• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Zuzi: nestíhám a musím jít něco vyřešit, pak přijdu a hned ho tam máte..:slight_smile:)) vážně..:slight_smile:)

musím letět...papa:slight_smile:)
3. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahoooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tichounká gratulace a rychle se vrať i s fotem :grinning:

HYPO i tak jsi akční, tolik věcí dělat..... a máš recht, všichni dostanou ten nejkrásnější dáreček ne, tak jakýpak vymýšlení a lítání :grinning:
3. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: dobře děláš, vánoc si ještě užiješ, vždyť ty další už budou krásné, budete je slavit i s Amálkou..... taky bych to tak udělala, nej dáreček máš v bříšku. :wink:

NUKI: tak já to zkusím vydržet :grinning:
3. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcni jsem byla jen vcera kdyz se mi tu zehleni valelo uz tyden, periny jsem si slibovala prevleci uz 14 dnu :slight_smile: apod
jinak stale pred sebou taham slib, ze upecu cukrovi, ze dodelam amalce pokojicek, ze vytru celej byt (zatim jen zametam)...... a je toho urcite vice
3. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: já jsem letos cukroví objednala,nechtělo se mi tancovat kolem sporáku. Už tak jsem si vymyslela oslavu mých 30 na příští víkend, to bude mazec, spousta jídla...... ach jo. A zametání taky stačí, ne? :wink:
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO já myslím, že ono se to nepoto... :grinning: užívej si posledních pár dnů s bříškem :wink:
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoska rikala ze pred porodem mela ten zahnizdovaci syndrom, nebojak se tomu rika, ze mela nutkani mit porad vsechno uklizeno, navareno, nachystano apod
asi zacinam taky zahnizdovat :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO jj, o tom jsem taky slyšela, že pár dnů před porodem má ženská takový pocit, že všechno musí nachystat a pulírovat, navařit manželovi, aby neumřel hlady :grinning: tak jsem zvědavá kdy to přijde na mě...... já si tak udělala akorát tu výzdobu vánoční a budu píct cukroví, protože mě to baví, ale že bych se nějak hnala do úklidu.... :grinning: to zatím nééééé :grinning:
3. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE krasny brisko, takovy chlapeckovy :dizzy_face:

PROSTEJ tobe uz teda taky pekne roste :wink: a to bude urcite holcicka :wink:

HYPO mam stejne pocity...zehleni me tam stoji uz par dnu, dnes se na to vrhnu a pripravim uz vecicky do skrine pro malou....tesim se na to :grinning:

PROSTEJ neboj, na hnizdici instinkty mas jeste cas :wink:

ZUZI ja jsem si letos cukrovi objednala u mamky....ja ho taky delat nebudu, nebot kdybych ho ted udelala, tak ho do vanoc sezeru :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj uklid skonci asi jen tim zakladnim jako zamect (snad vytrit) a utrit prach :slight_smile: zadne lesteni nabytku, umycani oken (stejne je brzy tma) :slight_smile:
pect me taky bavi jinak bych se na to vykaslala, snad to zvladnu o vikendu ale zadne prehaneni, loni jsme meli 11 druhu letos to vidim nam max 5 druhu :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zdravim vsechny tehulky a mamulky co prisli mezitim

my jsme meli zase fofr,aaallleee mrkvicka uz sla pekne,snedli jsme tak 1/4 sklenicky a den ode dne lepsi,uz chape co chci :grinning:

NUKIIIIII PANEBOZE AT TAM JE PORADNE A HODIS FOTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!DRZIMA UPLNE MAXIMALNE PALUCHY!!

zase jsem odebirala moc a jestli mi manza dneska zase prijde jeste s jinou zkumavkou domu . . . at si me mudri neprejou :grinning:

a jdu vas docist
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tu ctu o hypo a hnizdicim syndromu,tak u me se konal spi prehnizdovaci syndrom,jelikoz se malej v patek narodil a v sobotu se stehovalo :grinning: :grinning: :grinning: ale byla jsem strasne nervozni,ze to mam doma nachystany jen z casti :grinning:

holky ani radsi nebudu rikat jak dlouho tu mam zehleni,ale dala jsem si slib,ze dneska pri ruzovce bych mohla

vcera jsem v dm chtela koupit zlucovy mejdlo na skvrny,ale na konec jsem sahla na jinej cistic,bylo to vetsi baleni a s rozprasovacem,tak jsem zvedava,protoze je od mrkve uplne vsechno :grinning:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
blhu tak papejte nahaty ve vane :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI díky :dizzy_face: myslíte jo? :grinning: jsem teda zvědavá :grinning: a na hnízdící instinkt mám času dost....... jen mám teď pocit, že mě nikdy nepřepadne :grinning:

HYPO to jsi jako já... pečení mě baví, loni jsem taky měla kolem 10 druhů a letos říkám, ne, nic takovýho.... a už teď jich mám naplánovalo 8.... :grinning:

BLAHU no super, Ondrášek je šikulka :grinning:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svoji jako nebejt zima a malej nakrapanej,tak ho krmimi bez vsku,takhle jsem ho nakrmila v body,ohnula po loket a dala plenu s bryndakem :grinning: jsem ted soupla ten zazrak na skvrny na pradlo,to jsem zvedava :grinning:
3. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej treba ne...nemusi to mit kazda...
3. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to si dokážu představit, že ta mrkev je úplně všude :wink:

SVOJI jasný :wink: ale každej hádá holku :wink:
3. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu nakoupit a snad sjedu i na tu garnyz........ musime mit na miru tak ji nemuzu koupit jen tak nekde :slight_smile:

tak zatim pa
3. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI a jak jsi se nakonec rozhodla s tím očkováním :wink:

HYPO tak dobře pořiď, papa :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :slight_smile:

jeeeee,Nuki,to mam radost :slight_smile: zatim tichounka gratulace a at carka pekne sili :grinning:

hehe..krasny brisko mas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostej..paradni fotecky jste udelali :grinning: no a brisko typicky holcickovsky-ale treba prekvapi :grinning: :grinning: :grinning:

cat..uzi si dnes cvico :wink:

blahu,no vy jste ale sikovni,ten vas chlapak :grinning:

hypo..ty jsi pilna :grinning:ja se premlouvam,slibuju a furt nic-vse odkladam :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem tady a testik je vyfocen v albu...tak jukněte..:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? jsem vás prošla a je to tady docela vtipná komunikace mezi váma :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: Ahojky určitě holky berou každou novou prvosenku..:slight_smile:)
3. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKIIIIIIIII :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tebe berem taky s tema // :grinning:

tolterc urcite vitej tu :grinning:
3. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: moc díky, jsem šťastná jak blecha, ale nechci nic zakřiknout...:slight_smile:))

holky kdy Vám začly nevolnosti? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA prej zakriknout to je na tom testu videt,ani si clovek tu fotku nemusi priblizivoat a co pritel uz to vi,nebo bude darek pod stromecek???? :grinning: ja nevolnost nemela ani jednu,takze nepovim
3. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: chytat moč to musí být vážně radost..:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevolnosti mi začaly tak v 6tém týdnu ale nevolnosti.. nezvracela jsem, akorát mi bylo tak nějak jinak.. šoufl, spala jsem jak belina 12h denně a cítila se nafouklá.. snad Tě to taky obejde :slight_smile: prej když se vajíčko uvolní z levého vaječníku, tak jsou nevolnosti menší... psali to na gravipop lízátkách v letáčku :grinning: tak jsem šla asi z leva a blahovka taky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak manža ještě nic neví a ráda bych vydržela až pod stromeček....ale nevím jak to zvládnu..:slight_smile:))

toltec: díky no mě při ovulaci bolela spíš pravá strana..:(((
3. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: :dizzy_face: tomu říkáš stínek? :grinning: :grinning: :grinning: to jsou hotový dálnice :grinning:

ahooj CARCUL :dizzy_face: díky moc...... no uvidíme, každej hádá zatím holčičku, jen kolega říkal, že on teda tipuje kluka a chce vidět, co dostane, když to bude kluk :wink:

a vítám a zdravím tady TOLTEC :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek