• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
PETI krááásnej ELVIS :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti dííík :grinning: To sem vážně ještě neviděla :wink:

Jinak malej je krásnej a řekla bych že celej ty :dizzy_face:
7. únor 2010 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi nene je celej manžel ale my jsme s manželem na sebe hodně podobní jak brácha se segrou :grinning:
Hodně jsme to na tom kočárku použili, hlavně to dávám když jdu do obchodu aby na něho nikdo neč... :grinning:
7. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko díky jj páčo máme drsné, le ještě sjem nestříhala , při jídle mu to jště nevadí :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale čím dál víc jsem rozhodnutá pto tu Cybex pallas :wink:
7. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

tak mám za sebou práci a už jsem zase u svý kočičky, snad půjdeme v úterý domů, už je nám lépe
7. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a kam chodiš do práce i v neděli ?Tak to je fajn, že je líp :wink:
7. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI Davídek je na světě!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak fajn, že je vám líp! :dizzy_face:
7. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko,sedačka vypadá fakt zajímavě a dobře :wink: .Vítek má dost dobrý háro :grinning:
7. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, Davídek je nádhernej..... a vůbec není pomačkanej..... krásně vyklubaný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééééééééééééé, my přišli z prochajdy a davídek má už fotečku!!Ten je nádhernéééj!!!Další chlapák do party!!!jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů:slight_smile:))
7. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a blonďáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krásnej Elvis..a ani nebyl Vítek zamatlaný od mrkvičky :wink:
7. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange on nebývá moc špinavý ani oblečení, jí opravdu pěkně jsme ráda :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím Peti..Vendulka mi chytá lžičku, strká si ruku do pusy a pak s ní mává :sweat_smile: a dneska mi pšíkla do lžičky :grinning:
7. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě Vítek u jídla dneska taky pšikl, ale měk naštěstí poloprázdnou pusinku :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
******************* OD PROSTEJ *****************

Tak hlásíme, že už máme Davídka na pokoji. Ukazali nám základní péči a nechali ho tady. Je strašně mrňavej:slight_smile:. A Hehe speciálně pro tebe: tvrdila jsem, že u porodu nechci řvát a bylo to hotovej orchestr:grinning: za povzbuzování všech přítomných.....

:grinning:
7. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,tak Prostejka už má mrňouska u sebe :dizzy_face: Teď už si neodpočine :sweat_smile: ,ale to nevadí :wink: .Já jsem taky byla šťastná,když mi ho přinesli.Chtěla jsem ho u sebe hned po porodu,ale nechávají si je chvíli u sebe na hlídání :slight_smile:

Taky jsem nechtěla řvát,ale děsně mě to pomáhalo :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae nad fotkou sem se vážně pobavila :grinning: :grinning: Krásnej ksichtík :grinning: Janička taky takový háže :grinning:

Ale jako vážně..pořád nechce pořádně papat :confounded: Je to fakt boj do ní něco dostat a pořád u toho vyplazuje jazyk :sweat_smile: A taky pšiká že to lítá po celé kuchyni..sní tak 60g a to fakt pomalu násilím :pensive:
Musíme se mudry zeptat co s tím..ona nechce nic jíst..ani kašu nebo ovoce jsme zkoušela ale nic moc úspěch
7. únor 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super že už je Davidek u maminky :dizzy_face: Čeká je první společná noc..to je krásnýýý :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)tak koukám že je vše jak má být:slight_smile:)Davídek už je u rodičů, krása:slight_smile:)

My trénujeme zvedání hlavičky:slight_smile:))

Jo a prostěj já vám říkala že si každá RÁDA zařve:slight_smile:)hihihihihii
Holky dobrou, jdu hajat a mazlit se s malym:slight_smile:))

Jo a chrěla jsem se zeptat maminek máte taky denní a noční režim pravidelný???jako na hodiny a tak?Nevím jestli pak neva když se to jeden den vychýlí, ale snad ne...aby v tom neměl malej pak guláš:slight_smile:))
7. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat Janička včera měĺa půl roku a ještě ani teď nemá režim pravidelný. Každej den v jinou dobu jí a podle toho se to řídí. Jak ve dne tak v noci.
7. únor 2010 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Davídek, moc gratulujeme, podle fotky je celej tatínek :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek je krasnej,fakt sladouckej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cat u nas se vsechno ridi,podle toho jak se malej probudi,jak rano,tak behem dne,ale vetsinou spinka stejne,vzdycky je to tak plus minus hodina a vecer tak vzdycky koupeme tak mezi pul 6 a pul 7...kdyz se rano driv vzbudi,tak se ho snazim co nejdyl udrzet aby sel spat tak nejak stejne,rikam si ze kdyz spi skoro 12 hodin tak by mohl rano dyl vydrzet,dopolko chodi spat tak mezi 9 a 10 a odpolko uz to je na den skoro stejny
7. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda prostejka už má malého u sebe :slight_smile:
To mě nechali vyspat , ale hned ráno kolem 6 mi Vítka donesli :dizzy_face:
Bae teda tak se tvářil Vítek , když jsme mu dala cuketu :grinning:
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jakto ze si Janicka jeste nezvykla na papani??ji to nechutna???Davidek uz papa pekne,sam uz otvira pusinku,akorat je to teda taky patlal,mu kolikrat drzim i ruce,protoze by to bylo uplne vsude...a stridam mu to,nekdy mu davam polivku (prikrm) ze sklenicky a nekdy ji uvarim ja....a na svacinky mu davam ovocny pyre,presnidavku,mrkve s jablkem a do vseho davam bezl.piskoty...to nevim co bych delala kdyby mi to nechtel jist :unamused: pak napis co ti mudra rekla,docela me to zajima
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu ja po porodu ani spat nemohla :sweat_smile: takze to jsem skoro nespala ani po prasku a druhou noc jsem maleho dala jeste k sestrickam,abych se vyspala,protoze jsem byla uplne hotova...sice jsem mela trochu vycitky a rikala jsi ze jsem spatna mama,ale byla jsem totalne vycerpana a rikala jsem si ze se radsi prospim a budu v pohode,nez nevyspala
7. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac to mě mrzí :unamused:
Já vařím kyždý den Vítkovi, skleničku měl jen jednou. Svačinky mu ještě pravidelně nedávám , hlavně kojím , spíš jen tak někdy trochu jablíčka, banán nebo piškotek na "přechucení "
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek