• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ustává to, takže klídek po pěšině :slight_smile:)) :wink:
9. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR už asi ne e... jdu se radši vyležet... tak ti přeju brou noc moc! :wink: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bro hehe
9. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prvni a posledni a tu nikdo-ikdyz se nedivim :grinning:

co hehe dobry?
10. únor 2010 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy, přeji krásný den, snad bude všem tem co není nejlíp brzo moc dobře...)))
a copak, kde máme hehe?..:slight_smile:))
10. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak se to moje nachlazení rozjelo... dneska budu asi celej den ležet, čajovat, bioproxovat a modlit se :slight_smile:)) ale snad Kuba ví, že teď by to fakt nebylo košér... :slight_smile:))

občas nakouknu. ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: taky hezky ležte a lečte se jak to jen jde...at je Ti dobře..:slight_smile: Kubík se nebude chtít nakazit..:slight_smile:))
10. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte krásně, já musím pádit..:slight_smile:))
10. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy :slight_smile:

Hehe tak se pořádně vylež, a neboj na porod už budeš fit :wink: teď co nejvíc odpočívej
10. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tyjo...tak sup s tim neco delat:slight_smile:

zada porad boli...manzel pomaha...mala je hodna- citi to, ze se neco deje...

CAT my jsme jeste zadnej sex nemeli, ja jdu k dr az zitra teprve...se me tam moc nechtelo, i kdyz jsem v poradku. a jsem zvedava, jak tam vylezu s tema zadama....no uvidime, jestli to nebudu muset zase odlozit :sunglasses: ...a ze bych se tesila, to se teda rict neda...na ten sex tedy...me to prijde nemoralni to delat pred malou :grinning:
10. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nestíhám ale včerejší očkování dopadlo dobře..Vendulka měří 66 cm váží 6,53 kg, umí vše co umět má, je krásně průměrné miminko dle grafů a můžeme začít přidávat masíčko a ovoce...ale ta dnešní noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla teplotu takže usnula bez kaše a pak se každé dvě hodiny budila...
plavání taky super :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE zrovna jsem na tebe myslela a říkala si, kdepa jste... :slight_smile: to je fajn, že je vám tak bře. Vendulka je šikula!!! :slight_smile:

PROSTEJ psala, že měli taky krušnou noc, že malej trpí asi na prďany, takže se nevyspala ani trochu. navíc se mu rozjela žloutenka, tak uvidí kdy je pustí... no ale kojení vypadá, že jde... prý už jí radily jak na to .) :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem četla ten popis od tatínka, to je krásný jak to psal :dizzy_face: :dizzy_face: a Davídek je parádní zlatovlasej klučík :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a já mám dnes ukázový ovu test...škoda že ještě nechceme druhé miminko :grinning:
10. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.... strasne dlouho sem tu nebyla.. jak sme se stahovali tak az dnes nam zapojili internet.. no to bylo...
jinak co je u nas noveho... od 27 ledna citim jak mimi kope... no je to takovy zvlastni pocit a zesiluje se to kazdym dnem.... no je to nadhera..
jinak u nas byla nastavajici babicka na tyden a nakoupila nam kupu vecicek.. uz mam nafoceno tak hned hodim fotecky...

jinak copak se tu stalo noveho? nekdo rodil ci tak? jdu se vas pokusit docitat.. ale bude to fuska..
10. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jak dlouho se může prcek nehejbat? :confounded:
10. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI Prostejka porodila a mají Davídka... :slight_smile: ještě jsou v porodnici, rodila v neděli...
10. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeee dalsi miminko to je super..gratuluji... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. my mame pristi patek ten dalsi ultrazvuk tak se uz moc tesime...
jinak nam tu v anglii davaji porad ohledne porodu a tak podobne.. jmenuje se to jedno mimi narozeno kazdou minutu... takze tam vcera ukazovali jednu co rodila normalne a dalsi co mela cisare.. ja myslela ze kdyz se dela cisar ze jsi mimo jako v narkoze a tam teda ne.. jen ji lokalne umrtvili a sli na to.. no jako ja bych se asi zblaznila... holcina prvorodicka a mela jen 22 roku takze.. no sem cumela jako blazen... ale clovek se neco nauci..
10. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI dneska už se většinou přistupuje k CS jen v lokálním umrtvení... je to i kvůli miminku, aby do něj nešlo tolik léků... až na šití mamku ještě něčím dalším připíchnou... myslím, že je to i lepší pro tu ženskou, protože ten proces prožije a není ouplně mimo, když se vzbudí bez břicha a najednou má miminko...
10. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mooooooc gratuluju k pohybům... jj je to krásný!!! :slight_smile:

a jak se vám bydlí?
10. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi mas pravdu ale ja cumela jak blazen.. hihi

bydli se fajn... ale jeste mame furt co dodelavat....

pohyby jsou super... nej je kdyz sedim a koukam na telku nebo lezim v posteli a posloucham hudbu.. a mimi dela kotrmelce jako blazen. hihi
a co u vas noveho?
10. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI u mě novýho nic :slight_smile: čekám až budu roditi.. monitor včera vypadal už nadějně, ale stejně se z toho nedá nic usoudit... no a od včera jsem nachcípaná jak blázen... :(((( tak doufám, že zítra už bude líp... :pensive:
10. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si zas lehnout...
10. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa a odpocivej
10. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

popis od tatínka náádhernej :dizzy_face: Závidím :sweat_smile:
Su jak efulka..taky mě to tak bere že bych se hned pustila do dalšího mimi :grinning:

Jinak angethka jak koukám se už pomalu chystá :grinning: Když zjišťuje ovulaci :grinning:
Vendulka šikulka..a copak jí bylo že byla špatná noc?

Luci gratuluju k pohybům :dizzy_face:

A hehenko ty se brzo uzdrav a pak hned šup rodit..už chci vidět Kubulku :dizzy_face:

My dneska byly na půlroční prohlídce. Malá je prý krásná beruška - to vím :grinning: Šikovná..umí co má umět a hezky prospívá. Má 7,85 a 71cm :dizzy_face: Jinak sem se ptala na to papání a že ji nemám nutit..esi sní 3lžička tak ať..že to chce trpělivost a rozejí se. Když ji chutná ovoce mám dávat to během dne. Můžeme přidat maso.

Joo a dnes máme s mužem 8let od první pusy :grinning: Tak se už těším až mu dám super vybranej dáreček :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale...ze by dalsi miminka???:slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak už cítíš pohyby :dizzy_face:
Sac gratuluju ke kontrole..Vendulka teda ještě neměla přesně 6m. ale i tak je menší :sunglasses: měla včera teplotu po posledním Synflorixu..
Hehe tak snad se uzdravíš..
10. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
synflorix...je opravdu zadarmo ted? kdy se dava? chcem ho taky...
10. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky :slight_smile:

Luci gratulace k pohybům :dizzy_face:

Svoji jj je, my do něj taky jdeme :wink: zítra jdeme na první hexavakcínu a buď se dává současně nebo se 14ti denním odstupem, takhle to bylo napsaný v letáčku, uvidíme co nám řekne zítra dr., kdy nám píchne první Synflorix a taky kdy budeme moct jít na ušinky :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho platíme protože už jsme s ním začali loni..může se od 3. měsíců po hexavakcíně..
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget, já když porovnám míry našich princezen, my máme cvaldu :sweat_smile: sice má teprve 63 cm, ale má 6,5 kg :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek