• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
bae...no jsem zvedava ktera pujde ted na radu :grinning:

a jak se mate vy?jsem cetla ze maly se nak budi..a pak tam jsi s nim a nebo ho nechas v postylce a jdes pryc?
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji všem krásný nový týden...)))

prostejko: Davídek je opravdu nádherný..:slight_smile:)))
8. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,říká se,že když odejde zátka,do tří dnů je mimi na světě... :wink:
My se máme fajn,akorád že malej v noci nespí,no :unamused: .No,jdu tam,dám mu prso,cucne si a za chvilku většinou spí..a když Kňourá,tak jdu za ním,dám mu dudlíka,pustím kolotoč a zase jdu ležet..a takhle třeba vstávám šestkrát za sebou..a kolem půl šestý,půl sedmý už nechce spát..tak kňourá víc a jak se nahnu nad postýlku začne se na mě smát a tím mě zlomí a vstáváme :slight_smile: .Nechci u něj pořád sedět,chci ´aby věděl,že se v postýlce spinká-a bez přítomnosti maminky..miluju ho nadevše,ale otrokem být nechci :wink: .-
8. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Nuki,jé bříško už se pěkně kulatí :wink:
8. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... krásné bříško :dizzy_face: ... užívej si pidimidi bříško, já jsem dneska měla problémy dostat se do bot a zavázat si je.... chjo... jsem myslela, že snídaně s čajíkem půjde znovu na svět :grinning: Nějak mi tryskovou rychlostí roste břichooo... čím tooo... že bych byla těhule??? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: (už mi hrabe... dneska jsem myslela, že se na té ledovce zabiju a nedojdu do práce!!!)
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee nuki uz se zacina klubat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bae..me prislo ze odesla jen cast-teda aspon sem myslela ze toho bude vic..a pry to taky muze odchazet i nakej ten tyden pred porodem a postupnetrebas

bae..ja myslim ze to delas dobre :wink: neznamena ze kdyz vse nepodridime tomu co deti chteji-treba si v noci hrat na indiany a beha po byte(pak dyl)ze je nemilujem :grinning:
8. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,no jo,asi budeš čéče těhule :grinning: :grinning: já prostě nemůžu pochopit,jak se ty dvojčátka vejdou do jednoho břicha!!! :confused: :sweat_smile: .A jak dlouho ještě budeš pracovat?
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: jojo to je jasný, mimi musí vědět, že se spí samo, jinak to nebude chápat..jsi skvělá máma..:slight_smile:))
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bae teda ty noce ti vážně nezávidím :confounded: Janička taky teď v noci špatně spala ale ještě se to dalo..

nuki krásné bříško..hezky roste :slight_smile:

zuzi já jak vidím v nějakým albu dvojčátka tak si na tebe hned vzpomenu :grinning: Už se táák těším na ty tvoje drobečky :dizzy_face: No eště si chvilku počkám ale to neva :grinning:

car tak šup do porodky a rodíme :wink: :grinning: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a zubajdíček tu byla :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,musis opatrne...a jak s jinac cejtis?

sac ahuuj..no ani nevis jak bych rada..ale bude to beztak jak jsem tusila-bud ze porodim driv a prahu nestihnu a nebo uz tu budem a budu si muset pockat do buhvi kdy
8. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki už se bříško rýsuje :dizzy_face: :dizzy_face:

Baes my jsme dneska taky měli špatnou noc :frowning2: Jak píšeš Vítek taky se vzbudé a jen si cicne a pak spí dál naštěstí :slight_smile:

Zuzi já taky nepochopím jak se do bříška vejdou dvě miminka ,ale je to úúžasné :dizzy_face:

Vítenek teď usnul a já si dávám boršč :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mely jste nejaky priznaky pred porodem?
8. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jojo 2 mimi v bříšku to musí být něco..taky už začínám zjištovat, že tam mám něco navíc..ale porád je to jeste v pohodě...tak at to hezky zvládáš a at se Ti v tomhle počasí nic nestane...:slight_smile:)) chce to nějakou fotečku..:slight_smile:

díky všem za pochvalu bříška..:slight_smile:
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko já jsem byla otevřena na 3 prsty a ani jsem o tom nevěděla :grinning: Nic zvláštního jsem na sobě nepozorovala , jen mi právě sestra změřila vysoký tlak na diabetologii a z tama na rizikovou geynekologii , kde mi to řekli, že jsme otevřená :grinning:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul a pri otevreni na tri prsty uz si te tam nechavaji nebo ete posilaji domu?
8. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko,my už takhle vstáváme 14 dní :frowning2: ..jsem zvědavá,jak dlouho to ještě bude trvat...doufám,že už jen chvíli,páč dlouho to už nevydržím :sweat_smile:

Já před porodem žádný příznaky neměla.Ani zátka mi neodešla,nebo jsem to vůbec nespozorovala.akorád tu noc před porodem jsem myslela,že už rodím,tak jsem ve dvě ráno lehla do vany,oholila se a zatím ty bolesti odešly :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se sem hrnu celá nedočkavá, bo se mi zdálo, že CARCUL už taky porodila... :slight_smile:))) a zatím ne... tak jsem nic neprošvihla :slight_smile:

ahoooooooooooooooooj všem, přeju vám krásnej týden! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: tak to přeji, at je to brzy se spaním lepšejší..:slight_smile:))
8. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky heheko :grinning: velky prd..a ty se necitis zatim ze by....?
autor
mno ale čtu CARCUL, že ti odešla část hlenový zátky... no páni, tak to už bude taky brzo brzičko... :slight_smile:)) pomoooc nenechávejte mě tuuuu :slight_smile:))) :grinning:
heh..dyt to muze byt i naky tyden a tak pred porodem..a jen cast od ty doby nic..takze pri mym stesti si pekne pockam
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já se cítím KAŽDEJ DEN ŽE BY :slight_smile:))) mě už tak často bolí břicho - jako při silnější MS, jde to do kyčlí, celých nohou... břicho už mám tvrdý furt, že když mi na chvíli povolí, tak se divím... :slight_smile:))))

ale prostě nic se dít nebude... to by byla moooc velká náááhoda, kdybysme tu všechny tři porodily takhle dřív...
koukala jsem na Únor a tam rodí všechny v termínu, jedna snad rodila v 39tt a druhá v 37, ale císařem... takže já už nedoufám... :grinning: :wink: :wink: :wink:
8. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to přesně si říkám CARCUL, ale myslím, že nepočkáš... už to bude .) četla jsem diskusi k hlenový zátce a většina porodila hned - stejně jako PROSTEJka.. :wink:
8. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE..já to taky nepochopím, jak se tam vejdou,,,, když si čučím na břicho, říkám si ... jak se tam vy prcci poskládáte? Tam to musí být hodně natěsno :grinning:
Pracovat budu, dokud to půjde.... jsem OSVČ ,nástup na MD mám 2.4.

SAC... jééé :dizzy_face: Já se na ně taky strašně těším, už aby byli prdelky venku... bude to teda nářez, někdy si budu vzpomínat, jak bylo hezké je mít v bříšku, ale venku se budou mít mooooc dobře, celá rodinka se už nemůže dočkat.... narodí se do zrekonstruovaného bytečku.. to bude žůžo :dizzy_face:

CAR... cítím se v celku dobře, začala jsem už 7.měsíc!!! V pátek jdu na cukr a příští úterý na 4D UTZ, tak dodám fotečky a video. Jukneme po Budějkách, asi si už přivezeme i nějaký nový nábyteček..... ať tam nejedeme znova, bzro bych tu cestu už nedala.
A co ty, jak je v praze v penzionku???

NUKI.... počkej na kopanečky, to bude teprve nádhera :dizzy_face: No... lezu po ledovce jako robot, nadávám na město, proč to není uklizené, připadám si jako trotlík! Být zaměstnaná, už do práce ani nepáchnu.

PETULKA ... Víteček je úžasnej :dizzy_face:
Jsem zvědavá na ten 4D, to uvidíme, jak se tam prcci vejdou, kdo komu kope do hlavičky a kdo je víc utiskovaný. :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe uvidime...ve stredu kontrola tak jem zvedava...posl.dni fakt uz hruza asi malou budu muset zacit ukecavat at vyleze :grinning: a ete te pai zaha?ja mam skoro klid posl.par dnu,jen obcas a malo
8. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... ahoooooj ženská, nepropadej panice, Kubík si řekne, když se mu bude chtít ven... teď mají zase začít mrazy, tak se asi ještě chvilku bude chtít držet v teplíčku.
8. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ani nedovedla představit jak se Janička mohla vlezt do břicha :grinning: Natož fakt dvě miminka :dizzy_face: Škoda že tam člověk nějak nevidí..bych se přijela zuzi kouknout :grinning: A rovnou i mezi nožičky bych koukla když bych už přijela :grinning:

Ahoj hehenko :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád musím myslet na Prostejku, jak to skvěle zvládla, jak se už smířila s císařem a šup, Davídek byl venku :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek