• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ZUZI jsem na tom stejně... :(((( i rýma už na mě jde:(

a můžeš bioparox... já se s ním asi poleju, jako rodit nemocná, pomoooooooooooooc.... to nééé
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a pak taky můžeš pastilky Septisan!!! ty jsem taky během těhu cumlala... :wink:
9. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... to by byl děs, rodit s chřipajznou!!!To se v Bioparoxu radši i vykoupej. Kolem je to samej nachcípanej, co? A neni jim blbý lízt za těhulkama a nakazit je.
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE..díky, navštívím lékárnu, ať to podchytím včas. A ty se hlavně musíš vyléčit... takže čajík s citrónkem a medíčkem.... a pod duchnu.
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENko... to mi musíš vysvětlit, já tomu nerozumím, co to jsou ta 2 čísla?
9. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to první číslo 161 je tep miminka... a to druhý je snímání jak pracuje děloha a vlastně to jakoby udává intenzitu její práce... :slight_smile:)) nevím, jak líp to popsat... manža to nejvyšší číslo nestihl cvaknout :slight_smile: ale bylo nad 90, myslím 95... a to říkaly holky, že měly při porodu :slight_smile:))) ále zase PROSTEJ psala, že při porodu jí nešlo tohle druhý číslo nad 30, AMALLI zase psala, že u ní to nešlo nad 60 - tak těžko říct, o čem to vlastně vypovídá...
9. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa... já jsem ale trubka.....82, jo???? To je mazec, když Prostejka rodila se 30! No... aby Kubík nepřekvapil a nepřišel už třeba zítra :confused:
9. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a při týhle poslední kontra už jsem teda cítila silnej stah celýho břicha, bolestivej, určitě kolem 15 vteřin... cítila jsem ten stah ještě ve chvíli když už to číslo kleslo k 10...
9. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A propos.... mají tady holky na tebe číslo? Kdybys náááhodou začala rodit, tak abychom měly přehled :wink:
To samé platí i o CARCUL
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono je to fakt asi zavádějící.. dr. říkal, že to může být jak dneska, tak klidně za tři týdny no... znáš to. na tohle nikdo nedovede odpovědět...
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, HEHE...fakt se to u tebe připravuje.... a myslím si, že doktor tohle říká každé, že to může být zítra nebo za pár týdnů..... nechce děsit a taky aby se na to maminka neupnula, že prostě zítra se rodí....
9. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se rozloučit.... papa, letím domů zkouknout jádro :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo ZUZI... mě je jasný, že nemůže prostě říct nic kontréktně... co vím tak u HYPO to taky vypadalo dooost nadějně už dlouho před porodem a nakonec přenášela... no takže se fakt radši k ničemu neupínám...
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI hooj :slight_smile: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny pomoooc, me dnes strasne boli v krizi, ze se nemuzu hejbat...vzdycky, kdyz chci zmenit polohu, trva to pul hodiny premlouvani, protoze kazdy pohyb strasne boli...tak tak obstaram barborku, chudinka, uz parkrat brecela, ze chce maminku nebo podat dudlik a maminka proste nemohla...sedela kousek vedle, ale proste to neslo vstat...strasny :cry: ...ted sedim na gauci, mala vedle me v lehatku spi(diky bohu) a ja se bojim ze zas budu vstavat. potrebuju napit, curat a rozsvitit...auauauauuuuu

a diky za rady s tim kakanim, myslela jsem si to...parkrat nastesti umazala plinku dneska, tak jsem klidnejsi:slight_smile:
9. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenko,chudacku....at te manza zkusi promazat
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala se pos*ala az za usi, tak jsem uplne klidna:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manzel koupe, ja se nehybu :confounded:

car jak to s tebou vypada????
9. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..od vcera jsou poslicci menzi klidnejsi a mala asi vylezt nechce..no a zitra kontrola..nemas radu jak ji vyhnat :grinning:

je ti uz trosku lip?
9. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsme doma, huráááááá

každé ráno musíme ale jezdit na gyndu a za týden na kontrolu do VFN

dneska jsme byli na nějakým vyšetření ledvin, píchli jí nějakou radioaktivní látku a pak sledovali, jak to postupuje a zda má ledvinky v pořádku a hurááá, má.

takže ta bakterie, co jí našli, jí nijak neublížila, dobereme antibiotika už doma v sirupu a budem ok!
9. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR jee, tak to nemam...nase sla sama. rika se sex, horka vana, ostre jidlo nebo cervene vino...a nebo nejaky brutalni domaci prace, ale to ve vasem pripade pada:slight_smile:

no moc ne...bojim se, aby se to nezhorsilo...manzel me furt strasi nejakyma injekcema, ale ja nikam nejedu...nemam umyty vlasy a nechci, aby do me nekdo pichal :angry:
9. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..super zpravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem moc rada..ted to jen dolecite a bude dobre :wink:

svoji a promaznout ti to nezkusil?
9. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já bych se zkusila naložit do vany... pak je mastička na bolest, šmarjá jak jen se to jmenuje... používá jí i mamka a ta hodně trpí na záda, byla i všemožných vyšetřeních a obstřicích... takže manžel by nemusel masírovat, stačilo by namazat... anebo zkus alpu a pak hned přiložit teplej ručník a zabalit nebo jestli máš nahřívací polštářek pro Barunku na bříško, tak si ho nahřej a dej na záda...

AMALLI super! moc gratuluju, že bakterie je fuč a hlavně, že jste doma! teď konečně můžete s manžou oslavit narozky .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..mast z kostivalu pry pomaha,se tim furt maze tchyne
9. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL hooj... takže taky zatím nerodíš??? my se z toho zcvokneme co? :slight_smile:))

SVOJI ta Alpa dost rychle prohřeje... doporučovala bych jí po koupeli... a pak hned do teplýho pelíšku...
9. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ne furt nic a hrabe mi z toho..hehe a co ty naky priznaky?
9. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak neustálá bolest, tlak v podbřišku, dost často mě píchá v obl. čípku - hlavně, když se prcek mele, takže předpokládám, že už teď si za mě utahuje a dloube mě tam :slight_smile:)), sem tam kyčle, občas záda... :slight_smile:)) sem tam nějaký to tvrdnutí...

ale to je vše, jinak nic... zátka neodchází, tak předpokládám, že takovýhle šprťouchlata si mě bude dělat ještě minimálně týden, spíše dva... a jestli tři, tak mu naplácám hned jak vyleze :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale z dnešního monitoringu už aspoň vím, jak má vypadat správná kontrakce... takže fakt čekám, až na to... a i tak se může klíďo píďo stát, že takový stahy budu mít i několik dní před, že jo :slight_smile:))) prostě zááááábava... :grinning:
9. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak treba prostej psala ze predtim na monitoru mela vetsi cisla nez u porodu ne?no nechapu to..

si myslim ze kubik tenhle tyden vyleze
9. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to psala... a taky to vůůůbec nechápu :slight_smile:) :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek