• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ja furt nejak nejsem unavena na spanek a to je silene.... no zkusim to vanu a budu tam dlohooooo.. hooodne dlouhoooo.. hihi.. tak dobrou holky.. psik je vyvencenej tak padime s mimi do vany... zitra si uzijte krasne valentyna a zatim papa
13. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobro luci :wink:
13. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHENKO...já jsem včera musela pryč, tak jsme to nedopovídaly.... tak Myška miluje papriku, syrovou mrkev, okurku..... dřív jedla fakt všechnu zeleninu a ovoce... dá si třeba i syrový květák. A u popelnic lovila žvejkačky :angry: :rolling_eyes:
Ty poslíci jsou ale hnusný.... a když jsi už na monitoru měla ty velký kontra, tak by se už Kubíček mohl umoudřit a netrápit maminku. A ty vyvolávací "metody"...nějak jim nevěřím, to je náhoda, že se to povede... miminkům se musí chtít ven, to se nedá uspíšit.

Koukám, že i CAR má zase poslíky.... už aby ty vaše pokládky byly venku a mohly jste se s nima ňuňat
:dizzy_face:
14. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR a HEHE... jste ještě v celku?????
14. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak to byla zase noc.. koupila sem si spuntiky do usi a dala tu masku na oci abych mela vazne klid a mohla spat a samozrejme sem opet nemohla spat... ach jo.. co ja budu delat.. sousedi byli hodni ani sem o nich nevedela ale co se mi nestalo.. ve 3 rano dosel pritel domu z prace a ja jak ho neslysela tak sem jen citila ze se neco hybe vedle me.. tak sem stahla tu masku z oci a ja jak nosim bryle tak bez nic prdlacky vidim a koukam jak vedle me kdosi leze do postele ja vam zacala tak silene kricet a kopat nohama haha.. mladej jen to su ja to su ja :grinning: :grinning: a ja si vytahla spunty a rikam mu ty woe ja sem te nevidela ani neslysela ze mam spunty a on se zacal tak strasne smat ze to neni ani mozny.. no byla teda legrace.. haha..

jinak jdeme do prace zase a vecer na veceri uz se tesim...

tak kdopak bude rodit brzy brzycko.. uz aby tu bylo nove miminko
14. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI... ahoooj...tak to teda byl noční šok! To by mi fakt asi kleplo!!!!
S tím spaním tě asi nepotěším, já spím blbě doteď! Buď noční můry nebo sebou prostě celou noc mlátím ze strany na stranu a neusnu a neusnu..... už se těším, až se někdy dosytosti vyspím (a to asi nebude hooodně dlouho)
14. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no sok to byl ja totiz mladyho slysim kdyz dojde domu ale s tema spuntama.... no ani houby haha.... no smali sme se jeste 10 min potem haha

no s tim spanim ja fakt uz nevim co mam delat... dala sem si vanu ze me to uspi pustila pomale pisnicky ale ne a ne byt tak unavena ze bych usnula.. no kdyz to nepujde ani dnes tak si zkusim v pondeli asi jit zaplavat nebo ja nevim asi se potrebuju vic unavit..
14. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI... nechci tě děsit, ale já jsem se pokoušela unavit co to šlo, spát se mi chtělo strašně moc, ale prostě to nešlo!
14. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja se praveze taky bojim ze uz toho moc nenaspim.. je to divny ze? clovek by spal ale telo ne a ne.. :angry:

a nejhorsi je ze ja sem jako prez den ok az tak navecer to na me prijde ale zase se mi nechce jit spat nekdy o 5-6 vecer to uz bych v noci neusnula vubec.. musim na neco prijit.. .neco musi fungovat..
14. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se jdu nachystat do prace.. .papa holky budu tu vecer.. :slight_smile: :slight_smile:
preji krasnyho valentyna
14. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky, přejeme hezkou neděli :dizzy_face:
14. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dali jsme na rajče další fotečky, zatím je to tam hrozně přeházené, manžel to tam narychlo vkládal kvůli babičkám :grinning: já to pak dám nějak dokupy..... jsou to všechny zaheslovaný alba a jméno a heslo je u všech stejný..... jméno: David a heslo: prosteja :wink: kdo chce, tak může mrknout na tu naši Zlatovlásku :grinning:
14. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se dívám, že se tady nerodí a nerodí, holky spolubojovnice, šup do porodky.... :grinning: co HEHE, už přešlo to nachlazení? :wink: myslím na vás holky, ať to máte brzy za sebou a prcínky u sebe :wink:
14. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak musím pochválit Davídka a manžela... :dizzy_face: jsou úžasný oba dva.... Davídek krásně baští a spinká, nic jiného jsme od něj neslyšeli, pořád pláč začíná až když koupeme a i to už včera docela ušlo, Davídek začíná chápat, že vodička je fajn :grinning: v noci nás nechá vyspat, je to zlatíčko.... taťka je úžasnej, přebaluje, nechává malýho odříhnout, kdyby mohl, tak ho snad i nakojí :grinning: jo a neodolala jsem a už látkujeme.... :grinning: Davídek je hrozně prťavej, tak jsem měla strach, aby to neprotíkalo, ale super, zatím žádná nehoda, jen počůraný a pokakaný plíny :grinning:
14. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
byli jsme v pátek u paní doktorky se ukázat, takže malej přibral, v propouštěcí zprávě má 2580 a u doktora měl kolem 2650 g takže super..... jinak je v naprostém pořádku :wink: ve středu musíme znovu, měl by mít svoji porodní váhu, tak jsem zvědavá...... a dostaneme žádanku na kyčlíky a nějaký recepty na vitaminky :wink: co se týče kojení, holky mlíka mám snad na rozdávání, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží... z jednoho prsa mi to teče strašně, malej se až topí, takže dneska budu sterilizovat úplně obyč odsávačku co mám půjčenou od sestřenky a musím to odstříkat, jinak to nevidím..... a asi si pak koupím v DM sice takovou tu obyč ruční, ale aspoň něco :wink:
14. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a mám velikánskej dotaz na všechny maminky.... kde jste žádaly o porodný? já mám pocit, že se žádá na úřadě práce, ale nejsem si jistá... vím, že se vyzvedne a vyplní ten formulář a pak se to tam odnese, tak chci jen vědět kam..... díky moc... manžel jde zítra vyzvedávat rodný list a vyřizovat pojišťovnu a nějaký věci, tak by to zrovna zařídil... díky moc :wink:

přejem všem krásnou neděli, zase na vás jukneme, zatím máme doma taťku, tak se tak nějak sžíváme a na net moc nechodím, ale to se spraví.. jestli teda bude Davídek hodnej :grinning:
14. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej ahojky, vitej:slight_smile: nevim, jestli jsi docitala, ale preju vam at si to hezky uzijete, kazdou minutu vnimej, nebot to hrozne leti...a hlavne zdravicko a zadny komplikace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já stále vcelku :slight_smile: :dizzy_face:

a koukám, že PROSTEJ je tu... to je telepatie :slight_smile:)) :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
manža mi tvrdí, že o porodný se žádá na městký části Prahy, kde bydlíš... ale jako víc mi neřekl... tak nevím.

jinak koukám, že se máte přímo báječně :slight_smile: já už chci taky... a jak se hojíš ty?

já jsem pořád ještě trochu nachlazená, v noci se potím jako blázen, takže se s tím tělo asi pěkně pere... ráno se probudím a funík skrz ucpaný dutiny, ale už je to mnohem lepší! naštěstí... jinak mám každej den průjem (pardon) - tak snad se to už fakt blíží a nebudu průjmovat celých následujících 14 dní :slight_smile:))) :grinning:

add ty plínky PROSTEJ - používáš teda převážně ty kalhotkový?
14. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak PROSTEJ odstříkávat můžeš i ručně (je to i na tom dvd o kojení a prý je to lepší než odsávačka - pokud teda jde samozřejmě jen trochu o vypráznění prsa před kojením)... stačí trocha před kojením, jestli máš toho mlíčka hodně, tak ať ti Davídek pak neblindí...
14. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Davídek je fakt celej tatínek... :slight_smile:)) je nádhernej!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě prohlížím :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej..jojo urad prace

ahoj holky
14. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
á PROSTEJ koukám, že sedíš na kruhu....
14. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Davídek je fakt drobínek... rozkošnickej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Prostej o porodný se žádá na sociálce :wink: to je dobře, že Davídek krásně papká :dizzy_face: jdu omrknout fotečky

ta naše cácorka dneska usnula v 9, do 10 jsem s ní spala, šla jsem dělat los obědos a stále ještě s tatínkem chruní :grinning:
14. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAR ahoooooooooj :slight_smile:

PROSTEJ no tak jsem to zkoukla a nádhera... je úžasnej, asi bych nedělala nic jinýho než na něj hleděla... super, že se s náma můžeš podělit takhle o takovou spoustu fotek, člověk si to víc dovede představit, jak si žijete a sžíváte... musíte být moc pyšní! co babičky? jak se jim líbí? už vás někdo navštívil??? co v porodnici?

achjé, já bych měla tkaových otázek :slight_smile:))

fakt je to malilinkatej šmudlík... vy máte Davida a my budem mít Goliáše :slight_smile:))) ani nebudu vědět, jaký to je s takovým drobečkem... :grinning:
14. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
monci jen at chrupkaji :wink:

jdu taky na fotky
a sociálkou myslím sociální odbor pod úřadem práce :wink:
prostej..to je ale krasnej drobecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej kráááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten je maličkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek