• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
TOLTEC napiš něco o sobě... :slight_smile:
kde bydlíš, kolik ti je, co děláš, co manžel a tak vůbec :slight_smile:)) ty už o nás něco víš.... :slight_smile:

tady je naše tabule těhulí a maminek... tak se přidej .) :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, já už chci takýýýýýýý ..... jsem netrpělivka, co?

TOLTEC: a co byste radši?
3. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI nejsi... snad každá těhule se těší na první pohyby :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych zas chtěla, aby to tak rychle neutíkalo :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC jéééééé další dušička, co se chce nechat překvapit :grinning: tak doufám, že to vydržíme spolu, taky patřím k těm, co si to chtějí nechat jako překvápko na porodní sál :grinning:

HEHE já si dodnes pamatuju, jak mi manža oznamoval, že tam je ta druhá čárka..... já mu zrovna říkala, že jsi našla na testíku taky čárečku a že je to paráda, jak moc ti to přeju a on šel s tím testem mým ze záchodu a říká: "já ti do toho nechci kecat, ale to budete asi těhotný spolu" :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i já si ty dny přesně pamatuju, i to ráno, když jsi na diskusi psala, žes taky v tom... já si málej cvrnkla do gatí... :grinning: :wink:
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to muselo být krásný..:slight_smile:)) holky jsem pěkně na měkko...)))

kdyby jste mě včera viděly jak se cpu kyselou rybou...to bylo něco.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI nejsi netrpělivka, na to čekal každej :grinning:

NUKI no to je nápad :wink: to je ideální datum :wink: a je to neděle ne? :wink: uděláš hezkej oběd, nachystáš mu nějaký překvápko a na testu už budou pořádný dálnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE :grinning: :grinning: :grinning: no my byli totiž s manžou u toho zubaře a já jsem si zapomněla mobil a přišla jsem domů a vidím SMS od ORCHI, že se snad zblázní, že jsi našla // a jestli už jsem testila taky...... a v tu dobu já už měla počůranej test na záchodě, protože doktor mi chtěl dělat rentgen, tak jsem si říkala, že test prubnu, abych věděla, jestli tam jít nebo ne :wink: a jak jsem si přečetla tu SMS, tak jsem se hned přihlašovala na koníka a do toho šel manžel s tím testem :grinning:
3. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ryba pro mě fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen si dej, když ti to chutná :grinning:
3. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ženy si představte, že už se stmívá... :astonished: :astonished: :astonished: jsem tady něco potřebovala nafotit... a teď už to nejde, bo je moc velká tma... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže o mně: 28, Praha, přítel, známe se od 2005 spolu od 03/2009, snaha od srpna, jména nevim nevim, TP 13.5. 2009, kontrola 10.12.2009 - no nevim jestli jsem to neměla editovat někde v té tabuli.. :confused:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene TOLTEC to editovat nejde, to do toho kodu musím zase zapsat a pak se to v tý tabuli zobrazí...
tak snad ti tu s náma bude dobře :slight_smile:

jo a v pasu máš TP 11. 5. 2010 :wink: ale teda do miminka jste šli docela rychle... takovýho přítele by si teď přála moje ségra...
3. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no to je hezké vzpomínání..:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... a jak je vůbec ségře? Už se z toho vzpamatovala?

TOLTEC.... vítej do tabulky, teda, ještě že NUKI je těhulka, bych byla pořád na chvostě.... i ty budeš předemnou :wink:
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no jo, už je tam šero :rolling_eyes: fuj, tohle počasí nesnáším :pensive:
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: díky k gratulaci..:slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale my jsme to věděli po měsíci že to chcem... :grinning: šlo to rychle.. ale co.. prostě mimčo přijde tam, kde mu má být dobře a teda za nás dva si myslim a troufám říct, že chybu neudělalo. Dyť my se na něj oba strašně těěěšššííímmmeee!!!
:slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: tak to je nádherný..:slight_smile:)))))

holky já tipuju, že budu mít kluka...:slight_smile:)))
3. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC, tak to je hezký :wink: hlavně, že vám to vyšlo a že je vše ok :wink:

HEHE a co ségruška, jak je na tom?

NUKI no to víš, vzpomínky :dizzy_face: taky budeš na dnešek vzpomínat :grinning: a podle čeho tipuješ? :grinning:
3. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: nevím, tuším...:slight_smile:))
3. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: vzpomínat budu určitě..:slight_smile:))
3. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a necháte si to pak říct? :wink: jsem teda zvědavá jestli sis tipla správně :wink:
3. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: uvidíme jak se domluvíme s manžou..:slight_smile:))
3. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a ty by sis to chtěla nechat říct nebo raději ne?
3. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: asi jo...:slight_smile:))
3. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to bude koukám samé překvapeníčko :dizzy_face: Fakt vám závidím, že to vydržíte, já bych normálka pukla nedočkavostí! :sweat_smile:
3. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak překvapení chci akorát já a teď teda TOLTEC :sweat_smile: jinak si to všichni nechali říct :grinning:
3. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI a třeba budu ráda, že pukám nedočkavostí před porodem a nebudu přenášet :grinning: jak se budu těšit :grinning:
3. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, TOLTEC ..možná NUKI.... předtím to nechtěla vědět jenom SAC... proto píšu, že to bude samé překvápko :wink:
To je PROSTEJ fakt, budeš tak nedočkavá, že mimi přijde přesně na termín a bude za hodinku venku :grinning:
3. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek