává jasně najevo, že to bude dřív... no člověk se to prostě tak nějak upne... du si to vyhnat z hlavy...
7. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe hlavne si nerikej ze to bude desny...ja si to taky porad rikala,ze budu urcite prenaset a bude to dlouhy a porod budu mit dlouhej a podivej se taky to tak bylo...takze na to vubec nemysli a tohle si nerikej....taky jste tady psaly ze jsem si to jeste privolala :grinning: takze tyhle myslenky odhod a bez se muchlat s briskem a odpocivat :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe právě přesně proto vím jak se cítíš..a nepotěším tě..bude to čím dál horší :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě kolikrát tak škubne v břichu že si myslím že mě kope miminko :grinning: :grinning:

Holky jdu na nádobí..zatím ahoj :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac me taky :grinning: fakt si kolikrat rikam,ze to je jak kdyz jsme byla tehu a Davidek me kopal a pak se leknu,jestli nejsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
************************* holky DAVÍDEK:::::: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3778861&vReferer=
7. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kde jste kdo... vložila jsem miminko a nikde nikdo kdo by ho oslintával :slight_smile:)))) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé,ten je slaďoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak šel opačně, tak ani nemá šišatou škebličku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá a ani není pomačkanej jak je malinkej :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek náááááááááááádhernýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sacvi je já jsem zapomněla :confounded: Vyfotím a slibuju že večer to tu vložím :wink:
7. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A opradvu je od prostej na M :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten je náááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face:

peti no jenom jestli :grinning:
7. únor 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi už to vkládám :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek