• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE.... píšeš to přesně. Porod je jedna velká neznámá a třeba pro mě je to i velký zásah do intimity (jsem stýďa). Jako představa všeho nejhoršího je proti tomu ještě čajíček pro batolata. Představuju si všechny možné hrorové scénáře, jak to může probíhat.... no a tím se vlastně na to připravuju. Třeba moc ráda čtu popisy porodů, dovedu si to pak líp představit.
Hehe... vydržely to jiné, vydržíme to taky! Hip hip huráááááá.
8. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já pádím na obídek..:slight_smile:

Hehe...tvé kroky to je něco... :grinning: :grinning: :grinning:

holky asi už mám halušky, myslíte, že by se mi mohlo stát, ža jsem si sáhla na hlé bříško a najednou jako by něco uhlo a bříško tak vyboulené na té straně nebylo, myslíte, že už je to možné....:slight_smile:))))
8. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vydržet musíme to je jasný....

SAC přesně, tak šití se opravdu bojím nejvíc... :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.. ségra byla šikulka :grinning:
Proti linu taky nic nemám, jen mi vadí, když je blbě položený a někde, kde je těžší nábytek, se to tak boulí a světlem to je hodně vidět.
8. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUK...já jsem v tvm týdnu necítila vůbec nic, žádný pohyb... tak nevím.
8. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak to ti nevím čoveče.... :sweat_smile:

aha ZUZI, tak tady je asi položený dobře...
8. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nechcu strašit hehenko :sweat_smile: Ale já úplně cítila jak tam tu jehlu vpichuje a jak tam protahuje tu niť..a to trvalo fakt asi 20min.né li víc :pensive: Ale podívej..taky sem to vydržela :grinning: A to mě šila mudra jak vnitřek tak zvenku.
8. únor 2010 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC....tak to muselo bejt tejrání!!!!!!Fuuuuj!!!!
8. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kráááásný ZUZI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ceny super!

no SAC... mě je to právě ouplně jasný :((((
8. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO...ještě jsem jukala na stránky IKEA, ty seš tam jako doma.... mají tam i látky, tak jsem myslela, že si jetě další povlečení spíchnu.. i ceny jsou fajn.... ty máš odsud taky povlečení?
8. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konkrétně jsem myslela tyhle látky
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90119410

Já se tam právě teď nedostanu a možná by tam jel manža nebo kamarád, tak abych věděla, kam je poslat a jak to má vypadat, jestli je to rovnou ustřižené a tak.... (to jsou dotazy, co?)
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky psala jsem Prostejce, jak zvládly první společnou noc :slight_smile:

********* od PROSTEJKY ***********

Zvládli jsme to dobře. Já moc dobře nespala, prcek plakal a přitom nic nepotřeboval, jen mou blízkost. Jenže sestry nevidí rády, když spíš s dítětem v jedné posteli, tak jsem nevěděla co a jak a brala Davídka k sobě jen na chvíli. Pak mi sestra řekla, že potřebuje cítit mě a ať si ho u sebe nechám. Jenže jsem vůbec nespala, abych mu něco neudělala. Ale jinak dobrý. Dneska nám dělali sono ledvin a mrkali na kyčle, vše OK. já se prý hojím taky strašně dobře, tak jsem ráda. Všichni jsou tu hodní, jsme tu proslavení:grinning:. Každej hned ví, že Davídek je ta zlatovláska, co lezla prdkou napřed. No a co vy? co Carcul? Všechny pozdravuj!

8. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo PROSTEJKA podává vyčerpávající info... :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi krásně si vybrala :dizzy_face: ..sem se těšila že bude růžový nebo modrý a že.... :grinning:

hehenko ale zase spousta holek o šití ani neví a nebo mají třeba jen 3stehy..to klíďo může být tvůj případ :wink:
8. únor 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
šití jsem taky hodně cejtila,ale už to prostě jde,miminko je venku,bolesti pryč,kousek od sebe slyšíte svoje miminko jak brečí...tak se hrozně těšíte až vám ho donesou a budete ho moct pohladi a přivítat se s ním...a huráá,konec šití :wink: :dizzy_face:

no,tak jsme se nadlábli a jdem na procházku :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tyhle dětský jsou myslím právě předstříhaný... mají myslím 120 šířku a dýlku 3 metry...
já tam koupila tu černočervenoubílou - a babi mi z toho ušila potah na starej košík... http://picasaweb.google.com/synackovi/Vybavujeme?authkey=Gv1sRgCNixn4WUxpDxpAE#5422188039894854434

a přesně i takový bych chtěla povlečení, ale to už jsem šít nenechala... to koupím až bude prcek větší, bo to mají na větší peřiny... ale nemůžu to najít v nabídce .(

já jinak teď koupila tohle povlečení:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90123662
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10153243
8. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ...díky :dizzy_face: hihihi.... jo růžový a modrý, jo? :grinning:

Jééé. info od PROSTEJKY... prý "zlatovláska prdelkou napřed"... to je hezkýýýýýý :dizzy_face:
To ležení v 1 posteli nevidí rády sestry ani v jedné nemocnici, prý mají za prcky odpovědnost no a když by mim náhodou spadlo .....

BAE..užijte si procházku
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,me hrabe uz podobne jak tobe :grinning:

zuzi,krasne jsi vybrala :grinning:

holky nez si clovek dojde pro koblizka tak vy toho popisete :grinning:

zuzi,jinak je tady fajn,jen noc byla teda fujtajbl..a tesim se moc na fotecky z 4D :wink:
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKU šili 10 minut, tak to bych možná ještě dala... ale jako 20 a víc??? auuuuu...
myslím, že hrozný šití tu měla AMALLI a HYPO :((( AMALLI šili snad 45 minut, jestli si pamatuju dobře a rvali do ní háky bo co... uf uf...
8. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a kde to teď vlastně jste???
a jsem ráda, že takhle nehrabe jen mě :slight_smile:))

BAE páá :slight_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ta to mela hodne tezky mela prece hodne vnitrni poraneni a tu arterii (nebo co to mela)

prostejka,je fakt sikula se tesim az se tu kazou se zlatovlaskou :grinning:
8. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... já to pak spíchnu právě podle těch, co jsem si objednala, nic složitýho to nebude. Díky za info :slight_smile:

CAR.... jak už se těšíš na středu? Jsem ti ten termín vyvěštila, hlenová zátka ti taky odešla, v Praze jsi taky.... tak už jen aby Sofinka chtěla ven do těch mrazů.
Na fotečky se taky moc těším, jen mi varovali, že s dvojčátkama je to jeden velký chaos a že se to nemusí povést, ale i tak to chceme zkusit.
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak Davídek je slavnej :dizzy_face: Super že se mají dobře :dizzy_face:

Já jdu holky obědavat. Malá má papat tak abych to stihla než se vzbudí. Zatím ahoooj
8. únor 2010 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..no tesim?spis jsem zvedava :grinning:
hehe..praha 4...,nasla mi to amal,mame tu apartman-je to jak maly byt..a i dobra cena :grinning:
8. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI vyvěšti mi taky :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sím.. ale prosím tě tref se!!! :slight_smile:)) navíc mi taky musíš napsat, že to bude tenhle týden, nejpozději v první polovině toho dalšího :slight_smile:))) :grinning:

SAC brou chuť!!!

ZUZI a kdy vás čeká 4D ?
8. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL takže krátkodobej podnájem?
8. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a lněný semeno už nežeru... :( fujtajbl.. mi příde, že to zahleňuje akorát den po té.. když ho vysadím, tak je všechno zase normální, takže teoreticky by stačilo vzít si ho den před porodem...
8. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... dobře....taky ti vyberu termín :wink: .... ty budeš rodit na Valentýna...tj.14.2. :slight_smile:

4D máme v úterý 16.2., tenhle pátek 12.2. cukrovka a poradna ....jsem si říkala, že týden před omezím sladké, ale ono to nějak nejdeeee. Teď jsem zbouchla krabičku lentilek :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..vlastne neco takovyho..tim ze tu nebudem jen par dni tak je i cena fajn :grinning: jako ze doufam ze tu budem co nejmin,jelikoz uz chci aby mala vylezla..a hlane jsou tu ochotni,ze zaplatime vzdy na tyden a zbytek se uvidi jak porodim :grinning: ze zamluveny to mame ale muzem ukoncit driv :grinning:
8. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek