• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj CAR.. tak jak je? 10.2.je už zítra... tak jak to s tebou a Sofinkou vypadá?
9. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ahuuuj..no rekla bych ze velky prd..poslicci jsou min nez normalne a je nakej klid celkove...takze si beztak pockam :angry: ale zitra mame ko..a co vy jak se mate?
9. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jsem ti to prostě určila, tak to bude zítra.... vyřiď to Sofince :wink: :grinning:
Třeba je to klid před bouří :wink:

JJ, máme se celkem fajn, bolí mi jenom záda, jinak je to v pohodě. Jo a dneska nám dovyzdí jádro, tak se těším.
9. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn ze uz budete mit zas kus hotovo..ja ji to vyridim,ted jde jen o to jestli se ji bude chtit.. :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
si dojdi na tehu masaz..dela je tam pani-u kostela
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj... tak jsem tu na skok - jeste nejsme doma...

monitor ukázkovej - kontra po 5 min. intenzity 85, 75, 48 a 95 :slight_smile:))) tu poslední už jsem cítila fakt jako regulérní stah celýho břicho a mírně bolestivej, trval docela dlouho, tak jesm u toho i lehce funěla :slight_smile:))
dr. říkal, že se mu pohmatem zdá, že mi i trošku kleslo břicho, což mě se zdá taky... hlavně nad pupíkem už to není taková boule, ale těžko říct... jinak poradna ok, cukry nic :slight_smile:
sestry už teda silně nepříjemný, že už bych jako měla chodit do porodky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: zmínili to 3x, a zase se nezapomněly zeptat, proč jako nejdu už do porodnice a když jsem řekla, že v Podolí se čeká na monitor i 5 hodin a takhle se mi to zdá prostě lepší, tak ta jedna vyprskla a druhá komentovala... "mno jo, je vás hodně no a monitorů málo... " nechápu, co jim je do toho, když dr. s tím problém nemá...

jinak dr. samozřejmě neřekl nic určitýho - jen to, že se malej chystá, ale že to může bejt jak dneska, tak klidně za 3 týdny, takže jsem v klidu... nemá křišťálovou kouli že jo :slight_smile:

a zas pááádím, pak vás dočtu holky zlatý :slight_smile: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ahooj, díky :slight_smile: no už je to řááádný pupendo grandeeee!!! :slight_smile:))) :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofinka se musí naučit poslouchat hned od malička :wink: :slight_smile:
To jo... včera ráno nic a večer 3/4vyzděno, klucí jeli jako draci... dneska to dodělají, pak pár dní vytvrdnout, nakoupit vybavení, elektrika, vykachlíkovat a je to... už se strašně těšíme, jak se ve vaničce poválíme :dizzy_face:

Já si spíš myslím, že na mě od čtvrtka něco leze a od toho mi bolí záda... ale nesmím se tomu poddat, jinak je to jasný a ležím v posteli s chřipajznou...to nééé.... v pátek mám kontrolu,cukrovku a v úterý 4D, tak musím být fit
9. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,no teda :wink: nakonec tu budu samaaaaa :frowning2: ale gratuluju ke kontrole :slight_smile: a na sestry se vykasli
9. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..tak to na tebe budu v patek myslet,pak pisni :wink:
9. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO... takže Kubíček Valentýn to jistí...... :wink: Když už se to chystá, .... :wink:

CAR... nebudeš .... ty jdeš rodit přece zítra, ne? :wink: :grinning:
JJ, písnu.... kdy jsi věděla výsledky cukrovky? Hned nebo se pak volalo do nemocky?
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska to tady opravdu moc nežije...tak jsem přečetla popis od manžílka od Prostejky a jsem strašně dojatá...:slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: krása a fotečky nádhera, máte úžasné miminko, Davídek je opravdu originál...a po tatínkovi.:slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI...jak je těhulko :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,posilali to dr

ahoj nuki
9. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.... takže to bych věděla až za 3týdny, tak to si radši zkusím pak zavolat
9. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,ja se tam ptala kdy to poslou dr a volala si k ni :wink:
9. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to CAR přesně myslela... přece nebudu čekat 3týdny do další poradny..... a jak se vám v penzionku bydlí?
9. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,fajn je to tu hezky a tak lenosime,prochazkujem a taak..taky se chystame do kina,ale uvidime,radsi bych kdyby mala zitra vylezla a nestihli jsme ho
9. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé... taková rodinná dovča, co? A na co jdete hezkýho?
9. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,my mame v planu kino,ale ete nevime co..to budem teprv zkoumat..manzilek akorat musi obcas na otocku do plzne a domu aby ete dodelal naky kravoviny na baraku(chce sekat diru do zdi kam se da plocha televize atd)..takze treba ve ctvrtek tu se mnou bude kamoska..a kdyby to na me prislo tak hned prifrci
9. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi: jojo mám se skvěle..je mi dobře, ale únava ještě trochu je, už se mi chce večer dost spát..:slight_smile:))
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak gratulace k ukázkovému monitoru..:slight_smile:)) no vidíš Kubíček se už chystá..:slight_smile:)))

Carcul: Ahojky, hezky si to spolu užívejte za chvíli začne kolotoč..:slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... tak hodně odpočívej, je to třeba :slight_smile:

CAR... tak si to v kině užijte.
9. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem toto je tak trochu univzkaz, ale nebojte už brzo přijdu:slight_smile:))zítra dorazí noťas a net je otázka týdne doufam, těšim se až se zas přidam, jinak se máme skvěle, nic nám nechybí, mrkněte na nový fotky a mějte se blaze.-)paaaa
9. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouám už jen pár kousků, dodatečně všem gratuluju jste holky šikuky

zuzu:jeeee vy třii jak jee??
carcul už je to otrava co??ale neboj za chvilku to bude.-)
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki..ale na ten kolotoc se mooooc tesime :grinning:

zuzi a co vy planujete neco treba na vikend?

ver..ahooooj kocko..uz se tesime az se zas pridas..jsu omrknout fotky
9. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
car:koukni jsem na něj strašně pyšná:slight_smile:))) :wink:
9. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ver..jeee vam to slusi

no jo uz bych brala aby me to chytlo,ale copak si ty nasi brouckove nechaji domluvit,nene
9. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste aby ne..takovej fesak
VER...jéééé ahooooooj mamino..... to je mi ale překvápko... jak se s Tádíkem máte? :dizzy_face:
My se máme fajn, prcci kopou snad do všeho, co ve mně je... a nešetří mě teda :wink: :grinning:

CAR... my plánujeme jen práce na bytě...chichi... to je holt ta romantika. V pátek po cukrovce plánujeme obídek a běhání po obchodech s nábytkem.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek