• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe...myslim ze kapky neublizi,kdyz je to jen vyjmecne...ale hlavne odpocvej a nevystrkuj nos z postele
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyy!!! vidim, že lucik se nám vrátila.. a hehe, myslim, že cat tehdá ten ricinový nápoj zmiňovala - je to ten ricin. olejík, meruňkový džus a panák slivky. joo ale kolik džusiku a toho oleje to nevim :slight_smile:) já si pamatuju jenom toho panáka... jak já bych si dala víííínoooo!!! ňááááámmmmmm :angry:
11. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je za nápoj?Nestíhám dočítat,tak nevím o čem je řeč :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky toltec..jakpak e mas?
11. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE, TOL ahooj :slight_smile:

TOL šak si můžeš dát vínečko :slight_smile: :wink: já měla za těhu chuť akurát na pívo :slight_smile:)) ale vínko jsem dala jednou asi v 10tt a krvácela jsem po něm, jak kdyby mě někdo propích...

BAE mno bojím bojím :slight_smile:))) a je to Ricinový koktejl k vyvolání porodu podle PA Ingeborg Stadelmannové - na tý diskusi se píše, že by měl zabrat do 3-6 hodin... zakladatelce pomohl, i CAT po něm jela... tak až mi bude líp, tak ho asi zkusím... ale prý ho někde nechtějí v lékárnách prodávat...
CAT kdes sehnala přímo ten olejík???

CAR jdu zas zalehnout.. jsem se tak krásně nabaštila :slight_smile:)) mlask

mno zkusím vyčíst poměry na tý diskusi, co zmiňovala CAT...
11. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko pišou tam hlt slivky, půl panáka toho oleje a dolít meruňovým džusem (ten se prej neprodává 100%, tak ženské mixovaly meruň. kompot).. kurňááá já bych z toho asi měla strach..
ahoj car!! my se máme dobřeee, akorát nás svědí celé tělo, furt se drbu, trochu jsem nachcíplá, takže hehe chápu, ale jinak v poho.. právě jsem vymlaskla pikao :grinning:
11. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hehe já si semtam dám, ale mám výčitky..
11. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol..jedna sklenka je pry i zdrava semtam..ale je fakt ze vinecko mam taky moc rada ale za tehu jsem mela jen trosku burcaku a tak jednu sklenku vina
11. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL zrovna jsem to tam vyčetla :slight_smile: děkuju ti! .)
11. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ty to prubnes?
11. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR prubla bych to kdyžtak příští týden... ono to s tebou stejně nic neudělá, když není miminko připravený...
ale u tebe je, tak možná by to pomohlo....

TOL neměj výčitky... :wink: přečti si diskusi o kouření v těhu a všechny výčitky tě přejdou! :slight_smile: :wink:
11. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..to koureni nechapu :angry: :angry: :angry:
jinac teda nevim-nemam nejak odvahu
11. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šak nápoj pít nemusíš... to je naprosto dobrovolný ))) :wink:
ani já kouření v těhu nechápu... ani pak před dětma to moc nechápu... jsme třeba v restauraci a s malýma dětma sedí v dost hrozně větraný kuřácký části - no podle mě to dost silnej humus! naši před náma taky kouřili i doma a mamka říkala, že dneska by si za to nafackovala... bohužel ale některým to prostě nedojde, když to dělají... :(((
11. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky jsem proti..a kdyz rodice kouri tak at ne doma
11. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
pár dní jsem vás zase nenavštívila. Jak se máte? Já jsem měla z pondělí na úterý děsnou žaludeční chřiplu. Zvracela jsem celou noc a nespala vůbec. Tak si moje mamka musela vzít dovolenou a starat se o Deniska, nezvládla bych to. Ještě včera jsem se dolečovala, ale už jsem tak nějak zvládala. Dnes už je to naštěstí dobré. Ale byla to teda hrůza. Tohle bych neprála ani největšímu nepříteli.
11. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL tak hlavně, že už je ti líp....

já jsem taky nemocná... a na celou noc zvracení si taky ještě pamatuju - v 16. týdnu jsem měla silnou migrénu a to když příde, tak i zvracím, celou noc, i když už není co... a úplně mimo jsem byla samozřejmě ještě celej druhej den... s dítětem si to nedovedu představit...
11. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu se natáhnout...
11. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tu.. uklizeno umyto peru .. a uz jen sedim a mozna povalim do mesta... musim poslat jedne pani z mmb kabelku co si koupila... jinak koukam ze jen odejdu a hned se to tu rozjede.... no ja se siti teda taky nejak moc nebojim - zatim hihi.. .si myslim ze potom vsem cim projdu uz siti snad ani neucitim hihi...mozna se pletu ale kdovi..
spise se bojim toho ze tu bolest nebudu zvladat a tu jehlu si teda zavest nenecham.. z toho se mi dela zle uz ted hihi
no a nebo se rozhodnu ze rodit nebudu a budu tehu naporad :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jo co je migréna to znám taky, ale je fakt, že co neberu antiko tak o jsem už porádnou migrénu neměla a za celé těhu jsem migrénu neměla vůbec, tak snad už jí ani nikdy mít nebudu protože je to hnus.
Luci mít mimi v bříšku napořád, no to teda nevím :grinning:
11. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci když se tam šprajcneš, tak už to z tebe nějak pak vytáhnou :slight_smile:
holky že lucik bude v 9tém měsíci mít jiné přání než tam mít prcka nafurt, co? :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se to ted jeste da kdyz je pupik malej... hihi...

holky tak ja si ted volala do prace abych zjistila na kolikatou mam dojit zitra a v sobotu a jeden z manazeru mi rika ze na rozpisu zatim nic neni pry jaky hodiny normalne delam mu rikam od 11-3 a on tak jo.. tak dojdi na 11.. haha.. tak a pak kdo je tu sef a kdo rozhoduje kdy jdu do prace :grinning: :grinning: fakt me to rozesmalo haha
11. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v 9 mesici asi jo.. ale ted se to jeste da.. jen ty kotrmelce by mohlo mimi trosku omezit haha ale ted od snidane asi spinka.. pac je hodne.
11. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tolc to ano v devátém měsíci jsem si opravdu nepřála nic jiného než ať už je malý venku. Ale jinak bylo těhu super.
Luci asi si šéf Ty
11. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byt sefen v nasem obchode asi neni tak tezke haha... o vikendu sme tam snad skoro nejstarsi hihi.. samy mlady decka.... rano dame snidani jak dojdeme.. a to za pusu.... a pak jdeme jako na prodejnu a tam stejne se nic nedeje pac nedele lidi moc neblazni... takze tam jen tak jakoze sme haha... o pul 5 zavreme a za 10 min sme venku hihi
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...dobra prace :grinning:
11. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI tady třeba i SAC popisovala, že to šití jí bolelo víc než porod... AMALLI byla taky hodně šitá a taky psala, že hrůza.. jasný, záleží na tom, jak to proběhne, jak je člověk uvnitř porvanej, kolikrát je nastřiženej...
ty se bojíš jedný jehly do zad a zas několika bodání jehlou tam dole... AMALLI šili snad 45 minut, to je asi masakr no...
11. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jde o jehlu do zad, tak pro mě to nic nebylo. kontrakce byly opravdu horší než ta jehla. Možná to bylo i šikovným doktorem (i když kvůli kontrakcím a mému kroucení mi to pchal asi deset minut), ale pro mě to opravdu nic zlého nebylo.
11. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj PRVUŠKY.... :dizzy_face:

Já jsem tak naštvaná!!!!! Ani nevíte jak.... zase mi pomlouvá švagrová.... a krafe takový kraviny... (pardon)!!!!!!! Co se mi vůbec motá do života? Nikdo se jí o to neprosí!!!!!
11. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á... CAR i HEHE pořád 2v1
11. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..ahuuuj..predpoved ti nevysla
11. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek