• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
VER.... krásný fotky z porodnice...moc vám to tam sluší :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..no ale zas to budete mit kraaassny :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car: tak to se Ti nedivím, já se těším už ted..:slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki a pockej na konec to uz clovek nemysli na nic jinyho :grinning:
9. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
car:přijde to ve chví¨lku co nebudeš čekat:slight_smile:))uvidíš...je krásnej kluk jeden......miluju ho.-)
zuzi:si to umim představit...mě stačil Táda.-)....děkujuem.....ať žije retuš, já byla z tlačení celá kropenatá:grinning:D

jinak je nám báječně...
9. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver: Ahojky, už se na Tebe moc těšíme..:slight_smile:)) a fotečky nádherné...je kouzelný, brouček jeden..:slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: to je moc dobře, oba si to zasloužíte..:slight_smile:)))
na té poslední fotce mu to sluší...)))
9. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..a povidej prehanej jak se mate,naky novinky?
9. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:ta je z dneska ráno:slight_smile:))moc n vás myslíme a možná bude v příští mmince foto.-)
9. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
car:zatim ne, ať to nezakřiknu:slight_smile:
9. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: teda Vy budete populární..:slight_smile:))) taky na Vás myslíme...) :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver tak to nam pak musis rict jestli tam jste :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem doma hurááááá...

ty monitory holky nechápu... když PROSTEJ psala, že rodila a nešlo to přes 30, tak já mám nějaký rekordní čísla a bude z toho prd :slight_smile:)) neboj CARCUL, já myslím, že to pořadí je jasný a já budu poslední, jak to psala CAT .)

VER ahoooj... no jste moc krásný!!!! a Tadeášek je krásnej!!! ty kluci se nějak zvlášť povedli :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak je to zajímavý holky... ale od 33. týdne jsem vůbec nepřibrala... :sweat_smile: minulej týden jsem měla 75,6, tentokrát už 75... takže i když to lehce kolísá, tak se pořád držím už 6. týdnů na 75 kg... zajímavý co?
9. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:buď ráda, mě zůstalo 10 kilo, vypadam jak mastodont:slight_smile:))
9. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: no vidíš, Kubík už dost narot, tak ted už se jen šňoří..:slight_smile:))
9. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemůžu věřit tomu že prostej už rodila a hehe za chvilku též..mazec...
9. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver:tak to určitě nevypadáš a ještě to určitě půjde dolů...:slight_smile:)

hoky tak já půjdu, mějte se krásně..:slight_smile:
9. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe zavidim :grinning: ja mam nahore 18 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER :slight_smile:)) to shodíš, neboj se nic... někomu to jde pomaleji a někomu rychleji... SAC třeba nabrala 12 kilo a zůstaly jí myslím 3, ale říkala, že to bohužel má zas všechno na břiše a vzhledem k velikosti mojeho pupku bych řekla, že u mě to bude taky tak... zatím 13 kilo nahoře, ale kdoví jak ta postava nakonec dopadne....

holky ješmarjá něco na mě leze...

VER já taky nemůžu uvěřit, že to tak rychle uteklo... ale už jsem v závěru a na porod se samozřejmě už těším no...
9. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já 13, ale ty jsi krásně štíhlá, nebude na tobě poznat vůbec nic a i kdyby, tak do půl roku je všechno dole... já jsem menší a i tak mám teď 75 kg, začínala jsem na 62... když jsem se seznámila s mužem měla jsem dokonce 55 kilo :slight_smile:)) kde ty časy jsou... máš jedno, žádný šílený boubelky nejsem, tak je to dobrý... :wink:
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa nuki...

ver..to das dolu :wink:
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI hoooj :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:vsaď se:slight_smile:)))paaa mějte se
carkul, já měla 20:grinning:
hehe:já se taky těšila jak lblázen a nakonec se splnilo co jsem řekla, Vánoce v porodce.-)
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER já si zas říkala, že nejpozději v 37. týdnu rodím :slight_smile:)) a NIC :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A SOULOŽÍŠ??.-)
9. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..no to mi ete naskoci :grinning: zitra se budu vazit :grinning: a prirustky mam pravidelne.. :sweat_smile: takze zitra je budu mit skoro taky...

hehe..no ted jsem teda jak slon,hrozny,ty stehna,prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja mivala kdysi 55 pred tehu 59-62 a ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: nojo ale snad to pujde dolu
9. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NE :slight_smile:))
jako to snad už teď ani nejde... :slight_smile:)) já mám totiž furt takovou středně silnou MS. - resp. tak mě prostě pořád bolí podbřuch, včera to bylo zas o něco víc a k tomu záda i nohy až po kolena... tak by to byl děs asi...
a navíc manža nechce... nejdřív se bál, že porodíme předčasně a teď je mu zas divný, že se Kubík furt a hodně mele... :grinning:
9. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL neboj... dolů to půjde... to se vůbec nebojím.. :wink: mě víc děsí ty strie na stehnech a zadku, doufám, že to vybledne... :pensive:
9. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak vybledne to urcite a bude zalezet jak jsou hluboky..ale nebuj cas to zahoji
9. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek