• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoooj holky..nezlobte se nedocitam..jakpak se mate?copak noveho?

jinak vam dam ze budeme mit malou malou-3.40 je dnesni odhad..snad ete nepribere :confounded: cipek temer zadny a otevrena na dva prsty...no a pry to muzem cekat kdykoli a ze si mysli ze do dalsi poradny nevydrzime,ale ze to se neda nikdy rict

hehe a jak je tobe,co to nachlazeni?
10. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujume za pochvalu :slight_smile:

Ange ona to dělá takhle brzo proto, že cvičí tu vojtovku, mě to ta fyzioterapeutka říkala, že je tak o měsíc a půl v psychomotorickým vývoji dopředu, to prý děti, které vojtovku cvičí mají :wink:

Car já byla na poslední prohlídce zavřená a 3 dny na to jsem rodila :wink: ségra byla otevřená na dva prsty 14 dní, ale u každýho to je fakt individi....třebas v noci pojedete :wink:
10. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..no dr rikala z se neda rict ale ze si mysli to co jsem psala.ze to od kontroly ke kontrole postupuje..tak uvidime :grinning:
10. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jinak dr rikala ze jsou i pripady-ze zrovna ted mela-holcina bez priznaku zavrena cipek celej a za dve hodiny rodila a mimco za dalsi dve na svete :grinning:
10. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL vida, tak nerodíš :slight_smile: teda zatím... :slight_smile:))
i když teda neskutečný skore:slight_smile: taky myslím holka, že to bude raz dva a poslední tu zůstanu já :slight_smile:))

holky nachlazení nic moc... furt stejný, vůbec se to nelepší, ale naštěstí ani nehorší - ťuk ťuk... uvidíme co zítra. ale fakt se modlím, ať je to lepší...

všechny moc zdravím a jdu zas lehnout...
10. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car už se to blíží, jééé!!!!!tak ještě nafoť bříško, poslední:slight_smile:)

Holky jdu žehlit, papapapa
držím palečky ať je klidná noc!!
Dobrou
10. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car já měla termín 2.11. Byla jsem na prohlídce 29.10. a dr mi povídá:"Nález stejný jako minule, zavřená, třeba se stane zázrak a do termínu porodíte, ale nevypadá to". No a vidíš to, 1.11. byla Teri na světě :wink:

Hehe pořádně se vypoť a víš co se říká, nejlepší to je vypotit na cizím těle :wink: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak musis toho bacila zahnat at si na porod fit..a co zatim zadny priznaky?no jen nerikej aby nakonec mala nedelala drahoty a nenapinala

ahojky cat...zitra ho cvaknu :grinning: a jak se mate vy?maly zas zlaticko?brou
10. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..dr rikala ze mela pripad i za dve hodiny a ani mini naznak nebyl :grinning:
10. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak byl asi mazec Car :grinning:
10. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se vam tak prejedla to je des.. az to neni zdrave hihi..
10. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci to jo..a holka ete mela porod jen dve hodky..proste to clovek muze jen tise zavidet :grinning:
10. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci však máš na přejídání nárok :wink: já se někdy přejídám i teď :grinning:

Car to teda jo, jen dvě hoďky, já jen 17 hodin :grinning: ale už na porodním sále jsem říkala, že chci do tří let druhý :grinning:
10. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mas asi pravdu.. zapila sem to sklenici mlika a je mi fajn.. pak si dam asi nektarinku az me chytne mlsna a je to... vyfotim pupika.. no uz se tesim az porovnam fotecky.. sem ho tak hodne dlouho nefotila..
10. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak to je fakt dobry..myslim ze teda na porodnim sale si to rikat nebudu :grinning:

ahoj luci..jen papkej
10. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car nevíš, nech se překvapit :wink: :grinning:

no nic kočky, jdu umýt nádobí a zalehnu, zítra nás čeká náročný den, v 11 na hexa, pak jedeme k mojí mamce, pak přijede kámoška, abych jí spočítala daně a pak přijede sestřenka od manži podívat se na malou....to zase bude den, tak páčko, snad se sem zítra dostanu :wink:
10. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak at zitra vsechno pekne zvladnete :wink:
jinak mi ani nic nezbyva nez se nechat prekvapit :grinning:
tak paa
10. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam vyfocenyho pupika k dnesku.. teda to povylezlo.. :astonished: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci uz se klube ale furt si hubenour hubenej :wink: a ty vecicky jsou bozi
10. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji.. no si taky rikam ze nejak moc pupik neroste nato ze v patek zaciname 20 tt a to je jakoby pulka.. no tak snad to dozeneme do konce brezna hihi... a nebo budu mit malej pupik... to by bylo lepsi hihi
10. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teprv zacne rust a uvidis jak :grinning: ale i tak myslim ze budes mit malej
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
i pritelova segra rikala ze budu mit malej pupik timpadem mozna i mimi bude mensi.. coz snad bude lepsi nez se rodit s obrem hihi... jj hadriky a vecicky jsou super a kor kdyz tu jsou slevy snad kazdej druhej mesic.. to neni ani mozny... za plnou cenu sem snad jeste nic nekoupila.. a ani nehodlam.. aji na kocarku sme usetrili pac davali autosedacku zdarma.. tak je vse v garazi u rodicu v krabicich.. hihi
10. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci fakt super kupy,skoda ze u nas to neni tak

a byt tebou jsem rada-mensi pupik mensi nasledky
10. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mazu se jako blazen... ale pokozka se mi dost vysusuje.. .takze klidne natiram nekdy i 3x denne.. ale i tak najdu supinky no hruuza... zatim teda kuze nepraska... no uvidime jak se to bude vse vyvijet ... vsak mame jeste pulku pred sebou....

na ty nakupy si fakt stezovat nemuzu jeste tu vanicku budu brat v tydnu co uz mam v albicku a tak nejak budu koukat co nam jeste chybi.. jinak sem se rozhodla taky zkusit latkove plenky uvidim jak mi to bude vyhovovat a jak to budu zvladat.. nakoupime oboje a kdyz to pujde hodim latkove... .takze uz jen nejakou zinku na umyvani nejakou tu drogerku uz mame a ty nuzticky a tak podobne...
10. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to uz silnej zaklad mate :grinning:
10. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz mame..... diky bohu slevam a rodicum... :grinning:
10. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze ty uz to mas taky za par vid? tesis se? aji se bojis? ja ted cetla ohledne tech oblbovaku a veci proti bolesti pri porodu.. ten epidural ta jehla do patere to nevim zda do toho pujdu to uz bude muset hodne bolet.. ale ten plyn na dychani mozna bude dobrej.. mas nejakej plan co a jak?
10. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak že by se stalo něco neskutečnýho a Vendulka usnula sama? :confused: měla kašičku, pak jsem jí utahala ve vaně, dostala napít z obou prsou a ještě 50ml Beby..a usnula sama tý jo :dizzy_face:
zítra jedeme zas za babi, tak snad carcul neporodí...a byla by sranda kdyby s hehe rodily stejně :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dve nove mimi by se hodily hihi
10. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek