• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
NUKI já jí hlavně přeju, aby spolu vycházeli a aby jí pomáhal s malým nejen finančně... to další buď příde, nebo to příde s někým jiným... hlavně, že se mají fajn a celkově zvládají :slight_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: to je jasný, psala, prej už ji přešla bolest z porodu a jednou chce druhý mimi...a malýho zbožňuje, ted se naučil, že nejlepší je ležet na ní...)))
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki, Cat děkuju za přivítání.
Cat taky máš Deniseka co?
Nuki krásné bříško. Hezky si to těhulkování užívej, ono to fakt rychle uteče.
Zuzko já naštěstí sádru neměla jen ortézu. Si nedovedu představit jak bych skákala o berlích s břichem ještě v sádře.
8. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI... díky za info o VER, moc jí budu držet palce, ať se tatínek probere :slight_smile:

CAT... chichi... tak ti přeju dnes "úspěšnou" noc :wink: :wink: :wink:

ADE... já si představila sádru od kotníku ke kyčli.... ale i s ortézou to musel být pohled :slight_smile: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzko no naštěstí sádra nebyla to by opravdu bylo šílené, měla jsem to do 10.8. takže za chvíli to bude půl roku a tak strašně to uteklo. Je fakt, že mě všichni obdivovoli jak to zvládám, no ale co jiného mi zbývalo že jo když neumím chodit :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel: díky užívám, ikdyž už ted mi přijde, že to nějak letí...já nechcíííííííííííí :unamused:

Zuzi: není zač:. ráda předám nějaké info, když vím..:slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: tak to je něco, to bych měla pořídit..manža pořád říká, že budeme mít mimozemšťana.:slight_smile:))
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki jo jo život se Ti fakt změní od základu. Nikdy bych tomu nevěřila, ale je to tak. Ale změní se krásně neboj.A co pohlaví necháte si říct co čekáte?
Zuzko teď jsem koukala do albíčka a teda vůbec nemáš velké bříško, na to, že čekáš dvojčátka.
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI krásný povlečení :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

jj NUKI utíká to... já taky nechtěla, aby to toliko uteklo... naštěstí ten konec má příroda pěkně zařízenej, že už toho začíná mít ženská tak nějak dost, tak už se těší, až tu miminko bude :slight_smile: :dizzy_face: ale stýskat po pupíku se mi bude no :slight_smile: je to krásný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI ta paní tam má samý zajímavý dezény... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ADEL...Denísek je fešák, jak se tam řehníkuje :dizzy_face:

NUKI.....mimozemšťanek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adel, jee ty máš taky deníska,to je krásný:slight_smile:))
hehe, jojo oba máme strašnou chuť na sexík:slight_smile:))
zuzi teda ty máš fakt malinký bříško a to tam máš dvojdomek:slight_smile:)
8. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel: jojo je mi jasný, že to bude krásný..:slight_smile: pohlaví nechceme vědět, bue to hlt překvapení....))

Hehe: to je fakt, na konci toho má člověk asi dost..:slight_smile:))

cat: tak at si to krásně užijete a vše je v pohodě..:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE... vzory tam jsou parádní,.... a i ty ceny :confused:

Holky...já se budu červenat... ty fotky to břicho fakt zmenšují, já si připadám jako balon :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: to se Ti jen zdá..:slight_smile:))
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki jo to je pěkný. My si to taky nenechali říct a bylo to fakt krásné když Ti pak řeknou co se narodilo. Jsem se celé těhotenství obávala aby se doktoři neprořekli. Dokonce jsme museli na odběr plodovky a výslovně jsme docentce řekli, že to vědět nechceme no a přišly nám výsledky i s pohlavím. Naštěstí mi volali že to tak poslali a moc se omlouvali. Já to teda opravdu vydržela až do konce a obálku rozbalil až pak přítel když jsem byla v porodce :slight_smile:
Cat no jo taky máme Deniska a byli jsme o dva měsíce dřív :wink:
Zuzy no jo on se řehtá každou chvíli. Stačí abych se na něj usmála a už jede. Krásně se směje i nahlas, ale když se rozřehtá naplno tak pak škytá :slight_smile:
Teď jsem ho uspala venku na terase. Bohužel je u nás tolik sněhu, že se s kočárem nedá nikam vyjet, ale máme aspoň odházenou terasu tak aspoň tak.
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel, taky se těším na to překvapení, tak to snad taky dobře dopadne..:slight_smile:)
8. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki no jo, ale dávejte si pozor u doktorů na kontrolách protože moje švagrová nechtěla znát pohlaví dítěte a doktor se přeřekl a řekl jí to.
8. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
8. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě se nestalo, že by se mě gynekolog nezeptal... ani pak dr. na 4D, vždycky přišel dotaz a pak odpověď... tak snad si většinou dávají pozor...
8. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hééézký šátkování :slight_smile:))) :grinning:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel: jojo budu hlásit předem..:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tatínkovi to teda sluší..:slight_smile:)))
8. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se taky gyn.ptá.

Holky... prosím poraďte, vybírám pračku, přední plnění... co doporučíte za značku?
8. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AEG nebo Whirpool .) :wink:
8. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my včéra objednali i sušku AEG :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším jak malá fakt... ono to tak krásně vyfouká z toho prádla pejsčiny chlupy - to je úžasný...
8. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: já bych brala whirpool
8. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
se nemožu dočkat .)))
8. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE...zááááávidíííím (samo v dobrým)..... suška je můj sen, i právě kvůli chlupům,... ale nikam se mi nevejdeeeeeee...béééééé :frowning2:

A nějaký druh? Jaké programy, otáčky a tak.....
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek