• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prostejku a Davidka moc s Davidkem zdravime a tesime az prijdou za nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to oba statecnaci
8. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae tak nespavy obdobi :confounded: to me mrzi...tak at se brzy Krystufek umoudri anecha te vyspat....to Davidek vcera jedl v sest po koupani,pak az v deset a pak spal az do pul 6 do rana :confused: no neskutecny...ale myslim,ze to dneska zase bude jinak,ale mohlo by mu to chvili vydrzet :grinning:

a ted me tak napada,kde je hehe :slight_smile: nerodi??
8. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju dobrou noc vsem..paa
8. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu nikdo :frowning2:

car krasnou noc ti preju!!!

tak ja taky asi pujdu brzy na kute...tak se s vami zase loucim :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Amal děkuji za znovu přivítání a snad už budete s malou zítra doma.
Tatínek prostějky to tady moc krásně napsal takže i já dodatečně gratuluji k Davídkovi.
Nás Denisek měl dnes odpoledne špatný den, musela jsem ho k večeru uspat na rukích (což nedělám), ale teď už je v postýlce a snad bude dlouho spinkat a zítra už bude OK.
8. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty bláho, tak tady zas zamačkávám slzu, hrozný, tohle mi dělat... :slight_smile:))

PROSTEJTÁTO fotky jsou báječný, Davídek je naprosto kouzelnej, krásně zlatovlasej, no rozplývám se!!! a nemůžu se dočkat toho našeho uzlíku :slight_smile: je tak neskutečně malinkatej... Simča to zvládla výborně a ještě navíc se tak dobře hojí! to je krása! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čte se to fakt božsky a člověk by na to šel hned :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! No tak to jsem si nemyslela, že se tady něco rodícího přihodí a ono ejhle. Prostej teda nožičkama - jste dobří, Davídek to taky asi nechtěl aby mu řezali do pelíšku :sunglasses: gratulace! Hlavně hodně zdraví!!!
9. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukam na fotecky davidka..... ten je uuuzasnej.... velka gratulace :grinning: a ty vlasy to jsem jeste nevidela u tak malyho prcka :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
popis porodu parada :slight_smile: ja bych si ten svuj teda nerada zopakovala ale je to tak pekne popsany ze skoro zavidim pekny porod :slight_smile:
nicmene muzu rici ze mesic po porodu jsem uz pripravena na druhy dite :slight_smile: uz me ta negativita vsechna presla :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!

Teeda prostějka je fakt dobrá!!
A tatínek je taky úžasnej a jak to popisoval tak jsem slzela:slight_smile:krásný!!!
Nejnádhernější na tom je jak vím co cítí, je to nepopsatelný pocit, nádhera je slabé slovo:slight_smile:))však víte:slight_smile:)
Jinak Davídek je nááááádhernej!!!!!!!!!!ještě jednou ze srdce gratulujeme!!!!

Jinak my měli včera fakt den, malej od rána od 9 nespal až do večera do 20.30, pořád si chtěl hrát a povídat, ale po hodince po kojení řev a chtěl uzas papat...divnej den...asi tím mákem...no a po kojení ve 23.00 se probudil opět v 6.00 a po kojení v 9.00 teď vytuhnul a je klídek...takže nechápeme, co mu včera bylo:slight_smile:))
9. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Teda, já taky bulim, jak je ten popis porodu krásně napsanej (jak jsem si to četla, prcci začali rodeo, asi se už těší ven jako Davídek)... moc děkujeme tatínku :dizzy_face: Šárka je fakt moc statečná, zvládla to naprosto úžasně. Moc jí a Davídka pozdravuj. Je to krásnej klučík... no a ty vlásky, ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
....No já bulela i u těch foteček, jsem si vzpomněla jako by to bylo včera co jsem rodila já...hned bych si to zopákla, ty emoce jsou adrenalin jak prase:slight_smile:)))

Malej je fakt celej tatínek, jako ten náš:slight_smile:)hihihi, ale koukala jsem jak zvláštně má Davídek ustřiženej ten pupíček!!!a taky to koupání v umyvadle je vtipný:slight_smile:))

Přejeme davídkovi do života hlavně zdravíčko a lásku a kupu štěstí a jen úsměv na té krásné tvářičce!!!
9. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu to taky okouknout

zuzi Sarka jsem ja prosteja je Simona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

********************* prosteja pise ********************************

Ahojky.Tak zpravy z porodky.Davidek jenom prospiva,kdyby pry mel vetsi prirustek vahy,tak by nas zitra i pustili.Ale nijak s tim nepocitam,protoze teprve dnes si rano poradne zuknul.No na to jak nas strasili,ze mam blby bradavky,ze nebudu kojit vubec,je to super zprava.Takze ve ctvrtek hura smer domov.Malej je trosku zlutej,ale ne extreme,tak ho vystavuju u okna.A ja se citim taky ajn,trosku citim siti,aleto je asi normalni.A co vy nejaky novinky na konikovi?Nestrasil tam vcera ten muj chlap zbyly prvorodicky?

9. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano

nase miminko vcera cely den prospalo, dokonce i nakupy...mela narozeninky, tak asi vzpominala na brisko:slight_smile: ba ne, dva dny predtim zas nespala vubec, tak to musela dohnat :grinning:

???? jak casto musi kakat novosek dvoumesicni? my meli za vcerejsek za 24hod jen jednou lehce kaknuto...je to ok?

PROSTEJ dekujeme za info a uzasny fotky. barunka trochu zarlila, kdyz jsem si je prohlizela:slight_smile: chlapecek je krasnej, ma hezky vlasky, zlaty, jako nase holcicka. obdivuju porod, ze to prostej zvladla prdkou napred. klobouk dolu. ceka vas nejuzasnejsi obdobi v zivote, tak vam preju at si to uzijete a vnimejte kazdou minutu, hrozne rychle to leti!!! zdravime do porodnice!!!!!
9. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu.... to čumim, já celou dobu myslím, že obě jste Šárky :astonished: ...hm, to jsem teda ale dobrá!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nam uz jsou tesny bodycka 0-0 z tesca :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI.. vy krásně rostete, to je paráda :wink:
9. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky .)

no PROSTEJ a Davídek se koukám mají bájo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mě teda manža rozhodně nevystrašil :slight_smile: právě je to tak krásně napsaný, že by člověk rodil hned :slight_smile:))

SVOJI zrovna včéra jsem vyčetla, že mimčo do 6 neděl by mělo mít stoličku několikrát za den, tuším 3-6x... ále, že starší miminko může i několik dní vynechat, takže vaše kadění je myslím v pohodě :slight_smile: :wink:
9. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo SVOJI :slight_smile:)) huš je to velkáááá holčička :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
stejně je to dobrý, že ještě obleče ve dvou měsících 0-0 oblečky :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face:
no, rosteme tak, ze me prave boli v krizi tak, ze chodit nemuzu... :unamused:
9. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadi zuzi,ze jsi si to spletla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

opravdu tatinek to napsal skvele,omlouvam se ze ted moc nejsem,ale uzivam,ze manza je uz druhej tyden doma,tak si ho uzivame a na net moc casu neni . . . .

u nas je noveho,ze nemusime jezdit do plzne na dvakrat kvuli uvolneni pindika a kvuli vysetrenim - pry to zkusi a kdyztak dojedeme do te ambulance jen

uz se to blizi v utery jedem,snad nam to utece
9. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blahu:slight_smile:)

Svoji někdy stolička nemusí být i 10dní, jsme četli, že mimi když potřebuje všechno stráví, tak neboooj!!!
Nám už je 0-0 taky těsný:slight_smile:))hlavně jedno pyžámko:slight_smile:

Jo a malej už fakt vidí, dokonce si hraje s hračkama na hrazdičce u sedátka, je to boží, jsem ho natáčela na telefon, ale nejde mi to poslat do PC:frowning2:

...jo a dneska po ruštině přijede masérka k nám domů...bože kjá se taaaaaak těším!!!!
9. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám dnes ofiko končí šestinedělí, malému je 6 týdnů, to snad ani není možný!!!

Svoji a už jste měli sexík?jaký to bylo?Já se strašně těším, ani nemyslím na to, že by to mělo být jiný nebo bolet:slight_smile:))

Blahu chudák Ondrášek, máte takové komplikace, snad už to bude jen dobré!!!
9. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnešní buben :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tak to je super, že tam nemusíte na 2x a že to zkusí ambulatně... :slight_smile: to je dobrá zpráva. a neskutečný jak to uteklo, nedávno jsi psala, že za měsíc :slight_smile:)) uf...

Denísek už je taky ták velkej? mno jo, dyť je to kus chlapa a navíc chce vypít mamku :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jsem předtím nevložila ten odkaz :slight_smile:))) předporodní demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3786575&vReferer=
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic přátelé kamarádi :slight_smile: jedem monitorovat :slight_smile: zase .))) tak pá zatím! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me vcera nala spala cely den, nejdriv nedeli prorvala diky maku a pak cely pondeli prospala.... babicka rikala ze mak uspava tak jsem si asi nadopovala dite :slight_smile: pac vcera mela fakt spavou nemoc :slight_smile: jsem ji musela po 4-5 hodinachbudit na kojeni at aspon neco vypije...
dneska uz standart
dopoledne tady byla navsteva (kamosky s detma) ted cekam na dedu, ze se zastavi se podivat a ve dve hodky prijede kamos s anglie se na nas podivat takze mame dnes navstevni den....
aspon neco kdyz nemuzu ven.......
9. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
dnes je tu tedy prazdno...

hehe krasny brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak dopadl monitor a ten zbytek?

svoji a cat no krasne rostete :grinning: ..svoji a vam myslim ze vydrzela vel.dlouho :wink:

cat koukam ze malej uz je zivejsi,vid :grinning:
9. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek