• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
aha tak ono se tam ukaze rovnou jen cely album...tak nic :grinning:
12. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi půjdu spát...a navíc je tu zima :sweat_smile:
dobrou noc holky :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange dobrou a at mate klidnou noc
na ty fotky se asi nepodívám, když nejsem na FB co :unamused:

Efi třeba jo, třeba je to pro něj moc jednoduchý :grinning:
Ange dobrou :dizzy_face: a krásný sníky
12. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi pochybuju, několikrát už jsem tam byla a navíc ta rýma Vendulce na klidným spánku nepřidá..už mi ale to buzení přijde normální :sweat_smile:
dobrou dobrou
12. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já mám taky malou třeba v židličce a vařím a mluvím na ni..chvilku vydrží a pak kňourá ale taky ji nechám..uvřit přeci musím..ona není že by se vztekala nebo měla záchvat řevu to ne..prostě kňourá. A taky ju beru až potom co přestane kňourat aby si nemyslela že ju beru protože kňourá.
A taky jak muž dojde tak si ju chce užít tak ju pořád nosí..to stejné tchýně..

Efi můj brácha taky vůbec nelezl a rovnou začal chodit :confused:

U nás neletí kohout ale dudlík :grinning:
12. únor 2010 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se ještě chtěla zeptat, včera jsme byly na očkování hexa a prevenaru, po vpichu prevenaru nemá Terez na nožce nic, ale po hexa má červený a tvrdý flek, tak jí dávám studený obklady, koupila jsem takový ten gelový, nevíte některá, kdy by ji to mělo zmizet?
12. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci ja myslim,ze se na ty fotky muzes podivat ne??nebo ja nevim :sweat_smile:

monci a stim flekem nevim...Davidek to nikdy nemel,ale nekde jsem cetla ze je nutny vyhledat pomoc az kdyz to bude mit velky nekolik centimetru,ale ted nevim koli...ale jestli to ma malicky tak to asi neva...jestli jste byli teprve vcera tak ji to treba do rana zmizi,ale jestli se ji to zacne zvetsovat tak bych asi zajela i na pohotovst..radsi
12. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci přesně jak píše Efi..
a Efi dole pod albem na FB máš odkaz pro sdílení i s těmi lidmi co nejsou na fb, dá se zkopírovat :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za radu, tak uvidím, jestli se jí to do zítra nezvětší budu v klidu, pokud se to zvětší jedu na pohotovost, díkes :slight_smile:

efi ono to chce po mě přihlášení na fb
12. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a to muzu i takhle zpetne,kdyz to dam,tak to uvidi vsichni??

jeee tome stve...jeste nacitam jednu fotku,pak na to mrknu
12. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
paneboze to je doba!!!

holky a nevite kde je car a hehe??
12. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Terez se nějak budí, teď jsem u ní byla, tak si jdu k ní lehnout, Slavnosti sněženek už beztak skončily tak se rozloučím.....tak dobrou a sladký sníky všem :sunglasses:
12. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky :dizzy_face: a taky preju klidnou noc
12. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala Sdílet album,ale chce to po me nejakou zpravu...tak ja nevim...ANGE az tu budes porad :frowning2:
12. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFi úplně dole na stránce pod albem, modrý odkaz a píšou tam sdílejtete toto album i s těmi co nejsou na FB
13. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko:slight_smile:

prave me spi na brise chroustik:slight_smile:

porad se me otaci z briska na zadicka pri paseni koniku :dizzy_face:

angnedivim se ti, ze jsi z vyletovani nasrana, byla bych taky, kdyz je to takhle daleko a na dlouho...prd na to! hlavne, at je vendy v klidu!
13. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj všem. krásnou sobotu!

ANGE taky by mě takový vejletění nebavilo...
mě určitou dobu stačilo jen to, že jsme neustále skoro každej víkend navštěvovali rodinu po republice, jednou kolín, pak vysočina, pak brno, pak byla zas nějaká oslava a tak furt dokola, takže když bych víkend za měsíc volnej, tak to byla paráda.... a to ještě do brna jsme nesměli jezdit se psem - takže jsme museli odvážet psa 60 km v druhým směru za prahu - fakt paráda, najet 120 km víc a ještě poslouchat, že jedem o půl hodiny později... :(((
ale omezili jsme, bylo to na zbláznění... moje mamina je taky občas co se týče vaření bezradná a myslím, že až tam budeme jezdit s prckem, tak to bude stylem "dej mi vnouče a něco uvař..." :slight_smile:)))

add ta rekonstrukce - tak to bych asi nevydržela a v případě, že by to fakt manža pak dělal sám, bych si silně rýpla...
13. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI gratuluju, že už nemusíme rehabkovat...

já jsem holky docela ráda, že se prťous narodí teď.... ten první měsíc toho moc po venku nenajezdíme, ale pak snad začně bejt už líp... :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jen zkousim jestli to zase nepujde tak uz nevim :sweat_smile: http://www.facebook.com/album.php?aid=15662&id=1784382264&l=157cf4c5a4
13. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak by to snad melo jit...odhlasila jsem se z FB a zkusila ten odkaz a nechtelo to po me prihlaseni..

ange diky :slight_smile:

tak ja si jdu dat s mamkou kafe a pak jdu delat strudl..maka dneska vari rajskou :dizzy_face: ale nesmimmoct jist,vecer jedem s Milankem na vecu :slight_smile:

jeste se tu dneska urco ukazu,teda aspon v to doufam...zatim ahojky!!!
13. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě to jde EFI :slight_smile: jdu omrknout :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI krásný fotky!!! DAVÍDEK je fakt krásnej!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ty jo bych tu dneska mamku taky brala :slight_smile:)) teda kdyby mi uvařila :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... tak ja vam sem tak nastvana.. sme v tom novym domecku a vedle nas bydli mladej par a ti co delaji to je des.. ve ctvrtek i v patek ramus o 5 rano samozjreme me se tak tezko spi ze mi trva nez usnu... no jako fakt uz me to nebavi... po praci valim koupit spunty do usi.. nebo na ne fakt vlitnu magori jedni.. :angry: :angry: :angry:
13. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Hlásím novinky..... včera jsem byla na kontrole, mám od minule +1,5kg, A se otočilo a obě mimi jsou teď koncem pánevním. Jinak riziko předč.porodu nehrozí, vše je v pořádku, srdíčka bouchají...... zkrátka vše je OK. Pak jsem letěla na test na cukr.... musím teda říct, že to bylo naprosto v pohodě (spousta holek zbytečně plaší), ta glukoza či co to bylo mi fakt chutnala.... jako sprite nebo citronová šťáva s vodou bez bublinek... bych si dala klíďo ještě nášup Manža se mi tlemtal, že jsem vožungr.... Výsledky budou v pondělí, tak si ještě užiju víkend nevědomosti se sladkým (zrovna mi volala mamka, že mám jít na dortíček) :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam mnam dorticek.. jinak mooooc gratuluji ke kontrole a k mimiskum.. .my jdeme v patek tak se uz nemuzu dockat.. :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci sousedi jsou teda na palici :confounded:
Hehenko sice manžel dělá s mamčiným přítelem ale i tak dost rýpu, ten byt kupovali s babičkou asi tak před 5 lety a tenkrát to jádro opravovali, byla nová koupelna, záchod, kuchyň krásná po majitelích, koupili si tam nový nábytek, byla tam plovoučka, plastová okna a kvůli babi v koupelně sprcháč..ale máma chce vanu a bodovky a přemístit kuchyň a dát tam lino a tak.. :angry: s vařením by problém nebyl, já bych taky uvařila ale není z čeho, nemá koupený ani pečivo :confused: :confused:
tak za chvíli razíme, manžel se vrátil z práce později, Vendulka teď usnula..
13. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha... jako sme tu tak necele 3 tydny a uz 3 v noci rambajs a tak podobne no jako je to hruuuza.. uz sem se tak nastvala a rikam mladymu ze proste chci koupit ten domek co nejdriv jinak zacnu bouchat na zed a on me furt uklidnuje ze sou mladi a tak podobne.. .no ale kde to sme...

takze pristi tyden valime do banky kvuli hypotece a hned zacneme koukat kde co je na prodej.. pac me tu asi brzy jebne... ale snad spunty do usi zaberou hahaha...

taky sem byla mlada a s deckama na podnajmech delali bordel pilo se smalo nahlad do rana asi bych mela chodit po mych byvalych sousedech a zpetne se omlouvat hahaha...

no nic jdeme se nachystat do prace a odpoledne se tu zase ukazu.... zatim papa tehulky a maminky a miminka...

doufam ze nekdo brzy zase porodi at vidime mimi fotecky novorozenecka..
13. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
přeju krásný víkendík:.-)
Zuzi super že je vše OK a miminka se určo ještě otočí!!!

My si to včera náramně užili, bylo to super, hodně jsme si poradily navzájem, miminka byla hodná, Denísek dohání to největší miminko, jsme 2.nejstarší co se týče data porodu, ta ostatní miminka jsou tak malinkata, až včera jsem viděla jak denísek vyrostl.
A odpo vypil 210ml!!!!!

My jdeme na prochajdu a večer na ples, hippie párty zdejšího radia, snad bude denda hodný, ale půjdeme jen od 21h do půlnoci max!!!!

Tak se mějte krásně, hehe a car držíme palečky ať je vše jak má být..třeba tu do pondělka budou miminka.-)))
13. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek