• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ef to je jasné, já kdybych byla unavená tak bych udělala co ty :wink: Já jsem noc před porodem spala pěkně a porod jsme měla v pohodě , ale i tak jsem byla i ráda, že se ještě vyspím, pak v porodce jsme při Vítkovi moc nenaspala, nemohka jsme se na něho vynadívat a taky ta spoluležící strašně chrápala :grinning:
7. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tam má manžela, tak je to jiné, může pomáhat s péčí

chjo, já bych tak šla taky domů k mužovi, zítra má 30. narozeniny a my trčíme v nemocnici :unamused:
7. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal to už do úterka vydržíš, hlavně že Amálka bude v pořádku :dizzy_face: a narozeniny oslavíte jak vás pustí :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu ja jsem slysela ze ty sklenickovy prikrmy jsou i lepsi kvuli tomu,ze v tom nejsou dusicnany a v tom co se uvari doma tak jsou...a taky jeste to,ze bio zelenina se moc davat nema,ze jak to neni strikany,ze jsou v tom dost plisne...takze si stejne nevyberes...podle toho co tak kolem sebe posloucham a ctu tak neni zdravy nic :confounded:

no ja jak mi ho vyvolavali,tak jsem pred tim poradne ani nevyspala,protoze s emnou porad neco delali a jednu noc jsem mela slaby kontrakce jako takova silna MS,takze jsem predtim skoro nespala,taky mi treba dopolko vubec nedavali jidlo kdyby nahodou po tech vyvolavackach :confounded: a pak teda ze ani nic,ze se muzu najist a tak to slo 4 dny :angry: no ja pootm prave skoro vubec nespala,protoze jsem ho porad hlidala a koukala na nej :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavne jsme tam nemeli ani monitory dechu,takze jsem treba na neho koukala a jak jsem zjistila ze usinam,tak jsem hned zase otevrela oci :grinning: no jak blazen

amal to oslavite az se vratite,hlavne aby byla Amalka zdrava,tohle ted vubec neres
7. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef tak já mrkev, ptržel ... ty prostředky nedávám , ale jak píšeš každý říká něco jiného , na něčem někdo něco vidí :frowning2:
Jinak my monitor taky neměli a ani mi to nějak nechybělo, to víš že jsme ho taky v noci hlídala
7. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak PROSTEJ gratlujeme a prejeme hlavne zdravi!!! no a manzel pomuze, to je jasny...miminko krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE nepropadej trudomyslnosti! neboj, bude to urco v unoru!!! :wink:

my meli dnes opet rusno, mala byla jako fotomodelka:slight_smile:

a kraaasne pase koniky na pestickach:slight_smile: je to srandovni jak se snazi...a kdyz ji mam v naruci, tak porad zveda hlavicku a rozhlizi se, zvedavka jedna zvedava:slight_smile: porad ted pozoruje okoli a vsechno a vsechny, ze si ani neodpocine:slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak to je Barunka šikovná a vy jste byli v ateliéru fotit?
7. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
******** ještě od PROSTEJKY **********

Porod nebyl procházka růžovým sadem. Prcek nebyl dorotovanej, otáčeli ho za pochodu za zadek, asistovali tam 3 doktoři a vrcholem bylo když prcek vyjel a s ním celé lůžko, které jim vypadlo na zem takže v tu ránu to tam vypadalo jako na jatkách. jinak na sál jsem šla v 6 a po 9 byl prďola na světě.

pak ještě:::

Manža to viděl z první ruky, celou dobu mi stál u hlavy a já mu mačkala ruku. A on mi to pak popisoval, protože mi přímo do pochvy dávali nějaký injekce a já to vůbec nevím. jinak mám nějaký steh vevnitř, ale to nevím kolik. a museli mě nastřihnout a to dělalo asi 3 stehy. sili mě asi 10 minut a sikovnej doktor. Ted teda ležím, ale nebolí mě nic, ani nijak extra nekrvácím, asi jak to ze mě vyjelo na podlahu, bylo toho prý požehnaně. a kojení? Malej zatím nechce, na sale se přisál, ale zatím prý nemá hlad, tak jen tak cumlá bradavku. Nebudou ho prý nutit, az bude mít hlad, tak se prý přisaje pořádně. Jinak důležitý je prý kontakt s tou bradavkou, takže nevadí, že nesaje, stačí, že cumlá. I to pomáhá k rozkojení. A přikládat zatím jen v leže, takže ten tvůj sen byl reálnej. :grinning:

jsem jí totiž psala, že se mi zdálo, že se nám narodil Jakub a že jsem se snažila kojit v leže...
jo a jinak v tom snu byl Kuba dost vlasatej :slight_smile:)) ale přišlo mi, že má prapodivnej sestřih :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo SVOJI trudnomyslnosti... čoveče kde mám slovník :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale asi jako, že nemám mít depku co? :slight_smile:

no už je to lepší :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to měla prostejka rychlý porod :slight_smile: A to nevadí, že nesaje, on je plný z plodovky tak na 3 dny :wink:
7. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo holky... já jsem tak zvědavá, jak to naše dílo bude vypadat :slight_smile:)) fakt je to zvláštní, když je v břiše můžete si dítě jen představovat... a je to hrozně zvláštní, že z vás vyleze a je to vaše dítě... :slight_smile:)))
7. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI se nemůžu na vašeho Vítka vynadívat.. je tak krááásnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: hehenko jj to máš pravdu, já jsme se strašně těšila až toho našeho broučka uvidím :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE Kryštůfek asi čekal jinou ňamku :slight_smile:)) :grinning:
7. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no trošku jsem se do toho zamotala, ale asi mi rozumíš :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnkovšechny prvosenčátka jsou nááááááááááádherné a Kubík bude taky fešák :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to víš že rozumím :wink:
7. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky teď je na ČT 1 168 hodin a byla tem reportáž o cvičení s názvem LÉTÁNÍ MIMINEK no hrozné :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nikdo tady tak já jdu na kutě :slight_smile: Doboru noc
7. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooooooooooj

terinko.gratuluju k pepickovi :wink:

bae ..krasna fotka :dizzy_face: :dizzy_face:

jupiiii,Davidek :grinning: je to fesak :dizzy_face: prostejko moooc gratulujuuuuuuuuu a preju vam obema jen to nej a hlavne zdravicko..jsi sikulka

jinak jsem moc nedocitala jen prolitla...

a jak se mate?

my jsme uz v praze..nerodime..a v noci odesla cast hlenove zatky ale zatim asi jen cast(ale dle popisu je to urco ona-s krvi)
7. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja ti taky rozumim a i ted se casto pozastavim nad tim, ze baruska je vlastne ta nase holcicka, na kterou jsme cekali a ze je nase a ze ji mame...vim, jak to myslis....no a nedepkuj, Kuba bude mit deprese taky a to nechceme, ze...

nene, nebyli jsme v atelieru, chystame se az mala bezpecne udrzi hlavicku(cili uz velmi brzy), byli jsme u nasich a u tchanovcu...to stacilo:slight_smile:

ti chlapecci prvosenkovi jsou bozi...zitra je ukazu barusce vsechny:slight_smile: chichi, udelame si hitparadu zenichu:slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadny nespavec? :frowning2:

nemuzu spat,jsem hrozne otekla,snad nejvic za celou dobu,klouby boli a nody a ruce uplne hori a atak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky je mozny ze po lnenym seminku jdu hur na wc nez bez nej?normalne jak vynecham jdu mnohem lip
8. únor 2010 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Kryštůfek má teď super období..večer ho dám spát kolem šestý a on je probouzí ve 22,o půlnoci,ve dvě,ve čtyři a v šest už nechce spát,tak vstáváme :unamused: ..jsem zvědavá,jak dlouho ještě vydržím takhle nespat :sweat_smile: .Přitom hlad nemá,jen si vždycky tak cucne a pak už nechce,tak nevím,svádím to na zuby,jinak ..grrrrr :grinning:

Já po porodu taky neměla žádný mlíko(to nemá většina)ale pořád jsem přikládala a udělalo se mi až třetí den..oni stejně ty mimča moc hlad po porodu nemají..to je fajn,že už to má Prostejka za sebou a že nemusela na císaře :dizzy_face:
8. únor 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, Prostějka to má už za sebou, jsi fakt skvělá, žes to zvládla koncem pánevním, Davídek je krásnej drobeček, ale neboj, on to dožene a nakonec to bude buclík, jako ta naše beruška. Přeju oběma hodně zdravíčka...............Užívej si tohoto nejkrásnějšího období života, jsou to nezapomenutelné zážitky.
8. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je ten kurz LÉTÁNÍ MIMINEK Která pravidla porušuje: | Zruš http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/
8. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, .. gratuluji moc PROSTEJCEEEE !!! ... :-****
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

to letani teda nechapu :angry: uz jsem jukala do ty diskuze a na to video
8. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepa je hehe,nerodi??????????
8. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,ahojky Zubajdíčku :slight_smile:
Tak to létání taky nechápu :rolling_eyes:

Ahojky Carcul,já myslím,že asi Hehenka nerodí,páč by určitě dala někomu vědět a ten by dal vědět nám :wink: ..teda aspoň doufám :grinning:
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Takže dle zátky je teď na řadě CARCULKA ....

Včera jsem se dívala na čt1 na 168.... a viděla to lítání miminek, normálka jsem měla husinu, miminka plakala, vůbec se jim to nelíbilo.... já bych se strašně bála!!!
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek