Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
zuzka.o
8. únor 2010
Mezi těma pračkama je hroznej cenovej rozdíl... a zdá se mi, že se stejně používá pár programů dokola ....
hehenaautor
8. únor 2010
nevejde se ani nad pračku??? dají se postavit nad sebe.. zvlášť když si vybereš v setu! .)

já bych vybírala obě značky kolem 10-14 tisíc... otáčky - my máme u whirpoolky max. 1200... tady je u LG max. 1000 a používám to málokdy, neb mi příde, že to pak to prádlo hodně zmačká a užehlíš se k smrti... dle mě nad 1200 už bych nekupovala - není to potřeba a už to to prádlo může dost ničit...
hehenaautor
8. únor 2010
ZUZI šla bych klidně do týhle... myslím, že přesně tuhle jsme kupovali před 4 rokama (teď je u ségry)...
http://www.datart.cz/katalog/Automaticka-pracka...
hypo
8. únor 2010
ahojky holky,
prostejce jeste jednou velka gratulace a koukam ze se adell prisla podivat 🙂 tak zdraviiim....
ja vcera mela zajimavy odpoledne, skoro cely amalka probrecela a ja uz nevedela co s ni, nakonec vecer usla a spala skoro celou noc a ted spi uz skoro 4 hodiny zas...... tak snad to byl jen vcera nejaky ulet nebo jsem neco snedla co ji nesedlo..... ze by mak?????¨ pekla jsem satecky
=-)
hehenaautor
8. únor 2010
HYPO ahoooj ... nejsem si jistá, ale myslím, že mák bys neměla při kojení jíst...
hehenaautor
8. únor 2010
HYPO Amálka už má měsíc... bože to je fakt fofr...
zuzka.o
8. únor 2010
HEHE... nevejde, budeme jí mít v kuchyni 😞

Ahoj HYPO 🙂
hehenaautor
8. únor 2010
ZUZI::: i cenově to jde... je to i s mezikusem...

http://www.ad-elektro.cz/katalog-set-pracka-sus...
hehenaautor
8. únor 2010
aha ZUZI 😞 tak to chápu...
zuzka.o
8. únor 2010
HEHE...ty mi úplně naslintáváš.... ale ledaže bych jí měla zavěšenou ke stropu v ložnici, jinam se fakt nevejdeee 😃
hehenaautor
8. únor 2010
zuzka.o
8. únor 2010
Ale do budoucího vysněného baráčku se prostě musí vejít 😉
zuzka.o
8. únor 2010
2v1 mi dost vymlouvali, prý ani jedno nejede dobře a sušení není tak výkonné. A že jsou na to hodně reklamace.
hehenaautor
8. únor 2010
ZUZI jj... taky bych si přála vlastní domek 🙂 a s technickou místností i taková pidiprádelnička 🙂 x-) x-) x-)
kamarádi mají snad 4m2 nevím přesně... vejde se jim tam přesně vedle sebe pračka a suška, nad pračkou je kotel a nad suškou police... paráááda.... x-) x-) x-)
hehenaautor
8. únor 2010
jo já vím, že 2v1 nemají dobrou pověst... ale tohle by mě možná zlákalo 🙂))
http://www.bilezbozi.cz/pracky-se-susicku/aeg-e...
hypo
8. únor 2010
sem si to myslela ze mak neni to pravy orechovy 🙂
no uz si nezobnu......

jojo amalce byl v patek mesic.... uz jsme velky holky 🙂
nuki
8. únor 2010
Hypo: Ahojky, já myslím, že by to mohlo být tím mákem....

Zuzi: jojo taky nemáme moc místa..😞
zuzka.o
8. únor 2010
Ajajaj...mák se taky nemůže? Jejda, co budu po porodu jíst?

Jééé, gratulace Amálce k 1.měsíci 🙂
hypo
8. únor 2010
dekujeme ke gratulacim, porad rikam ze kazde narozeniny by mesla slavit i maminka, jsem si v patek minutu po minute pripominala jaky to bylo pred mesice na porodnim sale 🙂 no sranda to nebyla.....
nuki
8. únor 2010
zuzka.o
8. únor 2010
NUKI.... :-o :-o :-o :-x
angetha
8. únor 2010
Ahoj holky...Hypo s mákem mám stejný zkušenosti :-S gratuluju k 1. měsíci 🙂
my dnes byli na tom plavání, Vendulka ho celé prosmála, zatím jsme měli spoluplavce panenku tak jí tahala za ručičky a samozřejmě dloubala do očíček, spala po tom 3 hodiny 🙂 ale ty cesty jsou hrozný, nebo spíš to parkování kvůli ledu :-p :-p
zdravím zuzi,nuki,hehe a zatím nevím kdo víc tu je..
hypo
8. únor 2010
nuki - jejda..... podobne na tom byla znama ale ta mela rizikac pro nedostatek plodove vody.....

s tim jidle m je to trochu horurek, desne mi chybi cerstve pecivo..... misto toho se cpu sucharama
mozna pro to mam taky mesic po porodu zpet svoji vahu 🙂
nuki
8. únor 2010
Anget: Ahojky🙂))

Hypo: Amálce gratulace a jen tak dál..🙂))
hehenaautor
8. únor 2010
HYPO taky gratuluju 🙂 x-) NUKI vůůůbec nechápu =-) =-) =-)

ahooj ANGE 🙂

a druhej den už pečivo můžu? dobře nedělá jen čerstvý co?
angetha
8. únor 2010
Ty vago tak jsem koukala na tu reportáž, to si snad ta ženská dělá p*del neee????? proč se asi miminka berou opatrně do náruče, to je kráva fakt...a že prý jim to nevadí...no to snad není možný.. ]-( ]-( ]-(
jsem se teda rozčílila..
četla jsem jak se má Prostějka, to je krásný jak to zvládá 🙂
a byla tu adellaida? 🙂
hypo
8. únor 2010
jojo druhy den muzes, ale to me brzy preslo..... nejak nemusim gumovej rohlik
nicmene az se prejim sucharu tak jeste rada zbastim gumace 🙂
jo a hehe, v podoli davaji na snidani cerstve rohlicky, byly mnamky, az na to ze jsem diky nim jednu noc nespala, amalka rvala priblizne kazdych10- 15 min.....
nuki
8. únor 2010
holky tak se mějte krásně já pádím domů..🙂
hypo
8. únor 2010
me se budi puclik, tak ja jdu prebalit a nakojit..... a mozna jeste stihnem kratkou prochazku

tak zatim paaaaaaaaa