Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
8. únor 2010
bae...no jsem zvedava ktera pujde ted na radu 😃

a jak se mate vy?jsem cetla ze maly se nak budi..a pak tam jsi s nim a nebo ho nechas v postylce a jdes pryc?
nuki
8. únor 2010
Ahojky holky, přeji všem krásný nový týden...)))

prostejko: Davídek je opravdu nádherný..🙂)))
nuki
8. únor 2010
tak jsem přidala novou fotečku..🙂
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...
baeszinka
8. únor 2010
No,říká se,že když odejde zátka,do tří dnů je mimi na světě... 😉
My se máme fajn,akorád že malej v noci nespí,no :-| .No,jdu tam,dám mu prso,cucne si a za chvilku většinou spí..a když Kňourá,tak jdu za ním,dám mu dudlíka,pustím kolotoč a zase jdu ležet..a takhle třeba vstávám šestkrát za sebou..a kolem půl šestý,půl sedmý už nechce spát..tak kňourá víc a jak se nahnu nad postýlku začne se na mě smát a tím mě zlomí a vstáváme 🙂 .Nechci u něj pořád sedět,chci ´aby věděl,že se v postýlce spinká-a bez přítomnosti maminky..miluju ho nadevše,ale otrokem být nechci 😉 .-
baeszinka
8. únor 2010
ahojky Nuki,jé bříško už se pěkně kulatí 😉
zuzka.o
8. únor 2010
NUKI... krásné bříško x-) ... užívej si pidimidi bříško, já jsem dneska měla problémy dostat se do bot a zavázat si je.... chjo... jsem myslela, že snídaně s čajíkem půjde znovu na svět 😃 Nějak mi tryskovou rychlostí roste břichooo... čím tooo... že bych byla těhule??? 😃 😃 😃 :-N (už mi hrabe... dneska jsem myslela, že se na té ledovce zabiju a nedojdu do práce!!!)
carculka
8. únor 2010
jeee nuki uz se zacina klubat x-) x-) x-)

bae..me prislo ze odesla jen cast-teda aspon sem myslela ze toho bude vic..a pry to taky muze odchazet i nakej ten tyden pred porodem a postupnetrebas

bae..ja myslim ze to delas dobre 😉 neznamena ze kdyz vse nepodridime tomu co deti chteji-treba si v noci hrat na indiany a beha po byte(pak dyl)ze je nemilujem 😃
baeszinka
8. únor 2010
Zuzi,no jo,asi budeš čéče těhule 😃 😃 já prostě nemůžu pochopit,jak se ty dvojčátka vejdou do jednoho břicha!!! =-) :-N .A jak dlouho ještě budeš pracovat?
nuki
8. únor 2010
Bae: jojo to je jasný, mimi musí vědět, že se spí samo, jinak to nebude chápat..jsi skvělá máma..🙂))
sacvi
8. únor 2010
Ahoj holky,

bae teda ty noce ti vážně nezávidím :-S Janička taky teď v noci špatně spala ale ještě se to dalo..

nuki krásné bříško..hezky roste 🙂

zuzi já jak vidím v nějakým albu dvojčátka tak si na tebe hned vzpomenu 😃 Už se táák těším na ty tvoje drobečky x-) No eště si chvilku počkám ale to neva 😃

car tak šup do porodky a rodíme 😉 😃 x-)
sacvi
8. únor 2010
jéé a zubajdíček tu byla x-)
carculka
8. únor 2010
zuzi,musis opatrne...a jak s jinac cejtis?

sac ahuuj..no ani nevis jak bych rada..ale bude to beztak jak jsem tusila-bud ze porodim driv a prahu nestihnu a nebo uz tu budem a budu si muset pockat do buhvi kdy
p.e.t.u.l.k.a
8. únor 2010
Nuki už se bříško rýsuje x-) x-)

Baes my jsme dneska taky měli špatnou noc 😞 Jak píšeš Vítek taky se vzbudé a jen si cicne a pak spí dál naštěstí 🙂

Zuzi já taky nepochopím jak se do bříška vejdou dvě miminka ,ale je to úúžasné x-)

Vítenek teď usnul a já si dávám boršč 🙂
carculka
8. únor 2010
holky mely jste nejaky priznaky pred porodem?
nuki
8. únor 2010
zuzi: jojo 2 mimi v bříšku to musí být něco..taky už začínám zjištovat, že tam mám něco navíc..ale porád je to jeste v pohodě...tak at to hezky zvládáš a at se Ti v tomhle počasí nic nestane...🙂)) chce to nějakou fotečku..🙂

díky všem za pochvalu bříška..🙂
p.e.t.u.l.k.a
8. únor 2010
carculko já jsem byla otevřena na 3 prsty a ani jsem o tom nevěděla 😃 Nic zvláštního jsem na sobě nepozorovala , jen mi právě sestra změřila vysoký tlak na diabetologii a z tama na rizikovou geynekologii , kde mi to řekli, že jsme otevřená 😃
carculka
8. únor 2010
petul a pri otevreni na tri prsty uz si te tam nechavaji nebo ete posilaji domu?
baeszinka
8. únor 2010
Petulko,my už takhle vstáváme 14 dní 😞 ..jsem zvědavá,jak dlouho to ještě bude trvat...doufám,že už jen chvíli,páč dlouho to už nevydržím :-N

Já před porodem žádný příznaky neměla.Ani zátka mi neodešla,nebo jsem to vůbec nespozorovala.akorád tu noc před porodem jsem myslela,že už rodím,tak jsem ve dvě ráno lehla do vany,oholila se a zatím ty bolesti odešly 🙂
hehenaautor
8. únor 2010
tak se sem hrnu celá nedočkavá, bo se mi zdálo, že CARCUL už taky porodila... 🙂))) a zatím ne... tak jsem nic neprošvihla 🙂

ahoooooooooooooooooj všem, přeju vám krásnej týden! x-) x-) x-)
nuki
8. únor 2010
Bae: tak to přeji, at je to brzy se spaním lepšejší..🙂))
carculka
8. únor 2010
ahojky heheko 😃 velky prd..a ty se necitis zatim ze by....?
hehenaautor
8. únor 2010
mno ale čtu CARCUL, že ti odešla část hlenový zátky... no páni, tak to už bude taky brzo brzičko... 🙂)) pomoooc nenechávejte mě tuuuu 🙂))) 😃
carculka
8. únor 2010
heh..dyt to muze byt i naky tyden a tak pred porodem..a jen cast od ty doby nic..takze pri mym stesti si pekne pockam
hehenaautor
8. únor 2010
CARCUL já se cítím KAŽDEJ DEN ŽE BY 🙂))) mě už tak často bolí břicho - jako při silnější MS, jde to do kyčlí, celých nohou... břicho už mám tvrdý furt, že když mi na chvíli povolí, tak se divím... 🙂))))

ale prostě nic se dít nebude... to by byla moooc velká náááhoda, kdybysme tu všechny tři porodily takhle dřív...
koukala jsem na Únor a tam rodí všechny v termínu, jedna snad rodila v 39tt a druhá v 37, ale císařem... takže já už nedoufám... 😃 😉 😉 😉
hehenaautor
8. únor 2010
no tak to přesně si říkám CARCUL, ale myslím, že nepočkáš... už to bude .) četla jsem diskusi k hlenový zátce a většina porodila hned - stejně jako PROSTEJka.. 😉
zuzka.o
8. únor 2010
BAE..já to taky nepochopím, jak se tam vejdou,,,, když si čučím na břicho, říkám si ... jak se tam vy prcci poskládáte? Tam to musí být hodně natěsno 😃
Pracovat budu, dokud to půjde.... jsem OSVČ ,nástup na MD mám 2.4.

SAC... jééé x-) Já se na ně taky strašně těším, už aby byli prdelky venku... bude to teda nářez, někdy si budu vzpomínat, jak bylo hezké je mít v bříšku, ale venku se budou mít mooooc dobře, celá rodinka se už nemůže dočkat.... narodí se do zrekonstruovaného bytečku.. to bude žůžo x-)

CAR... cítím se v celku dobře, začala jsem už 7.měsíc!!! V pátek jdu na cukr a příští úterý na 4D UTZ, tak dodám fotečky a video. Jukneme po Budějkách, asi si už přivezeme i nějaký nový nábyteček..... ať tam nejedeme znova, bzro bych tu cestu už nedala.
A co ty, jak je v praze v penzionku???

NUKI.... počkej na kopanečky, to bude teprve nádhera x-) No... lezu po ledovce jako robot, nadávám na město, proč to není uklizené, připadám si jako trotlík! Být zaměstnaná, už do práce ani nepáchnu.

PETULKA ... Víteček je úžasnej x-)
Jsem zvědavá na ten 4D, to uvidíme, jak se tam prcci vejdou, kdo komu kope do hlavičky a kdo je víc utiskovaný. 🙂
carculka
8. únor 2010
no hehe uvidime...ve stredu kontrola tak jem zvedava...posl.dni fakt uz hruza asi malou budu muset zacit ukecavat at vyleze 😃 a ete te pai zaha?ja mam skoro klid posl.par dnu,jen obcas a malo
zuzka.o
8. únor 2010
HEHE... ahoooooj ženská, nepropadej panice, Kubík si řekne, když se mu bude chtít ven... teď mají zase začít mrazy, tak se asi ještě chvilku bude chtít držet v teplíčku.
sacvi
8. únor 2010
já si ani nedovedla představit jak se Janička mohla vlezt do břicha 😃 Natož fakt dvě miminka x-) Škoda že tam člověk nějak nevidí..bych se přijela zuzi kouknout 😃 A rovnou i mezi nožičky bych koukla když bych už přijela 😃

Ahoj hehenko 🙂
zuzka.o
8. únor 2010
Já pořád musím myslet na Prostejku, jak to skvěle zvládla, jak se už smířila s císařem a šup, Davídek byl venku 🙂