Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
angetha
10. únor 2010
Luci koukám, že máš koupený ten fialový Johnson, myslím že fakt funguje 😉
Tak dobrou noc
luciebx
10. únor 2010
no doufam ze funguje hihi.. drogerka byla ve sleve takze.. sme to vzali.. mimi toho asi moc nevypotrebuje takze vyzkosime a uvidime ..
angetha
11. únor 2010
Holky to zas byla noc, Vendulka sice krásně usnula ale budila se snad každý dvě hodiny, už jsem ani na budíka nekoukala :-p
baeszinka
11. únor 2010
Dobré ránko 😉
Ahojky Angeth,koukám,že asi ve vzduchu lítá nějakej nespavej bacil-my ho chytly taky :-p
moncicak3
11. únor 2010
Dobré ranko, tož to naše Teri od 2 hodin ráno byla taky každý dvě hodiny vzhůru, fakt asi nějaký nespavý bacil 😃
blahovka.cz
11. únor 2010
Ahojky holůky vcera jsem jsem si psala s prostejkou:

maji se dobre,jen je trapi trosku zoutenka a poradne kojit zacali teprve vcera,takze budou radi kdyz je pusti do vikendu,Davidek je prej zlatej,akorat meli ale zlou noc a to nam pak rekne

a ted rano pise,ze je rano prekvapiuli,ze je budou dneska poustet a druha cast sms mi jeste neprisla

omluvuju se,ze jsem uz vcera nejak nemela silu sem dojit a pisnout to vecer

Terinky Pepicek je nadhernej Vitecek ma konkurenta s vlaskama 😃 😃
baeszinka
11. únor 2010
jéé,tak oni pustí dnes Prostej domů??to docela brzy =-)
hehenaautor
11. únor 2010
ahoooooooj...mě taky PROSTEJKA psala...

-------------------------

že je teda pouští, že se Davídek rozbaštil, váží 2650g a jak prý budou moct, tak se tu ukáže... a mám všechny pozdravovat .) x-) x-) x-)

-------------------------
hehenaautor
11. únor 2010
jinak jsem stále dost chcíplá i když noc byla celkem dobrá... celkově je mi fakt hrozně jak při klasický chřipce, dutiny ucpaný i když dýchám docela obstojně, ale asi bude trvat, než z nich všechno dostanu...

akurát teda když vstávám na čurdění, tak už mě silně bolí břicho 😞 uf uf .. začíná to bejt o fous náročnější....... a Kubula mě snad už bez přestávky tlačí do žeber... nudla jedna..
luciebx
11. únor 2010
dobre ranko holky.... uz se tesim na fotecky davidka.. ....

tak my sme ted vstali davame snidani..

holky ja vam mela vecer.. jdu si dat sprchu a pak si lehnu a rikam si to mimi sebou furt tak haze.. a vytahnu si tricko jak lezim a brisko sebou hazelo o sto sest.. si rikam to si natocim na mobil... jenze jak mam novej tak nez ja nasla zpusob jak se to prestavuje z fotaku na video tak mimi prestalo.. si rikam sakra.. sem to chtela ukazat priteli a ono nic.... no tak ted uz to vim tak kdyz dneska bude zase vyvadet hned natocim a zkusim to sem nejak dat. hihi
cat79
11. únor 2010
Dobré ranko!!
my se od rána smějeme a hrajeme si a to malej po kojení ve 22.30 vstav v 5.30 a pak až v 9.00!!!jupííí🙂)

Prostějku teda pouští, to je supeer, není nad to být doma🙂
Já jdu dneska na kosmetiku a pak peču medovník🙂)

Zatím přeju krásný den..jdu si zase hrát se smíškem🙂)
hehenaautor
11. únor 2010
LUCI na Davídka můžeš mrknout tady... vkládal to sem po porodu PROSTEJKY manža:::

http://prosteja.rajce.idnes.cz/
jméno: David (s velkým D) a heslo: prosteja
hehenaautor
11. únor 2010
jé a zrovna mi přišla MMS jak se Davídek nabaštil a vytuhnul x-) x-) x-) ... a já to nemám jak stáhnout 😞(( buééé
luciebx
11. únor 2010
hehena.. jee ono to po me chce nejaky prihlasovaci udaje.. 😞
luciebx
11. únor 2010
no nic.. jdu na nadobi... a pak uz si jen sednu k cajicku a budu tu.... uz jen vyprat a par drobnosti..
hehenaautor
11. únor 2010
LUCI ty přihlašovací údaje jsem ti napsala pod ten okdaz :-N :-N :-N
carculka
11. únor 2010
ahojky
luciebx
11. únor 2010
hehena... 😃 😃 ja sem asi fakt trouba haha...
luciebx
11. únor 2010
jeeee ten je tak krasnej... ja se tak uz nemuzu dockat... tak sup at ta druha pulka leti stejne rychle jako ta prvni 🙂
carculka
11. únor 2010
jeee koukam ze prostejku s malym pousti-to je super x-) x-) x-)

luci..promin ze jsem vcera uz neodepsala....jinak z epi mam taky hruzu-injekce do zad-fuuuuuj..

ahoj hehe..ty blaho to je pech,snad ti bude lip...

monci,ange...asi se holky domluvili na vas 😃 snad zas budou dobre spinkat

cat a jakpak si treba hrajete?
amallie
11. únor 2010
ahoj holky, jdu vás rychle trochu dočíst, než se mi Amí vzbudí 😉
hehenaautor
11. únor 2010
holky já mám hrůzu fakt akorát z toho šití... z ničeho jinýho ne... ale i tak si říkám, že to musím zvládnout a že už bude miminko venku, tak to snad nebude tak děsný - teda doufám. injekce do zad mě nijak neděsí, třeba na to nebude z nějakýho důvodu čas nebo tak...
ale o tom by AMALLI mohla třeba vyprávět co?

CAR, AMI ahooj 🙂

CAR jj je to pech... jsem už po 4 za těhu nemocná! 😞((( po 3 to bylo dobrý, to fakt bylo jen nachlazení a během dvou dnů byl klídek... ale teď je to teda hnus takhle ke konci 😞 hlavně se člověk fakt bojí, že už může každou chvíli jet a nedovedu si to v tomhle stavu vůbec představit...
hehenaautor
11. únor 2010
manža mi přiveze čínu... krása...
cat79
11. únor 2010
Car zpívám mu, zvedáme hlavičku, tančíme🙂))chrastím chrastítkama a houpu ho na míči nebo na nohou...neboj, to ti půjde samo:-)))

Holky letím na kosmetiku🙂))papapapapa

Jo a Blahu máme 3 vlasáčky, Pepíčka, Vítka a našeho Deníska přece!!!!🙂))

Hehe ty hajej, hezky pij čaj s medem a hodně vitaminu C, kiwi, paprika a hlavně v teple, neboj do porodu budeš fit, organismus tě nenechá na holičkách....snad:-)))

Car a kdy ty se na to chystáš??🙂)včeras měla super datum🙂))
hehenaautor
11. únor 2010
CAT ten lektvar na vyvolání porodu - to má být ten RICINOVÝ NÁPOJ???
hehenaautor
11. únor 2010
CAT taky doufám, že tělo ví, že teď to prostě nejde 🙂))) :-N

ty jo se těším až takhle budu blbnout s Kubítkem...
carculka
11. únor 2010
cat..a malyho beres s sebou nebo mas hlidani?
no to kdybych vedela,rekla bych ze to na me nezalezi ale na myly az bude chtit 🙂

hehe...no tak snad maly ete chvilku vydrzi dokud nebude lip,musi..a ten bioparox nepomaha?
hehenaautor
11. únor 2010
CAR no snad pomáhá... je to antibiotikum, ale tím, že je ve spreji působí jen lokálně... dvakrát už jsem nevydržela a při ucpaným nosu jsem si šplíchla klasický kapky, aby se to trochu ovolnilo - přeci jen mi to příde lepší než neustále smrkat - ten tlak na břicho je přeci jen už síla...

si občas říkám, že je div, že Kubu nevysmrkám 🙂)))) 😃
baeszinka
11. únor 2010
ahojky..Hehenko,šití se neboj 😉
baeszinka
11. únor 2010
jsem tu jen na chvilku než se Kryštůfek vzbudí a pak jdem na návštěvu 😉