• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
pak mi nějak nedochází význam toho monitoru... asi je důležitější na to sledování miminka no...
9. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky myslim ze jde hlavne o to jak prospiva prcek
9. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile: nešel nám net :unamused:

Prostejka to zvládla fakt parádně, tatínek to krásně popsal :slight_smile: a malej Davídek je fakt celej taťulda :dizzy_face:

Hehe parádní břichoněk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ver krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Táda je fešák :slight_smile:

Svoji to co popisuješ jsem měla taky a přešlo mě to zhruba po týdnu, ale bolest to byla šílená :confounded: hodně jsem se nahřívala ve vaně :wink: a vápník

Amali to je paráda, že už jste doma a můžete slavit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme dnes byly na plicním na kontrole TBC a Terez to má krásně zahojený a očkování hexa nic nebrání :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky manza me asi zabije..sem z jeho fotaku prehravala fotky a neslo pres ctecku a ted dyz to dam do fotaku hlasi to vlozte pamet.kartu :confounded: :confounded: :confounded:
9. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny, diky za rady. sprcha trochu pomohla, manzel me namasiroval alpou a lezim v posteli. barunce se nechce spinkat, tak ji ma u sebe v obyvaku a hrajou si...me ji prinesl na kojeni a me je po ni strasne smutno. mam uplne vycitky, ze nejsem s ni. bolest ukrutna, asi vyskocim z kuze. to mam za ten pohodovej porod asi.

car :sweat_smile: tak delej jakoby nic :sunglasses:
9. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI ahoooj. díky!
tak to je fajn, že je Terezka v pořádku a můžete očkovat :slight_smile:

SVOJI neměj výčitky, čím víc si teď odpočineš, tím dřív se jí můžeš zase věnovat... třeba je to jen nějakej akutní pokles vápníku z toho kojení...

mě je čím dál víc blbě ženy... to jsem přesně čekala, že budu před porodem totálně nachcípaná :(((( se na to vyse*u... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :pensive:
9. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja mu slibila jak to dnes vypalim a aby ji mohl smazat :confounded:

svoji..kdyztak si fakt radsi zitra zajdi k dr kdyz to nepolevi
9. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR a fotky máš někde nahraný??? nebo tomu asi aouplně nerozumím...
9. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ze ne..jsem je chtela hodit do kompu a vypalit-pres ctecku mi to nejak neslo,tak pres kabel(no a nak se to seklo)a ted to furt hlasi vlozte kartu a taaak..jsem asi tele..beztak je po fotkach :confounded: :confounded:
9. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby byli nekde nahrany byla by to parada
9. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno CARCUL to vypadá blbě :(((( myslím, že tomu pomůže jen znovu zformátovat, jenže tím zřejmě přídeš o fotky... :confounded:
9. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe toho se prave bojim :confounded: jelikoz druha karta tam jde..ale ani nevim jak se to zformatuje :sweat_smile: jsem to ale blboun
9. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a fotky nahráváš přes nějakej program, kterej se ti seknul?

ještě by to možná šlo přímo tak, že by ses v počítači podívala rovnou do toho disku a stáhla ručně... někdy se poškodí jedna fotka a sekne se to, takže jsem to jednou dělala tak, že jsem stahovala fotku po fotce... byla to práce, ale aspoň se to neztratilo... :unamused:
9. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
formátuje se to někde přes menu foťáku... ale když to uděláš data jsou fakt pryč...
9. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe driv sem delala pres program a ted uz to delam normalne pres tento pocitac a vlastne to pridany zarizeni a tam si to zkopcim a zaradim do slozek..ten program mi nevyhovoval..no a kdyz mi to neslo pres ctecku zkusila jsem kabel-poprvy u tohohle fotaku..a vubec to neslo(tak jak to jde u toho druhyho) a pak se to cely seklo-furt pripojuji usb a nic
9. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jooo.tak co mam delat :frowning2: nebo nekam zkusim zajit jestli mi to nedaj do kupy
9. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a zkusilas ouplně odpojit, foťák vypnout a znovu zapnout a celej proces znovu?
9. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jedině zbývá co píšeš... zajít za profíkem, aby z toho ty fotky dostal... :confounded: víc bohužel poradit neumím...
9. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..jojo zkousela :frowning2: i pak vyndat baterku..proste vse
9. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm tak to jiná možnost asi neexistuje než s tím někam zajít :(
9. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo jsem fakt jelito...
autor
tož mám posloně ženy - už tak hodinu... fakt teď doufám, že se to nerozjede, neb je mi teda blbě :(((
autor
z toho si nic nedělej CAR, to se vyřeší... :wink:
9. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a po kolika min?jestli jsou to poslicci a ne kontra pravy..a zkouselas sprchu?..
rikam ze budu posledni

no mrzi mi to :cry:
9. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj, teď nerodím prostě... dám nohy k sobě...

bych CAR řekla, že určitě po 5 min. ale je to slaboučký... nic zásadního... takže se nevzrušuju :wink: neboj jen tak tě tu nenechám :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe jen neslibuj co neovlivnis :grinning:
9. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě je fakt blbě, aspoň dneska a zejtra by to mohlo ještě vydržet :slight_smile:))
ále já už se fakt nebojím - vidím to nejdřív na příští týden... :wink:
9. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jen nerikej to prijde kdyz se to nejmin hodi
9. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dat konecne sprchu na kterou se chystam uz jak dlouho a zas prijdu jestli tu ete budes
9. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek