• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
...zdarec, jen se hlásím že jsme Ok, ráno jsme nakojili rekordních 190ml!!!waw!!!

Holky dneska máme sraz z těhulema-ted už maminkama, 5 maminek a 5 miminek, za 45min tam jedeme, takže tu dneska nebudu, na všechny myslíme a přejeme krásný den!!!
12. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT ahooj, tak si to užijte! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
se dneska nějako nemůžu probrat...
12. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska jsem dle MS už v 39. týdnu... :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehnko za vhvíli už bude Kubíček u tebe v náruči :slight_smile:)
12. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat pěkně si den užijte :wink:

Ange snad rýmečka brzo zmizí
12. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI huráááá :slight_smile:))) já už teď jen chci, aby mi bylo líp... fakt jsem mnohem víc unavená jak jsem nemocná... a teď už to fakt může přijít kdykoliv... no uvidíme. snad bych to zvládla, kdyby něco...
12. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koukám, že tady není Mattoni......... :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holkyy! hehenko ježiš kurýruj se, snad se dáš co nejrychlejc do kupy! já jsem taky nachlazená a teda není to nic moc...
dneska jsem byla na kon a mrňous už je hlavikem dole.. třeba mu to vydrží :slight_smile:!
teda cat, 190ml.. aby z něho za chvilku nebyl otesánek! ale je to radost když tak pěkně papá co?
12. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL super! gratuluju, že je prcík otočenej!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mno já bych se kurýrovala, ale nevím jak, aby to bylo co nejúčinnější... ležet furt nevydržím, neb mi to hrozně leze na mozek... taky bych brala, aby někdo třeba přijel na kafe, jak jsem nemocná, tak ani nikam nejdu že jo... ale nějak jsou všichni daleko a ségra na mě dlabe... to bylo řečí, jak tu se mnou těch 14 dní před porodem občas bude...
12. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chjo nikde nikdo...
12. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
chjo, ségra má asik starostí dosti sama se sebou... tak se na ni nezlob, ono jí to dojde pak časem nebo až si to vyzkouší sama..
já bych taky furt neležela, ale hlavně to chce klid, furt pít pít a pít.. dělej si zázvorový čajík! to je zázrak - fakt. s medem to je ňamka!!!

já su tu :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm. viděli jste na idnesu jak dopadlo schvalování mateřské??? :slight_smile: no, není se nad čím radovat.. zase obstruovali a myslim, že nějaké naděje můžem defi pohřbít. je to ale ke vzteku..
no a c navrhoval janota pro příští rok.. snižování mateřské, snižování rodičáku.. haha.
12. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko snad ti bude brzo líp :wink: Kubíček určitě čeká až ti bude líp :slight_smile:
Hehnko takový ch slibů jsme taky slyšela jak se narodil malý :grinning:

Toltec tak to je paráda, že je mimísek halvou dolů :wink: a ty ještě opravdu nevíš pohlaví nebo nechceš vědět?
12. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zázvorový čajík? no tak jo, zkusím... nemám teda čerstvej zázvor, tak si tam dám mletej... :slight_smile:
já vím, že má dost starostí, ale zase si myslím, že tu nakonec se mnou nechce bejt z pohodlnosti - což chápu, je starší, má ráda svojí postel, navíc je kuřačka, takže by tu furt musela chodit ven :slight_smile:)) no to je fuk.

čkej, takže se pro příští rok bude zase snižovat a to i rodičák??? to neee... :( to máme za to, že jsem si teď stěžovaly :(((
12. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI jo :slight_smile:)) takže když teď někdo slibuje, bereš to asi s rezervou co? :slight_smile:)) no jsem si říkala, že to nebude tak horký, ale že mi ani nenapíše, jak se mám a jak je, to jsem nečekala... no... a samozřejmě jí furt píšu první já a to už mě taky nebaví...
trochu mi to příde, že když měla potíže, tak jsme se jí hodili, neustále mi volala (teda prozváněla - bo neměla kredit), ale teď, když bych brala já trochu pozornosti, tak nic... no... :slight_smile:))
12. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
je to v návrzích, ale jak to dopadne už bude na příští vládě - zase se to začně omílat někdy v září..
no jo, jestli to je o pohodlnosti, tak nakopat :slight_smile: :slight_smile: když by chtěla, tak si určitě svůj kouteček najde, i v 1+1 :slight_smile: když ji tam budete chtít.
manžíkovi řekni, ať ti někde koupí čerstvý, stojí to kačky a je to lepší než lékárna!!!

petul: my se fakt necháme překvapit :astonished: už mám věci jak obojetné, tak holčičí i klučičí a moc mi ani nebude vadit oblíkat chlapečka do růžového bodýčka.. je to beztak nachvilku a co si pomyslí okolí je mi fuk :grinning: ostatně jako obvykle.. :pensive:
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nám zas dost prořídla těhu postupka :slight_smile:))
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

NUKI snad přibudou další těhulky, aby sis měla vůbec s kým povídat... :slight_smile: :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL a myslíš, že se dá zázvor vůbec teď sehnat??? kam bys pro něj šla?

TOL a nechceš se přidat do tabule mezi těhule? :slight_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak jsme teď v podnájmu 3+kk, ve vedlejším pokoji spí manža - bo chrápe, ale ještě je tu rozkládací sedačka.... ale samo, spát by tu nemusela že jo... mě by stačilo, kdyby dojela třeba na odpoledne, jen tak poklábosit...

minule jí manža chtěl nadšeně ukazovat autosedačku a kočár::: "mě to moc nezajímá - se podívám až v provozu" .)))))
12. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jéžiš, to je brumla.. no tak asi nemá náladu a jak nemá toho správného chlapa na děti, tak to ani nechce řešit a se tím zatěžovat.. to bych zas chápala.. ale je to ségra že? no nevim jaký máte vztah.. to je pak těžké to soudit.
jinak zázvor se prodává úplně všude! já ho včéra koupila u tinťongů za 5 kč klacek.. a jinak ho mají fakt bokem téměř v každém supermarchetu.. vyšli posly.. nevim jestli lidl, tam bych byla překvapená..
no a jak vy všecky porodíte, tak jsme se zuzike ma řadě :slight_smile: ale první bude zuzka, protože dvojčátka se klubou dřív..
mě tam napiš, klíďo píďo hehe.. je mi 28, clapovi mýmu 36, praha, nelinka, kluk je unknown zatím...ať tam nuki není jen se zuzkou.
12. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a seš tam TOL :slight_smile:)) :wink:

mno jo, já to chápu samozřejmě... je to pro ni těžký...

tak vyšlu posla, chudák, ten bude zmatenej :slight_smile:))) :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hehnko moje segra je taky taková :frowning2:

Toltec tak to je pěkné , že nechcete vědět pohlaví já u druhého miminka taky nechci vědět :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI ségra má občas záchvěvy... sehnala mi na aukru nějaký těhu oblečení ještě na začátku těhu (je mi teda až teď, bo kupovala XL - ale to je fuk), koupila mi nějaký oblečky, 3 balení plenek... to bylo super! to jí musím zas pochválit...

ale teď je zas nějaká apatická a když má tyhle stavy, tak jí nikdo a nic nezajímá...

a to jí píšu, jak se má, jak se jí daří... co její novej přítel a tak... ale prostě když nemá doslova náladu, tak nekomunikuje... i mamka mi v takových případech volá, jestli nevím, jestli žije, bo třeba vůbec neodpovídá na sms...
12. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak teď máme v tabulce 3 překvápka... vlastně v případě ZUZI 4 :slight_smile:)) a s tebou PETI to bude 5 :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem manžu poprosila o zázvor, tak uvidíme jestli ho sežene :slight_smile:)) ale chudáka jsem ho poslaal nakupovat zrovna v pátek, to budou všude zas návaly... ble
12. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem to říkala.. je to fakt větší psina.. všichni hádají, já nevim.. nakupuju obojetně.. a už jsem i zjistila, že toho moc kupovat nebudu, protože už toho všeho je dost a ani to nevynosíme.. ještě prej něco dostanem.. tak už víc to hrotit nebudu.. nakonec jsem zjistila, že to vlastně není taková hrůza, když to člověk nepřehání, nekupuju zbytečný dětský nábytek atd atd atd.. stejně je to miminu putna kde budou jeho věci, jestli ve skřínuii pro něj nebo v komodě u rodičů.. prostě potřebuje postýlku, kočár, mamku a taťku, papání a lásku. hihi to vlastně stačí i mně :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
a petka chce hnedka druhé?? hmmm... no jsem zvědavá na sebe..
neboj, to zvládne.. teďka je ještě ok čas, za dvě hoďky bude hůř...
jo a díky za tabuli :sunglasses:
12. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL no tak to je přesný :slight_smile:)) taky máme prckovi hadříky v naší komodě, na to jsem koupila nejlevnější přebal. podložku, postýlka je ještě po tchánovi, košík po mojí mamce :slight_smile:))
lehátko půjčila kamarádka, stejně jako vaničku, sterilku a tak... nějaký hadříky mám taky půjčený, zbytek jsem nakoupila v sekáči... kočár koupili naši...

ale i tak mám pocit, že jsem utratila strašně moc peněz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
a to jsem i drogerku kupovala hodně skromně...

co vlastně ty plínky? už jsi rozhodnutá?
12. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL no jasný, ale on se bude vracet tak kolem 6-7 hodiny večer, takže si ty nákupy užije .)))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek