Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
nuki
3. pro 2009
Zuzi: nestíhám a musím jít něco vyřešit, pak přijdu a hned ho tam máte..🙂)) vážně..🙂)

musím letět...papa🙂)
prosteja
3. pro 2009
NUKI ahoooooj x-) x-) x-) tichounká gratulace a rychle se vrať i s fotem 😃

HYPO i tak jsi akční, tolik věcí dělat..... a máš recht, všichni dostanou ten nejkrásnější dáreček ne, tak jakýpak vymýšlení a lítání 😃
zuzka.o
3. pro 2009
HYPO: dobře děláš, vánoc si ještě užiješ, vždyť ty další už budou krásné, budete je slavit i s Amálkou..... taky bych to tak udělala, nej dáreček máš v bříšku. 😉

NUKI: tak já to zkusím vydržet 😃
hypo
3. pro 2009
akcni jsem byla jen vcera kdyz se mi tu zehleni valelo uz tyden, periny jsem si slibovala prevleci uz 14 dnu 🙂 apod
jinak stale pred sebou taham slib, ze upecu cukrovi, ze dodelam amalce pokojicek, ze vytru celej byt (zatim jen zametam)...... a je toho urcite vice
zuzka.o
3. pro 2009
HYPO: já jsem letos cukroví objednala,nechtělo se mi tancovat kolem sporáku. Už tak jsem si vymyslela oslavu mých 30 na příští víkend, to bude mazec, spousta jídla...... ach jo. A zametání taky stačí, ne? 😉
prosteja
3. pro 2009
HYPO já myslím, že ono se to nepoto... 😃 užívej si posledních pár dnů s bříškem 😉
hypo
3. pro 2009
kamoska rikala ze pred porodem mela ten zahnizdovaci syndrom, nebojak se tomu rika, ze mela nutkani mit porad vsechno uklizeno, navareno, nachystano apod
asi zacinam taky zahnizdovat 🙂
prosteja
3. pro 2009
HYPO jj, o tom jsem taky slyšela, že pár dnů před porodem má ženská takový pocit, že všechno musí nachystat a pulírovat, navařit manželovi, aby neumřel hlady 😃 tak jsem zvědavá kdy to přijde na mě...... já si tak udělala akorát tu výzdobu vánoční a budu píct cukroví, protože mě to baví, ale že bych se nějak hnala do úklidu.... 😃 to zatím nééééé 😃
svoja
3. pro 2009
HEHE krasny brisko, takovy chlapeckovy x-)

PROSTEJ tobe uz teda taky pekne roste 😉 a to bude urcite holcicka 😉

HYPO mam stejne pocity...zehleni me tam stoji uz par dnu, dnes se na to vrhnu a pripravim uz vecicky do skrine pro malou....tesim se na to 😃

PROSTEJ neboj, na hnizdici instinkty mas jeste cas 😉

ZUZI ja jsem si letos cukrovi objednala u mamky....ja ho taky delat nebudu, nebot kdybych ho ted udelala, tak ho do vanoc sezeru :-N
hypo
3. pro 2009
no muj uklid skonci asi jen tim zakladnim jako zamect (snad vytrit) a utrit prach 🙂 zadne lesteni nabytku, umycani oken (stejne je brzy tma) 🙂
pect me taky bavi jinak bych se na to vykaslala, snad to zvladnu o vikendu ale zadne prehaneni, loni jsme meli 11 druhu letos to vidim nam max 5 druhu 🙂
blahovka.cz
3. pro 2009
tak zdravim vsechny tehulky a mamulky co prisli mezitim

my jsme meli zase fofr,aaallleee mrkvicka uz sla pekne,snedli jsme tak 1/4 sklenicky a den ode dne lepsi,uz chape co chci 😃

NUKIIIIII PANEBOZE AT TAM JE PORADNE A HODIS FOTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!DRZIMA UPLNE MAXIMALNE PALUCHY!!

zase jsem odebirala moc a jestli mi manza dneska zase prijde jeste s jinou zkumavkou domu . . . at si me mudri neprejou 😃

a jdu vas docist
blahovka.cz
3. pro 2009
ted tu ctu o hypo a hnizdicim syndromu,tak u me se konal spi prehnizdovaci syndrom,jelikoz se malej v patek narodil a v sobotu se stehovalo 😃 😃 😃 ale byla jsem strasne nervozni,ze to mam doma nachystany jen z casti 😃

holky ani radsi nebudu rikat jak dlouho tu mam zehleni,ale dala jsem si slib,ze dneska pri ruzovce bych mohla

vcera jsem v dm chtela koupit zlucovy mejdlo na skvrny,ale na konec jsem sahla na jinej cistic,bylo to vetsi baleni a s rozprasovacem,tak jsem zvedava,protoze je od mrkve uplne vsechno 😃
svoja
3. pro 2009
blhu tak papejte nahaty ve vane 😃 😃 😃
prosteja
3. pro 2009
SVOJI díky x-) myslíte jo? 😃 jsem teda zvědavá 😃 a na hnízdící instinkt mám času dost....... jen mám teď pocit, že mě nikdy nepřepadne 😃

HYPO to jsi jako já... pečení mě baví, loni jsem taky měla kolem 10 druhů a letos říkám, ne, nic takovýho.... a už teď jich mám naplánovalo 8.... 😃

BLAHU no super, Ondrášek je šikulka 😃
blahovka.cz
3. pro 2009
no svoji jako nebejt zima a malej nakrapanej,tak ho krmimi bez vsku,takhle jsem ho nakrmila v body,ohnula po loket a dala plenu s bryndakem 😃 jsem ted soupla ten zazrak na skvrny na pradlo,to jsem zvedava 😃
svoja
3. pro 2009
prostej treba ne...nemusi to mit kazda...
prosteja
3. pro 2009
BLAHU to si dokážu představit, že ta mrkev je úplně všude 😉

SVOJI jasný 😉 ale každej hádá holku 😉
hypo
3. pro 2009
tak ja jdu nakoupit a snad sjedu i na tu garnyz........ musime mit na miru tak ji nemuzu koupit jen tak nekde 🙂

tak zatim pa
prosteja
3. pro 2009
SVOJI a jak jsi se nakonec rozhodla s tím očkováním 😉

HYPO tak dobře pořiď, papa x-)
carculka
3. pro 2009
ahoooj holky 🙂

jeeeee,Nuki,to mam radost 🙂 zatim tichounka gratulace a at carka pekne sili 😃

hehe..krasny brisko mas x-) x-) x-)

prostej..paradni fotecky jste udelali 😃 no a brisko typicky holcickovsky-ale treba prekvapi 😃 😃 😃

cat..uzi si dnes cvico 😉

blahu,no vy jste ale sikovni,ten vas chlapak 😃

hypo..ty jsi pilna 😃ja se premlouvam,slibuju a furt nic-vse odkladam :-N
nuki
3. pro 2009
holky tak jsem tady a testik je vyfocen v albu...tak jukněte..🙂))
toltec
3. pro 2009
ahoj holky, můžu se k vám přidat? jsem vás prošla a je to tady docela vtipná komunikace mezi váma 🙂 x-)
nuki
3. pro 2009
Toltec: Ahojky určitě holky berou každou novou prvosenku..🙂)
blahovka.cz
3. pro 2009
NUKIIIIIIIII 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tebe berem taky s tema // 😃

tolterc urcite vitej tu 😃
nuki
3. pro 2009
Blahu: moc díky, jsem šťastná jak blecha, ale nechci nic zakřiknout...🙂))

holky kdy Vám začly nevolnosti? 🙂
blahovka.cz
3. pro 2009
HA prej zakriknout to je na tom testu videt,ani si clovek tu fotku nemusi priblizivoat a co pritel uz to vi,nebo bude darek pod stromecek???? 😃 ja nevolnost nemela ani jednu,takze nepovim
nuki
3. pro 2009
blahu: chytat moč to musí být vážně radost..🙂))
toltec
3. pro 2009
nevolnosti mi začaly tak v 6tém týdnu ale nevolnosti.. nezvracela jsem, akorát mi bylo tak nějak jinak.. šoufl, spala jsem jak belina 12h denně a cítila se nafouklá.. snad Tě to taky obejde 🙂 prej když se vajíčko uvolní z levého vaječníku, tak jsou nevolnosti menší... psali to na gravipop lízátkách v letáčku 😃 tak jsem šla asi z leva a blahovka taky 🙂
nuki
3. pro 2009
Blahu: tak manža ještě nic neví a ráda bych vydržela až pod stromeček....ale nevím jak to zvládnu..🙂))

toltec: díky no mě při ovulaci bolela spíš pravá strana..😞((
prosteja
3. pro 2009
ahoooj NUKI x-) x-) tomu říkáš stínek? 😃 😃 😃 to jsou hotový dálnice 😃

ahooj CARCUL x-) díky moc...... no uvidíme, každej hádá zatím holčičku, jen kolega říkal, že on teda tipuje kluka a chce vidět, co dostane, když to bude kluk 😉

a vítám a zdravím tady TOLTEC x-)

Začni psát odpověď...

Odešli