• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PROČ JSEM PROPUSTIL SEKRETÁŘKU"

Před dvěma týdny jsem měl čtyřicáté narozeniny, ale zdálo se, že si toho
nikdo nevšiml. Myslel jsem si, že mi třeba manželka po snídani poblahopřeje
a možná mě překvapí malým dárečkem, ale neřekla mi ani:"Ahoj miláčku!" Své
naděje jsem vkládal do dětí, ale ty snědly snídani, aniž by mi cokoli řekly.

Když jsem odjížděl do práce, cítil jsem se opuštěný a nedoceněný. Ale
jakmile jsem vstoupil do kanceláře, tak mi sekretářka popřála vše nejlepší a
hned jsem se cítil lépe - alespoň někdo si na mě vzpomněl.. Pracoval jsem
do dvou odpoledne, když se otevřely dveře a moje sekretářka se zeptala:

"Dnes je tak hezký den, vy máte narozeniny... Nepůjdeme na oběd?"
Ochotně jsem souhlasil, neboť to byla nejmilejší věc, kterou jsem slyšel
od rána. Šli jsme do skvělé restaurace, najedli se a v příjemné atmosféře
vypili skleničku vína. Když jsme se vraceli, tak se sekretářka zeptala:

"Musíme se vracet do kanceláře? Dnes je tak krásně!"
"Nemusíme se vlastně vůbec vracet."
"Nezajdeme ke mně?"

Souhlasil jsem. U ní doma jsme si dali sklenku koňaku, dobře si popovídali
a má sekretářka v nejlepším navrhla:

"Máte něco proti tomu, abych se šla do ložnice převléci do něčeho
pohodlnějšího?"

"Jen běžte!" Moc rád jsem souhlasil.

Odešla do ložnice.............
a po pár minutách vyšla s narozeninovým dortem se zapálenými svíčkami.
Nesla ho spolu s mou manželkou a dětmi. Za nimi šla tchýně s tchánem, moje matka a můj šéf s ostatními spolupracovníky. Všichni společně zpívali narozeninovou písničku.

...seděl jsem na gauči.......a na sobě jsem měl jen ponožky...
8. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja lneny seminko jim ale asi prestanu..jako nechapu ale bez nej jdu na zachod jedna basen a snim uz tak dobre ne
8. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se tu zas ukazu..zatim paaa
8. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa CAR :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě si píšu s PROSTEJKOU::: jak se ptala, co já a CARCUL...

Tak držím palec, já i Davídek, no ten spíš pěstičky :slight_smile:). Jinak ti můžu říct, že jsem ráda, že mi praskla tak nečekaně voda, bylo to aspoň překvápko a ještě jsem porodila normálně. Tak třeba Kubík vyčkává, aby to prokopl v pravý čas. Jo a ty monitory, to neřeším už vůbec. v tu sobotu jak mi odešla zátka jsem měla čísla kolem 60 a nic, a při porodu to šlo málokdy nad 30, tak se v tom vyznej...
Tak všechny pozdravuj a Aleš dnes dá nějaký fotky večer na rajče, tak by vám hodil na koníka odkaz. A zvládli jsme to (jsem jí psala, že jí tu všechny chválíme jka to zmákla dobře), protože nic jinýho nám nezbylo :grinning:. Já už si po prožitých kontrakcích nechtěla ten závěr nechat ujít. Bylo to těžký, všichni mě povzbuzovali a chválili, ale já si přišla jak totální neschopa, co neví co dělat. Tak na vás budeme moc myslet a třeba porodíte dřív než my dorazíme domů. Fakt se těs, ten zážitek stojí za to. :slight_smile:

8. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkýýýýý :dizzy_face: ... a ty kontrakce max 30 mi dostávají! :fearful:
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jé to je v neděli... to je krásnej termín :slight_smile:)) naši mají 16. 2. 30 výročí svatby :slight_smile: takže mamina by chtěla, abych tlačila 16 :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to sladký neomezuj, nemělo by to mít vliv... já jsem měla cukr v moči i když jsem sladký nejedla... naopak - užij si to, dokud můžeš, ale samozřejmě ti přeju, aby se vám cukrovka vyhla, je to pak nic moc dieta... :(
já o víkendu teda zhřešila a dneska už nic sladkýho žrat radši nebudu... zítra jdu právě zas na KO, tak uvidíme... :slight_smile:))
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mě taky ZUZI, vůůůůbec to nechápu!!! :astonished: :astonished: :astonished:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj CARCUL :slight_smile: :dizzy_face:

ZUZI tak to je nááářez :slight_smile:)))))))))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ouplně tam vidím naháče v ponožkách a šílenej výraz z momentu překvapení :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nemáte nějakej dobrej recept na směs z vepřovýho masa???

minule jsem dělala takovou tu s nakládaným okurkama (naposled jsem to měla ve školní jídelně) a bylo to fakt božácký... ale nějak mi už docházejí nápady... :unamused: :angry: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevím jestli si mě pamatujete, ale je to už stráááášně dávno co jsem za vámi chodila a vlastně jsem založila úplně prapůvodní prvosenky (i když jsem to tehdy nazvala snažilky o první mimi). První mimi už mám a protože vás velice ráda a často čtu a vidím jak skvělá je z vás parta, moc ráda bych se mezi vás vrátila jestli teda můžu?
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já HEHE myslela, že to ovlivní cukr v krvi.... tak to je fajn, se zase rozšoupnu :grinning: Mňam!
No ... na termín 16.2. jsem taky myslela, kamarád má narozky... ale ten Valentýn je takovej hezčí, zamilovaný svátek, vyleze milované miminko, jak líp to oslavit. :dizzy_face:

Ahoj ADELLAIDE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ADY :slight_smile: ahooooooooj, to víš, že si pamatujeme... teda já určitě a i vím, žes naše zakladatelka :slight_smile:
jen poooď mezi nás!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

gratuluju ti dodatečně k Deniskovi! :slight_smile: je to krááásnej chlapák :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu na popis porodu, neb je to pro mě aktuel .)))) :grinning:
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ZUZI já myslím, že to bys fakt musela sníst tunu sladkýho... a ovlivnit by to nemělo, pokud tělo zpracovává sacharidy dobře, takže se tím zatím radši nezabývej :slight_smile:

jo a 14. 2. má narozeniny moje kamarádka .) mě se líbí oba termíny... vlastně teď už se mi líbí každej v horizontu několika dní :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: i 17. 2. - to by bylo zas dva měsíce před mýma narozeninama :slight_smile:))) :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL já už to vlastně četla.. z tvojeho příběhu si pamatuju, že je EPI i na lepší otvírání... v kterým týdnu jsi teda rodila?
8. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, HEHE, že ti milý bude kterýkoli termín, jen aby už to bylo co nejdřív. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi tak ZUZI :slight_smile:))) :grinning:
8. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za přivítání.
Hehe nakonec jsem rodila 39+3 takže jsem vydržela až do konce. Ale bylo to teda náročné, hlavně s tou zlomenou nohou. Všichni se divili jak mě mohli nechat rodit normálně když se kolikárt stane, že sestřičky musejí nohy tlačit úplně k hrudníku a toho bych absolutně nebyla schopná. Trochu mě ta moje gynekoložka naštvala, ale hlavně, že to dobře dopadlo. Jo a tipuji, že porodíš 22.2 (to mají výročí svatby naši) :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5 a po obídku..:slight_smile:))

Zuzi: tak to je skvělý vtip... :grinning: :grinning: :grinning:

Hehe: joo neboj určitě to bude brzy a krásné datum..:slight_smile:))
8. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když Ti samozřejmě Hehe přeju ať to máš co nejdříve za sebou.
8. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL to taky nechápu, zrovna jsem přemejšlela nad tím tlačením, i kdybys měla mít nohy v těch držácích, či jak se to jmenuje, tak by ses tou jednou nemohla ani zapřít :fearful: :( :confused: :confused: :confused:

bych tak chtěla co nejdřív, ale miminko si prostě řekne samo... se nedá nic dělat...
nenaplňovaly jste si holky ten čas před porodem nějak? se mi tu nechce čekat až zahřmí... tak si říkám, že by bylo nejlepší si něco vymyslet... sice mám ještě práci a venku je hnusně, takže na procházky taky nic moc :slight_smile:)) já snad utratím majlant za kino :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel: Ahojky, taky Tě vítám, opět mezi námi..)))
8. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy!!
tak jsem vás v letu dočetla, zprávičky od Prostějky nádherný!!!hehe a carcul, fakt se těště!!!!:slight_smile:))

Jinak vítám Adel, to víš že tě tu rádi budeme mít...vždyť tys to vlastně všechno začala...myslím prvosenky:slight_smile:))

Jinak Nuki krásný bříško, fotečky dětiček omrknu hnedle:slight_smile:
Já dnes byla dopo na obch. schůzce, a zařídit malému životní spořeníčko:slight_smile:)a pro celou rodinku úrazovko-))

Dnes je venku krásně sluníčko, ale mrazivo, ale asi vyjedeme na hodinku kočárkovat...strašně mě to chytlo:slight_smile:)
Holky já jsem taak šťastná jak se to tu krásně rozrodilo, mám ńákou sentimentální náladu...no hlavně ať to vše vychází takhle dál...nádhera!!!!
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem dočetla popis porodu ADELL a nádhera... nejvíc mi pobavila představa rodičky se zlomenou nohou na bobech :grinning: :grinning: :grinning: A teda fakt se divím, že ti gynekoložka nenavrhla rovnou císaře, když jsi měla nohu v sádře! :confounded:
8. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky, tak to je dobře, že si kočárkování užíváte...se sluníčkem je to hned lepší..:slight_smile:)
díky za pochvalu..:slight_smile:

Holky Verled...všechny pozdravuje a přeje vše nej noým miminkům a nebojte oni rychle brzo přiberou a vše doženou..:slight_smile: Má se moc dobře a vídají se i s tatínkem Tádíka..:slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI děkujem za zprávu... :slight_smile: tak VER se stýká i s tatínkem? škoda, že tu s náma nemůže aspoň občas být...
8. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo holky a dneska nám ofiko končí šestinedělí:slight_smile:))hihihihi, země se zachvěje:slight_smile:)hihihihi

..porod Adel si hned přečtu, trošku nestíhám, zase je práce až nad hlavu, ale já jsem ráda.Jo a přišlo mi porodné, ale ze sociálky zatím ani kačka:slight_smile:)paráda.-)))ještě že mám tajné fondy:slight_smile:)
autor
CAT ahooj... no už se těším jako blázen :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
CAR země se zachvěje??? :slight_smile:))) už máš chuť sexovat? tak ať se večer vydaří... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mateřská jako furt nic???? to je fakt už neskutečný. volali jste tam, jestli tam někdo něco nepotentoval???
8. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ver, nechce nic zakřiknout, ale vypadá to, že by se tatínek mohl probrat..:slight_smile:))

Cat: tak to gratulace k ukončení šestinedělí..:slight_smile:))
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek