• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
copa ta svagrova_,
11. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás dočíst...
11. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda, Prostejku a Davídka pouštějí dom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad se tu Prostej brzo ukáže :slight_smile:

Hehenko, snad už bude líp, neboj, Kubík vyleze až budeš fit a nikam nespěchej, ještě 14 dní máš čas :wink:

jinak my jsme dnes byly na tej hexavakcíně a zrovna Terez prdla i Prevenar, jedno stehýnko hexa a druhý prevenar, to bylo breku :cry: :cry: :cry: chudinka moje malinkatá, teď chruní, byla táááák unavená, mám doma čípky na horečku Paralen a raději jsem pro sichr koupila ještě sirup Nurofen pro děti.......na další přeočkování jdeme za měsíc a pak už můžeme na ušinky :dizzy_face: ale to bude zase breku :cry:
11. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem zpět z kosmetiky, malej spinká, hlídala babička, na kosmetiku ho neberu:slight_smile:))zatím

Holky když vám děti nechtějí papat po 3h a spinkají budíte je??malej od rána vypil 175ml, 155 a 135ml, tak asi nemá hlad, no a já se z kosmetiky hnala jak divá:slight_smile:)
11. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat mě se to nikdy nestalo, že by neměla po 3 hodinách hlad, tak nevím :sweat_smile: Terísek jí tak každý 2 až 2,5 hodinky :slight_smile: v noci né, ale přes den takhle častěji už od samýho začátku :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já amali budím, ale je mi to k hovnu, stejnš nic nevypije

teďka vypila 30ml :confounded:
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face: tak jen hlásím, že jsme úspěšně doma, Davídek už nám stihnul pokřtít i přebalovací pultík :grinning: zatím je to strašně hodný miminko, co se jen nabaští a pak spinká, takže když mu to chvilku vydrží, tak za váma budu moct chodit...... teď se musím vzdálit, přece jen to bylo trošku nečekané, tak nemáme fůru věcí nachystaných a musím jít dochystat postýlku a tak.... všem moc děkuju za gratulace, jak bude chvilka času, tak určo dočtu, co jste napovídali, aspoň ve zkratce... zatím se mějte krásně :dizzy_face:
11. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak prostějka je už s davídkem doma!!!Jupííííííííííííí, a super že je malej tak hodňoučkej:slight_smile:

Amal jak je to možný že tam malinko papá???
My teda pijeme strašný dardy, ale asi je to i proč tak spoky spinká asi mám kvalitní mlíčko a stačí mu to, mooc vám holky přeju abyste taky brzo měli klídek a mlíčko co udrží miminka spinkat dlouho!!!

Tak já pro dnešek jdu péct bábovku a končím, zítra máme sraz s maminkama, 5 maminek a 5 miminek, to bude sranda:slight_smile:)

Tak papapapa a dobrou klidnou noc!!!Myslíme na Car a hehe
11. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho sit 45 min? no tak to je taky sila.. ja myslela ze to je par stehu a je to... no tak uz se bojim vic a vic hi hi...
no nic jdeme s psikem na prochazku takze se ukazu za chvilku.. papa
11. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: tak denísek zase pije mnohem víc,než jiné děti, to je celkem rekordman :wink: Amálka je rekordmanka v nepití, což je bohužel horší :frowning2:

Mudra už se taky divila, tak jsme absolvovaly kola vyšetření a přišlo se tím na tu infekci. Ta se vyléčila, ještě doléčujeme a pak doufám, že se rozjí. Dle mudrů na to má 14 dní až měsíc. Když by se nerozjedla, tak se uvidí. Ale dělali jí vyšetření bříška, několikrát, jestli se jí nevrací jídlo, vyšetřili jí na všemožné alergie, já doteď nesmím jíst žádný mlíko, že je to pro ní velká zátež no a pevně doufám, že se rozjí. nenašli u ní jedinej problém, i ve zprávě z nemocnice mám, že nechutenství přisuzují té infekci. Na nic jiného nepřišli, psychomotoricky se vyvíjí normálně, roste do délky krásně, jen ne do objemu, no..........Miminko má vypít 150-200ml mlíčka na kg váhy a den, tzn, že Amálka by za den měla pít 600ml. Zatím mi pije 500ml a to je velkej úspěch, no..........

Jinak ještě mi řekli, že není ani tak velkej problém v tom, že jí málo, ale v tom, že má výkyvy ve váhových přírůstcích a že předtím přibírala dobře. Což je pravda, nabírala hezky. Pak začala hodně plakat, málo spinkat a skoro nejedla, takže si myslím, že to se u ní objevila ta infekce. Jinak si to vysvětlit nedovedu, jsem z toho dost na Bohnice, abych pravdu řekla. Holčička je to krásná, ale potíže mi dělá, ne že ne :pensive:
11. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali,snad to bude tou infekcí,páč to není normální,že dřív přibírala a dlabala normálně a teď ne...ATB zaberou a bude líp,uvidíš :wink: .Ale věřím,že to musí bejt na provaz,chjo,děti jsou radosti,ale taky starosti.No hlavně aby už bylo líp a malá papkala!!
11. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musela dnes dát na noc taky sunar,páč jsme byli včera s maminama zase v cukrárně a jak nemám teplej oběd,druhej den je pak o dost míň mlíka...bojujem s tím každej čtvrtek-po cukrárně.Vím to,ale co mám dělat,sedět doma se mě teda nechce..
11. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam.. cukrarna.. taky bych si dala.. asi venecek a vetrnik.. hihi... mnam.. a mozna jeste spicku.. no a to je cele.. skromna sem ze? :grinning: :grinning: tak sem se ted poradne nadlabla.. ve meste si dala zmrzlinu a lidi na me koukali jako na blazna ze v takove zime drzim kornout haha.. no co no... az na jare odhodim kabatec a uvidi brisko tak se pak nebudou cemu divit haha...
11. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nase malicky miminko se otaci z briska na zadicka!!!!! Ja se pominu...a ze zadicek na bok to taky umi...!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A byla jsem na gynde...a dobry :wink: :sunglasses:
11. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? Rodite nebo co?:slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak hlasim ze jsme nemocni, teda co nas jeste potka do konce sestinedeli????
manza dotahl domu bacila, pak jsem to chytla ja a ted i amalka... ma desnou rymu je zahlnena nemuze dychat ani spat a me je desne zle tak melu z posledniho :slight_smile: byli jsme u dr. mame kapicky a sirup a odsavame hlenik ale zadna slava to teda neni :frowning2:
11. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no naštěstí nerodíme SVOJI :slight_smile:))

Brambůrka je moc šikovná - gratuluju - i ke kontrole na gyndě! :slight_smile: :dizzy_face:

vítám PROSTEJKU doma a CAT děkuju za palce! :slight_smile: :dizzy_face: LUCI mám taky chuť na zmrzku, zima nezima... :slight_smile:))

AMALLI držím palce, ať je brzo líp! :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda HYPO to je mi líto!!! :(((((

já nadávala teď celej měsíc manžovi, ať se víc oblíká, ať od něj těsně před porodem něco nechytím a nakonec ho nakazím já a on určitě bude chrchlat na sále :slight_smile:)) ach ouvej ty nemoce mě drtěj a s malým prckem to musí bejt fakt na mašli!!! :(((
11. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajaj, samy nemoce! Holky nestastny:frowning2: Tak at to prejde co nejdriv!....vas vsechny!
11. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jeste jedno magnum mam v mrazaku hihi.. teda myslim ze tam jsou jeste dve takze na sto pro vim ze na jedno vlitnu do pul hodky hihi...

tak je mi to lito s tim nachlazenim.. vim ze to musi byt silene...
tak preji brzke uzdravenicko..

juchu zitra zaciname 20 tt.. blaho pulka za nama.. to snad neni ani mozny.. hehenko pamatujes jak sem tu chodila a ptala se ohledne mereni teplotky co a jak.. a za par dni sem zjistila ze sem tehu.. a ted uz je pulka za mnou.. to sem vam to ani neverila ze to tak rychle bude utikat.. tyyy jooo..
11. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha pry pul hodina... uz mam magnum v ruce hihi... ty chute jsou silene hihi
11. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na kojeni budim jedine kdyz spi uz vic jak 4 hodky... jinak ne
dneska u dr. jsme byli prevazit a mame 4900g takze amalka pekne pribrala, prej je asi i prepita proto blinka :slight_smile:
teda at je uz ta ryma za nama :slight_smile: me ji je tak lito jak chrchle ze jsem to vcera obrecela....
11. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak jsem ted nestíhala v práci ani doma....tak vidím, že Prostejka už je doma, hehe ještě 2v1, carcul asi taky..:slight_smile:)) a zase tady máme Lucku..:slight_smile:)
holky nemocné rychle se uzdravte..:slight_smile:))

přeji krásný den..:slight_smile:
12. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdu na kontrolu, tak budu za chvíli odcházet...:slight_smile:

teri: Pepíček je kouzelnej a má krásný vlásky..:slight_smile:)))
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa:slight_smile:))
12. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dlouho jsme tu nebyla , co je nového ? :slight_smile:
Terz Pepíček je nááááááááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky takový vlasáček :grinning: jako Vítek :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny..
tak my jsme se včera vrátili od babi v půl jedenácté :angry: a Vendulka se samozřejmě každou chvíli budila, má hroznou rýmu ale přes den už je to lepší..pro změnu asi leze něco na mě..
Hehe ani Carcul ještě nerodí jo? a prostějka už je doma, to je fofr, víc jsem nestihla..
dnes jedeme za dědou a o víkendu zas budeme fuč.. :confounded:
12. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. juchuuu 20tt dneska zaciname.. :slight_smile: :slight_smile: davame si s mimi do nosu zdravou snidani a pak padime do prace.... ty jo valentyn v nedeli.... mame s pritelem presne 2 roky a 7 mesicu chozeni.. plus tak skoro dalsi pul rok kamaradstvi hihi... jdeme na vecu do thajske restaurace mnamky mnamky
12. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj :slight_smile:

já teda zatím nerodím holky :slight_smile: a jsem ráda... :slight_smile:)) by člověk neřekl! jsem myslela, že dneska už to bude o dost lepší, ale prd prd teda... :slight_smile: tak snad zítra bude líp no...

LUCI moooc gratuluju k 20. týdnu :slight_smile:)) frčí to neskutečně... dneska jsem se tak dívala na ten svůj mega pupík a říkala si, že to ani není možný jak rychle to uteklo... věděla jsem, že to poletí a říkala si, že si to musí pořádně užít, ale stejně je frnk a najednou jsi před porodem... :slight_smile:))

ježiš ANGE taky budete nemocný.. holky držte se!!!
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak CARCUL mi psala - též nerodí a neví jak se tu teď ukáže, ale bude podávat zprávy...
12. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek