• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
holky máte Facebook??? já ouplně zdechávám z těch aplikací - takový ty Friends Facts a posílání srdíček a takový blbiny... :angry:
12. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já a plíny.. to bude ještě maraton.. rozhodla jsem se pro kombinaci, teďka se mi to nechce nějak řešit, až budu na MD. ale zatim je to ve fázi, že začnem s papírákáma ten první měsíc než se všichni sžijem a já se dám do kupy a pak to zkusime s látkáčema.. nejvíc mě teda na netu odrazují ty alternativní vyhraněné matky, co si myslí, že s látkovýma to jde jedině.. ekologie blablabla.. no já půjdu normálním zlatým středem.. úplně pohodlná nejsem na papírové, a zase mně přijde fajn používat i ty látkové, třeba se těch plín i dřív zbavim.
12. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já mám FB, ale nijak tam nepřsispívám, spíš jenom vím co se děje u kamarádů.. zítra bych ho ale klidně mohla zrušit :slight_smile: jo a tyhle krávoviny mě taky "dojímají" fakt..
12. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na moudrém koníkovi mě dojímá jak po každém příspěvku musíš všechno proklikat znova... :sunglasses:
12. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já myslím, že máš k tomu prostě střízlivej přístup... taky nemám ráda vyhraněnost, která až často hraničí s fanatismem... udělej si to jak si myslíš, že je to nejlepší, třeba se ti po papírákách nebou chtít zkoušet látkovky, anebo taky jo...

já to beru taky s rezervou - nebudu harašit, když nevím, jak mi to bude vyhovovat. prostě klidně pak látkovky prodám a uznám, že jsem na to neměla...
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já odešlu a kliknu myslím jen jednou... ale taky to moc nechápu..
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak odešlu odpověď, kliknu na oukej a pak kliknu na ČAS nad posledním příspěvkem z diskuse a hodí mě to na aktuální stránku...
12. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem na chvilku tady...)
Hehe: koukám, že sháníš zázvor v hypermarketech ho mají...i v albertu..:slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehenko,tak ještě pořád nic? :slight_smile: Tak ještě má Kubík chvilku čas :wink:
12. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI, BAE ahoooj:slight_smile:

BAE no naštěstí ne, furt jsem nemocná... a myslím, že do neděle mi ouplně hej nebude...

v týdnu bych zkusila ten kořeněnej nápoj na vývoální porodu a pak třeba další týden ten Ricinový koktejl :slight_smile:))) no uvdiíme, jestli seberu odvahu :slight_smile: :grinning:

máme tu kousek Globus, tak snad tam zázvor mít budou :slight_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se koukej Hehe pořádně vyležet,energie se ti bude určitě u porodu hodit :wink:

Já nevím holky s tím "lektvarem"...není to lepší nechat na tom miminku??No je to každýho věc :wink:
12. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE je to jen kořeněnej nápoj... to o čem píšu - se tam dává skořice, hřebíček, kousek toho zázvoru a špatka sporýše lékařskýho... podle mě, když se prostě miminku nechce, tak tohle s tebou neudělá vůbec nic... a stejně je to jen takovej experiment :slight_smile:))

ale CAT zrovna zabral ten Ricinovej nápoj :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo Hehe...já jen tyhle"pomocný věci" moc nemusím,ale jak říkám,každýho věc :wink:

jinak já facebook mám,píšu tam,ale žádný srdce a tomu podobný neposílám :slight_smile: :slight_smile: Mám tam dokonce i Efi a Angeth :wink:
12. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych do toho šla v případě, že už budem ve 40tt a mrňousovi se nebude chtít a mně už bude blbě že to nesnesu.. ale obavy bych asi měla taky trošku.. hehe, nikam nespěchej..
12. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky zrovna z kořeněnýho nápoje obavy fakt nemám.. když se doporučujou jíst pálivý jídla, tak proč by mělo nějak tohle ublížit... ono to tak zázračný zas nebude... ale jasný, každýho věc, jen bych si teď nerada připadala jako nezodpovědná...
12. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: nezodpovědná určitě nejsi..:slight_smile:)) někdo používá milování, někdo nápoje...)))

tak jsem upekla mufinky, půjdu vytřít a pak už jen odpočinek..:slight_smile:
dnes jsem byla na kontrole, utz jsme nedělali, jen stěr z čípku a za 14 dní jdu na triply..:slight_smile:
moje dr. mi řekla, že když nebudu chtít jít na test na cukrovku, že nemusm...že to můžu odmítnout..:slight_smile:
12. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu pracovat...tak zatím ..papa:slight_smile:))
12. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI fakt můžeš odmítnout? to je zajímavý.... tobě ty týdny taky pěkně skáčou... :slight_smile:

no mě příde, že to jsou stejně dost starý babský rady - je to koření, bylinky - stejně jako rady typu - pijte maliník, odvar z lněnýho semínka... takže v tomhle případě bych se nebála no...
a to sexování budu muset taky zvážit :slight_smile:)) :sweat_smile:
autor
tak zatííím ahoooj... já se jdu natáhnout...
ahojky holky tak sme zpet z prace.. tam je vam zima jak v rusku aji salu sem mela na sobe a zitra pribalim rukavice..

tak sem po ceste domu neodolala a vlitla do mimi oblecku ... jeste nam chybeli nejaky tu backurky ci co to je.. tak sem dvoje koupila za cenu jednech.. super.. zelenkave a zlute.. :sweat_smile: ja sem asi blazen na ty nakupy hihi.. pozdeji vyblejsku a ukazu..

tak co je noveho?
12. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,

bae tak angethku a efulku máš na Fb a na mě kašleš jo :grinning:

hehenko brzo se uzdrav a sem zvědavá esi prubneš sexík :grinning: Mně teda nepomohl vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak sem ráda že je prostejka už doma a moc se těším až bude mít čas sem za náma skočit :dizzy_face:

luci ty seš těma nakupama posedláááá :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já si kolikrát připadám jak hrozná mamina :pensive: Třeba dneska.. :unamused: Malá ukňouraná a pořád abych ju nosila a nemůžu ani hlavu otočit pře začne hned fňukat a kňourat a kolikrát toho mám už fakt dost :confounded: To si pak říkám že bych i Janičku někomu na 2dny půjčila :sweat_smile:
Záda už mě začínají bolet a k tomu pořád tvrdnem doma..děs..
12. únor 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si furt rikam ze uz nic nebudu ale pak sem si vzpomela ze tohle jeste nemame hhihi.. .a kdyz to nevyuzijeme na prvni mimi tak to bude az na to druhe za par let hihi

tak sem si dala dorticek a koukam telku....... sem dneska nejaka unavena... ale spat se mi nechce.. jen tak polehavam..
12. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Vendulce se u dědy opět nelíbilo, teď čekáme na krkanec po kaši a jdem do vany
Luci nákupy na mimi jsou supr :dizzy_face:
Hehe např,. nám sexík pomohl :sunglasses: a fb mám hlavně na fotky, srdíčka taky neposílám
Sac občas vendulku nechám kňourat ale kdo to má vydržet že?
12. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko právě..kolikrát už to nemůžu poslouchat :sweat_smile:
12. únor 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem hodila fotecku backurku do albicka.... :grinning: :grinning: ale fakt uz nemuzu nic kupovat.. ted uz budeme jen cekat co dostaneme hihi
12. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

jak je??nerodi se??

SAC proc bys mela byt spatna mama,jen sis ji asi naucila na to,ze ma porad tvoji pritomnost a porad se ji venujes a ted jeste bude vyzadovat jeste vic pozornosti...jen ji nech obcas knourat,to by ses jinak zblaznila...ja treba kdyz Davidek knoura tak k nemu nejdu uz vubec a nebo jen na nej promluvim,ale neberu ho...vezmu ho az kdyz prestane,protoze by vedel ze jak zaknoura tak ze bude po jeho...

a jinak my ted zacali vyletovat...uz me jako fakt desne nebavi tvrdnout doma a mit kazdy den skoro stejny...takze jsme dneska byli na nakupech a ve ctvrtek u babicky...Davidek uz si musi zacit zvykat ze nekde bude jezdit a nebude mit ten svuj pravidelny rezim...jak jsme byli u babicky tak byl vzhuru asi o hodku a pul nez normalne a jak jsme se rozjeli spinkal,pak jsem ho doma akorat prendala do kocaru a pohoda...takze zacnem vyletovat,doma uz me to dost prudi

my dneska taky nakoupili strasne moc veci na Davidka,takze tak na pul roku ma pokoj a pak zacneme brat od sestrenky veci a jemu vzdycky jen koupim neco lepsiho kdyz nekam pojedem

HEHE a jak ti je??jsi uz zdrava???nebo aspon trosku??

ty jo LUCI uz 20tt to neni mozny!!! :astonished:

a jakpak CAR nerodi?? :dizzy_face: :slight_smile:

super ze uz je PROSTEJKA s Davidkem doma...uz se tesim az napise jak se szivaji s Davidkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj efi,
ono je to těžký no..když už nemá nic na práci tak přece ji nenechám někde samotnou a nebudu někde vedle čučet do stropu ne..Já když kňourá tak ji taky hned neberu ale vykládám jí apod.

Taky bych cestovala ale v takovém počasí :confounded: A navíc mám strach aby v obchodňáku něco nechytla..My jsezdíme nakupovat do Hypernovy a tam je lidí..
12. únor 2010 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi.. jj uz 20 tt.. je to silene jak to leti.. uz nechapu kam ten vsechen cas utekl.. no takze uz jen chvilku a mimi bude to.. jinak me zacina dost chytat schyza z toho ze furt nejsme ve svem a tak podobne.. chceme totiz do konce tehu nez mimi dorazi koupit svuj a zaridit ho a tak podobne.. tu v anglii se to nastesti da udelat rychle jakmile se vyridi hypoteka.. takze pristi tyden valime do banky a uz dneska sem se koukali co se prodava a co by se nam libilo a 2 domecky sme nasli.. tak uvidime.. jen to papirovani nekdy trva treba 2 mesice a pak sup hned udelat to nejdulezitejsi.. podlahy koberec kuchyn a koupelka.. no snad to nebude tak hrozne... jjda no ale bojim se... hold to budeme muset nejak stihnout hihi.. .
12. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac to je pak tezky...ja pres den porad neco podnikam,nekdy se mi teda nechce nic,ale kdyz neco delam tak on na me porad vidi a mluvim na nej a je v pohode...samozrejme se s nim rada mazlim a casto ho nosima hrajeme si...to si zase nemysli ze ho polozim do postylky a hrej si porad sam apod. :grinning: :grinning: :grinning: ale i kdybych mela cumet tu chvili do stropu tak ho proste necham,aspon chvili knourat,protoze oni jsou strasne vycurany a za chvili toho budou akorat zneuzivat....asi si o me budete myslet jak jsem strasna atd.ale ja to tak proste vidim :slight_smile:

Sac a na nakupech jsme byli bez Davidka!!!!!ja se ho bojim tahat takhle mezi moc lidi..hlidala babicka...to jsem vyletovala jen s Milankem,ale k babickam a k pribuznym na tom nevidim nic spatnyho a zase tak strasne nemrzne...preci taky nebude porad zavreny doma a spat v kocaru u mrazaku :grinning:
12. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci neboj az se z toho vseho rozkoukas a trosku se to uklidni bude to lepsi :wink: je toho ted asi na tebe moc a hlavne kdyz jsi tehu tak hormony pracuji co :slight_smile: schyzy za chvili zmizi :wink:

jo a my zitra jedem snad po 9 mesicich na vecu :slight_smile: uz se hrozne tesim,si dam poradne do pupku :grinning:
12. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek