• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
malá dostala Synflorix s první hexou..před 14dny.
Jinak se to proplácí pro děti co jsou narozené od 1.8.2009 ale s očkováním se muselo začít až tento rok..
10. únor 2010 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..nazdárek holky!!

tak jsme po kontrole v 6ti týdnech a máme 4660g a 58cm!!!!každý týden vyrostl 1 cm...to je rychlost!!!
Další kontrola ve 3 měsících, píchnou nám Hexa vakcínu, pak další hexa plus prevenar a pak 3. hexa...prej je sinflorix a prevenar téměř totéž..nevím....

Jinak pan Dr. říkal že když bude malej spát i 10h v noci prý to neva a nemáme ho budit, že žádnýá dehydratace nehrozí, tak super, páč jsme zkusili včera uložit ve 21h a kdybychom ho ve 4h nevzbudili, spal až do 8:.))))

Jinak včera masáž úúúúúúžasná, svoji doporučuju, skoč si na masáž a pravodelně 1 za 2 týdny choď, jinak se té bolesti nezbavíš, je to tím špatným stylem kojení, jak se hrbíme abychom vyšli těm našim mimískum vštříct.

A co je tady nového?
Luci gratulace k pohybům, dlouho jsi tu nebyla!!!

A hehe a car zkouší lektvary aby je chytly kontrakce,co???Pomáhá ten lektvar z hřebíčku, skořice...nevím, najdete tu na koníkovi debatu na tohle téma, já ten lektvar vypila den před porodem:slight_smile:)hihihi
10. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dr vysvětlovala rozdíl mezi Prevenarem a Synflorixem...Prevenar 7 je na 7 pneumokokových nemocí a přestává se vyrábět a nahrazuje ho Prevenar 13, který je na 13 pneumokokových nemocí, Synflorix je na 10 pneumokokových nemocí a je hrazený stejně jako Prevenar7, kdežto Prevenar 13 hrazený není :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT já lektvary nezkouším... ale mkrnu po tom... momentálně jsem ráda, že žiju... jsem na chvíli usla, ale vzbudila mě pošťačka, jsem tak mokrá, že jsem jí řekla, ať to nechá na poště... :pensive: :pensive: :pensive:
10. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak sem zpet.. jj nebyla pac sme se stehovali a nejak trvalo 14 dni nez nas napichli znovu na net.. no bylo to sileny.. jednu chvilku sme nechytli ani telku.. to uz bylo co rict hahaha...

ale uz sem tu.. a koukam ze toho doma opet moc nepodelam kdyz sem online.. jinak sem nafotila nejaky novy hadriky co mame pro mimi koupeny...

jeste sem se chtela optat holky.. vanicka pro mimi.. oni prodavaji vanicku a k tomu jeste takovy to lehatko do vnitr plastove aby mimi bylo trosku nadvodou... je lepsi koupit jen vanicku a nebo vanicku kde uz ten drzak je v tom .. poradte.prosim..
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pridala jsem do alba par fotecek Pepicka :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko gratuju k Pepíčkovi, je nádherně vlasatej :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji my když jsme začali se Synfl. tak tentkrát ten nový ještě nebyl či co..
10. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terinko,
teda malej je nááááádhernej :dizzy_face: A těch vlásků :dizzy_face: :dizzy_face: Sem unešena :grinning: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko, malej je úúúúchvatnej a jak je vlasatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko Pepíček je boží!!!Je taak krásnej, je vlasatej jako náš denísek, no je to pitrísek:slight_smile:)krásnej!!!

Nám dneska pan Dr říkal že zase to sinflorix a prevenar, že je to bitka farmaceutických koncernů, že jde více méně o totéž, ať si s tím nelámu hlavu...tak nevím
10. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši TERINKO ten je božííííí :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fterinkaa&vImageID=3791238#navigator :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak se safra dělají vlasatý děti? :slight_smile:))
10. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mooc krásný oblečky máte a ten košíček je super!!!
10. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky..jak se dělají ty vlasatý děti?? Chci taky recept na příště :grinning:

Janička taky měla trošku delší vlásky ale jen vzadu na hlavince..asi sme byli na dobré cestě :grinning:
10. únor 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI krásnej košík *-)
jinak add vanička a lehátko - nám PA na kurzu říkala, že pro novorozenečka se to moc nehodí, neb by měl být hodně ponořenej, musela bys pak napouště hooodně vody... ále někomu to vyhovuje, když ještě tolik neumí manipulovat s dítětem...
měla výhrady i k těm nižším pěnovým - který si tady holky dost chválí - prý se jí to zdá, že to zadržuje bakterie... tak fakt nevím - co člověk to názor...
mě kamarádka půjčila jak vanu, tak lehátko - plastový, tak uvidíme co bude vyhovovat .)
10. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC ale Janička to zas vynahrazuje očičkama... taaaak krásný kukadla se jen tak nevidí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.. dekuji.... jj kosicek je uzasnej na prvnich par tydnu nez si zvyknu ze je mimi doma tak bude u me u postele a nemusim tam mit celou postylku a tak podobne... sme ho dostali od znamych jejich mimi tam spalo tak 2 mesice.. rikala ze bych si asi mela vzit novou matraci do toho pokud chci, ale nevim zda je to potreba...
tak sem vyprala povleceni po nasich jak tu byli na tyden, a vytrela kuchyn a ted se vrhnu na koupelku jen podlahu udelat a konec.. ale chci konecne vyluxovat... at uz ten domecek vypada trosku k svetu... holky to nase mimi dela ale kotrmelce dneska.. za pochodu ho moc necitim jen sednu na sedacku a uz sup haze salta..

jinak uz sme premysleli na jmenama... teda spis ja.. a tak sem to nadhodila a on si vybral co se i jemu libi ale neni to konecna verze.. .mame doma knizecky se jmenama tak se na to jeden vecer mrkneme...

zatim vede pro kluka Alex a pro holcicku Nicole no uvidime zda se to zmeni nebo to tak zustane... :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo LUCI já takhle prcka vůbec necítila.. vůbec netuším jaký to je, když dělá salta... :confused:
10. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko díky :grinning: :dizzy_face:

Sem teď stahovala fotky a koukám na ně že bych nějakou přidala ale Janička vypadá všude hrozně vyvaleně :grinning: :grinning: Ale nenííí vyvalená..ona takový očička má normáálně :grinning: :grinning:
Něco vyberu a přidám :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. takze kdyz koupim jen obyc vanicku bez toho jako by sedatka/lehatka aby mimi drzelo tak mi to zatim staci.. asi az mimi zacne zvedat hlavu a hodne sebou hazet tak chce to sedatko/lehatko s tema chranicema aby se moc nehnulo jo? chapu to dobre? mamka mi tu nechala jeste penizky na vanicku tak ji chci v tydnu brat.. ale mozna pockam jeste pac to uz nemame kam davat haha... nebo pockam zda nebude ve vyprodeji za par mesicu.. :slight_smile: :wink: :grinning:
jinak mi pridej do tabulky ty jmena pro mimi prosim..
10. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. hihi no salta.. ono to sebou mele furt dokola jako kdyz se pere pradlo hihi.. a najednou buch rana na jedne strane pak buch rana na druhe strane.. asi to bude akrobat haha.. dokonce uz nekdy zastihnu jak se mi brisko pohne kdyz zrovna koukam a ono se pohne... aji pritel uz videl.. ale moc to videt neni .. musime si jeste nejaky patek pockat..
10. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC asi vím o čem mluvíš... vyvaleně vypadám na většině fotek jako miminko :slight_smile:)) měla jsem obrovský oči :slight_smile:))

LUCI no někomu to lehátko ze začátku vyhovuje, protože ještě neumí tolik manipulovat s miminkem a díky lehátku má třeba obě ruce volný... ále někdo zas rád koupe bez toho, mormálně prcka jednou rukou drží a druhou omývá a vyhovuje mu to... to se těžko dá soudit... asi bych ho nekupovala a kdybych si po porodu byla nejistá a nevyhovovalo mi prcka držet tou jednou rukou, tak bych ho pak pořídila... ale to je vyloženě na tobě a bohužel jako u spousty jiných věcí neexistuje univerzální odpověď... :wink:
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak ja asi vezmu jen lehatko a pak uvidim.. kdyztak vyslu pritele hned do obchodu at to koupi hihi.. jdu hodit do albicka fotecku vanicky kterou budu v tydnu brat.. .
10. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra.. myslim jen vanicku haha..
10. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
parádní vanička :slight_smile: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta sada vychazi na nase tak 600 korun.... je tam frote osuska.. vanicka na sprchac a tak podobne a ta houbicka.. coz je super.. tak az najdu doma misto hned to koupim hihi
10. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI já chtěla kupovat vaničku za 179.- a to je tady ta nejlevnější... v ikea :slight_smile:)) (ta kamarádka mi půjčila přesně tu ikáckou) a osušku jsem koupila též tam http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10124731

koupila jsem v ikea i froté žínky - myslím 8 ks za 99.- ale holky říkaly, že nejlíp se jim omývalo rukou... ale tak třeba je nakonec využiju, navíc stejně 4 kusy poputujou k našim, neb tam budem asi trávit víc času - ve smyslu více dní za sebou, tak abych to nemusela pořád všechno převážet...
10. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tím jsem chtěla říc, že když to sečteš, tak je ta vanička fajn cena!!!!
10. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky máte někdo číslo na CARCUL? kdyby náhodou už rodila...
10. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY... jdu na vás juknout, dneska byl nějaký blázinec :confused:
10. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek