• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe,dnes se budu rochnit ve sprse at ten pobyt zkratim nebo misto v porodce budu v blazinci :grinning:
13. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se opet hlasime... dneska v praci nuda a zima jako v rusku jen 13 stupnu topeni nam nefunguje a jak se furt otviraji dvere tak je tam kosa ze stojim v sale a v rukavicich haha..
13. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci..a co dalsi ulovek do vybavy?nebo dnes ne?hlavne abys tam nenastydla
13. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj LUCI... teda fuj, takhle tě v práci trápit... :unamused:

CARCUL tak držím palce :slight_smile:, ať ti to vyjde... už máme přeci jen pár dní do porodu, tak by se to vyvolávání Sofinky na svět mohlo povýst... přeci tě nenechá takhle s TCH ve štychu :slight_smile:)) :wink:
13. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,sofi budu domlouvat ze maminku musi zachranit :grinning: ..

a ty teda taky zatim nic jo?a co bacil uz je pryc?
13. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já jsem ještě pořád trošku nachcíplá, ale doufám, že zítra už mi bude bře a budu regenerovat organismus a připravovat se na větší zátěž... dneska už jsem konečně taky trochu poklízela a vařila, tak pomalu ale jistě zase tělo startuju... a brala bych na porod tak úterý, středu třeba .))) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem ale troufaláá :slight_smile:))
13. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no trapi ale tak co ty 4 hodky musim prezit zitra tam sem teda cely den ale planuju si vzit termosku caje takze budu chodit potaji do satny ucucavat cajicek haha....
13. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jí určitě přesvědčíš :slight_smile: musí prostě soucítit :slight_smile: :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no u mě je to furt stejný - přesný jak u tebe - neustálý bolesti podbřišku, kyčle, záda, nohy, sem tam nějaká křeč (jak už jsem psala)... teda s tím rozdílem, že mi neodchází hlenová zátka jako tobě...
na monitoru jsem sice měla kontrakce, jako některý baby při prorodu, ale to samozřejmě nic neznamenalo a nic se neděje.. jediný co jsem trochu zaznamenala je, že se víc vyprazďnuju a trošku mi kleslo břuško, ale fakt nic zásadního, takže to bude ještě nějakou určo trvat...
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI hlavně si vem pořádný teplý fusekle..... od nohou je to vždycky nejhorší a nejlíp, aby ses tam mohla prohřát třeba ještě dekou s čajíkem ve skladu, nebo někde...
13. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho vis co mam na sobe? sem jak ledni medved... mam elastaky pod tesilkama teply fusky a kozacky... nekdy mivam i dvoje fotky.. pak mam kosilku a na tom triko s dlouhym rukavem na tom jeste kosilu a na tom jeste sako.. salu okolo krku a rukavice na rukou.. uz jen cepice mi chybi haha.. skoro nemusim ani chodit do satny haha
13. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja teda chodim denne ale nejak treba prujem nemam..jinak hlen zatka muze odejit i dyl pred porodem..no a taky te boli tak v krizi?a taky mi tresti hlava velkou cast dne...hihi ja bych rada rodila zitra vecer :grinning:
jinak kontrakce jsem mela na mon.taky..a dr se divila jak hrozne brisko tvrdne
13. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já vím, žes je taky měla... koukalas jak byly vysoký?

no já mám právě tak nějak průjem už celej týden, tak těžko říct, čím to je... jestli tím, že prcík trošku sestoupil se ty střeva čistí, či je to opravdu příprava na porod... radši nad tím nepřemýšlet, bo člověk se pak těší, že by už a ono furt nic... ale už jsem se uklidnila a nějak prostě smířeně čekám, až to příde...
13. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ále s tím smířením jo :slight_smile:)) včéra si tak sedím v noci na záchodku a povídám si s manžou a nejdnou sjem fakt měla pocit, že už to brzo bude :slight_smile:)) dneska navečer taky, až jsem z toho lehce znervozněla... tak jsem zvědavá, jestli to souvisí s intuicí, nebo to byl prostě jen takovej pocit před porodem no :slight_smile:)
13. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nevím, jestli se to dá považovat za nějakej příznak, ale neustále mi teče pravý prso :slight_smile:))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema prsama... ja ted mam cernou podprsenku a jak me furt lechtaji prsa tak se tak jaksi poskrabu a pomackam nenapadne ze jo.. hihi :wink: a kdyz dojdu dom tak na podprde bile flicky haha...
13. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko koukam ze mas v patek taky kontrolu :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI no tak to je mlezivo, mě taky začalo hrozně brzo... v tvým týdnu myslím...
já už se ani nedrbu - zjistím, že mě něco na prsu studí a on tam flek :slight_smile:)) :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..ja ten pocit mela ve ctvrtek a velikej,bych dala ruku do ohne a nic..jinak brisko uz mam sestouply fakt dost..jak jsem ho mela pod prsama tam ted j to fakt videt ze uz je to takova kulicka a pod prsama uz nee..
nene ja tam nevidela..ale dr rikala ze dve byli fakt vysoky
13. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj LUCI mám... manža sice doufá, že tam už nebudem muset, bo už minule byly sestry dost protivný, že už bych dávno jako měla chodit do porodnice... bylo to fakt dost nepříjemný, kdyby to zmínily jednou, ale 4x a ta jedna si ještě uprskla... no hrozný... ale samozřejmě když nebude chtít Kubík ještě ven, tak tam nakvačím klidně se špuntama... :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak vidíš to CAR, evidentně se na to spolýhat nemůžu :slight_smile:))) :grinning:
13. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..a jako co si to dovolujou kdyz jsi domluvena s dr
13. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no ja sem zvedava jak to dopadne nam... budou delat dalsi testy a tak podobne.. to nez zase dostaneme vysledky to bude tyden trvat... ale snad bude vse ok.. holky ja ted snedla skoro celou salatovku haha... nejak ujizdim na okurce haha
13. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dat rychlou mega varici sprchu a jsem tu
13. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se chystam na vanu.. dam si vzdycky bublinky mam tam spachtlicku na zadicka a tak se drbu a drbu.. a pak se hezky cela naolejickuju a padim chrupkat.. mimi sebou parkat zahazi a sem spokojena
13. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR to teda nevím, co si to dovolujou... manžel to slyšel a nevycházel z údivu, že jim příště mám říct, že dr. si mě takhle objednal a jestli s tím mají problém, tak ať si to s ním jdou vyřídit... no jenže jsem někdy přehnaně slušná a radši to přejdu, než se s někým zbytečně dohadovat... ale když už si rejply i při odchodu, tak už jsem to nějak nemohla polknout...

LUCI tak na další testy držím palce a neboj se nic, mimoušek je určitě v pořádku! .)

CAR hlavně se neopař :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna az moc zivej hihi
13. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tu..hehe jim to rekni priste,pokus budou zas rejpat
13. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
noja pockam jeste par min a jdu hodit vanu.. vubec opet nejsem ospala.. to je sileny jaky obdobi ted mam.. taky to nektera z vas mela ze v pulce tehu se vam tezko usina a moc toho v noci nenaspite? me probudi kazdy prd..
13. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ja spala ale kazdy prd mi taky probudilo..ale zas jsem usla..ted je to horsi...jee tak si uzij vanicku :grinning:
13. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek