• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Luci koukám, že máš koupený ten fialový Johnson, myslím že fakt funguje :wink:
Tak dobrou noc
10. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam ze funguje hihi.. drogerka byla ve sleve takze.. sme to vzali.. mimi toho asi moc nevypotrebuje takze vyzkosime a uvidime ..
10. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to zas byla noc, Vendulka sice krásně usnula ale budila se snad každý dvě hodiny, už jsem ani na budíka nekoukala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Ahojky Angeth,koukám,že asi ve vzduchu lítá nějakej nespavej bacil-my ho chytly taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tož to naše Teri od 2 hodin ráno byla taky každý dvě hodiny vzhůru, fakt asi nějaký nespavý bacil :grinning:
11. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holůky vcera jsem jsem si psala s prostejkou:

maji se dobre,jen je trapi trosku zoutenka a poradne kojit zacali teprve vcera,takze budou radi kdyz je pusti do vikendu,Davidek je prej zlatej,akorat meli ale zlou noc a to nam pak rekne

a ted rano pise,ze je rano prekvapiuli,ze je budou dneska poustet a druha cast sms mi jeste neprisla

omluvuju se,ze jsem uz vcera nejak nemela silu sem dojit a pisnout to vecer

Terinky Pepicek je nadhernej Vitecek ma konkurenta s vlaskama :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,tak oni pustí dnes Prostej domů??to docela brzy :confused:
11. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj...mě taky PROSTEJKA psala...

-------------------------

že je teda pouští, že se Davídek rozbaštil, váží 2650g a jak prý budou moct, tak se tu ukáže... a mám všechny pozdravovat .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

-------------------------
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem stále dost chcíplá i když noc byla celkem dobrá... celkově je mi fakt hrozně jak při klasický chřipce, dutiny ucpaný i když dýchám docela obstojně, ale asi bude trvat, než z nich všechno dostanu...

akurát teda když vstávám na čurdění, tak už mě silně bolí břicho :( uf uf .. začíná to bejt o fous náročnější....... a Kubula mě snad už bez přestávky tlačí do žeber... nudla jedna..
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.... uz se tesim na fotecky davidka.. ....

tak my sme ted vstali davame snidani..

holky ja vam mela vecer.. jdu si dat sprchu a pak si lehnu a rikam si to mimi sebou furt tak haze.. a vytahnu si tricko jak lezim a brisko sebou hazelo o sto sest.. si rikam to si natocim na mobil... jenze jak mam novej tak nez ja nasla zpusob jak se to prestavuje z fotaku na video tak mimi prestalo.. si rikam sakra.. sem to chtela ukazat priteli a ono nic.... no tak ted uz to vim tak kdyz dneska bude zase vyvadet hned natocim a zkusim to sem nejak dat. hihi
11. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!
my se od rána smějeme a hrajeme si a to malej po kojení ve 22.30 vstav v 5.30 a pak až v 9.00!!!jupííí:slight_smile:)

Prostějku teda pouští, to je supeer, není nad to být doma:slight_smile:
Já jdu dneska na kosmetiku a pak peču medovník:slight_smile:)

Zatím přeju krásný den..jdu si zase hrát se smíškem:slight_smile:)
11. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI na Davídka můžeš mrknout tady... vkládal to sem po porodu PROSTEJKY manža:::

http://prosteja.rajce.idnes.cz/
jméno: David (s velkým D) a heslo: prosteja
11. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a zrovna mi přišla MMS jak se Davídek nabaštil a vytuhnul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a já to nemám jak stáhnout :((( buééé
11. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. jee ono to po me chce nejaky prihlasovaci udaje.. :frowning2:
11. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic.. jdu na nadobi... a pak uz si jen sednu k cajicku a budu tu.... uz jen vyprat a par drobnosti..
11. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI ty přihlašovací údaje jsem ti napsala pod ten okdaz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
11. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena... :grinning: :grinning: ja sem asi fakt trouba haha...
11. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ten je tak krasnej... ja se tak uz nemuzu dockat... tak sup at ta druha pulka leti stejne rychle jako ta prvni :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee koukam ze prostejku s malym pousti-to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci..promin ze jsem vcera uz neodepsala....jinak z epi mam taky hruzu-injekce do zad-fuuuuuj..

ahoj hehe..ty blaho to je pech,snad ti bude lip...

monci,ange...asi se holky domluvili na vas :grinning: snad zas budou dobre spinkat

cat a jakpak si treba hrajete?
11. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás rychle trochu dočíst, než se mi Amí vzbudí :wink:
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já mám hrůzu fakt akorát z toho šití... z ničeho jinýho ne... ale i tak si říkám, že to musím zvládnout a že už bude miminko venku, tak to snad nebude tak děsný - teda doufám. injekce do zad mě nijak neděsí, třeba na to nebude z nějakýho důvodu čas nebo tak...
ale o tom by AMALLI mohla třeba vyprávět co?

CAR, AMI ahooj :slight_smile:

CAR jj je to pech... jsem už po 4 za těhu nemocná! :(((( po 3 to bylo dobrý, to fakt bylo jen nachlazení a během dvou dnů byl klídek... ale teď je to teda hnus takhle ke konci :( hlavně se člověk fakt bojí, že už může každou chvíli jet a nedovedu si to v tomhle stavu vůbec představit...
11. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža mi přiveze čínu... krása...
11. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car zpívám mu, zvedáme hlavičku, tančíme:slight_smile:))chrastím chrastítkama a houpu ho na míči nebo na nohou...neboj, to ti půjde samo:slight_smile:))

Holky letím na kosmetiku:slight_smile:))papapapapa

Jo a Blahu máme 3 vlasáčky, Pepíčka, Vítka a našeho Deníska přece!!!!:slight_smile:))

Hehe ty hajej, hezky pij čaj s medem a hodně vitaminu C, kiwi, paprika a hlavně v teple, neboj do porodu budeš fit, organismus tě nenechá na holičkách....snad:slight_smile:))

Car a kdy ty se na to chystáš??:slight_smile:)včeras měla super datum:slight_smile:))
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ten lektvar na vyvolání porodu - to má být ten RICINOVÝ NÁPOJ???
11. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT taky doufám, že tělo ví, že teď to prostě nejde :slight_smile:))) :sweat_smile:

ty jo se těším až takhle budu blbnout s Kubítkem...
11. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..a malyho beres s sebou nebo mas hlidani?
no to kdybych vedela,rekla bych ze to na me nezalezi ale na myly az bude chtit :slight_smile:

hehe...no tak snad maly ete chvilku vydrzi dokud nebude lip,musi..a ten bioparox nepomaha?
11. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR no snad pomáhá... je to antibiotikum, ale tím, že je ve spreji působí jen lokálně... dvakrát už jsem nevydržela a při ucpaným nosu jsem si šplíchla klasický kapky, aby se to trochu ovolnilo - přeci jen mi to příde lepší než neustále smrkat - ten tlak na břicho je přeci jen už síla...

si občas říkám, že je div, že Kubu nevysmrkám :slight_smile:)))) :grinning:
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..Hehenko,šití se neboj :wink:
11. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jen na chvilku než se Kryštůfek vzbudí a pak jdem na návštěvu :wink:
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek