• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nevolnost v tehu CO TO JE????? :grinning: :grinning: :grinning:

je nuki manzel vlastne,nebo alespon vydrzet k vanocum rodine :grinning:

ten muj raubir uz se vzbudil a dorazi tu na me at delam blbiny :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI mě nevolnosti začali asi v 7. týdnu cca :wink: ..... ale můžou se ti úplně vyhnout :wink:
3. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej:tak to vidíte, tak to mě těší..... :grinning: :grinning: :grinning:
ségra nevolnosti měl, ale nezvracela...:(

příští týden v pátek jsem objednaná na preventivku na gyndu, tak nevím, tam ještě nic vidět nebude, nemám tu kontrolu odložit....? co myslíte?
3. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no já měla taky nevolnosti, ale nezvracela.... zvracela jsem všehovšudy asi 3x :wink: ...... a hlavně se mi podařilo brzy na ně vyzrát, najít si na ně fígl, takže to nebylo tak hrozný :wink: uvidíš... a jinak pořádně gratulovat budu až přijdeš od doktora, zatím jen tak tichounká gratulace a těhu bacilky do bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

s tou kontrolou, já bych tam NUKI zavolala a ještě si to tak o týden posunula :wink:
3. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: moc díky..:slight_smile:)) tak jdu zavolat k doktorce..:slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no domluv se s nima, ale myslím, že tak ta kontrola za 14 dnů je ok..... ono i tak nebude nic moc vidět, ale přece jen to je později než ten příští týden... :wink: uvidíš, co ti řeknou
3. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednaná na 18.12.2009...tak to už by něco mohlo být vidět...:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu na kontrolu 17. 12. tak budu moooooc držet palec..... budem si držet navzájem.... já budu mít v pořádku plodovku a ty krásnou fazolku ju? :grinning: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na to říká manžel? :grinning:
3. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se prďolka hemží v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: to asi z té radosti, kterou mám..... ráno jsem v jiné diskuzi, na kterou chodím objevila holčinu, co našla // na testíku a jí se narodilo mrtvé miminko nedávno, tak mě to málem robzrečelo a teď tohle..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prďolka to asi cítí :wink: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to beru..:slight_smile:))) určitě budeme mít vše v pohodě obě..teda všichni 4...))))

Manža to ještě neví, já bych to ráda vydržela na Vánoce..:slight_smile:))) ale nevím...:slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI jj, všichni 4 a pak na oslavu zajdem na to kafe na Florenci :grinning:

nooooo tak to bych nevydržela :grinning: u nás byl vlastně manža první, kdo viděl pozitivní testík :grinning:
3. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI kráááásnej test.... to je nádhera! potichu gratuluju a držím palce, ať je všechno následujících 8 měsíců v co nejlepším pořádku! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ***************
3. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: no tééééda.... kdo tady mluvil o stínku????? Vždyť to je mega čááááááááára!!!!!!! Potichoučku gratulírujuuuuuuu těěěhulkoooooooooo :grinning: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tady těhulku TOLTEC.... máme skoro stejný termín, takže vlastně spolutěhulku :dizzy_face:

NUKI: paráda, že ses přeobjednala, 18.12.už tam bude super dutinka s pidimidi miminečkem :dizzy_face:
Já bych to teda nevydržela neřít manžovi, rodině jo, ale jemu ne. Vánoce jsou hroooozně daleko. Rodině bych to řekla na svátky, to by bylo hezké..... ježiš, mám husinu, jak si to představuju :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda NUKI, jeslti vydržím do Vánoc tak jsi bohyně... bych nedala... :slight_smile:)))))

TOLTEC vítej :slight_smile:) gratuluju k miminku a já šla též asi zleva :slight_smile:)))

NUKI ten první trimestr nebyl nic moc, přesně jak psala TOLTEC jsem se cítila dost divně, bylo mi často špatně - ovšem né jako na zvracení, nafouklá, zácpa a tak... musím říct, že i když mě teď pálí žáha, otýkám, záda bolí, tak se celkově cítím mnohem líp, než ty první týdny...
3. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
K ovulce.... já šla taky ZLEVA (na 100%), zprava nemám vejcovod :angry:

Musím se pochlubit, teď jsem odběhla a koupila mamce náááádhernou kabelčičku k Vánocům :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem nikdy druhou čárku neviděl, ale přišlo mi že spousta jich bylo silnějších, ale co bych chtěla v den vynechání mrchy...:slight_smile: díky mooooc

Prostej: jojo oslava platí..:slight_smile:))

holky já se dneska culím jak měsícek na hnoji, ale to tak má skoro každá co se snaží, co ? :slight_smile:)))
já bych to taky holky nevydržela :grinning: jako kdyby byly vánoce třeba za pár dnů, tak jo..... to bych udělala nějaký hezký překvápko.... ale vydržet ještě 3 týdny :sweat_smile: no to ani omylem... rodině jo, ale manžovi ne.... :grinning:
PROSTEJKO: to je moc smutný, chudinka :cry:
NUKI: čáru máš jak vrata, takže nešpekuluj, že to je duch... a hotovo :wink: Na mojí se nemůžeš dívat, 4dny před vynecháním ...no jo..... to ta dvojčátka :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI myslím, že na to, že jsi to měla dneska dostat je čárka ok :wink: mohla jsi ovulovat o pár dnů později :wink: a ten úsměv ti ze rtů asi jen tak nezmizí :grinning:

ZUZI jj, je to smutný, ale je to tak a navíc, ona se dnes taky culí jako měsíček na hnoji :grinning: :grinning: :grinning: všechno zlé je snad za ní :wink:
3. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI já při testování taky culila jak na hnoji :slight_smile:)) do toho tep asi 200... a pak jsem byla asi 14 dní fakt v tranzu :slight_smile:)) :grinning: :wink: a manža by to na mě rozhodně poznal, kdybych mu to nevybalila... teda on se taky ptal, co mi je, když mě tak viděl, tak to ze mě vylítlo - nebyl čas přemejšlet :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to píše hehe, tu zácpu jsem vám se nechtěla hnedka cpát :grinning: holky ve mně se ten prcek mele.. to je prča. Minulý týden jsem si myslela že ve mně něco bulblá, ale bylo to nějak moc.. a teďka je fakt jasné, že to není z jídla, ale od prcka. není to nějak brzo? doufám, že to teda nebude obřík :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC: jůůů, já ti závidím, já ještě prcky necítím :dizzy_face: Necháte si říct pohlaví?
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC tady snad zácpou trpěl každej :grinning: takže v klidu..... jinak pohyby cítí jak kdo, někdo dříve, někdo později.... tak bych byla v klidu :wink:
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hehe děkuju ke gratulaci a gratuluju nuki! to já jsem měla stavy jiné.. strašně jsem si to přála, ale pak na mě přišly ty pocity jakože néééé, ještě nééé, páč to bylo napoprvé a obavy.. do toho zrovna spadaly ty debilní přetahy ve sněmovně o té mateřské.. no ale teďka? jsem nejšťastnější pod sluncem, břuch se nafukuje, mrně kopká.. no jo holky je to supr to těhulení co?
3. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nenecháme :slight_smile: necháme se překvapit...
3. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOLTEC tak brzo to je i není... spousta těhulí cítí první kopance až třeba 22tt.. a spousta už mnohem dřív. já cítila takový otírání o bříško v 17tt... pak to nějak ustalo a myslím, že kolem toho 21tt to začalo nabírat na intenzitě :slight_smile:)) teď jsou to občas takový čutance, že to manžel vidí, i když se mi nedívá na břicho... :slight_smile:)) a pak jsou to pohyby jak vetřeleček pod dekou :slight_smile:)) no prostě neuvěřitelný... furt si říkám, ježiš to se mi nehejbe jen tak :slight_smile:) ale je tam pidičlověk... :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci aby si to manža pamatovala aby byl dojatý...no uvidíme třeba 13.12 to bude 6 měsíců od svatby, tak že by při tom, taky by to nebylo špatný..:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek