• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SAC :grinning: :grinning: :grinning: ....chichi....
8. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo... dneska nám začali zdít jáááádrooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
teda BAE taky přeju, aby jste spali už líp... :( na tohle se fakt netěším... člověk musí bejt totálně KO... :(

ZUZI taky to nechápu... raketovou rychlostí teď už poroste pořád... mě nejvíc vyskočilo kolem tvojeho týdne myslím a pak to byl už fofr... :slight_smile: a to tam mám jen jednoho prcka :slight_smile:

NUKI krásný břišánečko... minipupínek :slight_smile:

CARCUL já už normálně ukacávat začla :slight_smile:))) :grinning:
autor
už je mi bře ZUZI, už nepropadám... chvílema mám trošku vztek, jinak nic... :slight_smile:)) hlavně, aby byla Kuba v pořádku. samozřejmě se bojím, aby nebyl moc velikej a aby ten porod tím pádem nebyl horší a těžší a tak vůbec... ale snad to bude brý... :slight_smile:
včera jsem si dala do tašky snad zbytek věcí, dneska to musím ještě zkontrolovat a konečně jsem vybrala nějaký oblečky, v čem pojedem z porodnice .))) bude chudák pěkně nabalenej :slight_smile:))))
8. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a PROSTEJKA si ani nic nestihla domlouvat... jestli přirozeně nebo KP :slight_smile:)) a bylo! :slight_smile:))
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak držím palce, ať se jim to tam neprotahuje a brzo se stěhujete!!! :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a víte že já uhodla že bude mít prostejka chlapečka?? :grinning:

Sem říkala že to bude holčička ale že já se nikdy netrefím a taky že jo :grinning: :dizzy_face:

zuzi a já si myslím že budete mít dvě holčičky :grinning: Tak su zvědavá na výsledek..mám velkou šanci že aspoň jednou se snad trefím :grinning:
8. únor 2010 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si normálka včera říkala, proč mě bolí kůže pod pupkem a já už mám tak velký bendžo, že si ho kvalitně omačkávám u počítače .))))) tak už to vím :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC já jí tipovala kloučka, když byla ještě v půlce těhu :slight_smile:)) ale pak už jsem si jistá teda nebyla...
8. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning:
8. únor 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já tipuju ZUZI dva pinďolíny :slight_smile:)) třeba se taky z půlky trefím :slight_smile:))) :grinning:
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tipuju Zuzce dva chlapečky :wink:

JJ Hehenko,to nevyspání je náročný,ale co se dá dělat,tím si projde každá mamina :wink:
Ahojky Hehenko...))) neboj ono to pak příjde na to tata..:slight_smile:))

Carcul: už se dočkáš a budeš to mít taky za sebou .:slight_smile:
autor
BAE já nechcíííííí :slight_smile:)))) buééé

NUKI a z nantotaty bude tata :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:))
8. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža by byl nejradši kdybysme rodily až na konci tohohle týdne :slight_smile:)) ten nespěchá a kazí mi to přemlouvání...
ále holky, já se teda moc nedivím, že se sem Kubulovi moc nechce... já sem poslední dobou tak protivná, že bych za mnou taky nechtěla... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybyste tak slyšely moje myšlenky...

udělám jeden krok (tak teď by mi mohla prdnout voda),
udělám druhej (no tak teď...),
třetí (zas nic jo?)
čtvrtej (se na to vybodnu)

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dala bych si velkej zmrzlinovej pohár s horou boží pravý šlehačkyýýýý :slight_smile:)))) :grinning:
8. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,já taky nechcíííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,už z toho máš slušný hrabičky,co? :grinning: :grinning: :grinning: Hele,to uteče jak voda a pak si budeš říkat..jéé Kubíku,kéž by ses na chvilku vrátil do bříška a já se mohla vyspat :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)) BAE vydrž prtka vydrž....

já to taky zkusím :slight_smile:))

jinak ti to věřím, že si ho budu cpát zpátky do tý vytahaný kůže, co mi bude pleskat o stehna :slight_smile:))), ále znáš to... před rozdvojením prostě chceš, aby už to bylo :slight_smile:)) jako furt přemejšlet, kdy a jak a jak to poznám a jestli se ty bolesti rozjednou, nebo z toho zase bude prdlajs :slight_smile:)) no a samo už se vidím i s prckem doma, jak celej ten tyjátr v porodce už máme za sebou :slight_smile:)) a tak vůbec :slight_smile:)) MA GOOOR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže hrabičky už z toho mám přímo neslušný :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
např. včéra - to jsem měla večer naprosto strašlivej průjem (pardon)... se mi fakt dlouho nestalo... no a jak jste tu PROSTEJCE psaly, že jste taky měly den před porodem hnačku, tak jsem si zase říkala - no že by teda joooo???? :slight_smile:))))))))))))) no tak to vidíte... :grinning: sežrala jsem něco blbýho a hned bych z toho chtěla rodit... :grinning:
8. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem PROSTEJKU tipovala na 100% holčičku..... oni si víc přece přáli chlapečka, jestli si dobře vzpomínám....

HEHENKO... ty tvý myšlenky a kroky mi fakt dostaly.... hahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:

Jádro nám dělá známej, tak snad to nebude dlouho trvat. Dneska by to měl vyzdít do půlky, zítra zbytek (ještě musíme vymyslet, jak tam prdneme luxfery).... pak se to musí 2dny nechat vytvrdnout, pak přijdou na vodu a elektriku, pak zase známej na usazení vany, obložení koupelny.... no a položí se dlažba v předsíni, kuchyni a jíd.koutě.... a může se pokračovat dál. (tj, oškrábat zdi-tam se snad tisíckrát malovalo a nikdy neškrábalo!, vymalovat, položit v obou pokojích podlahy.... no a můžeme se nastěhovat) To bude ještě rachota!
8. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to bude ZUZI ještě rachoooot... to je tak nejmíň na tři týdny... zvlášť s řemeslníkama, který sem tam něco zvržou a budou to muset předělat... :( i když přeju ať to samozřejmě odsejpá jak na drátkách...

tady je dlažba v celým dolním patře a naprosto to nesnáším... nikdy bych si do obýváku nedala dlažbu :((( fuj!
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO...já se ti vůbec nedivím, že máš takový stavy, počkejte na mě, jak budu už v 8.měsící skuhrat, že už chci, aby prcci byli venku. To si teprve užijete tady se mnou "hrabičky".
Jako kdo tvrdí, že se porodu nebojí, tomu nevěřím. Je to obava, aby se nic nestalo prckovi, je to velká změna, tak abychom jí jako matky dobře zvládly.... prostě je to zápřah na psychiku. Když už je po všem, je to velikánská úleva a asi i pocit hrdosti, jako že jsme to zvládly (tak nějak si to představuju).
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... taky jsem byla proti dlažbě i v kuchyni, ale dobře se to udržuje a taky by to nevypadalo dobře, kdyby chodba končila dlažbou a kuchyně začínala plovoučkou. V obou pokojích bude plovoučka, to je moje oblíbenkyně. Jsem alergická na prach, takže vysávání koberce byl vždycky pšíkací maraton.... :sweat_smile: :grinning:
Oni ti řemeslníci jsou všichni kamarádi, tak snad se nic nepotento a bude to rychle hotové. Už teď mám problém se obout, natož se stěhovat na konci těhu..... tak se to musí zmáknout co nejdřív. Ale teda škrábání mi fakt dostalo!!! Myslela jsem, jak se to jenom vymaluje a bude..... :angry:
8. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko dobrý myšlenky :grinning:
8. únor 2010 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak je to tak jak píšeš.... nevím, jestli bych řekla, že se přímo bojím, ale přesně jsou to ty OBAVY!!! hlavně, aby byl prcek v pořádku.. a abych to samozřejmě zvládla... říkám si, že doufám, že tu bolest nějak zvládnu, že musím. a to vůůůbec nemám představu, jak velká bude... zřejmě mi u toho bude i dost špatně, budu blindit a tak... ale furt si říkám, že snad to bude pár hodin a bude po všem... krom toho, že se bojím o zdraví miminka, mám pak největší potíž s tou představou šití :((( i jak SAC popisovala v porodu, že šití bylo nejhorší, tak nevím nevím teda... brrrrr
teď se mi kupříkladu třetí den mnohem míň mele a to mě teda na klidu nepřidává...
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI no jasný do kuchyně bych do toho šla... ségra jednou položila jako mladší u našich pekáč na zem - a ono tam bylo lino :grinning: :grinning: :grinning:

ále k tomu linu - tady je v horních pokojích kvalitní PVC, je i strukturovaný, takže do dětských pokojů bych to asi jednou volila... děti to můžou zlejt vodou a tak a nic moc se s tím nestane... :slight_smile:)) teda myslím... :grinning:
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC mno jo... to se ode mě dalo čekat, že budu takhle vyvádět před vyvrhnutím :grinning: :wink:
8. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já sem třeba z porodu jako takovýho strach neměla..díky semínku a maliníku sem si říkala že to určo zvládnu :grinning: a pude to dobře..spíš z toho šití sem měla strach a taky sem si ho pořádně užila :rolling_eyes:

hehenko jak už je Kubulka větší tak nemá už asi tolik místa aby se mohl pořádně mlet :wink:
8. únor 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek